مطالب پیشنهادی
خبر مهم: حضور 4 دختران فوتبالیست ایرانی در لیگ قهرمانان اروپا خبر مهم: حضور 4 دختران فوتبالیست ایرانی در لیگ قهرمانان اروپا المیرا شریفی مقدم پای دیگ نذری در روز عاشورا 1403 المیرا شریفی مقدم پای دیگ نذری در روز عاشورا 1403 داستان کودکانه محرم | داستان های زیبا در مورد ماه محرم برای کودکان داستان کودکانه محرم | داستان های زیبا در مورد ماه محرم برای کودکان حواشی مجلل ترین عروسی جهان توسط موکش آمبانی هندی حواشی مجلل ترین عروسی جهان توسط موکش آمبانی هندی دختران بی حجاب زنجیر زن در روز عاشورا احضار شدند دختران بی حجاب زنجیر زن در روز عاشورا احضار شدند نمونه متن خوش آمد گویی به کاربران کانال و گروه نمونه متن خوش آمد گویی به کاربران کانال و گروه چگونه به پسری بفهمانیم که دوستش داریم؟ چگونه به پسری بفهمانیم که دوستش داریم؟ برترین میدی کنترلرهای مقرون‌به‌صرفه موجود در بازار برترین میدی کنترلرهای مقرون‌به‌صرفه موجود در بازار با مزوتراپی، زیبایی و جوانی را دوباره به دست آورید! با مزوتراپی، زیبایی و جوانی را دوباره به دست آورید! ماجرای وحشتناک تجاوز به دختر جوان در شرکت قلابی ماجرای وحشتناک تجاوز به دختر جوان در شرکت قلابی راهنمای پیگیری مرسوله پستی از طریق کد رهگیری راهنمای پیگیری مرسوله پستی از طریق کد رهگیری ۲۰ روش تخفیف گرفتن | استراتژی تخفیف گرفتن حرفه ای ۲۰ روش تخفیف گرفتن | استراتژی تخفیف گرفتن حرفه ای چگونه محبوب دیگران باشیم؟ چگونه محبوب دیگران باشیم؟ انشاء با موضوع محرم | انشاء زیبا در وصف ماه محرم انشاء با موضوع محرم | انشاء زیبا در وصف ماه محرم اس ام اس غمگین در مورد تاسوعا | جملات غمگین برای تسلیت روز تاسوعا اس ام اس غمگین در مورد تاسوعا | جملات غمگین برای تسلیت روز تاسوعا انشاء کوتاه در مورد شهادت امام حسین (ع) | تحقیق کوتاه در مورد امام حسین انشاء کوتاه در مورد شهادت امام حسین (ع) | تحقیق کوتاه در مورد امام حسین دکلمه کوتاه حسینی | دکلمه کوتاه درباره شهادت امام حسین (ع) دکلمه کوتاه حسینی | دکلمه کوتاه درباره شهادت امام حسین (ع) جملات غمگین در مورد عاشورای حسینی | متن احساسی برای روز عاشورا جملات غمگین در مورد عاشورای حسینی | متن احساسی برای روز عاشورا طرز تهیه پاستا آلفردو غذای ایتالیایی (آموزش مرحله به مرحله) طرز تهیه پاستا آلفردو غذای ایتالیایی (آموزش مرحله به مرحله)

رزرو آنلاین هتل در سراسر جهان توسط جاباما

رزرو آنلاین هتل در سراسر جهان توسط جاباما

زرو آنلاین هتل در سراسر دنیا توسط جاباما

توحید علی‌اشرفی، مدیر بازاریابی سایت «جاباما» در نشست خبری به مناسبت رونمایی از سامانه رزرو آنلاین هتل و اقامت، با اشاره به تغییرات عرصه‌های مختلف زندگی امروز به‌ویژه در حوزه تحولات سفرهای خارجی، گفت: «در حال حاضر با استفاده از فناوری و پیشرفت تکنولوژی می‌توان از خدمات مسافرتی مختلفی مثل رزرو بلیت هواپیما و رزرو هتل و همچنین اطلاع از میزان بار مجاز در سفرها استفاده کرد.

به گزارش شنبه‌پرس، علی‌اشرفی با بیان اینکه همه تلاش سایت جاباما در راستای ارائه خدمات آنلاین بهتر به مشتریان است، گفت: «در سایت جا با ما مشتریان حق انتخاب دارند. و می‌توانند با امکان مقایسه‌ قیمت‌ها بهترین گزینه برای سفرهای خود را انتخاب کنند.»

مدیر بازاریابی سایت جاباما در ادامه با اشاره به اهداف و الویت‌های این شرکت برمبنای توسعه گردشگری شایسته و استفاده بهینه مشتریان از امکانات این سایت ابرازامیدواری کرد: «درآینده نزدیک شاهد  توسعه محصولات بیشتردراین حوزه خواهیم بود.» به گفته علی‌اشرفی، درحال حاضر این سایت شاهد استقبال بی‌نظیر متقاضیان گردشگری در زمینه سفرهای خانوادگی، کاری و رزرو هتل خارجی با تنوع مطلوب است. و مشتریان در صورت کنسل شدن مسافرت‌شان به هر دلیلی، می‌توانند از امکان استرداد مبلغ پرداخت‌شده بهره‌مند شوند.

علی‌اشرفی، همچنین با اشاره به فعالیت ۲۰۰ نفر در این استارتاپ برای ارائه خدمات گردشگری و اقامتی، تصریح کرد: «امکان رزرو هتل در سراسر دنیا برای مشتریان جاباما وجود دارد.»

مدیر بازاریابی جاباما تفاوت قیمتی و تخفیف را برای مشتریان مهم ارزیابی کرد و گفت: «این سایت کاملا به صورت تخفیفی فعالیت می‌کند و الویت با نیازمندی‌ها، دغدغه‌ها و سلایق مشتریان است.»

علی‌اشرفی، در ادامه با بیان اینکه درگذشته بازار گردشگری دارای شفافیت کافی نبوده است، تاکید کرد: «الویت امروز جاباما ایجاد شفافیت و آگاهی دادن به مشتریان است. هدف مجموعه جاباما ایجاد و خلق تجربیات سفرشایسته برای مشتریان بوده است که با ارائه هر نوع محصول، شفاف‌سازی مرتبط با آن هم انجام می‌شود.» به گفته علی‌اشرفی کیفیت امکانات مراکز اقامتی برای این سایت گردشگری مهم و اساسی بوده و قوانین و فرایندهای استراد رزرو نیز کاملا در این حوزه مشخص شده است. علی‌اشرفی، درپایان سخنان خود، اشاره کرد جاباما خدمات آنلاین ویژه‌ای در سراسر ایران و دنیا ارائه می‌دهد.

همچنین حامد شالچیان، مدیرمحصول جاباما در ادامه نشست گفت: جاباما دارای امکانات جستجو با بسته‌های ویژه مثل بسته هتل های تهران، هتل های کیش و هتل های مشهد برای مشتریان خود است.

شالچیان، ارائه خدمات براساس قیمت، درجه و ستاره‌های مراکز اقامتی و هتل‌ها را برای کاربران مهم ارزیابی کرد و گفت: «مشتریان می‌توانند با امکانات موجود به بهترین وجه از این سایت گردشگری بهره بگیرند.»

مدیرمحصول جاباما، با بیان اینکه درسایت مشتریان می‌توانند  از  ۱۷۰ کشور دنیا خدمات گردشگری دریافت کنند، افزود: «سایت جاباما بدون کارمزد، خدمات استرداد وجه را ارائه می‌دهد.»

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت