معرفی 10 بهترین محصول MAC در تمام دوران

مجموعه : لوازم آرایشی
معرفی 10 بهترین محصول MAC در تمام دوران

دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب، ما بـه طور مستقل بهترین محصولات را تحقیق، آزمایش، بررسی و توصیه می کنیم، در مورد فرآیند ما بیشتر بیاموزید. از محصولات دلخواه نوستالژیک گرفته تا محصولات زیرزمینی، این‌ها 10 محصول برتر MAC هستند.

 

بهترین لوازم آرایش های مارک مک «MAC»

اکثر برندهای لوازم آرایشی خوش شانس هستند اگر محصولی تولید کنند کـه یک کلوپ طرفداران جدی بـه دست آورد. اما MAC Cosmetics دارای تعداد کمی از دنبال کنندگان اختصاصی اسـت، مانند رژ لب مات در Ruby Woo «مشهور بـه یک رژ لب قرمز جذاب جهانی» تا Lipglass، کـه عملکرد یک براق لب را تغییر داد. با تعداد زیادی از انتخاب‌ها، محدود کردن بهترین‌هاي‌ MAC کار سختی بود.

 

مورد علاقه حرفه اي ها و افراد مشهور بـه طور یکسان، چیزی کـه MAC را از بقیه لوازم آرایش متمایز می کند فقط محصولات انها نیستند. زیبایی برای یک علت اگر چه روندهای زیبایی آمده و رفته اند، MAC همان‌ گونه بـه عنوان پایه اصلی آرایش باقیمانده اسـت، در حالی کـه بـه برند خود از نوآوری، رنگ هاي‌ پیشرفته و محصولاتی کـه ارائه می دهند وفادار مانده اسـت. Clear Lipglass بـه دلیل تطبیق پذیری، انتخاب ما برای جهانی‌ترین انتخاب اسـت.

 

1. برق لب مک «MAC Cosmetics Lipglass Clear»

معرفی 10 بهترین محصول MAC در تمام دوران

این برق لب بـه همان اندازه درخشندگی بالایی دارد. برخی افراد ممکن اسـت بـه بافت ضخیم علاقه نداشته باشند.

 

براق‌ترین، شیک‌ترین، جذاب‌ترین و شفاف‌ترین برق لب در جهان اسـت. Clear Lipglass یک آرایشگر اسـت کـه باید داشته باشد. این بسیار همه ی کاره اسـت و کمد لب شـما را تکمیل و گسترش می دهد. میتوان ان را بـه تنهایی، روی رژ لب بمالید یا با هر مداد، براق یا گلوله اي مخلوط کرد تا یک سایه سفارشی و شدت سایه سفارشی ایجاد کند. او براق و رئیس اسـت، اما لب هاي‌ شـما هر انچه را کـه می خواهید بدون نیاز بـه گفتن یک کلمه بـه همه ی می گوید.

 

از زمانی کـه Lipglass درسال 1997 راه اندازی شد، دنیای براق را طوفانی کرد و هنوز از تاج و تخت خود پایین نیامده اسـت. برای پیدا کردن یک محصول زیبایی با نام دقیق تر، چالش برانگیز خواهید بود، زیرا این براق واقعا لب ها را بـه شیشه مایع تبدیل می کند. فرمول غلیظ فوق العاده غلیظ با روغن جوجوبا تزریق می شود تا لب ها را حالت دهد.

 

فکر کردن زمانی در صنعت لوازم آرایشی وجود داشت کـه MAC Lipglass وجود نداشت. این مانند تلاش برای تصور زمانی قبل از گوشی‌هاي‌ هوشمند اسـت. MAC مسیری را ایجاد کرد و اسکریپت آرایش را تغییر داد، و زیبایی را بـه استانداردی فوق العاده جذاب با این یک محصول ارتقا داد. چیزی کـه من در بیش از 25 سال استفاده از این محصول دریافتم این اسـت کـه وقتی با یک روکش براق Lipglass لاک زده می شود، همه ی چیز روی لب ها حتی جذابتر بـه نظر می رسد.

