بروزرسانی : 3 خرداد 1403

بهترین آرایش نئون (23 نمونه)

بهترین آرایش نئون (23 نمونه)

مدل های جدید آرایش های نئونی

ما دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز لیستی از بهترین مدل هاي‌ آرایش نئونی را منتشر کرده ایم. بهترین آرایش نئون را جمع آوری کرده ایم :

1. تابستان روشن

تابستان روشن

آرایش چشم سبز و آبی نئون و رژ لب صورتی تند کمی گرما را بـه این ظاهر می بخشد. ما بـه خصوص کنتراست بین آستر آبی و سایه سبز روی درپوش ها را دوست داریم.


مطالب مشابه: انواع آرایش های تابستانه رنگی جدید + عکس


2. رنگ های نئون رنگین کمان

رنگ های نئون رنگین کمان

گاهی اوقات لازم اسـت تا حد امکان نئون را نشان دهید، و این اشکالی ندارد. تمام رنگ‌هاي‌ روشن در این جا باهم پوشیده شده‌اند تا یک شاهکار نئونی جذاب ایجاد کنند. 

3. پاستل و نئون بازیگوش

پاستل و نئون بازیگوش

رنگ هاي‌ پاستلی و نئون؟ بله لطفا. تضاد بین رنگ هاي‌ صورتی پاستلی ملایم، سبز دریایی، صورتی برقی و بنفش دراین ظاهر همه ی چیز و بیشتر اسـت. رنگ را انتخاب کنید و نگران دقیق بودن با این ظاهر نباشید. هر چه انتزاعی تر بهتر.

4. سبز را به ما بدهید

سبز را به ما بدهید

همه ی چیز در مورد چشم دودی سبز زمردی نئون اسـت، یک پیچ و تاب خلاقانه در رنگ هاي‌ سنتی مشکی، قهوه اي و سرمه اي.

5. نئون هرگز کافی نیست

نئون هرگز کافی نیست

رنگ‌هاي‌ نئون شیک پوست را از چشم شروع می کنند و تا گونه‌ها می آیند. رنگ‌بندی این آرایش نئون استثنایی اسـت «و برای همیشه بـه عنوان الهام بخش نشانه‌گذاری شده اسـت».

6. جسور و روشن

جسور و روشن

اشکال نئون گرافیکی در سایه‌هاي‌ مختلف، ظاهر سایه‌اي کـه رنگ را مسدود می کند، ایجاد می کند کـه مدرن و صادقانه اسـت، بنابر این بسیار جالب اسـت. هنگامی کـه از سایه هاي‌ جسورانه استفاده می‌کنید، آن ها رابا رنگ هاي‌ رژگونه طبیعی روی گونه ها تنظیم کنید تا کمی تعادل ایجاد کنید.

7. نئون گرافیک سرگرم کننده

نئون گرافیک سرگرم کننده

این نقطه‌ها کـه روی سایه‌هاي‌ نئون بـه‌کار می روند، نشان می دهند کـه هر چه در آرایش چشم‌هاي‌ نئونی خلاق‌تر باشید، بهتر اسـت. سایه چشم مایع بهترین گزینه برای دستیابی بـه این ظاهر اسـت.

8. روشن تر بهتر است

روشن تر بهتر است

یک سایه نئون متفاوت برای هر درب امکان بازی رنگی باشکوه را فراهم می کند. گنجاندن سایه‌هاي‌ بی‌صدا و صورتی داغ واقعاً چیز خاصی را اضافه می کند.

9. لجن سبز خوبی

لجن سبز خوبی

یک تند تند از رنگ سبز نئون تمام چیزی اسـت کـه شخص برای بیان یک بیانیه نیاز دارد. اگر برای نخستین بار رنگ هاي‌ نئونی را امتحان می‌کنید، سبز اسلایم یک انتخاب عالی اسـت. برای ایجاد دوباره این سایه سبز براق، سعی کنید از رنگ کرم نئون استفاده کنید و هر زمان کـه میخواهید رنگ بسازید.

10. فانتزی تکشاخ

فانتزی تکشاخ

هزاران رنگ نئون برای این اثر هنری باشکوه گرد هم آمده اند. ما نمیتوانیم از خیره شدن بـه این نگاه دست بکشیم – همه ی چیز کاملاً آرامبخش و هیجان‌انگیز اسـت. برای رنگ هاي‌ نئونی کـه رنگ و بافتی شبیه رنگ روی پوست دارند، سعی کنید از ترکیبی از فرمول هاي‌ کرم و پودر استفاده کنید.

11. بهترین های آبی

بهترین های آبی

«آبی برقی همیشه گزینه‌اي عالی برای رنگ‌هاي‌ شبانه اسـت. جسارت این سایه آبی نفسگیر اسـت و لهجه رژگونه نئون دقیقاً همان چیزی اسـت کـه این آرایش بـه ان نیاز دارد. «کلید یک سایه چشم بدون درز این اسـت کـه همیشه با یک برس ترکیبی نرم استفاده کنید، کـه بـه توزیع یکنواخت محصول در سراسر پلک کمک می کند.

12. رنگ های آب نباتی روشن

رنگ های آب نباتی روشن

سایه‌هاي‌ چند رنگ با لهجه‌هاي‌ نئون، یک کالیدوسکوپ رنگارنگ از رنگ‌هایي را ایجاد میکنند کـه حداقل میگویند چشمگیر هستند. هنگام ترکیب سایه ها برای چنین ظاهر بازیگوشی، گزینه هاي‌ رنگ بی پایان هستند.


مطالب مشابه: 10 روش قدیمی ولی حرفه ای برای آرایش


13. سورپرایز فیروزه ای

سورپرایز فیروزه ای

فیروزه نئون در گوشه هاي‌ داخلی این سایه ان را خاص و منحصر بـه فرد می کند. 

14. ملکه نئون

ملکه نئون

بیانیه اي بنویسید – دراین مورد، با سایه سبز زرد عالی کـه بـه شکلی انتزاعی زیبا روی درپوش ها اعمال می‌شود. 

15. نئون دودی

نئون دودی

ظاهر سنتی دودی با آستر صورتی نئونی در لبه‌هاي‌ داخلی و گوشه‌هاي‌ چشم، پیچ و تاب غیرمنتظره‌اي پیدا می کند – و ما وسواس داریم. 

16. پررنگ و صورتی

پررنگ و صورتی

این تند کشیدن نئونی تک رنگ روی درب ها همه ی چیز اسـت. بهترین قسمت؟ شـما می‌توانید این ظاهر رابا هر سایه رنگی کـه انتخاب میکنید دوباره ایجاد کنید.

17. آستر و مژه نئون

آستر و مژه نئون

آستر و مژه نئون؟ بله لطفا. اگر قصد دارید بـه نئون بروید، ممکن اسـت تمام راه رابا بنفش پررنگ ادامه دهید.

18. رنگ های کالیدوسکوپ

رنگ های کالیدوسکوپ

جفت نارنجی و صورتی نئون با رنگ هاي‌ ارکیده اي ملایم و صورتی کودک برای نمایش مسحورکننده رنگ ها. لب پررنگ و عمیق بـه بهترین شکل این ظاهر سایه نئون را خنثی می کند. 

19. به بی نهایت و نئون

به بی نهایت و نئون

اگر پوشیدن سایه نئون بـه این معنی اسـت کـه میتوانیم هر چقدر کـه می خواهیم صورتی و بنفش را نشان دهیم، آماده‌ایم. این رنگ سرخابی نئون کـه از بیرون روی چشم ها ترکیب شده اسـت، درکنار یک آستر مشخص و چند لایه ریمل، شگفت انگیز بـه نظر می‌رسد.

20. بنفش نئون

بنفش نئون

سایه هاي‌ متالیک بنفش نئون و آمیتیست ترکیب رنگی پویا را ایجاد می کنند. رنگ بنفش روی پلک‌ها و زیر چشم‌ها – فقط با یک لکه آمتیست در گوشه‌ها – تضاد شگفت‌انگیزی اسـت.

21. نئون نقطه ای

نئون نقطه ای

این نقطه ریز نئونی در گوشه‌هاي‌ داخلی چشم، راه جدیدی برای نمایش یک چشم دودی ایجاد میکند کـه هم بازیگوش و هم ظریف اسـت. سایه نئون مورد علاقه خودرا بردارید و بعد از این کـه همه ی چیز را بـه عنوان آخرین کار اعمال کردید، ان را روی گوشه هاي‌ داخلی چشم قرار دهید.

22. قرمز تند

قرمز تند

«قرمز می تواند بـه‌عنوان بیانیه‌اي برای هر چیزی استفاده شود – لب‌ها، آستر، سایه‌ها و غیره. KVD Beauty Supe در این جا، یک درپوش قرمز سنگین برای پیروزی اسـت.

23. سیاه و آبی

سیاه و آبی

این رنگ آبی نئون بـه چشمی مشکی دودی همان چیزی اسـت کـه رویاهای ombre سایه چشم از ان ساخته شده اسـت. «در حالی کـه این پومادها فوق‌العاده همه ی‌کاره هستند و میتوان از انها بـه روش‌هاي‌ متعددی استفاده کرد، من دوست دارم از انها بـه‌عنوان آستر برای ایجاد یک بال، چین بریده و داخل یا فقط زیر خط آب برای ایجاد رنگدانه نئونی استفاده کنم».


مطالب مشابه: سلبریتی هایی که بدون آرایش کاملاً غیرقابل تشخیص هستند


در پایان

با استفاده از رنگ هاي‌ نئون آرایش خودرا در تابستان امسال جذاب کنید! سایه هاي‌ نئون بسیار پر جنب و جوش، سرگرم کننده و بیان کننده هستند. آن ها واقعاً میتوانند آرایش شـما را تغییر دهند و شـما را برای آفتاب، رویداد های سرگرم کننده مانند جشنواره ها و موارد دیگر آماده کنند.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت