15 نکته مهم برای آرایش صحیح عروس

مجموعه : نکات آرایشی
15 نکته مهم برای آرایش صحیح عروس

نکاتی در مورد آرایش زنان

 

ارایش عروس خانوما باید با چند مضمون مهم روبه‌رو شوند در ادامه میتوانید با  15 مضمون مهم برای آرایش صحیح عروس تالاب را دنبال نمایید 

 

آرایش عروس , اگر شما هم بزودی عروس میشوید، پس از الان باید به فکر زیبایی تان باشید. آیا به مدل آرایش عروسی تان فکر کرده‌اید؟ حتی اگر میخواهید همه ی چیز رابه آرایشگرتان بسپارید، بد نیست که قبل از هر چیز بعضی نکات را بدانید. سایت تالاب : در ادامه باید و نبایدهایی را در مورد آرایش عروس برایتان آورده ایم تا با رعایت انها در برترین روز زندگی تان، زیباتر از همیشه بدرخشید.

15 نکته مهم برای آرایش صحیح عروس

1. از حداقل 3 هفته قبل از روز عروسی، نزد آرایشگرتان بروید و از او بخواهید تا مدل انتخابی را روی صورت تان امتحان کند. 3 تا 5 هفته دوران خوبی برای اینکار است اما نگذارید که فاصله زمانی تان بیشتر از 5 هفته شود.

 

هر چه راکه می‌خواهید برای نخستین بار انتخاب کنید، از آرایشگرتان بخواهید تا در همان روز انجام دهد. بعنوان مثال اگر میخواهید آرایش برنزه داشته باشید، بگویید که رنگ هاي مختلف را روی صورت تان امتحان تا مناسب ترین رنگ کرم پودری که با تن پوست شما سازگاری دارد، را شناسایی کند. 

 

2. در روزی که برای امتحان مدل آرایش تان نزد آرایشگر میروید، لباسی سفید به تن کنید. دراین شرایط بهتر تشخیص میدهید که آیا رنگ آرایش تان با رنگ لباس عروس جور در می‌آید یا خیر. حتی پیشنهاد ما بشما این است که چند عکس هم، بدون فلش، بگیرید تا مدل آرایش تان را درکنار لباس سفید رنگ بهتر تشخیص دهید.

 

3. با خودتان چند عکس از مدلهای آرایشی که مورد قبول تان است را نزد آرایشگر ببرید. آن ها رابه او نشان دهید و روی صورت تان امتحان کنید تا مشاهده نمایید آیا روی صورت شما هم زیبا میشود و برای روز عروسی تان مناسب است یا خیر. 

15 نکته مهم برای آرایش صحیح عروس

4. فراموش نکنید که آرایش صورت تان نباید بی رنگ و رو یا مات باشد. از آنجا که لباس تان سفید است، باید آرایشی انتخاب کنید که با رنگ سفید لباس عروس در تضاد باشد تا از بی روحی چهره تان بکاهد. لباس عروس با لباسی که هرروز به تن میکنید زمین تا آسمان فرق دارد، بنابر این آرایش تان نیز باید متمایز و سازگار با آن رنگ لباس باشد.

 

5. یکی از راههایی که میتوانید چشمهایتان را جذابتر نشان دهید، استفاده از مژه مصنوعی است. اما نباید مژه هایتان به گونه اي باشد که توی ذوق بزند. برای این منظور بهتر است که از مژه هایي با طول هاي متمایز استفاده کنید. دراین صورت چشم هایتان حالتی طبیعی بخود میگیرد و بجای این‌که مژه مصنوعی در بالای مژه هاي خودتان قرار گیرد، در بین آن ها پخش می‌شود.

 

6. به دنبال روش هایي باشید که تا حالا روی صورت تان امتحان نکرده اید. شاید تکنیک هاي جدید به صورت شما بیشتر بیاید و تغییرات اساسی به چهره تان دهد.

 

15 نکته مهم برای آرایش صحیح عروس

آرایش صورت عروس نباید بی رنگ و رو یا مات باشد‎

 

7. از آنجا که آرایش صورت تان باید یک روز کامل روی صورت تان بنشیند، از آرایشگرتان بخواهید تا از برترین لوازم آرایش استفاده کند تا دوام بالاتری داشته باشد.

 

8. از آنجا که شما در روز عروسی تان در موقعیت هاي مختلف قرار میگیرید، پس آرایش تان باید به گونه اي باشد که در مکان هاي مختلف و با نورهای متمایز سازگار باشد. بنابر این بهتر است که در روز آزمایشی میکاپ تان، هم در نور آفتاب و هم در نور اتاق آرایش تان را تست کنید تا خیال تان آسان باشد که در روز عروسی در هر موقعیتی زیباترینید.

 

9. گرچه شما به آرایشگرتان اعتماد کردید و چهره تان رابه دست او سپردید اما این بدین معنی نیست که هیچ دخالتی در کار او نکنید. او شما را نمی شناسد، از علایق و شخصیت تان آگاه نیست، بنابر این این شمایید که باید به او بگویید چه چیزی را دوست دارید یا از چه شیوه آرایشی بیزارید. مطمئنا دوست ندارید زمانی که چشم هایتان را باز کردید، از ظاهر خود ناراضی باشید؟! بنابر این از بیان آنچه می پسندید هراس نداشته باشید.

 

10. از آرایش زیاد بپرهیزید زیرا آرایشی که روی صورت تان ننشیند، در عکسها و زیر نور فلش جلوه بدی پیدا می‌کند.

 

11. از مدها بپرهیزید. یادتان باشد که شما تا آخر عمر عکس هاي عروسی تان را مرور خواهید کرد، بنابر این آرایش و حتی لباس عروس تان باید به گونه اي باشد که هیچوقت از مد نیافتد. دراین شرایط آرایش کلاسیک که همیشه جذابیت خودرا دارد، برترین انتخاب برای شماست. شاید خط چشمی که بتازگی مد شده در حال حاضر برایتان جذابیت داشته باشد اما آیا چند سال دیگر هم همین قدر زیبا خواهد بود؟ خیر! پس پیشنهاد ما بشما این است که در روز عروسی تان مد را کنار بگذارید و تنها به انچه زیباترتان می‌کند، بیاندیشید.

 

12. از استفاده رژ لب هاي پر رنگ نترسید. اگر تا حالا از رنگ هاي مات و بی رنگ مثل قهوه اي یا رنگ لب استفاده میکردید، بهتر است که آن رابا رنگ هاي روشن تری مثل صورتی یا قرمز جای گزین کنید. این رنگ ها در عکس هایتان به زیبایی می درخشند و جذابیت بیشتری به چهره شما میدهند. یادتان باشد که مدلهای کلاسیک همیشه مورد پسند قرار خواهند گرفت.

15 نکته مهم برای آرایش صحیح عروس

13. تصور نکنید که با آرایش صورت همه ی چیز تمام می‌شود. شما باید در مرحله بعدی به سراغ گردن و حتی شانه هایتان بروید زیرا امکان این‌که رنگ پوست صورت تان با رنگ جاهای دیگر بدنتان متمایز باشد زیاد است. بنابر این کرم پودری که برای صورت تان استفاده کردید رابه گردن و شانه هایتان نیز بزنید تا ظاهری طبیعی و یکدست داشته باشید.

 

14. از سایه هاي چشم بسیار پررنگ بپرهیزید. سیاه کردن بیش از حد چشم ها، نه تنها هیچ جذابیتی ندارد بلکه زیبایی طبیعی چشم هایتان را نیز از بین می‌برد. بنابر این اگر می‌خواهید از سایه هاي تیره استفاده کنید، در اینکار اغراق نکنید.

 

15. از براق کردن یا مات کردن بیش از حد چشم هایتان خودداری کنید. آرایش خیلی براق دوام زیادی روی پوست تان نخواهد داشت و به سرعت از روی پوست تان پاک خواهد شد. آرایش خیلی مات هم سبب خشکی و ترک پوست تان می‌شود. بنابر این از لوازم آرایشی استفاده کنید که شامل کمی مرطوب کننده باشد. با این شیوه نه تنها آرایش روی صورت شما دوام بیشتری خواهد داشت، بلکه طبیعی تر نیز جلوه خواهد کرد.

 

جدیدترین مطالب سایت