 

من عاشق این هستم کـه این یک محصول افزودنی کوچک بـه فرد این امکان را می دهد تا ظاهر رژ لب هاي‌ مات یا حتی طبیعی را دوباره ایجاد کند. این فرمول با سبک وزن، قدرت ماندگاری غیرممکن، سر خوردن و پرداخت غیرقابل مقاومت، کمال خالص اسـت. 

 

2. کرم پودر مک «MAC Cosmetics Studio Fix Fluid Foundation با SPF 15»

معرفی 10 بهترین محصول MAC در تمام دوران

فرمول قابل ساخت واقعاً طولانی مدت اسـت و برای همه ی انواع پوست کار می کند. اگر چه حاوی SPF 15 اسـت، اما این محافظت کافی نیست، بنابر این حتماً ان رابا یک ضد آفتاب حداقل SPF 30 جفت کنید.

 

MAC Studio Fix Fluid Foundation از زمان راه اندازی ان درسال 2005 بـه دلیل فرمول قابل ساخت و سبک وزن خود کـه پوششی متوسط تا کامل را برای انواع پوست ارائه می دهد، مورد علاقه طرفداران قرار گرفته اسـت. توانایی ان در ارائه یک روکش سریع، مات و بی‌عیب کـه تا 24 ساعت دوام می‌آورد، تنها تعدادی از دلایلی اسـت کـه ان یک MAC Hero و یکی از پرفروش‌ترین پایه‌هاي‌ ما اسـت. “من ان را بـه دلیل تطبیق پذیری پوشش و انتخاب سایه دوست دارم.”

 

در 63 سایه موجود اسـت، در برابر تعریق و رطوبت مقاوم اسـت، برای بازرسی روغن و درخشندگی کار می کند، بـه علاوه در طول روز محو نمی شود. بـه‌عنوان یک هنرمند آرایش، این پایه‌اي اسـت کـه اغلب هنگام انجام طیف وسیعی از کارهای صنعتی، از آهنگ ویدیو گرفته تا مهمانی‌هاي‌ عروس، فرش قرمز، و حتی مشتریان VIP مانند مادرم، بـه ان دست پیدا می کنم.

 

بدون شکست، این پایه برای اکثر افراد اعمال میشود، می پوشد، مطابقت دارد و بی‌عیب بـه نظر میرسد. بـه زبان ساده: برای پوست بی عیب و نقص یک چیز مطمئن اسـت! طیف گسترده سایه‌ها بی‌نظیر اسـت و محصولات می توانند بـه یک سطح فوق‌العاده خم شوند «باهم زدن محصول با برس» یا میتوانند با استفاده از Beautyblender پوشش کامل را ایجاد کنند.

 

3. ریمل مک « MAC MACStack»

معرفی 10 بهترین محصول MAC در تمام دوران

این فرمول بـه طور بی پایان قابل ساخت اسـت ودر عین حال در برابر توده ها مقاوم اسـت. بـه چند ضربه تند وشدید زدن نیاز دارد.

 

این فرمول سایش بلند کـه قابلیت ساخت را بـه سطح جدیدی میرساند، تا 24 ساعت جمع نمی شود یا پوسته پوسته نمی شود، و این در حالی اسـت کـه تک تک مژه‌ها را از هم جدا کرده و مشخص میکند. این در دو اندازه برس مگا و میکرو برای تمام نیازهای مژه شـما موجود اسـت. MACStack، بـه عبارت ساده، یک ناک اوت برای ساختن، سفارشی‌سازی، حجم‌دهی و حالت دادن بـه مژه‌هاي‌ شماست.

 

پلیمرهای منحصربه‌فرد و چوب‌هاي‌ قالب‌گیری انعطاف‌پذیر اجازه ساخت و ساز بی‌پایان و شدت را میدهند. فرقی نمی کند 10 لایه تا 40 لایه ریمل را دوست داشته باشید «بـه من اعتماد کنید من این را امتحان کردم، و جواب می دهد»؛ این ریمل با کمترین جمع شدن و حداکثر تاثیر روی خودش ساخته می شود.

