بروزرسانی : 11 دی 1402

بهترین ادکلن های مردانه با ماندگاری بالا + 10 ادکلن

بهترین ادکلن های مردانه با ماندگاری بالا + 10 ادکلن

یک قرار بعد از ظهر کـه بـه طور غیرمنتظره اي بـه یک قرار عصر تبدیل میشود. نخستین روز سرنوشت ساز و ابدی یک مهمانی مجردی. جمعه هایي در دفتر کـه هیچوقت بـه ساعت خوشی با دفتر ختم نشده اسـت. شـما هرگز نمی‌دانید چه زمانی نیاز بـه یک ادکلن با ماندگاری غیر قابل مقاومت ایجاد می شود. و هرگز نمی دانید چقدر برای دوام بـه ان نیاز دارید.

بهترین ادکلن بـه اندازه کافی وجوددارد کـه مورد توجه قرار گیرد، در عین حال آن قدر پنهان اسـت کـه بـه بهترین شکل ممکن در پس زمینه فرو رود. اما چگونه می دانید کـه کدام عطرها ارزش اموال ارزشمند مچ دست شـما را دارند و کدام رایحه‌ها باید با باد از بین بروند؟

ما این جا در مجله تفریحی تالاب هستیم تا با راهنمایی ما در مورد بهترین ادکلن هاي‌‌ مردانه با ماندگاری بالا، بـه شـما کمک کنیم برنده ها را از بازنده ها تشخیص دهید.

بیشتر بخوانید: 8 نوع اصلی عطر را بشناسید + توضیحات و عکس

چگونه ادکلن خود را ماندگار کنیم؟

متخصصان راه هاي‌‌ مختلفی را برای ماندگاری بیشتر ادکلن شـما پیشنهاد میکنند. اگرچه لیست طولانی اسـت، اما چند پیشنهاد رایج عبارتند از: آب پاشیدن بلافاصله بعد از حمام، خاطرجمعی از مرطوب بودن پوست، زدن ادکلن روی لباس و خاطرجمعی از استفاده از ان در نقاط نبض خود کـه طبق معمولًً پوست نازک‌تر اسـت.

ماندگاری ادکلن چقدر است؟

این بستگی بـه عوامل مختلفی مانند ترکیبات ادکلن و واکنش پوست شـما بـه محصول دارد. اما بـه طور کلی، ادکلن هایي با مواد و رایحه هاي‌‌ چوبی یا بـه طور کلی سنگین تر، ماندگاری بیشتری دارند.

بهترین ادکلن های مردانه با ماندگاری بالا برای حفظ بوی خوب در تمام سال 2023

چه چیزی روی رایحه ادکلن تاثیر می گذارد؟

ممکن اسـت از شنیدن این کـه نوع پوست و ترکیب شیمیایی عمومی شـما می تواند بر روی بوی ادکلن تأثیر بگذارد تعجب کنید، اما بـه نظر می رسد کـه این موضوع در مورد تعداد زیادی از افراد صدق میکند. چیزهایی مانند کارهایی کـه در طول روز و شب انجام میدهید و گرم یا سرد بودن شـما نیز میتواند بر روی بوی ادکلن شـما تأثیر بگذارد.

بیشتر بخوانید: 10 عطر و ادکلن زنانه معروف 

بهترین ادکلن با ماندگاری بالا

1. بهترین کلی: Creed Aventus

بهترین ادکلن های مردانه با ماندگاری بالا برای حفظ بوی خوب در تمام سال 2023

اگر بـه دنبال رایحه‌اي هستید کـه از قهوه صبحتان تا یک مشمک شب با شـما بچسبد، پس بـه دنبال Creed Aventus هستید. نت‌هاي‌‌ میانی و پایه غنی و خاکی ان با رایحه‌هاي‌‌ سبک و لطیف میوه در قسمت جلویی تکمیل میشود.

این چاقوی ارتش سوئیس از ادکلن‌ها اسـت کـه تقریبا در هر مناسبتی، از دفتر تا شب، خودرا در خانه می‌سازد. دلیلی وجوددارد کـه این عطر تقریبا در هر مکالمه اي در مورد بهترین ادکلن با ماندگاری بالا ظاهر میشود.

رایحه اولیه: آناناس، ترنج، برگ توت سیاه، سیب

رایحه میانی: توس، توت صورتی، نعناع هندی، یاس

رایحه پایه: عنبر، چوب صندل، خزه بلوط، وانیل

2. بهترین برای ساحل: Byredo Sundazed

بهترین ادکلن های مردانه با ماندگاری بالا برای حفظ بوی خوب در تمام سال 2023

تو ساحل هستی یا استخر. یا دریک بانوج. متوجه شدید… شـما دریک کلینیک تفریحی در مکانی زیبا راه اندازی می کنید و می‌خواهید بهترین بوی خودرا حس کنید. مشکل، هوا گرم اسـت و عرق می کنید. پس صبح کمی از Byredo Sundazed را اسپریت کنید و بگذارید در تمام روز و تا شب جادوی خودرا اعمال کند.

این ادکلن ماندگار تمام نت هاي‌‌ مورد انتظار شـما را دارد، از رایحه هاي‌‌ مرکباتی مانند لیمو و ماندارین گرفته تا گل هاي‌‌ با طراوت مانند نرولی و یاس. Sundazed رابا شورت شنا و پیراهن کتان سفید ست کنید و مطمئناً ان را درست انجام خواهید داد.

رایحه اولیه: لیمو، ماندارین

رایحه میانی: نرولی، یاس سمباک

رایحه پایه: مشک

3. بهترین تاریخ انتخاب: Goest Grand Tour

بهترین ادکلن های مردانه با ماندگاری بالا برای حفظ بوی خوب در تمام سال 2023

بازی اغواگری خودرا با این ادکلن مردانه با ماندگاری بالا کـه هم می خواهد و هم میتواند کارهای سنگین زیادی را در رابطه با شب‌هاي‌‌ قرار ملاقات شـما انجام دهد. گراند تور با نت‌هاي‌‌ سرو، خزه بلوط، چوب‌ها و چرم دباغی شده، بـه اندازه مردی کـه ان را پوشیده اسـت، اعتماد بـه نفس دارد.

نباید از ان غافل شد، نت‌هاي‌‌ بالای مرکبات و گیاهان خوشبو ان مانع از انحراف بیش از حد ان‌ها بـه قلمرو چوب‌دارها می شود. و این ادکلن با ماندگاری بالا البته ماندگاری زیادی دارد. بنابر این اگر بلافاصله بعد از کار قرار ملاقات دارید، در مورد تقاضای مجدد استرس نداشته باشید. یک یا دو اسپریتز در صبح بـه خوبی انجام خواهد شد.

رایحه اولیه: گیاهان خوشبو، مرکبات

رایحه میانی: ریحان شیرین، سدر

رایحه پایه: چوب، چرم دباغی شده، خزه بلوط

4. بهترین برای Après-Ski: Aramis

بهترین ادکلن های مردانه با ماندگاری بالا برای حفظ بوی خوب در تمام سال 2023

این ادکلن با ماندگاری طولانی سال‌ها بـه لطف – تا حدی – بـه دلیل قیمت مناسب و رایحه قوی خود در مدار بوده اسـت. روغن غنچه میخک دل چسب، خزه درخت و نت هاي‌‌ فلفل ان را بـه عطر زمستانی عالی برای نوشیدن بچه هاي‌‌ داغ درکنار آتش خروشان پس از یک روز در دامنه ها تبدیل کرده اسـت.

و بـه لطف ان یادداشت هاي‌‌ برجسته، قدرت ماندگاری جدی دارد. هرکسی کـه بـه اندازه کافی خوش شانس باشد کـه با پوشیدن این ادکلن از مسیر شـما عبور کند، در سرزمین عجایب زمستانی شـما با شـما خواهد بود. خیلی دراماتیک؟ ما اینطور فکر نمی‌کنیم.

