مجموعه : آرایش چشم

مدل آرایش های نئونی تابستانه (15 مدل نئونی)

مدل آرایش های نئونی تابستانه (15 مدل نئونی)

آرایش مینیمال خودرا کنار بگذارید، وقت ان اسـت که با جدید ترین روندی که دنیای آرایش را فرا گرفته اسـت، درخشان بدرخشید. ما دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب 15 نمونه فوق العاده جالب از نگاه گرافیکی نئون را منتشر کرده ایم. «مدل آرایش های نئونی تابستانه»

15 ظاهر گرافیکی نئونی که فورا روحیه شما را خوب می کند

آرایش نئون، بـه خصوص زمانی که روی چشم ها پوشیده میشود، ظاهری جسورانه دارد. در حالیکه بازی با رنگ های‌ پر جنب و جوش و برقی ممکن اسـت وحشتناک بـه نظر برسد، راه های‌ زیادی برای پوشیدن این ترند وجوددارد. میتوانید با لمس خط چشم روشن، چیزها را بـه حداقل برسانید یا با یک درب نئون تماماً بـه ان تکیه دهید – این امکانات واقعاً بی‌پایان هستند. اگر می خواهید آرایش چشم نئون را تجربه کنید، ما با الهام از شـما را پوشش داده‌ایم.

1. گوشه های داخلی نئون لایم

گوشه های داخلی نئون لایم

اگر اضافه کردن نئون تمام عیار بـه ظاهر آرایش شـما وحشتناک اسـت، با شستن سایه نئون لیمویی شروع کنید. استفاده از ان در گوشه چشم ظاهری منحصر بـه فرد ودر عین حال مینیمال ایجاد می‌کند. 


✅ مطالب مشابه: جدیدترین مدل آرایش های دخترانه


2. چشم چاپ حیوانات

چشم چاپ حیوانات

با افزودن یک ویژگی منحصربه‌فرد، مانند چاپ حیوانی با رنگ‌های‌ متضاد، ظاهر چشم‌های‌ نئون گرافیکی خودرا بـه سطح بعدی ببرید. زرد نئون، نارنجی و سبز بـه وحشیانه ترین شکل ممکن یک دیگر را تکمیل می کنند.

3. چشم های رنگارنگ کنتراست

چشم های رنگارنگ کنتراست

روشی که این نگاه چشم را قاب می‌کند منحصر بـه فرد و هنرمندانه اسـت. با ترکیب سایه چشم نارنجی با سایه های‌ صورتی و نقره ای متالیک بـه این کنتراست رنگی دست یابید. 

4. چشم های نئون گرافیکی

چشم های نئون گرافیکی

در این جا، صورتی نئون، نارنجی، آبی و سبز درکنار هم قرار می گیرند تا ظاهری گرافیکی و چشم نواز ایجاد کنند. لبه های‌ تیز و ترکیب رنگ ها باهم بیانیه خیره کننده ای را ایجاد میکند.

5. درب رعد و برق

درب رعد و برق

این ظاهر گرافیکی نئون با ولتاژ بالا فوق‌العاده خلاقانه اسـت و دارای یک رعد و برق سبز و زرد نئون اسـت. برگردان‌های‌ ستاره طلایی رنگ نهایی عالی هستند.

6. خط چشم گرافیکی دو رنگ

مدل آرایش های نئونی تابستانه

ایجاد ظاهری پویا بـه چشم نئون بـه سهولت استفاده از دو رنگ مکمل اسـت. این لحظه گرافیکی خط چشم رابا استفاده از خط چشم پرتقال و فوشیا دوباره خلق کنید.

7. چشم های رنگین کمانی نئون

چشم های رنگین کمانی نئون

مدل آرایش های نئونی تابستانه

این نگاه گرافیکی رنگین کمان نئون مطمئناً سرها را برمی گرداند. نحوه ترکیب این رنگ های‌ جسورانه کاملاً خیره کننده اسـت.


✅ مطالب مشابه: انجام اینگونه آرایش می تواند شما را پیر کند


8. چشم های نئونی دهه 80

مدل آرایش های نئونی تابستانه

این ظاهر نئون دهه 80 را کانالیزه می‌کند و ما برای ان این جا هستیم. جفت کردن رنگدانه آبی نئون با رنگ یاسی متالیک بسیار خوب فکر شده اسـت. ما همچنین فکر می کنیم رنگ‌های‌ متالیک زرد ظریف که نمای گرافیکی را مشخص میکنند، عالی هستند.

9. چشمان قدرت گل

چشمان قدرت گل

با کشیدن گل های‌ زیبا در گوشه های‌ بیرونی چشم، لهجه های‌ نئونی خودرا بـه ارمغان بیاورید. سایه آبی کودک و آستر پری وینک کاملا مکمل گل های‌ زرد نئونی اسـت. پس از اعمال سایه، از یک برس آرایشی با نوک گرد کوچک استفاده کنید تا با رنگدانه های‌ نئون، گل ها را بکشید.

10. درب های نئونی خالدار

مدل آرایش های نئونی تابستانه

این نگاه نئون لکه دار بسیار سرگرم کننده اسـت. با ترکیب سایه صورتی داغ در گوشه داخلی چشم شروع کنید و سپس همین کار را در گوشه بیرونی انجام دهید. اگر می خواهید یک دایره کامل ایجاد کنید، می توانید از یک شابلون برای کمک استفاده کنید. با کشیدن آستر نقره ای متالیک در امتداد خط مژه خود، یک لمس بازیگوش دیگر اضافه کنید.

11. خطوط آبی روشن و جسور

خطوط آبی روشن و جسور

این ظاهر ثابت می‌کند که راه های‌ زیادی برای خلاقیت با آرایش چشم نئون وجوددارد. و خوشبختانه، بازسازی ان در خانه آسان اسـت. با استفاده از سایه چشم مشکی در گوشه‌های‌ داخلی و خارجی خود شروع کنید «برای زیبایی بیشتر، خط چشم آبی براق را در گوشه داخلی بمالید». رنگ‌های‌ صورتی و سبز نئونی را بـه خط آب و مژه‌هایتان اضافه کنید تا چشم‌هایتان را برجسته کنید.

12. درب نئون وحشی

مدل آرایش های نئونی تابستانه - درب نئون وحشی

وقتی صحبت از آرایش نئون بـه میان می‌آید، هر چه وحشی تر، بهتر اسـت. با کادربندی چشم خود با خط چشم مشکی شروع کنید و سپس لهجه های‌ آبی و صورتی نئونی را روی ان قرار دهید. ظاهر تمام شده از همه ی جهات تماشایی اسـت.

13. درپوش های آبرنگ

درپوش های آبرنگ

نمی‌توانید تصمیم بگیرید که از کدام رنگ نئون استفاده کنید؟ همه ی انها را بپوشید. با این ظاهر، صورتی نئون، نارنجی، زرد، آبی و سبز درکنار هم قرار می گیرند تا ترکیبی زیبا ایجاد کنند.

14. بیش از خط رنگین کمان

بیش از خط رنگین کمان

بهترین راه برای پوشیدن چشم های‌ گرافیکی نئون؟ تا حد امکان از رنگ های‌ بیشتری استفاده کنید. این ظاهر رنگ‌های‌ زیادی دارد، از آبی تا زرد نئون، بنابر این هرگز از نگاه کردن بـه ان خسته نخواهید شد. خلاقیت بـه خرج دهید و هر چند رنگ را که می خواهید ترکیب کنید. هر چه بیشتر، بهتر اگر برای ایجاد خطوط و ترکیب رنگ‌ها بـه کمک نیاز دارید، از یک برس خط‌دار زاویه‌دار دقیق برای ترسیم شکل استفاده کنید و بـه آرامی هر رنگ رابا آخرین رنگ ترکیب کنید تا این ظاهر را دوباره ایجاد کنید.

15. درب نئون آبی پودری

مدل آرایش های نئونی تابستانه - درب نئون آبی پودری

مدل آرایش های نئونی تابستانه

این سایه نئون آبی پودری بچه همه ی ان چیزی اسـت که یک چشم گرافیکی نئونی باید داشته باشد—روشن و جسور. با استفاده از سایه روی درب شروع کنید و سپس از یک برس کرکی استفاده کنید تا در چین و اطراف خط مژه پایینی ترکیب شود و سایه اضافه کنید تا زمانی که از سطح رنگ راضی باشید.


✅ مطالب مشابه: مدل های جذاب آرایش چشم و صورت


در پایان

ما آماده ایم دوباره آرایش کنیم. تعداد زیادی از بزرگ‌ترین ترندهای آرایشی سال که همه ی ي بـه این اسـت که اضافی‌ترین، رنگارنگ‌ترین و براق‌ترین خودتان باشید. با این اوصاف، عده ای از ظاهرهای پرطرفدار برای جنبه های‌ مینیمالیستی ما نیز جذاب هستند، از فونداسیون تقویت کننده چهره گرفته تا بسته بندی های‌ سازگار با محیط زیست.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت