بروزرسانی : 3 خرداد 1403

جدیدترین مدل های آرایش تابستانه + 32 آرایش

جدیدترین مدل های آرایش تابستانه + 32 آرایش

اگر به‌ دنبال تنوع در آرایش هستید و میخواهید زیبا و خاص بدرخشید دراین قسمت از مجله تالاب برای شما همراهان عزیز لیستی از جدیدترین مدل های آرایش تابستانه را منتشر کرده ایم.

32 آرایش تابستانی که به نظر می رسد در تمام فصل استفاده شود

 در این جا ؛ 32 ایده آرایش تابستانی را برای امتحان کردن دراین فصل مشاهده کنید، از سایه چشم پاستلی گرفته تا پوست برنزی و فراتر از ان.

1. آرایش استخوان ترقوه برجسته

آرایش استخوان ترقوه برجسته

برای درخشندگی نهایی تابستان، هایلایت خودرا فراتر از صورت و استخوان گونه خود بیاورید. آرایش بدن مانند Major Glow Highlighting Mist Patrick Ta’s را میتوان روی استخوان ترقوه، بازوها و پاها برای درخشندگی سراسری استفاده کرد که حال و هوای جوشان و فرشته ای ایجاد می کند.


مطالب مشابه: جدیدترین مدل های آرایش مناسب برای عروسی


2. نگرش برهنه

نگرش برهنه

تابستان فصل مناسبی برای درخشندگی کک و مک اسـت و این آرایش لخت آفتاب‌زده در بالای تابلوی الهام بخش آرایش طبیعی ما قرار دارد. ناامید از کک و مک هستید اما ندارید؟ شما می توانید طبیعی ترین کک و مک هاي‌ مصنوعی رابا این قلم فرک نویر اصلی بازسازی کنید و این میتواند راز کوچک شما باشد.

3. آرایش تمیز و درخشان

آرایش تمیز و درخشان

بهترین و جدیدترین مدل های آرایش تابستانه

اجازه دهید پوست شبنم شما دراین تابستان تمام حرف زدن را انجام دهد. چشم‌هاي‌ نرم، گونه‌هاي‌ درخشان و لب‌هایي که بـه آرامی لکه‌دار شده‌اند، همیشه ایده‌ای عالی هستند، زمانی که می خواهید آرایش طبیعی داشته باشید ودر عین حال ویژگی‌هاي‌ خودرا تقویت کنید. برای داشتن یک پالت سایه چشم طبیعی، Quadrant سایه چشم Kjaer Weis «56 دلار» را در Wanderer امتحان کنید.

4. آرایش نئون پاپ

آرایش نئون پاپ

بـه خودتان فضایی برای بازی با رنگ ها و بسیاری از ان ها بدهید. این سایه بنفش-صورتی نئونی روی درپوش‌ها نه تنها همه ی چیز را روشن میکند، بلکه تماشای ان واقعاً سرگرم‌کننده اسـت. اما برای این که آرایشتان ذوب نشود، با یک کرم پودر ضد عرق شروع کنید.

5. آرایش سایه پاستلی

آرایش سایه پاستلی

چه چیزی بهتر از یک سایه سایه پاستلی؟ حداقل چهار رنگ سایه چشم پاستلی. کل این ظاهر یک حال و هوای تابستانی اسـت که ما نمی توانیم از ان سیر شویم، ناگفته نماند که خلاقیت بـه نمایش گذاشته شده بسیار چشمگیر اسـت. برای بازدهی چشمگیرتر رنگ، سعی کنید برس سایه چشم خودرا با اسپری تنظیم کننده بپاشید تا زمانی که مرطوب شود «اما خیس نشود!» قبل از این که ان را در رنگدانه انتخابی خود فرو کنید.

6. مژه های عروسکی

مژه های عروسکی

«مژه‌هاي‌ عروسکی» مانند مژه‌هایي که در دهه 60 توسط مدل توئیگی محبوب شد، در تابستان امسال احیا می شوند، همانگونه که Zendaya در جوایز SAG نشان داد.

7. درخشش کلاسیک

درخشش کلاسیک

پوستی زیبا و درخشان با ته رنگ هاي‌ هلویی روی چشم ها و لب ها ترکیبی ایده آل برای آرایش تابستانی ایجاد می کند. ما نمیتوانیم از خیره شدن درخشندگی این ظاهر خودداری کنیم، صرفنظر از این که در روز یا شب پوشیده شود. این باعث می شود که بخواهیم بیشتر آرایش هاي‌ تک رنگ را تجربه کنیم.

8. آرایش درپوش غروب آفتاب

آرایش درپوش غروب آفتاب

درپوش‌هاي‌ نارنجی روشن با کمکی درخشان از زرق و برق، معنای جدیدی بـه ساعت طلایی می دهند. نحوه درخشندگی این رنگ‌ها و بافت‌ها در نور نشان می دهد که چگونه ترکیب و تطبیق رنگ‌هاي‌ پررنگ و درخشندگی برای چیزی شیک و درخشان همیشه ایده خوبی اسـت.

9. آرایش آژیر دودی

آژیر دودی

جدیدترین مدل های آرایش تابستانه

Emily Ratajkowski برای همیشه هنر آرایش آژیر ما اسـت و این ظاهر تابستانی پاتریک تا نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این جا، گونه‌هاي‌ آفتاب‌زده با چشم‌هاي‌ تیزبین که با سایه‌هاي‌ دودی، بال‌هاي‌ کشیده، و خط آبی زیرین لکه‌دار کنار هم قرار گرفته‌اند، متعادل می شوند.

10. سایه صورتی برقی

سایه صورتی برقی

ما اصلاً از این لمس سایه صورتی برقی عصبانی نیستیم. یک سایه رنگ روشن روی پلک ها گاهی اوقات تنها چیزی اسـت که برای آرایش درست نیاز دارید. همراه با پوست طبیعی، صورتی تمام حرف زدن را انجام می دهد و یک انتخاب رنگ مورد علاقه اسـت.

11. مژه های دراماتیک

مژه های دراماتیک

نکته حرفه ای: افزودن یک جفت مژه پرز و حجیم راهی عالی برای زیبایی هرگونه ظاهری اسـت. در این جا، کلویی بیلی مژه هاي‌ خودرا با پوست ابری، لب هاي‌ براق عریان و لمس هایلایت در گوشه هاي‌ داخلی چشمانش جفت می کند.

12. لاینر گرافیکی

لاینر گرافیکی

در حالی‌که نارنجی نئون ممکن اسـت رنگی باشد که در گذشته نپوشیده اید، بـه هرحال، دراین فصل تابستان «و فراتر از ان» با استفاده از ان بـه هر شکلی که دوست دارید روی پلک هاي‌ خود، بـه ان بچرخید. می توانید یک خط تمیز و نازک را فقط برای یک رنگ کوچک انتخاب کنید، یا اگر بـه دنبال پررنگ‌تر هستید، کاری خلاقانه‌تر انجام دهید.

13. آرایش گلم بی زحمت

گلم بی زحمت

اگر بـه دنبال احساس و جذاب بـه نظر رسیدن هستید، این ظاهر مطمئناً همه ی جعبه هاي‌ آرایش پیچیده و درخشان را بررسی می کند. پوست برنزی برجسته همراه با چشم هاي‌ دراماتیک و لب هاي‌ صورتی مایل بـه لخت ترکیبی قدرتمند برای آرایش گرم و تابستانی ایجاد می کند.

14. استیناف تیل

استیناف تیل

زندگی و آستر خودرا با رنگی تند مانند سبزی برای تابستان در طرحی شیک و گرافیکی ادویه کنید. ابروهای پررنگ و لب‌هاي‌ عریان مکمل این خط هستند و می توانید بسته بـه سطح اسانی خود ان را بـه بالا یا پایین بازی کنید.

15. آرایش شبنم برنز

آرایش شبنم برنز

بدون پوست برنزی و درخشان تابستانی نخواهد بود. کانتور و هایلایت در این جا همه ی ان چیزی اسـت که میخواهیم آرایش ما در تمام طول سال باشد. اگر میل بـه چیزی اضافی دارید، یک خط چشم مایع ظریف اضافه کنید.

16. لب آمبره

لب آمبره

با لب هاي‌ مات برجسته، الهام بخش دهه 90 را بـه آرایش تابستانی خود اضافه کنید. رنگ نارنجی سوخته همراه با پوست تمیز و درخشان، آرایشی اسـت که قطعا در طول ماه هاي‌ گرم تابستان تکرار خواهیم کرد.