رایحه اولیه: روغن ترنج، روغن مریم گلی، روغن مریم، فلفل

رایحه میانی: روغن جوانه میخک، نعناع هندی

رایحه پایه: چوب صندل، خس خس درخت

5. بهترین ادکلن قدیمی: Kiehl’s Original Musk Oil

بهترین ادکلن های مردانه با ماندگاری بالا برای حفظ بوی خوب در تمام سال 2023

تصور میشود کـه این عطر درسال 1921 تولید شود، این عطر میراثی از کیهلز بـه همان اندازه کلاسیک اسـت. نت‌هاي‌‌ مرکبات باعث میشوند کـه مهمانی قدیمی مدرسه شروع شود و سپس رایحه‌هاي‌‌ گلی و نرولی. این مردانه اسـت، اما نه بیش از حد – و برای ماندگاری در تمام روز و تمام شب ساخته شده اسـت.

این ادکلن با ماندگاری طولانی برای استفاده در تمام روز کاملاً مناسب اسـت، اما با توجه بـه نام مستعار ان “روغن عشق”، شاید بهتر باشد از قدرت مشک دار ان برای شب قرار بعدی خود استفاده کنید.

رایحه اولیه: شهد ترنج، شکوفه پرتقال

رایحه میانی: گل رز، زنبق، یلانگ یلانگ، نرولی

رایحه پایه: آجیل تونکا، نعناع هندی سفید، مشک

6. بهترین برای ایستادن در میان جمعیت: Club De Nuit Intense Man

بهترین ادکلن های مردانه با ماندگاری بالا برای حفظ بوی خوب در تمام سال 2023

کلاب د نویت اینتنس من با رایحه‌هاي‌‌ ماندگار توت سیاه، توس، وانیل و دیگر رایحه‌هاي‌‌ متمایز بـه نام خود عمل میکند. کمی از این ادکلن با ماندگاری «بسیار» طولانی اسـت، بنابر این نمی خواهید هنگام استفاده زیاده روی کنید.

Intense Man بـه احتمال زیاد بهتر اسـت در فضای باز بماند – بـه عنوان مثال، در محیط اداری – جایی کـه نت‌هاي‌‌ تهاجمی «بـه همه ی ی ی روش‌هاي‌‌ درست» می توانند بـه نسیم بچسبند. اگر بـه دنبال عطری محکم و روزمره هستید کـه بتوانید در تمام روز ودر تمام طول سال از ان استفاده کنید، ان را پیدا کرده اید.

رایحه اولیه: ترنج، لیمو، آناناس، توت سیاه

رایحه میانی: توس، یاس، گل رز

رایحه پایه: وانیل، عنبر، نعناع هندی

7. بهترین ادکلن کلاسیک: Boss Bottled

بهترین ادکلن های مردانه با ماندگاری بالا برای حفظ بوی خوب در تمام سال 2023

گاهی اوقات، شـما بـه یک ادکلن کلاسیک و با ماندگاری طولانی نیاز دارید تا بوی خوبی داشته باشید. وارد کنید: Boss Bottled از Hugo Boss. احتمالاً بطری را دیده‌اید و نت‌هاي‌‌ سیب و چوب ان را در اطراف شهر استشمام کرده اید – این بطری در اکثر حمام‌ها و دلیل خوبی هم دارد.

یک یا دو اسپریتز از این ادکلن سبک و بادوام را در صبح بمالید و بطری را در خانه بگذارید حتی اگر تمام روز بیرون هستید. نت‌هاي‌‌ دارچین، شمعدانی و میوه‌ها هر چه بیشتر ان را بپوشید در طول روز تغییر میکنند، بدون از دست دادن قدرت و جذابیت ان.

رایحه اولیه: اپل

رایحه میانی: شمعدانی، دارچین

رایحه پایه: چوب

8. بهترین ترکیب بطری/رایحه: ادوپرفیوم Moncler Pour Homme

بهترین ادکلن های مردانه با ماندگاری بالا برای حفظ بوی خوب در تمام سال 2023

اگر یک‌بار گفته اید، میلیون ها بار گفته اید. چه زمانی کسی قرار اسـت یک بطری عطر با نمایشگر LED کاملاً قابل تنظیم در جلوی ان بسازد؟ این را گفتی، درست اسـت؟ بـه هرحال، این وجوددارد، و ادو پرفیوم داخل بطری نیز بـه همان اندازه جالب اسـت.

