راز زیبایی زنان کره ای لو رفت + روتین پوستی

مجموعه : آرایش صورت
راز زیبایی زنان کره ای لو رفت + روتین پوستی

مطمئنا برای شما نیز سوال است که چرا کره ای ها اینگونه زیبا هستند، چرا نسبت به سنشان ظاهری جوان تر دارند، چرا هیچ گاه پیر نمی شوند و واقعا راز زیبایی و جوان ماندنشان چیست، این، فقط سوال شما نیست و بسیاری از مردم حتی از کشور های دیگر جهان نیز برایشان سوال است که واقعا راز زیبایی زنان کره ای چیست و چرا همیشه جوان تر از سنشان هستند. در این مقاله با ما همراه باشید تا به شما یکی از راز های زیبایی آن ها یعنی روتین پوستی بی نظیری که دارند را معرفی نماییم.

 

راز زیبایی زنان کره ای استفاده بیشتر از محصولات مراقبت از پوست است

مهم ترین نکته در داشتن پوستی سالم این است که به همان اندازه که به زیبایی موقتی آن با استفاده از لوازم آرایشی اهمیت می دهید، به سالم نگه داشتن و زیبا کردن آن به صورت دائم نیز اهمیت بدهید. اما چگونه ؟ کره ای ها از جمله افرادی هستند که سریع تر از زنان سایر کشور ها به داشتن روتین مراقبتی پوستی روی آورده اند. حتی مردانه کره ای نیز روتین مراقبتی پوستی دارند و از محصولات مراقبت از پوست مختلف برای سالم نگه داشتن پوست بدن و به ویژه صورتشان استفاده می کنند. اما چگونه ؟

 

استفاده از لوازم آرایشی اصل و با کیفیت

یکی از مواردی که در نتیجه بخشی بهتر روتین های مراقبتی پوستی از اهمیت بالایی برخوردار است و در واقع بسیاری از خانم های ایرانی به آن توجهی نمی کنند، اما یکی از راز های مهم زیبایی زنان کره ای است، خرید و استفاده از لوازم آرایشی اصل و اورجینال است. لوازم آرایشی که هیچ گونه ترکیب شیمیایی نداشته باشند و برای پوست و صورت نیز مضر نباشند. هر چند کره ای ها بسیار کمتر از لوازم آرایشی استفاده می کنند و در واقع برای آنها میکاپ زیاد و آرایش های غلیظ معنی خاصی ندارد، اما در صورت استفاده هم، از لوازم آرایشی اورجینالی استفاده می کنند.

 

به پاک کردن آرایش از صورت اهمیت بسیار بالایی می دهند

یکی از راز هایی که باعث زیبایی بیشتر زنانه کره ای ها شده است این است که به این نتیجه رسیده اند و همه آنها به این موضوع باور دارند که باقی ماندن آرایش روی صورت و خوابیدن با وجود آن، بر روی سلامت پوستی شما تاثیر مستقیمی دارد و می تواند پوستتان را از بین برده و زیبایی شما را به خطر بیاندازد.

به پاک کردن آرایش از صورت اهمیت بسیار بالایی می دهند

بنابراین، مهم است که به پاک کردن آن از روی صورتتان اهمیت دهید، اما نه با استفاده از هر شوینده ای، بهترین شوینده هایی که کره ای ها برای پاک کردن آرایش و لوازم آرایشی از روی صورتشان استفاده می کنند فوم شستشوی صورت است. محصولی که ملایمت بالایی دارد، صورت را نمی ساید و قدرت پاک کنندگی ان نیز بسیار بالا است.

 

لایه برداری از صورت با استفاده از اسکراب

یکی دیگر از راز های زیبایی زنانه کره ای این است که از اسکراب یا لایه بردار ها استفاده می کنند. اسکراب ها از جمله کاربردی ترین و البته کم استفاده ترین و اما مهمترین محصولات مراقبت از پوستی هستند که هیچ جایگزینی ندارند و نمی توان از هیچ محصول دیگری به جای آنها استفاده کرد. انواع اسکراب صورت و بدن در بازار وجود دارد و از آنها برای لایه برداری از سلول های مرده روی پوست استفاده می شود.