 

این ریمل نیز مورد علاقه Cembellin اسـت. او می گوید: «سر و صدا، تشویق و هیجان در مورد این مگا ریمل در آرایش هنوز هم در سراسر صنعت آرایشی تکرار می شود. «شخصاً؛ نیازهای حرفه‌اي من نیاز بـه ریملی دارد کـه مژه‌هاي‌ فر شده را پوسته پوسته نمیکند، جمع نمیشود، لکه نمیکند یا سنگین میکند.

 

این فرمول ریمل تمام جعبه‌ها را مشخص می کند، و ان را بـه یک روش عالی برای گرفتن و رفتن تبدیل میکند. هردو عصای فوق‌العاده منحصربه‌فرد و با تکنولوژی بالا دارای دسته‌هاي‌ نرم پدال‌مانندی هستند کـه تک تک مژه‌ها را می‌پوشانند و پیدا میکنند، از مژه‌هاي‌ ظریف داخلی تا پرپشت‌ترین مژه‌ها در مرکز. من عاشق جایگزینی متناوب بین برس هاي‌ مگا و میکرو و ایجاد مژه ها با پشته هاي‌ متعدد هستم. این ریمل همه ی کارها را انجام می دهد.

 

مطمئن شوید کـه ابتدا مژه‌هایتان را شانه کنید تا مژه‌هایتان را مرتب کنید و بـه سمتی کـه میخواهید بروند، مدل دهید. “برای افزایش طول بـه پهلو شانه بزنید یا انها را باد بزنید تا جلوه چشم بازتری داشته باشید.”

 

4. رژ لب مات MAC

معرفی 10 بهترین محصول MAC در تمام دوران

فرمول خامه اي و آسان، بازده رنگی عالی دارد. اگر بـه دنبال درخشندگی هستید، ان رابا این مات واقعی پیدا نخواهید کرد.

 

هیچ چیزی با رژلب‌هاي‌ مات MAC قابل مقایسه نیست – این رژلب‌هاي‌ اصلی این صنعت هستند – کاملاً رنگدانه‌دار، طولانی مدت و بافت مخملی. “لب هاي‌ تو قبل از تو وارد اتاق می شوند.” این رژ لب‌ها کـه واقعاً مورد علاقه صنعت زیبایی هستند، بـه دلایل خوبی مورد توجه قرار گرفته‌اند. با بهره‌گیری از رنگ‌هاي‌ باورنکردنی، روکش مات واقعی دارند – ما در این جا از درخشندگی صفر صحبت میکنیم. رژ لب طولانی مدت 10 ساعت بدون پر می‌ماند، اما فرمول خامه اي ان باعث نمی شود کـه پوست شـما خشک شود.

 

بیشتر بخوانید: نکات مهم لوازم آرایشی

 

5. رژگونه مک «MAC Glow Play Blush»

معرفی 10 بهترین محصول MAC در تمام دوران

فرمول کوسن خامه اي اسـت و مانند یک رویا ترکیب می شود. پوشش قابل ساخت فقط تا شدت متوسط بالا میرود.

 

تعداد زیادی از آرایشگران موافق هستند کـه رژگونه کرم دارای قدرت دگرگونی اسـت. بـه عنوان یک هنرمند، رژگونه موجودی جادویی اسـت کـه بـه طور مرموزی یک آرایش کامل را بـه ثمر می رساند. همیشه احساس می کردم کـه رژگونه، حس جادویی بـه پوست می‌افزاید. جوانی، سرزندگی و زندگی با کمی رژگونه بازیابی می شود.

 

MAC Glow Play Blush محصولی عالی اسـت کـه برای اینکار مناسب اسـت. فرمول کرمی و بالشتکی، روکشی درخشان ایجاد می کند و رنگ شفاف تا متوسط قابل ساختی را ارائه میدهد کـه برای اعمال جذاب اسـت. اخیراً؛ من عاشق فرمول آینده‌نگر و مدرن Glow Play شده‌ام کـه دارای بافت اسفنج مانند ان اسـت.

 

رژگونه‌هاي‌ Glow Play یک تقویت رنگ منحصر بـه فرد، تصفیه شده و بدون منافذ بـه گونه‌ها می‌افزایند و ظاهر مطلوب رژگونه‌هاي‌ کرمی و روکش سنتی پودری را ایجاد میکنند. موارد مورد علاقه من عبارتند از Heat Index، Groovy و Cheer.” ان رابا برس صورت فیبر اسپلیت مصنوعی MAC #127؛ یک برس آرایشی دو طرفه کـه یک طرف ان برای محصولات کرم و یک طرف برای پودرها اسـت، استفاده کنید.

 

بـه یاد داشته باشید کـه رژگونه فقط برای گونه ها نیست. فرقی نمیکند کـه رنگ‌هاي‌ رنگی روی سیب‌هاي‌ گونه‌تان را دوست داشته باشید «کلاسیک‌هایي مانند هلو یا پینک سوون را امتحان کنید» یا یک جلوه شفاف‌تر درخشان «رژگونه‌هاي‌ Glow Play را در Cheeky Devil، Cheer Up، Heat Index یا Totally Synched امتحان کنید» آرایش شـما با افزودن رنگ بـه گونه ها، چانه، استخوان ابرو و پیشانی تازه و کامل بـه نظر می رسد.

 

6. پرایمر مک «MAC Prep + Prime Fix+ Primer and Setting Spray»

معرفی 10 بهترین محصول MAC در تمام دوران

برای پرکردن، آماده سازی، سفت کردن و شاداب کردن پوست و آرایش کار می کند. اسپری میتواند غبار ریزتری داشته باشد.

 

در مورد چند وظیفه اي صحبت کنید! کافی اسـت قبل از آرایش روی ان بپاشید تا پوست آماده شود یا بعد از استفاده اسپری کنید تا سفت شود. Prep + Primer Fix+ «اصلی» بخش اساسی از روال شخصی و کار حرفه‌اي اسـت. این یک اسپری آب فوق العاده آبرسان و همه ی کاره اسـت کـه با چای سبز، خیار، بابونه، ویتامین E و کافئین دم کرده اسـت.

 

همان طور کـه گویی این کافی نیست، می‌توان «و باید» قبل از مرطوب کننده «زیرا پوست مرطوب بیشتر از خشکی رطوبت را جذب می کند»؛ بعد از آرایش برای کمک بـه رساندن پوست بـه حجیم ترین و زیباترین حالت استفاده شود و همچنین میتواند در کل استفاده شود. روزی برای طراوت و آبرسانی فوری.

 

با قدرت حفظ تازگی آرایش تا 12 ساعت، فورا پوست را آبرسانی می کند و درخشندگی فوق العاده اي بـه ان می بخشد. فرمول بدون الکل اسـت تا خاطرجمعی حاصل شود کـه پوست شـما را خشک نمی کند. من همچنین از ان برای مرطوب کردن برس خود برای استفاده شدیدتر از سایه چشم، و برای مرطوب کردن Beauty Blender قبل از شروع هر آرایش استفاده می کنم. “این نهایت زیبایی اسـت کـه باید داشته باشید!”

 

7. پودر طبیعی فیکس مک «MAC Mineralize Skinfinish»

معرفی 10 بهترین محصول MAC در تمام دوران

پودر پخته شده بـه ابعاد و پوششی شفاف می بخشد. همه ی نمی خواهند یک برنز در پودرشان وجود داشته باشد.

 

با استفاده از این گزینه کـه خیلی بیشتر انجام می دهد، پودر فینیشینگ را تا حدی بالا ببرید: فراتر از حالت دادن بـه کرم پودر، برای کانتورینگ، اضافه کردن رنگ برنزی، ایجاد ابعاد بـه صورت یا لمس کردن در طول روز ایده آل اسـت. پخت آهسته با رنگدانه‌هاي‌ مرواریدی سطح پایین، فقط کمی برجسته می شود.

 

نرم و ملایم، Mineralize Skinfinish همان هایلایتر اسـت کـه تقریبا روی هر رنگ پوستی کار می کند. این ترکیبی عالی از برنز، طلا، نقره و صورتی اسـت کـه در هر نقطه اي از پوست درخشندگی دلپذیری را ارائه می دهد. بـه دلیل فرمول منحصر بـه فرد ان «دوغاب پخته شده از رنگدانه ها و آب تزریق شده با موادمعدنی»؛ همچنین میتوان از ان بـه صورت مرطوب برای ایجاد اثرات پرتو بالا بر روی پوست، شانه ها، پاها و دکلته استفاده کرد.

 

8. سایه چشم MAC

معرفی 10 بهترین محصول MAC در تمام دوران

با رنگدانه بسته بندی شده اسـت، بـه اسانی ترکیب می شود و بـه خوبی می پوشد. عده اي از داوران ان را در سمت خشک شدن یافتند.

 

حتی پس از 26 سال فعالیت دراین برند و تقریبا 30 سال استفاده از MAC، هر بار کـه واحد سایه چشم ما را می‌بینم هیجان زده میشوم. بهترین بخش این اسـت کـه ما پوشیدنی ترین لباس هاي‌ عریان خنثی را داریم – Shroom، Soft Brown، Omega، Orb، و Natural Wilderness، و همچنین رنگ هاي‌ نمادین مانند Triennial Wave، What’s the WIFI و Dark Room. Duochrome مانند Vex، Tutu Good، Stars n Rockets، و Starry Night برای زمانی کـه میخواهید ابعاد زیادی را تنها با یک سایه اضافه کنید، عالی هستند.

 

سپس ان رنگ‌هاي‌ جواهری عمیق امتحان شده و واقعی وجوددارد کـه روی همه ی افراد مانند Carbon، Sketch، Stormwatch و Shady Santa کار میکند. این سایه هاي‌ طولانی مدت و کاملا رنگدانه بـه اسانی اعمال و ترکیب می شوند. در MAC ترکیبی از رنگ‌ها و بافت‌ها را خواهید یافت کـه مجموعه‌اي بی‌پایان از ترکیب‌هاي‌ رنگی را ارائه می کنند و خلاقیت بی‌پایانی را امکانپذیر می کنند.

 

تنها یک ضربه تند وشدید زدن تنها چیزی اسـت کـه برای بازدهی اصلی لازم اسـت. این سایه‌هاي‌ پودری فشرده با رنگ اشباع شده بـه اسانی ترکیب می شوند و تا هشت ساعت بدون چروک باقی می مانند. ترکیب سایه چشم دلخواه خودرا با پالت MAC pro طراحی کنید.

 

امکانات خلاقانه از زمان پیدایش MAC همیشه نامحدود بوده اسـت، و هیچ محصول دیگری بـه آرایشگران و علاقه‌مندان بـه زیبایی این امکان را نمیدهد کـه دیدگاه‌هاي‌ خودرا بـه فعلیت برسانند و خلاقیت خودرا مانند سایه‌هاي‌ MAC بـه کار گیرند. سایه چشم هاي‌ MAC با ارائه مجموعه اي بی پایان از رنگ ها و پوشش هاي‌ لوکس با تکنولوژی پیشرفته، چیزی را برای همه ی ارائه می دهد. بـه عنوان یک هنرمند، من عاشق نحوه تعامل رنگ‌ها و بافت‌ها هستم.

 

9. خط چشم مک «MAC Eye Kohl»

معرفی 10 بهترین محصول MAC در تمام دوران

بـه طرز چشمگیری همه ی کاره اسـت، می‌توان از ان برای خط کشی، تعریف و سایه استفاده کرد. میتواند سایه گسترده تری داشته باشد.

 

هنگامی کـه از این خط چشم سرمه استفاده می‌کنید چشمان دود کننده مال شـما خواهد بود. شـما لازم نیست نگران نیشگون گرفتن، کشیدن پوست لطیف باشید، زیرا این حالت ابریشمی صاف اسـت. یک تهدید سه گانه واقعی، خطوط مداد سرمه نرم، مشخص می کند و سایه می اندازد، بـه این معنی کـه می‌تواند یک راه حل برای پلک هاي‌ شـما باشد.

 

از بین رنگ‌هاي‌ مات یا مرواریدی، و همچنین 9 رنگ، از قهوه‌اي و مشکی کلاسیک «مانند Smolder، مشکی شدید و Feline، سیاه کربنی» تا Minted جذاب، سبز نعنایی پر جنب و جوش با مروارید، و پرونلا، آلوی درخشان. آزمایش شده توسط چشم دکتر، این لاینر برای استفاده کنندگان از لنزهای تماسی و حتی برای استفاده در خط آب ایمن اسـت.

