راهنمایی شستشوی آسان پرده ها در خانه تکانی عید

راهنمایی شستشوی آسان پرده ها در خانه تکانی عید

راهنمایی شستشوی آسان پرده ها در خانه تکانی عید

شستشوی آسان همیشه بهترین راه های خانه تکانی آسان در عید است در ادامه با راهنمایی شستشوی آسان پرده ها در خانه تکانی عید سایت تالاب را دنبال کنید.

 

این روزها حال و هوای خانه تکانی در منازل ایرانیان حسابی داغ است. خانه تکانی هایی که اگر بر طبق توصیه های مفید باشد لذت بخش تر و موثرتر خواهد بود. خانه تکانی عید نزدیک است و شستن پرده ها یکی از ارکان اصلی کارهای خانه تکانی می‌باشد. از آنجا که تنوع پرده‌ها زیاد بوده و هر کدام جنس و مدل خاص خود را دارند، شستن هرکدام نیز شیوه خاص خود را می طلبد. در این مطلب می‌خواهیم شما را با نحوه صحیح شستن پرده های زبرا آشنا کنیم.

 

برای خانه تکانی پرده های زبرا را چگونه بشوییم؟

همانگونه که می دانید ساختار پرده زبرا از تور و پارچه می باشد به همین منظور باید حداقل فصلی یکبار به طور کامل شسته شود. این کار از تجمع گرد و خاک و آلودگی در پارچه پرده پیشگیری می کند و مانع از ایجاد عوارضی مانند حساسیت می شود.

 

شستشوی پرده زبرا به صورت هفتگی 

پرده زبرا را می توان به صورت ایستاده در مکان خود با استفاده از بخار شور یا شامپو فرش غبار روبی کرد.

 

شستشوی پرده زبرا به صورت فصلی 

پرده زبرا باید فصلی یا ۶ ماه یکبار به طور کامل شسته شود. جهت این کار ابتدا پرده را از پایه های نگه دارنده قاب آزاد کرده و در یک سطح صاف قرار دهید.با استفاده از مواد شوینده که در آب حل شده ( ترجیحا بدون آنزیم و غیر اسیدی ) و به وسیله اسفنج نرم کف مالی شده شستشوی پرده زبرا را انجام دهید.

 

 به گزارش تالاب سپس با فشار آب کم پرده را آبکشی کرده و آن را از یک مکان صاف آویزان کرده تا کاملا خشک شود و در نهایت پرده را در جای خود قرار دهید.

 

جدیدترین مطالب سایت