 

در واقع باید بدانید که کره ای ها حداقل هفته ای یک بار از یک اسکراب مناسب صورتشان برای لایه برداری از سلول های مرده و باز کردن منافذ بسته شده به وسیله آنها استفاده می کنند. این کار باعث می شود که منافذ پوست، آزاد شده و پذیرش محصولات مراقبتی که در ادامه آن نیز استفاده می شوند بسیار راحت تر باشد و استفاده از آنها موثر تر واقع شود.

 

چهارمین راز زیبایی زنان کره ای : استفاده از تونر و تنظیم PH پوست

در واقع اگر بخواهیم به زبان ساده تونر ها را معرفی کنیم، باید بگوییم که این ها نوعی از محصولات مراقبتی هستند که به متعادل کردن سطح PH پوست کمک می کنند. اما نه هر تونری، بسیاری از تونر های صورت که در بازار مشاهده می نمایید، بر پایه الکل هستند و در نهایت باعث خشک شدن پوست می شوند. این یکی از راز های زیبایی زنان کره ای است که از تونر های مراقبتی غیر الکلی و بر پایه روغن استفاده می کنند و معمولا از مدل هایی ساخته شده از ترکیبات مراقبتی همانند برنج، ویتامین سی و یا هیالورونیک اسید استفاده می کنند که این ترکیبات نیز خود خواص مراقبتی بسیار زیادی دارند.

 

چهارمین راز زیبایی زنان کره ای : استفاده از تونر و تنظیم PH پوست

و اما مهمترین قسمت مراقبت از پوست یعنی استفاده از سرم صورت

با طی کردن تمامی مراحل بالا پوست در آماده ترین حالت خود برای تغذیه قرار می گیرد و این یکی از مهمترین راز هایی است که زنان کره ای زیبایی خود را در آن یافته اند و به اجرای درست و مرحله به مرحله آن اهمیت بسیار زیادی می دهند. شما نیز با رعایت این مراحل و استفاده از سرم صورت در مرحله درست آن و بعد از شستشوی صورت، لایه برداری از آن و تنظیم PH و آماده کردن منافذ، می توانید به زیبایی آن ها دست یابید.

 

در واقع در این مرحله شما هم باید از یک سرم صورت مناسب برای پوست خود استفاده کنید، بهتر است سرمی که استفاده می کنید از برند خوبی باشد، ترکیبات مفیدی داشته باشد و خواص آن برای پوست زیاد باشند. همانند تونر ها، سرم های صورت ساخته شده از ترکیباتی همانند ویتامین سی – هیالورونیک اسید – ویتامین E – برنج – عصاره انار – هلو و … می توانند بهترین سرم های صورتی باشند که استفاده صحیح از آنها باعث بهبود وضعیت پوست خواهند شد.

 

اصلی ترین راز زیبایی زنان کره ای : استفاده از ماسک های ورقه ای

بله درست است در واقع یکی از محصولات مراقبتی که خود کره ای ها استفاده از آن را رایج کردند و آنها این محصول را به دنیای محصولات زیبایی معرفی نمودند، ماسک های ورقه ای است که از خواص بسیار بالایی برخوردار بوده و حاوی ترکیبات بسیار مفیدی می باشند که به لطف ورقه هایی که به همراه دارند، از قدرت جذب فوق العاده بالایی نیز برخودار می باشند. با کمی جستجو در سطح وب فروشگاه های بسیار زیادی را مشاهده می کنید که این روز ها انواع ماسک ورقه ای صورت را عرضه می کنند.

و در آخر استفاده از مرطوب کننده را هرگز فراموش نمی کنند

و در آخر استفاده از مرطوب کننده را هرگز فراموش نمی کنند

با وجود تمامی مراحلی که هر کدام نقشی مهم در راز زیبایی زنان کره ای دارند و به آنها در داشتن پوستی زیبا کمک می کنندو اما عدم استفاده از یک کرم مرطوب کننده مناسب، باعث هدر رفتن تمامی محصولات استفاده شده دیگر خواهد شد. کرم های مرطوب کننده نقش شیلد و سپری را دارند که باعث تقویت لایه اپیدرم پوست شده و همچنین علاوه بر کمک به جذب بهتر محصولات مراقبتی استفاده شده، از مهر و موم شدن پوست نیز جلوگیری می کنند.

جدیدترین مطالب سایت