چند روش برای رویش و پرپشت کردن ابروها

مجموعه : ارایش ابرو
چند روش برای رویش و پرپشت کردن ابروها

چگونه ابرومان پر باشد ؟ 

ابرو هاي پر برای برخی از شکلهای صورت می‌آید و فرد را خوشگل میکند .

 

به گزارش تالاب پرپشت کردن ابرو یکی از راه ها برای داشتن صورتی جذاب هست. این روزها هزینه کارهای زیبایی بسیار بالا هست. در این مطلب قصد داریم شما را با روش هاي خانگی برای پرپشت کردن ابروهای تان آشنا کنیم.

 

اگر قرار هست امسال کاری برای کمک به اقتصاد خانواده انجام دهید میتوانید کمی از هزینه‌هاي شخصی خود کم کنید و با روش‌هاي ساده‌تر زیبایی طبیعی چهره‌تان را ماندگار کنید.

 

این روزها که هزینه سر زدن به سالن‌هاي زیبایی برای ترمیم و طراحی انواع ابرو برای خانم‌ها گران تمام میشود، بد نیست ترمیم و پرپشت کردن ابروهای طبیعی خود را با کمترین هزینه به روغن‌هاي تقویتی بسپارید و به نتایجی به مراتب بهتر و کم عوارض‌تر برسید.

چند روش برای رویش و پرپشت کردن ابروها

پرپشت کردن ابرو با روغن بادام

شاید فراوان از ویژگی‌هاي مثبت این روغن معجزه گر در سلامت موها و ابروها شنیده باشید اما بیایید این بار برای جبران قسمت‌هاي ریخته‌شده ابروها و درمان کم پشتی آن روزی دو‌ مرتبه به طور مرتب از این روغن روی ابروهای خود ماساژ دهید و تاثیرات ویژه آن را به چشم دیدن کنید.این روغن حاوی میزان قابل توجهی ویتامین‌هاي A,B و E هست که رشد موها را به طرز چشمگیری تقویت میکند.

 

پرپشت کردن ابرو با روغن نارگیل

این روغن که در ترکیبات محصولات زیبایی از آن بهرهگیری ویژه‌اي میشود هم یکی از برترین روغن‌ها برای تقویت ابروهای شما و تضمین زیبایی آن خواهد بود؛ یعنی مغذی‌ترین روغن که به تنهایی می تواند تقویت‌کننده خوبی برای مو هاي ابروی شما باشد. پس هر روز با پنبه مقدار کمی از این روغن را به ابروها بزنید و منتظر اتفاق‌هاي خوبی باشید.

 

پرپشت کردن ابرو با وازلین

متوقف کردن ریزش ابروها را به این محصول واگذار کنید. بویژه اگر جنس پوست شما خشک هست و برای تقویت آن به محصولی مرطوب‌کننده نیاز دارید. ماساژ دادن ابروها با وازلین به‌عنوان یک مرطوب‌کننده قوی از ریزش ابروها و سست شدن ریشه آن پیشگیری میکند.

چند روش برای رویش و پرپشت کردن ابروها

پرپشت کردن ابرو با روغن زیتون

از آنجا که روغن زیتون کاربرد فراوانی در سلامت پوست و مو دارد هر روز یک قطره روغن زیتون را به ابروها بمالید و ماساژ دهید و یک ساعت بعد بشویید. این روغن یا ویتامین A وE رشد ابروهای شما را تقویت و از ریزش آن پیشگیري می کند.

 

پرپشت کردن ابرو با ژل آلوئه‌ورا

همۀ معجزه‌هاي طبیعت با خواصی که دارند می توانند سلامت و طراوت ظاهری شما را ماندگار کنند. برای مثال بهرهگیری از آلوئه‌‌ورا یکی از آنهاست؛ ماده‌اي غیرچرب که با آبرسانی فوق‌العاده ابروهای شما را تقویت و رشد انها را تسریع میکند. پس برای اثر بخشی اکثر ژل طبیعی آلوئه‌ورا یا محلول آن را شب‌ها پیش از خواب روی نقاط خالی ابروهای خود بزنید و صبح آن را بشویید.

 

منبع : جام جم

جدیدترین مطالب سایت