 

بیشتر بخوانید: لوازم ارایش گیاهی با خیال راحت ارایش کنید

 

10. مراقبت از پوست «کرم Strobe MAC»

معرفی 10 بهترین محصول MAC در تمام دوران

این کرم درخشندگی و آبرسانی فوری را ارائه می دهد. کسانی کـه پوست بسیار خشک دارند ممکن اسـت بـه مرطوب کننده ملایم تر و آبرسان تر نیاز داشته باشند.

 

MAC بـه دلیل آرایش خود بـه قدری مشهور اسـت کـه بـه اسانی می‌توان فراموش کرد کـه آن ها چندین گزینه مراقبت از پوست نیز دارند، مانند کرم کلاسیک Strobe. درخشندگی خودرا با مرطوب کننده اي کـه پوست کدر رابا ذرات رنگین کمانی کـه ظاهری روشن از درون ایجاد می کند، تغییر می دهد. فرمول آبرسان باعث صاف شدن پوست و التیام شفافیت می شود. بـه عنوان یک هایلایتر مایع عمل می کند و ان را بـه یک راه حل سریع برای پوست هاي‌ خسته تبدیل می کند. مواد گیاهی و ویتامین هاي‌ قوی، از جمله چای سبز، برای تغذیه پوست کار می کنند.

Pinklite کـه در سه رنگ موجود اسـت، رنگ اصلی اسـت و برای پوست‌هاي‌ روشن‌تر بهترین اسـت. گلدلایت دارای مرواریدهای طلایی اسـت، در حالی کـه Peachlite – شـما حدس زدید – مروارید هلو دارد. هردو تن متوسط و عمیق صاف تر.

 

آنچه را که باید در مورد لوازم آرایش در نظر داشت

مزیت بزرگ یک برند متمرکز بر آرایشگر توجه بـه سایه و ته رنگ پوست اسـت. MAC دارای طیف گسترده اي از سایه ها برای تقریبا هر محصول و همچنین سیستم تطبیق ته رنگ اسـت. برای خرید محصولات پایه «مانند کرم پودر و کانسیلر»؛ ابتدا باید سیستم برچسب گذاری انها را بدانید: برچسب هاي‌ MAC N «خنثی»؛ C «سرد» و W «گرم» هستند. ساده اسـت.

 

خوب، از آنجا کمی پیچیده تر می شود. تعداد زیادی از سایه‌ها بـه ترتیب NW یا NC – خنثی گرم و خنثی سرد هستند. ممکن اسـت فکر کنید کـه گرمای خنثی برای کرم پودرهایی با رنگ گرم اسـت، در حالی کـه در واقع برعکس اسـت. NW برای ته رنگ هاي‌ صورتی یا آبی اسـت تا آن ها را خنثی کند، در حالی کـه NC برای خنثی کردن ته رنگ هاي‌ طلایی یا زرد اسـت. اعداد مربوط بـه عمق رنگدانه اسـت، بـه عنوان مثال 10 منصفانه و 60 عمیق اسـت. بنابر این NW53 یک سایه با رنگ سردتر برای پوست هاي‌ تیره اسـت.

 

بیشتر بخوانید: نکاتی درباره لوازم آرايشی که باید بدانید

 

در پایان

MAC آرایه‌اي از پرداخت‌ها برای مطابقت با ترجیحات آرایش شـما دارد. دانستن نوع محصولی کـه بـه دنبال ان هستید میتواند بـه شـما در انتخاب مناسب کمک کند. یک طرفدار لب براق ممکن اسـت MAC Clear Lipglass را دوست داشته باشد، در حالی کـه یک طرفدار مات بلند، رژ لب مات MAC را ترجیح می دهد. پیشنهادات کرم پودر نیز بر اساس پرداخت «شبنباتی، طبیعی، مات» و همچنین پوشش «سبک، متوسط و کامل» طبقه بندی می شوند. میکاپ آرتیست هاي‌ MAC می توانند بـه شـما کمک کنند تا بهترین محصولات MAC را برای ظاهر خود پیدا کنید.

جدیدترین مطالب سایت