17. رژگونه آدامسی

رژگونه آدامسی

آرایش صورتی نوزاد در تابستان امسال ترند بزرگی اسـت و افراد معروف در همه ی جا از فرش قرمز گرفته تا سلفی هاي‌ استایل خیابانی از رنگ هاي‌ صورتی ملایم استفاده می‌کنند. در این جا، هنرمند آرایش سلما هایک، پاتریک تا، گونه‌هاي‌ صورتی آدامسی رابا چشم‌هاي‌ خط‌دار ترکیب کرده اسـت تا تعادلی تند و نرم ایجاد کند.


 مطالب مشابه: آرایش های مد که باید امتحانشان کنید


18. فقط هلو

جدیدترین مدل های آرایش تابستانه

آرایش تک رنگ با استفاده از رنگ هاي‌ هلویی برای تابستان و فصول دیگر ایده آل اسـت، زیرا ظاهری سالم و براق بـه پوست می دهد و با هر رنگ پوستی هماهنگ می شود. نتیجه؟ پوستی که در تمام طول روز می درخشد، مهم نیست چه اتفاقی برای شما میوفتد. اگر پوست روشن‌تری دارید و می خواهید بدون قرار گرفتن در دسترس نور خورشید کمی رنگ اضافه کنید، برای تسریع درخشندگی طلایی، از برنزه کننده صورت استفاده کنید.

19. پاپ رنگ لب

پاپ رنگ لب

با رژ لب نارنجی و پلک هاي‌ براق از فصل تابستان استقبال کنید – اگر بخواهید اینکار را انجام دهید، تکرار این ظاهر فوق العاده آسان اسـت. میتوانید هر رنگ رژ لب پررنگی را که ترجیح می دهید انتخاب کنید «اگر چه این رنگ بسیار عالی اسـت» و یک محصول بافت براق بـه پلک‌ها اضافه کنید تا درخشندگی حداکثری داشته باشید.

20. لحظه تک رنگ

لحظه تک رنگ

استفاده از سایه تک رنگ صورتی مایل بـه هلویی روی پلک ها، لب ها و گونه هاي‌ شما یک راه ساده برای ایجاد یک ظاهر تابستانی بدون تلاش زیاد اسـت.

21. همه چیز گلگون

همه چیز گلگون

هنگام برنامه ریزی برای آرایش تابستانی، یک لمس گل رز میتواند کمک زیادی بـه شما کند. این ظاهر ظریف بـه پوست طراوت می بخشد که می‌توان ان را در هر زمانی از سال پوشید، ناگفته نماند رژ لب صورتی هرگز از مد نمی افتد – یا خارج از فصل. هنگام خرید خط چشم در تابستان، یک فرمول ضد آب را درنظر بگیرید که گرما و فرورفتگی در استخر را حفظ کند.

22. نرم حجاری شده

نرم حجاری شده

پوستی با تراش نرم و برنزی تمام چیزی اسـت که برای آرایش تابستانی بـه ان احتیاج داریم. لب هاي‌ طبیعی و ابروهای براش شده مکمل ستاره نمایش هستند: گونه هاي‌ برجسته. برای کمک بـه مجسمه سازی پوست، چوب برنز Nudestix Nudies را برای کانتور بیشتر امتحان کنید.

23. دیوانه برای موو

دیوانه برای موو

جدیدترین مدل های آرایش تابستانه

رنگ ارغوانی روی پلک‌ها، گونه‌ها و لب‌ها در این جا همان‌ گونه ثابت می کند که چرا آرایش تک رنگ همیشه یک ایده عالی اسـت، صرف نظر از فصل. پوست شبنم دار با رنگ هاي‌ بنفش زرق و برق دار، داستان آرایش تابستانی را ایجاد می کند که ارزش تکرار بارها و بارها را دارد.

24. دود نرم

دود نرم

آرایش روزانه تابستانی خودرا با چشمی نرم و دودی و پوستی درخشان افزایش دهید. نکته شگفت‌انگیز در مورد این آرایش این اسـت که برای استفاده روزمره مناسب اسـت، اما وقتی میخواهید کمی لباس‌ها را بپوشید، ان دوز اضافی شیک را بـه شما میدهد.

25. سرخ شدن بیش از همه

سرخ شدن بیش از همه

از رژگونه نترسید، تکرار می‌کنیم، از پوشیدن رژگونه رنگارنگ نترسید. در این جا میبینیم که چگونه رنگ هاي‌ روشن روی چشم ها و گونه ها راهی باورنکردنی برای نمایش رنگ اسـت. رنگ بنفش در ترکیب با صورتی تند واقعا ما را برای همه ی ترکیب هاي‌ رنگی که میتوانیم امتحان کنیم هیجان زده می کند.

26. چشمان طلاکاری شده

چشمان طلاکاری شده

وقتی پوست کاملاً درخشان رابا یک چشم گربه ای شیک ترکیب میکنید چه چیزی بـه دست می آورید؟ اهداف آرایش تابستانی لب‌هاي‌ لخت و طبیعی بـه همراه رنگی روی گونه‌ها همه ی را بـه هم میرساند و ما قصد داریم این آرایش را تکرار کنیم. با استفاده از رژ لب Juicy Bomb از Essence Cosmetics کمی براق بـه لب ها اضافه کنید تا درخشندگی بیشتری داشته باشید.

27. سلطنت بنفش

سلطنت بنفش

تمام رنگ هاي‌ بنفش تابستان را بـه ما بدهید و هم اکنون بـه ما بدهید. این درپوش‌هاي‌ برقی بهترین بخش پوشیدن رنگ را بـه نمایش میگذارند – بیانیه‌ای. سایه مورد علاقه خودرا روی چشمان خود بکشید و با چند لایه ریمل حجم دهنده مانند ریمل شارلوت تیلبری Pillow Talk Push Up Lashes بـه اتمام برسانید.

28. لهجه های طلایی

لهجه های طلایی

مسلما، یارا شهیدی یک زیبایی طبیعی اسـت و مهم نیست که چه آرایشی داشته باشد «یا نپوشد» زیبا بـه نظر می‌رسد. اما این نگاه ظریف و چشم محور با خط بالدار، مژه هاي‌ مشخص و جزئیات طلایی بسیار ظریف، از پارک بیرون می‌آید.

29. مد دهه 60

مد دهه 60

برای آرایش تابستانی خود از دهه 60 الهام بگیرید و بـه جای رنگ مشکی کلاسیک خود از خط چشم سفید استفاده کنید. آستر سفید Karen Gillan نه تنها مد و شیک بـه نظر می‌رسد، بلکه مزیت دیگری نیز دارد که چشم هاي‌ خسته را تغییر می دهد.

30. درخشش و درخشش

درخشش و درخشش

درخشندگی و درخشندگی استراتژیک روی لب‌ها، گونه‌ها و چشم‌ها بـه هیلی لو ریچاردسون درخشندگی فوری میدهد «بمب معجزه‌آسا زیبایی Jones Road، 38 دلار، کسی؟». این سبک تابستانی عمدتا مینیمالیست اسـت، بـه جز آرایش چشم هاي‌ درخشان. یک پالت سایه چشم زرق و برق پیدا کنید و وحشی شوید.

31. درپوش های سبز

درپوش های سبز

پلک هاي‌ خودرا از حالت معمولی بـه خارق العاده با یک کشیدن رنگی تغییر دهید. سایه چشم سبز ضامن برافراشتن چشم هاي‌ قهوه ای اسـت، اما با سایر رنگ هاي‌ چشم نیز بـه خوبی کار می کند. ترفند این اسـت که جذاب ترین رنگ را برای خود پیدا کنید.

32. لب های خط دار

لب های خط دار

جدیدترین مدل های آرایش تابستانه

آرایش تابستانی عالی زیبایی طبیعی شما را افزایش می دهد و از نظر بصری بدون دردسر خوانده میشود – و این عدد رویایی، با حسن نیت MUA Lilly Keys Westbrook، اینکار را انجام میدهد. هویون یونگ با کک و مک‌هاي‌ مصنوعی، ابروهای صابونی ظریف و لب‌هاي‌ خط‌دار، لقب الهه تابستان را بـه خود اختصاص داد.


مطالب مشابه: اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد


در پایان

ممکن اسـت هنگام آرایش چشم خود بدون این که متوجه شوید عده ای از این اشتباهات را مرتکب شوید. اما اگر روتین آرایش شما ضعیف اسـت، یک مجموعه کاملاً جدید از همتایان ممکن اسـت اینکار را انجام دهند.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت