کوچیک کردن بینی گوشتی در خانه + کوچک کردن بینی با زنجبیل در 10 روز

مجموعه : آرایش صورت
کوچیک کردن بینی گوشتی در خانه + کوچک کردن بینی با زنجبیل در 10 روز

روش های آسان خانگی کوچک کردن بینی | تمرین برای کوچک کردن بینی

بزرگ ترین دغدغه اکثر خانمها داشتن بینی زیبا و طبیعی اسـت و همچنین بیشتر کسانی کـه قصد جراحی زیبایی دارند به دلیل هزینه ها ؛ عوارض و سختی ان از انجام عمل زیبایی بینی خودداری می‌کنند دراین مطلب از سایت تالاب می خواهیم بـه این موضوع رسیدگی کنیم و راهکار هاي‌ مفید در جهت کوچک کردن بینی هاي‌ گوشتی  ارائه فرماییم همراه ما باشید تا تمرینات کوچک سازی بینی و ماسک هایي طبیعی برای کاهش سایز بینی را مشاهده فرمایید.

 

همه ی ما اندازه هاي‌ مختلف و شکل هاي‌ متفاوت از بینی را داریم، بعضی از مردم از شکل بینی خود راضی نیستند و میخواهند ان را کوچکتر و نازک تر کنندبرای رسیدن بـه این هدف، لازم نیست کـه جراحی زیبایی داشته باشید، گزینه هاي‌ ساده و راحت وجوددارد کـه بـه شـما چهره ي تازه میدهد.

 

کوچیک کردن بینی گوشتی در خانه + کوچک کردن بینی با زنجبیل در 10 روز

ایا میتوان بینی های گوشتی را بدون جراحی کوچک کرد؟

عده اي از تمرین هاي‌ طبیعی وجوددارد کـه باعث می‌شود بینی شـما کوچکتر شود شـما همچنین می‌توانید آرایش رابا استفاده از یک روش ساده انجام دهید ،تا بینی خودرا کوچک کنید. همراه با ورزش و آرایش، عده اي از دستور العمل هاي‌ طبیعی اسـت، کـه کمک میکند تا بینی خودرا کوچکتر و نازک تر بـه دسترس دید دربیاورید ؛ بینی تیز و کوچک ،سمبل زیبایی اسـت، شـما می‌توانید شکل بینی رابا روش هاي‌ ساده و راحت تغییر دهید.

 

کوچیک کردن بینی گوشتی در خانه + کوچک کردن بینی با زنجبیل در 10 روز

 

کوچک کردن بینی در خانه با انجام تمرینات ورزشی  :

 

در این جا عده اي از تمرینات ساده کـه بینی شـما را کوچکتر میکند ؛ برای شـما شرح میدهیم این تمرینات ساده را میتوانید در زمان هاي‌ کوتاهی انجام دهید .

با گذشت زمان، بدن انسان شروع بـه ضعیف شدن میکند . بـه همان شیوه با سن، شکل بینی نیز بـه علت ضعف استخوان ها و غضروف بینی تغییر می کنداین تمرین ساده، استخوان ها و غضروف هاي‌ بینی را قوی نگه می دارد.انگشت اشاره را روی نوک بینی قرار دهید، ان را بـه آرامی فشار دهید. با نگه داشتن انگشت روی بینی، فشار را بـه سمت پایین متمایل کنید ؛ هر وقت کـه زمان داشتید میتوانید این تمرین را هر روز در هر کجا انجام دهید.

 

کوچیک کردن بینی گوشتی در خانه + کوچک کردن بینی با زنجبیل در 10 روز

تمرینات ساده ورزشی برای کوچک شدن بینی  :

این تمرین ساده بسیار مفید خواهد بود هردو طرف بینی رابا انگشت اشاره فشار دهید. با نیروی زیاد ؛ هوا را بـه بیرون بدمید .شـما میتوانید این حرکت را برای هردو سوراخ بینی خود انجام دهید ؛ اینکار را 10-15 بار تکرار کنید. این یک تمرین، ساده اسـت کـه شـما را قادر می سازد دقیقا همان طور کـه می‌خواهید بینی خودرا شکل دهید.

تمرین عدد 1 | تکان دادن بینی:

برای کوچک کردن بینی، روش هاي‌ دیگری نیز وجوددارد اینکار جهت ساخت عظلات بینی شـما مفید خواهد بود. صورت خودرا ثابت نگه داشته و بینی خودرا بچرخانید. شـما میتوانید این تمرین را در هر زمان از روز انجام دهید اما برای رسیدن بـه نتایج بهتر، بـه طور منظم باید اینکار را انجام دهید.

تمرین شماره 2 | صاف کردن بینی:

این یک تمرین ساده برای داشتن بینی باشکل مناسب اسـت ؛ برای اینکار لبخند بزنید و بینی خودرا با کمک انگشتان خود بکشید. اینکار بـه ساخت عضلات در دو طرف بینی شـما کمک خواهد کرد. برای داشتن نتایج بهتر، 20 بار در روز و برای چند ماه اینکار راتکرار کنید.

تمرین شماره 3 | ماساژ دادن بینی :

این یک راه ایده آل برای کوچک کردن بینی اسـت عده اي از مزایای دیگر نیز وجوددارد، کـه می‌تواند سردرد را نیز درمان کند. بینی خودرا از قسمت پل وسطی بـه طرفین ماساژ دهید و مراقب باشید کـه حتماً انگشتان خودرا به‌صورت دایره اي برروی بینی خود حرکت دهید ؛ با 5-7 بار تکرار در روز ودر زمان بسیار کوتاه، شـما نتایج را دریافت خواهید کرد.

تمرین شماره 4 | ازبین بردن خط لبخند:

با گذشت سن ؛ خط و چین و چروک هایي درصورت و اطراف بینی ظاهر میشود، کـه یکی از آن ها خط لبخند اسـت این، یک تمرین ساده برای کاهش میزان خط لبخند بشمار می رود. هوا را بـه داخل بینی هدایت کرده و برای چند ثانیه نگه دارید، بـه طوری کـه در بینی خود حجم هوا را کاملا حس کنید . اینکار را حداقل یکبار در روز برای داشتن نتایج بهتر، انجام دهید.

تمرین شماره 5 |  تنفس عمیق:

تنفس عمیق نیز ،یکیدیگر از ورزش هاي‌ ساده اسـت کـه کمک میکند تا بینی خودرا کوچکتر کنید این تمرین ساده را هر روز انجام دهید. یکی از حفره هاي‌ بینی خودرا بسته و با حفره ي دیگر نفس بکشید ؛ پس از هر تنفس عمیق ؛ نفس خودرا برای 3 ثانیه نگه دارید، در دسترس عمق قرار گرفتن در هوا، سه ثانیه نگه داشتن هوا. حال برای حفره ي دیگر نیز اینکار را تکرار کنید. این تمرین را سه بار در روز در پکیج هاي‌ 10 تایی انجام دهید.

کوچک کردن بینی با ارایش و میکاپ :

شـما میخواهید بـه یک مهمانی بروید و میخواهید زیبا بـه نظر برسید ؛ اما از ظاهر بینی خود راضی نیستید ؛ با یک روش ساده در آرایش کردن میتوانید کاری کنید کـه بینی شـما کوچکتر بـه نظر برسد. از روشن کننده هایي استفاده کنید کـه از رنگ پوست شـما روشن تر هستند بـه همین ترتیب از رنگ تیره تر برای سایه انداختن.
مواد آرایشی را روی دو طرف بینی قرار دهید و ان را خوب مخلوط کنید بـه همین ترتیب، روشن کننده ها را بر روی نوک بینی اعمال کنید و ان را بـه خوبی ترکیب کنید این، باعث می‌شود بینی شـما فورا کوچکتر بـه نظر برسد.

کوچیک کردن بینی گوشتی در خانه + کوچک کردن بینی با زنجبیل در 10 روز

 

درمان های طبیعی برای کوچک شدن بینی در خانه :

عده اي از درمان هاي‌ طبیعی وجوددارد کـه می‌تواند بینی شـما را یک شبه کوچکتر کند ؛ در ادامه اینبخش از نمناک عده اي از دستور العمل هاي‌ خانگی راحت برای داشتن بینی کوچکتر در خانه را بـه شـما ارائه می کنیم :

 

کوچیک کردن بینی گوشتی در خانه + کوچک کردن بینی با زنجبیل در 10 روز

کوچک شدن بینی با زنجبیل:

یک لایه چسبنده از پودر زنجبیل و آب درست کنید، ان را روی ناحیه اي کـه میخواهید کوچک شود قرار دهید و پس از 15 دقیقه بشویید. اینکار برای عده اي از افراد کـه ممکن اسـت دچار سوزش زیاد شوند توصیه نمی شود.این دستورالعمل باورنکردنی را حتماً بـه کار ببندید.

 

کوچیک کردن بینی گوشتی در خانه + کوچک کردن بینی با زنجبیل در 10 روز

 

کوچک شدن بینی با یخ:

یخ یکی از ساده‌ترین دستورالعمل هاست تا بینی شـما کوچکتر شود.یک مکعب یخ را دریک پارچه تمیز قرار دهید و برروی بینی خود قرار دهید.هر روز اینکار را بـه مدت چند دقیقه انجام دهید تا بینی کمتر پف کرده و بـه دلیل یخ و سرما کوچک میشود.

هشدار :هرگز و بـه هیچ عنوان اگر دچار مشکلات سینوسی و دیگر مشکلات عفونی در هر قسمت از صورت خود هستید این روش را انجام ندهید . از طرفی این روش نباید بـه مدت طولانی انجام شود ودر صورت مشاهده هر نوع ناراحتی باید انجام ان را متوقف کنید چراکه درصورت استفاده نامناسب و نابجای این روش ؛ عوارض جدی متوجه شـما خواهد شد .

 

کوچیک کردن بینی گوشتی در خانه + کوچک کردن بینی با زنجبیل در 10 روز

کوچک شدن بینی با ترکیب خمیر دندان ، سرکه سیب و زنجبیل:

طرز تهیه این نسخه طبیعی کوچک کننده بینی ساده اسـت، نسخه اي کـه تاثیر ان عالی اسـت ؛ کافیست یک قاشق چایخوری خمیر دندان، یک قاشق چایخوری زنجبیل تازه و یک قاشق غذاخوری سرکه سیب رابا هم مخلوط مخلوط کنید و ترکیب بدست آمده را بـه مدت 30 دقیقه بر روی بینی خود قرار دهید فراموش نکنید کـه پیش از استفاده از محلول، بینی رابا آب و صابون شسته و خشک کنید. بعد از گذشت مدت تعیین شده یعنی 30 دقیقه ترکیب روی بینی را توسط آب گرم از روی بینی خود پاک کنید و چنانچه احساس خشکی پوست دراین قسمت از صورت خود کردید ان رابا نرم کننده هاي‌ طبیعی مرطوب کنید. اگر روزانه از این محلول استفاده کنید میتوانید در عرض کمتر از ده روز تفاوت را در شکل ظاهری بینی خود احساس کنید.

 

کوچیک کردن بینی گوشتی در خانه + کوچک کردن بینی با زنجبیل در 10 روز

خمیر دندان و کوچک کردن بینی :

افرادی کـه در حین استفاده از ان متوجه سوزش یا قرمزی در بینی خود می‌شوند بایستی میزان زنجبیل را در ترکیب کم کنند.

پایان مطلب و حرف اخر

اگر شـما از شکل بینی خود راضی نیستید، لازم نیست نگران باشید ؛ گام هاي‌ ساده و راحت وجوددارد ،کـه زمان زیادی را برای انجام دادن ان در خانه صرف خواهید کرد کـه باعث میشود بینی شـما کوچکتر شود شـما میتوانید بینی خودرا با عده اي از تمرینات ساده و درمان هاي‌ طبیعی کوچکتر کنید. شاید ساده‌ترین کاری کـه میتوانید انجام دهید، این اسـت کـه از پارچه هاي‌ تمیز و قالب هاي‌ یخ استفاده کنید و ان را روی بینی قرار دهید، تا بینی شـما کوچکتر شود. از سوی دیگر، آرایش، یک راه ایده آل برای داشتن یه ظاهر کوچکتر از بینی شـما بشمار می رود.

 

منبع : https://www.talab.org

جدیدترین مطالب سایت