این پیشنهاد از طرف Moncler یک هدیه عالی برای آقایی اسـت کـه ممکن اسـت قدردان یک بطری جالب و بیانیه ساز برای گذاشتن روی لباس خود باشد. اما مهمتر از ان، آقایی اسـت کـه قدردان رایحه چوبی و ماندگاری اسـت کـه بدون غلبه بر اتاق، بـه اندازه کافی یک عطر را نشان می دهد.

رایحه اولیه: آکورد سبز آلپ، مریم گلی

رایحه میانی: سرو، چوب سدر

رایحه پایه: آکورد چوب کوهی، وتیور

9. بهترین برای عاشقانه در فضای باز: Dior Sauvage

بهترین ادکلن های مردانه با ماندگاری بالا برای حفظ بوی خوب در تمام سال 2023

تقریبا تمام نت‌هاي‌‌ بویایی Sauvage المان‌هاي‌‌ روستایی و طبیعی را تداعی میکنند، و اگر شـما و یکیدیگر از افراد مهم بـه سفر هاي‌‌ پیاده‌روی یا کمپینگ می‌روید، ان را بـه یک همراه خوب برای سفر تبدیل می کند. یا، بله، فقط درکنار آتش دریک اقامتگاه کوهستانی در جایی دنج باشید.

سدر، چوب صندل، عنبر، چرم و تعداد زیادی از رایحه‌هاي‌‌ برجسته دیگر باهم کار میکنند تا بـه این ادکلن ماندگار ویژگی‌هاي‌‌ منحصربه‌فرد و دوست‌داشتنی در فضای باز بدهد. در شهر زندگی می کنند؟ این ادکلن را هر زمان کـه دوست داشتید خود و اطرافیانتان را بـه فضای بیرونی عالی منتقل کنید، حتی در ذهنت ان، ان را بیرون بیاورید.

رایحه اولیه: ترنج کالابریا، هل، اِلِمی، ماندارین

رایحه میانی: کهربا، چرم، سدر، تمشک، چوب صندل

رایحه پایه: دانه تونکا، وانیل

10. بهترین برای علاقه مندان به کوکتل: Penhaligon’s Juniper Sling

بهترین ادکلن های مردانه با ماندگاری بالا برای حفظ بوی خوب در تمام سال 2023

آه، لندن در دهه 1920. شـما… احتمالاً آنجا نبودید. اما اگر شـما بودید، باید بسیار هیجان‌انگیز می‌بود، چه با ان همه ی ی ی رقص و جین و غرش عمومی. اگر از دست دادید، نترسید – Penhaligon’s خوشبختانه این روح رابا پیشنهاد Juniper Sling خود بسته اسـت.

در قلب این ادکلن الهام گرفته از جین نت بالایی از توت عرعر وجوددارد. در غیر این صورت، پوست بینی خودرا برای فلفل سیاه، چرم، شکر قهوه اي و آلبالو سیاه نگه دارید. این یک رایحه سرگرم کننده اسـت کـه دریک بطری سرگرم کننده همراه با یک پاپیون عرضه می شود، بنابر این یک هدیه عالی برای عاشق جین در زندگی شـما خواهد بود.

رایحه اولیه: دارچین، براندی پرتقال، گلپر، توت عرعر

رایحه میانی: هل، فلفل سیاه، چرم، چوب زنبق

رایحه پایه: شکر قهوه اي، گیلاس سیاه، خس خس، آمبروکس

بیشتر بخوانید: روش هایی ساده برای بالا بردن ماندگاری عطر

آیا وازلین می تواند طول عمر ادکلن را افزایش دهد؟

اگرچه ما از توافق قطعی دراین مورد آگاه نیستیم، اما بـه طور گسترده پیشنهاد می شود کـه مالیدن وازلین روی نقاط نبض خود قبل از استفاده از ادکلن میتواند ماندگاری عطر را در طول روز و شب افزایش دهد. تصور این اسـت کـه ژله نفتی بـه حفظ خواص ادکلن کمک می کند، بوها را در فواصل کمتری در طول زمان آزاد میکند ودر نتیجه ماندگاری طولانی تری دارد.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت