اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

مجموعه : آرایش صورت
اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

ممکن اسـت هنگام آرایش چشم خود بدون این کـه متوجه شوید عده اي از این اشتباهات را مرتکب شوید. اما اگر روتین آرایش شـما ضعیف اسـت، یک مجموعه کاملاً جدید از همتایان ممکن اسـت اینکار را انجام دهند. دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب اشتباهاتی کـه در آرایش کـه بـه طور مخفیانه شـما را پیر میکند، بـه‌علاوه نحوه رفع آن ها آورده شده اسـت.

 

چرا بعضی از آرایش ها ما را پیرتر نشان می دهند؟

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

همه ی ما میخواهیم چهره‌اي شاداب و جوان‌تر بـه‌نظر برسیم، و آرایش می تواند کمک بزرگی بـه ان باشد، اما گاهی اوقات اشتباهات آرایشی میتوانند بیشتر از بی‌آرایشی پیری کنند. بـه خاطر داشته باشید کـه سبک آرایش شـما باید با افزایش سن تغییر کند و با پوست در حال تغییر سازگار شود. تکنیک هاي‌ آزموده شده و واقعی از دوران دبیرستان شـما دیگر 15؛ 20 یا 30 سال بعد ان را کاهش نخواهد داد.

 

ممکن اسـت در آرایش کردن دست قدیمی خود باشید، و اگر مراقب نباشید، می توانید پیرتر بـه نظر برسید. ما فهرستی از رایج ‌ترین اشتباهات آرایشی را جمع آوری کرده‌ایم کـه در واقع بـه جای حذف ان‌ها، سال‌ها اضافه میکنند. بـه خواندن این مطلب از مجله تفریحی تالاب ادامه دهید تا متوجه شوید کـه آیا مرتکب هر یک از این اشتباهات پیری هستید و برای اصلاح آن ها چه کاری می توانید انجام دهید.

 

بیشتر بخوانید: جدیدترین مدل آرایش های دخترانه

 

فونداسیون تقلبی

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

اشتباهات آرایشی کـه می توانید از همان ابتدا شروع کنید – بـه معنای واقعی کلمه. فونداسیون پایه هر ظاهری را تشکیل می دهد، اما با افزایش سن باید بدانید کـه نیازهای زیرسازی شـما تغییر خواهد کرد. “هیچ پایه اي بهتر از پایه بد نیست، اما پایه خوب بهترین اسـت.”

 

اگر فونداسیون را حذف کنید، رنگ پوست شـما ناهموار خواهد بود. اگر فونداسیون خودرا خیلی زیاد بمالید، می تواند در خطوط و چروک هاي‌ ریز قرار گیرد و عیوب شـما را برجسته کند.

 

از فرمولی استفاده کنید کـه بـه اندازه کافی سنگین باشد تا بدون تبدیل شدن بـه کیک، پوست شـما را صاف کند. با افزایش سن، پوست خشک‌تر رایج اسـت، بنابر این ممکن اسـت بـه جای کرم پودری کـه میتواند پوست شـما را پوسته پوسته کند، از کرم پودر یا حتی مرطوب‌کننده‌هاي‌ رنگی استفاده کنید.

 

در نهایت، حتی اگر از کلاس هشتم از همان رنگ فونداسیون استفاده کرده اید، فراموش نکنید کـه هر از گاهی یک ترکیب یا فرمولاسیون بهتر را بررسی کنید – ممکن اسـت از نتایج شگفت‌زده شوید!

 

استفاده از فونداسیون نامناسب

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

فرمول هاي‌ بسیار متنوعی برای فونداسیون وجوددارد، از مایع گرفته تا ژل، کوسن، موس و پودر. اما همه ی بـه یک اندازه برای همه ی ایجاد نشده اند. باید بدانید کـه کدام یک جوانترین ظاهر را بـه شـما می دهند و کدام یکسال‌ها بـه چهره شـما اضافه می کنند. “هیچکس پوست کاملی ندارد، اما کرم پودری را پیدا کنید کـه برای نوع پوست شـما مناسب باشد و پوششی را کـه می خواهید بـه شـما بدهد.”

 

درک پوشش کلیدی اسـت. اگر میخواهید ظاهری فوق‌العاده طبیعی با پوشش شفاف تا متوسط داشته باشید، پیشنهاد میکنم کرم BB یا مرطوب‌کننده رنگی را انتخاب کنید. اگر چیزی میخواهید کـه عیوب را بپوشاند، فونداسیونی با پوشش متوسط تا کامل‌تر انتخاب کنید.

 

اگر مخفی کردن سن خود یکی از دلایل اصلی استفاده از کرم پودر در وهله اول اسـت، کلاین میگوید کـه بهتر اسـت از پودر یا فرمول‌هاي‌ حاوی موادمعدنی استفاده کنید. از روغن و رطوبت.”

 

بیش از حد کانتورینگ

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

درسال هاي‌ اخیر، کانتورینگ بـه یکی از ترندهای برتر آرایش تبدیل شده اسـت. از باند فرودگاه گرفته تا فرش قرمز و حتی خواربارفروشی، کانتورینگ همه ی جا وجوددارد. فرقی نمی‌کند جمعیت شناسی چیست، هر برندی از Urban Decay گرفته تا Laura Geller و L’Oreal، یک کیت کانتورینگ می سازند ودر حال فروش هستند.

 

درک این کـه چرا کانتورینگ محبوب اسـت، آسان اسـت. اگر درست انجام شود، این یک راه عالی برای دستیابی بـه ظاهری جوان اسـت، اما کانتورینگ بیش از حد ممکن اسـت اشتباه کند. کانتورینگ مطمئناً میتواند صورت شـما را جوان‌تر نشان دهد، اما زیاده‌روی در دریا می تواند کاملاً برعکس باشد.

 

“هنر کانتورینگ این اسـت کـه ساختار صورت شـما را تقویت می کند، بـه طوری کـه مشخص تر بـه نظر میرسد. با این حال، تعریف بیش از حد در واقع می تواند خطوط پیری را برجسته کند کـه بهتر اسـت پنهان شوند.” همیشه این خطوط کانتور رابا هم ترکیب کنید.

 

مشخص کردن

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

پوست روشن و درخشان برابر با پوستی جوان اسـت. اما قرار دادن مناسب چنین درخششی لازم اسـت تا بـه نفع شـما عمل کند. نواحی خاصی از صورت وجوددارد کـه زنان بالغ نباید از هایلایتر استفاده کنند. «نمی خواهید هایلایتر براق را روی استخوان ابروی خود بزنید – کـه می تواند قدیمی بـه نظر برسد و چشم را بـه سمت پایین بکشد».

 

حوزه دیگری کـه نمی خواهید ان را اعمال کنید؟ “در خطوط لبخند تو یا در چین چشم.” “هردو تمایل بـه تاکید بر بافت کرپ دارند.” بنابر این می خواهید قسمت‌هاي‌ کشیده‌تر مانند مرکز چشم یا استخوان‌هاي‌ گونه را برجسته کنید. و اگر می خواهید هایلایت کنید، بـه هایلایتر مایع بچسبید.

 

بیشتر بخوانید: زیباترین مدل های آرایش عروس | مدل میکاپ عروس

 

تنظیم آرایش با پودر

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

بارها و بارها توصیه می شود از پودر در بالای هر فرمول کرم استفاده کنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد. اما با افزایش سن، پوست شـما چربی کمتری تولید می کند. «با پوست خشک‌تر، پودر تمایل دارد تا بـه خطوط ریز نفوذ کند». “بـه جای ان از اسپری تنظیم کننده استفاده کنید!” اسپری آرایشی ماندگار Urban Decay All Night را امتحان کنید.

 

به درستی ترکیب نمی شود

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

همه ی ما می‌دانیم کـه فراموشی انجام کارها یک نشانه کلی پیری اسـت کـه در مورد آرایش می تواند مشکل ساز باشد. با افزایش سن افراد تمایل دارند از مرحله بسیار ضروری ترکیب کردن عبور کنند. “افراد آرایش خودرا انجام می دهند و فراموش می کنند کـه ترکیب شوند، اما ترکیب درست آرایش برای داشتن پوششی جوان و یکنواخت بسیار مهم اسـت.

 

فراموشی ترکیب کردن می تواند عواقب مرده پیری را آشکار کند. ترکیب نکردن کرم پودر بـه طور یکنواخت در سراسر صورت در واقع می تواند خطوط ظریفی را کـه می خواهید پنهان کنید برجسته کند. پوست بالغ بـه TLC اضافی نیاز دارد زیرا با افزایش سن، ظریف تر می شود.

 

استفاده از ابزارها و برس های نامناسب

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

جوان‌تر بـه نظر رسیدن همیشه بـه این مهم نیست کـه چه آرایشی میزنید، بلکه بـه نحوه استفاده از ان بستگی دارد. همه ی ما در ان روزهایی کـه ایرادات ما بسیار مشهود اسـت، از کمی فونداسیون اضافی استفاده کرده‌ایم، اما بهترین راه برای جوان‌تر بـه نظر رسیدن استفاده از مقدار دقیقتر محصول اسـت. فقط با برس ها و ابزار مناسب می توانید بـه این هدف برسید.

 

استفاده از ابزارهای صحیح برای خاطرجمعی از داشتن پوششی سبک بسیار مهم اسـت. اشتباه رایجی کـه مردم مرتکب می شوند این اسـت کـه از برس هاي‌ سنگین با مو هاي ضخیم و محکم برای استفاده از فونداسیون استفاده می کنند. استفاده از برس هاي‌ بافر در واقع صورت شـما رابا فونداسیون سنگین گچ می دهد و اینکار را انجام نمی‌دهد. با آرایش شـما و همچنین یک قلم موی نرم ترکیب نمی‌شود.”

 

رویکرد او این اسـت کـه همیشه یک برس نرم‌ تر انتخاب میکند، مهم نیست چه نوع آرایشی انجام می دهید، اما بـه خصوص در مورد آرایش چشم. این همه ی بـه دلیل خاصیت ارتجاعی پوست اسـت. پلک‌ها با افزایش سن شل میشوند و پوست اطراف چشم ظریف‌تر از همه ی اسـت.

 

اگر از یک برس محکم استفاده کنید، فقط ناحیه شل پوست را تحریک میکند و چشمان شـما را پیرتر و سنگین‌تر نشان میدهد. مطمئن شوید کـه سرمایه‌گذاری کرده اید. دریک برس سایه چشم نرم، با خارهای کرکی برای اعمال ملایم و پوششی یکنواخت.

 

پرایمر فراموش شده

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

مهم اسـت کـه چهره خودرا درست شروع کنید تا جوانترین بـه نظر برسید، بـه همین دلیل اسـت کـه همه ی باید از پرایمر استفاده کنند. زیرا اگر اینکار را نکنید، با بزرگ تر شدن روز، ظاهر شـما نیز تغییر خواهد کرد. “با استفاده نکردن از پرایمر، خطر این را دارید کـه آرایشتان تا بعد از ظهر گل آلود و آب شود. این بـه معنای ظاهری جوان نیست. با استفاده از پرایمر، از ماندگاری آرایش خود مطمئن می‌شوید. روز.”

 

اما فراموش نکنید کـه قبل از استفاده از پرایمر پوست خودرا پرایم کنید. مهم اسـت کـه یک روال مراقبت از پوست خوب همراه با مرطوب کردن و پرایمینگ مناسب پوست قبل از استفاده از آرایش داشته باشید.

 

اشتباهات کانسیلر

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

وقتی صحبت از کانسیلر می شود، یک سایز برای همه ی مناسب نیست. کانسیلر مناسب برای پوشاندن لکه ها احتمالاً برای استفاده زیر چشم بسیار ضخیم اسـت. مردم طبق معمولً در استفاده از کانسیلر اشتباه می کنند:

 

“اگر کانسیلر خیلی ضخیم باشد یا رنگ مناسبی نداشته باشد، بیشتر از آنچه پنهان میکنید برجسته میشوید. پوست زیر چشم هفت برابر نازک تر از بقیه قسمت هاي‌ صورت شـما اسـت. بنابر این یک لمس سبک ضروری اسـت.”

 

از یک فرمولاسیون سبک برای استفاده در زیر چشم استفاده کنید و سایه اي را انتخاب کنید کـه با رنگ پوست شـما مطابقت داشته باشد. اگر دایره هاي‌ ارغوانی دارید، می توانید رنگی با ته رنگ زرد یا هلویی برای مقابله با ان بگیرید.

 

با سایه هاي‌ فوق العاده روشن کـه شـما را خجالتی نشان می دهد یا ظاهر “راکون معکوس” را بـه شـما می دهد، استفاده نکنید. فقط بـه گوشه داخلی ناحیه زیر چشم بمالید و بـه آرامی مخلوط کرده و بـه سمت بیرون و پایین بکشید.

 

زیبایی سرخ شدن

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

مگر این کـه واقعاً دبیرستانی هستید، رژگونه روی سیب هاي‌ گونه خود نزنید. همچنین می خواهید از استفاده بیش از حد رژگونه، استفاده کم ان یا انتخاب رنگ غلط اجتناب کنید. «دوره‌اي وجود داشت کـه بیشتر در مورد رژگونه شدن بهتر بود، و شـما هنوز هم می توانید ان زنان را امروز تشخیص دهید، زیرا انها هنوز ان را روی هم میگذارند.»

 

از سایه هاي‌ بیش از حد قهوه اي یا قرمز خودداری کنید، زیرا ممکن اسـت هنگام استفاده گل آلود بـه نظر برسند. در عوض، گونه هاي‌ خودرا نیشگون بگیرید و سعی کنید رژگونه اي پیدا کنید کـه با سایه طبیعی حاصله مطابقت داشته باشد.

 

برای جلوگیري از پوسته پوسته شدن، بـه جای پودر، فرمول کرم را انتخاب کنید. مقدار کمی را بـه وسط استخوان گونه خود بمالید و بـه سمت بالا و عقب بکشید. مطمئن شوید کـه بـه خوبی مخلوط می شوند. اینکار بـه همراه درخشندگی جوانی بـه صورت شـما فوراً لیفت می دهد.

 

خط پایین مژه را به رنگ مشکی پوشانده است

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

آستر سنگین روی درب پایین بـه دلایل زیادی پیر می شود. چشمان شـما را کوچک تر نشان می دهد، خطوط ریز اطراف چشم را برجسته می کند و کل صورت شـما را بـه سمت پایین میکشد. برای حفظ جوانی، می خواهید چشمانتان روشن تر و بازتر بـه نظر برسند. شـما می توانید اینکار را بـه روش هاي‌ مختلف انجام دهید. اول، این اسـت کـه خط مژه پایینی را روشن نگه دارید.

 

از یک سایه چشم قهوه اي تیره و یک برس زاویه دار بـه جای مداد سرمه سیاه سخت استفاده کنید. “لاینر ژل را از قسمت پایین دور نگه دارید. از ان فقط در بالای پلک هاي‌ خود استفاده کنید.” خوب استT برای داشتن آستر مشکی در درب بالا و آستر قهوه اي در پایین. بـه سادگی سایه چشم قهوه اي را از گوشه داخلی بـه بیرونی پلک پایین ترکیب کنید. حتی می توانید برس را برای نظارت کمی خیس کنید.

 

نکته دیگر استفاده از آستر سفید یا عریان در خط آب پایین اسـت. چشمان شـما را درخشان می کند و درخشندگی جوانی ایجاد می کند. این یک گزینه عالی برای ظاهر بدون آرایش و آرایش اسـت.

 

ریمل بیش از حد روی مژه های پایینی بزنید

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

این شبیه بـه پوشیدن خط سنگین فقط در خط پایین مژه اسـت. ریمل سنگین روی مژه‌هاي‌ پایینی می تواند سایه ایجاد کند و پوسته پوسته شود و توهم حلقه‌هاي‌ تیره ایجاد کند – حتی می تواند چشم را بـه‌طور کلی پایین بیاورد. این بـه شـما این امکان را می دهد کـه بدون انباشتگی مستقیماً وارد ریشه شوید و تقریبا مانند خط چشم عمل می کند. بنابر این اگر می خواهید از ریمل در قسمت پایین استفاده کنید، ان را تمیز و محکم نگه دارید.

 

سایه چشم متالیک

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

ممکن اسـت ان را دوست داشته باشید، اما سایه چشم متالیک واقعاً می تواند شـما را پیر کند اگر پلک هاي‌ شـما بـه اندازه گذشته کشیده نباشد و متأسفانه، این فقط بخشی طبیعی از پیری اسـت. این سایه هاي‌ درخشان و سرگرم کننده می توانند چین و چروک ها و خطوط ریز دراین ناحیه را افزایش داده و جلب توجه کنند.

 

سایه‌هاي‌ متالیک، درخشان و براق می توانند در خطوط ریز و «ترق» اطراف چشم بنشینند. بهترین گزینه برای ایجاد ظاهری بی عیب و نقص استفاده از سایه هاي‌ مات یا ساتن اسـت. اگر واقعاً میخواهید لباس‌هاي‌ متالیک بپوشید، مخصوصاً در تعطیلات، ان را در مرکز پلک خود نگه دارید. قرار دادن آن ها در گوشه پلک، توجه بیشتری را بـه خطوط ظریفی کـه در ان ناحیه مستقر می شوند، جلب می کند.

 

راه دیگری کـه میتوانید بدون پیری از شیمر استفاده کنید، استفاده از سایه مروارید ظریف اسـت. «یکی را انتخاب کنید کـه سبک باشد و خیلی درخشان نباشد. استفاده از مروارید خوب بـه عنوان پایه و لایه روی ان با سایه اي غیر درخشان اسـت.

 

اورژانس ابرو

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

این یک واقعیت زندگی اسـت: ابروهای ما بـه طور طبیعی با افزایش سن نازک تر می شوند، کـه می تواند با کندن بیش از حد سال‌ها در طول سال‌ها تسریع شود. “با افزایش سن، ابروهای ما بـه طور طبیعی هم از نظر ضخامت و هم از انتها نازک می شوند.”

 

ابروها همچنین بـه عنوان بخشی از روند طبیعی پیری می ریزند، بنابر این مانند زمانی کـه ما جوان تر بودیم، روی استخوان ابرو نمی‌نشینند. بنابر این برای داشتن ابرویی جوان‌تر، پر و قوس‌دار فکر کنید. می توانید با پر کردن پودر ابرو شروع کنید. “پودر می تواند سیری از دست رفته را اضافه کند و یادگیری ان سریع و آسان اسـت.”

 

همچنین می خواهید ابروها بیش از حد تیز و محکم بـه نظر نرسند، کـه پودر نیز بـه ان کمک میکند. “با افزایش سن باید از محصولات ابروهای مبتنی بر کرم دوری کنید.” “آن ها تمایل دارند از یک خط خیلی تند استفاده کنند.” بنابر این با پودر رنگی مناسب، کمی خارج از خط طبیعی ابرو را دنبال نمایید تا کمی پهنا اضافه کنید.

 

و برای افزایش کمی، قوس را کمی بالاتر در بالای ابرو بکشید، نه از زیر. همانگونه کـه برای ضخامت دادن بـه ابرو دقیقاً خارج از خط ریشه قرار می دهیم، میخواهید بـه آرامی بالای قوس رابا استفاده از پودر خود در بالای خط ابرو بالا بیاورید.

 

“اینکار کمی تمرین می‌خواهد، اما جادو اسـت.” بنابر این از بیرون رفتن از خطوط ابروی طبیعی خود نترسید، فقط ان را روشن و پردار نگه دارید. با تکنیک و سایه درست، می توانید ان را برای ابروهایی جوان تر در عرض چند ثانیه جعل کنید.

 

رژ لبی که خیلی تیره است

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

با افزایش سن، لب‌هاي‌ ما نازک‌تر می شوند و تعریف خودرا از دست میدهند. اگر برای کشیدن بیش از حد لب‌هایتان با آستر قصد دارید دیوانه شوید، بهتر اسـت از سایه‌هاي‌ تیره‌تر کـه باعث نازک‌تر بـه نظر رسیدن لب‌هایتان می شود، دور شوید.

 

من دوست دارم با خط لب شروع کنم و از یک سایه خنثی خوب استفاده کنم کـه کمی پررنگ‌تر از رنگ طبیعی لب فرد اسـت. لب‌ها را خط می کشم و سپس بقیه رابا یک براق رنگی پر می کنم. تعداد زیادی از خانم‌ها واقعاً بـه این فکر می کنند کـه همیشه از رژ لب سنگین استفاده کنند، اما فکر می کنم این براق ظاهری نرم‌ تر و جوان‌تر میدهد.

 

بیشتر بخوانید: های آرایش صورت و مدل میکاپ صورت جدید

 

اجازه دهید رژ لب شما خونریزی کند

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

در حالی کـه بیشتر افراد با گذشت زمان در آرایش کردن خود بهتر می شوند، متأسفانه با افزایش سن، مهارت هاي‌ همه ی افراد التیام نمی‌یابد. حتی یک دست کوچک هنگام گذاشتن رژ لب می تواند واقعاً نشانه هاي‌ پیری را برجسته کند.

 

چراباید رژ لب خودرا بی عیب و نقص بزنید، در غیر این صورت خطر نشان دادن عیوب خودرا دارید. با بالا رفتن سن، هر چه رژ لبتان را مرتب‌تر بزنید، بهتر اسـت. چین‌هاي‌ آشکاری را کـه در اطراف دهان ظاهر می شوند پنهان می کند. با این حال، رژ لب میتواند با افزایش سن خون ریزی بیشتری پیدا کند، زیرا خطوط ریز اطراف دهان مانع از رژ لب شـما می شوند. در جای خود ماندن.

 

لب هاي‌ بی نقص با یک فرآیند چند مرحله اي امکان‌پذیر اسـت. از یک پرایمر برای شروع جدید ترین ظاهر لب خود استفاده کنید و ان رابا برق لب بـه اتمام برسانید. این براق ظاهر شـما را محکم می کند و از خون ریزی رژ لب شـما پیشگیري می کند.

 

پوشیدن رنگ های روشن

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

ما می‌دانیم کـه رنگ روشن در ظاهر آرایش شـما سرگرم کننده اسـت. اما زمانی کـه بـه سن خاصی برسید، بـه احتمال زیاد ظاهری نامناسب دارد و حتی ممکن اسـت شـما را مسن‌تر نشان دهد.

 

“این شبیه پوشیدن دامن کوتاه اسـت – عده اي از زنان بالغ بهتر از یک نوجوان ان را می‌کشند.” اما برای بسیاری دیگر ممکن اسـت برای سن مناسب نباشد. رنگ هایي مانند “آبی روشن، بنفش [و] سبز تمایل دارند ویژگی هایي را برجسته کنند کـه بـه سن یک زن اشاره می کند.”

 

از رنگ هاي‌ روشن دوری کنید. روزهای پوشیدن سایه چشم آبی باید پشت سر شـما باشد. رنگ‌هاي‌ تیره‌تر و کم‌رنگ‌تر را امتحان کنید – مانند آبی بـه جای آبی روشن، یا یشمی عمیق بـه جای سبز.

 

سعی کنید خیلی شیک باشید

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

هیچ راهی بهتر از این کـه بخواهید خیلی جوان بـه نظر برسید وجود ندارد. علاوه بر این، یک خط باریک بین تلاش برای ظاهری جوان تر و ظاهری بد وجوددارد. مهم اسـت کـه ظاهری متناسب با سن داشته باشیم. “وقتی خیلی تلاش می‌کنیم کـه باحال بـه نظر برسیم و غیرطبیعی بـه نظر می‌رسد، برای دیگران نشانگر واضحی اسـت کـه شـما چندان امن نیستید. بهترین کار این اسـت کـه بدون افراط و تفریط بهترین باشید.”

 

شـما نباید از تمام گرایش هاي‌ آرایش چشم بپوشید. شـما فقط باید آن ها را بـه شکلی ظریف در ظاهر استاندارد خود بگنجانید. “این بـه این معنی نیست کـه نمیتوانید ریسک هاي‌ حساب شده اي را بپذیرید. قدم هاي‌ کودک همیشه بهترین گزینه برای امتحان چیزی جدید یا مد روز هستند.”

 

او معتقد اسـت کـه بی‌خبرترین رویکرد، کلاسیک نگه داشتن ان در بیشتر موارد اسـت. “بـه یاد داشته باشید کـه کلاسیک بودن جاودانه اسـت زیرا روندها می‌آیند و میروند.”

 

هرگز ظاهر خود را به روز نمی کنید

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

در حالی کـه یک ظاهر کلاسیک همیشه انتخاب خوبی اسـت، مهم اسـت کـه بدانیم انچه کـه یک سبک کلاسیک بیست سال پیش بود امروز یکسان نیست. از این گذشته، در طول سال‌ها سبک ها تغییر می کنند و شـما نیز باید اینکار را انجام دهید.

 

“اگر در عصری گیر کرده اید کـه در قرن بیست و یکم نیست، خودرا پیر کرده اید. گاهی اوقات سطح اسانی ما می تواند باعث شود کـه در دورانی کـه مدت هاست گیر کرده ایم گیر کرده باشیم. اگر می خواهید جوان تر بـه نظر برسید، باید خودرا بـه چالش بکشید و تلاش کنید. سبک هایي کـه ممکن اسـت با آن ها آسان نباشید.”

 

نکته نهایی او این بود کـه وقتی صحبت از زیبایی بـه میان می آید، تنظیمات کوچک می تواند کمک زیادی بـه شـما کند.

 

در وهله اول به درستی از پوست خود مراقبت نمی کنید

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد

حتی بهترین آرایش هم نمی‌تواند سن شـما را پنهان کند، اگر در وهله اول بـه خوبی از پوست خود مراقبت نکنید. نخستین کاری کـه باید انجام دهید استفاده از کرم ضد آفتاب اسـت.

 

“آیا روزانه از کرم ضد آفتاب استفاده نمی‌کنید؟ این یکی از مهم‌ترین دلایل پیری پوست اسـت. نور خورشید مهم ترین عامل پیری پوست اسـت. بنابر این، مطمئن شوید کـه روزانه از ضد آفتاب با SPF حداقل 30 استفاده می‌کنید. یا بالاتر.”

 

یک اشتباه بزرگ کـه تعداد زیادی از خانمها مرتکب می شوند این اسـت کـه در پایان روز آرایش خودرا پاک نمیکنند، “یکیدیگر از مواردی کـه باعث پیری پوست شـما می شود این اسـت کـه آرایش خودرا قبل از خواب پاک نکنید. در طول روز، شـما با مسائل محیطی سروکار دارید. عواملی مانند کثیفی و آلودگی کـه می تواند منافذ را مسدود کند، کـه می تواند منجر بـه ایجاد جوش شود.

 

در پایان

بنابر این نکته کلی برای پیش گیری از پیری آرایش شـما؟ کمتر، بیشتر اسـت. چیزها را سبک و طبیعی نگه دارید. و حتی زمانی کـه می خواهید مقداری چیز اضافی کمی بچکانید، ان را بـه حداقل برسانید. “بیشتر قوانین آرایشی باید شکسته شوند، بنابر این از امتحان کردن چیزهای جدید نترسید و انچه را کـه برای شـما بهتر اسـت پیدا کنید!”

 

منبع

https://www.southernliving.com

جدیدترین مطالب سایت