55 ایده آسان برای آرایش هالووینی + عکس

مجموعه : آرایش صورت
55 ایده آسان برای آرایش هالووینی + عکس

برای روز بزرگ به مقداری الهام نیاز دارید؟ فرقی نمی‌کند که بخواهید شیک باشید یا شبح‌آلود، این ایده‌های آرایش آسان، حال و هوای هالووین را ایجاد می‌کند. ما در این قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شما همراهان عزیز لیستی از بهترن مدل های گریم ها هالووینی را منتشر کرده ایم

 

بهترین مدل های گریم هالووینی

هالووین یکی از زمان‌های مورد علاقه ما در سال است، زیرا ما واقعاً می‌توانیم رها کنیم و همانی باشیم که می‌خواهیم باشیم… اگر فقط برای یک شب باشد. بسته به ترجیح خود، می توانید با یک لباس شگفت انگیز برای هالووین باهوش، زیبا، خزنده یا کاملاً جذاب باشید و همه چیز را با آرایش مناسب ترکیب کنید. یا می توانید یک ظاهر کامل هالووین را فقط با آرایش خود ایجاد کنید.

 

1. شخصیت کمیک

شخصیت کمیک

این یکی از آن ایده های آرایش هالووین است که هم ساده و هم فوق العاده جذاب است. مقداری رژ لب، خط چشم، ریمل و رنگ صورت بگیرید تا ظاهر شخصیت کمیک خود را کامل کنید. برای سرگرمی بیشتر، دوستان خود را وادار کنید که این ظاهر را برای یک لباس گروهی با مضمون کمیک با موضوع هالووین به نمایش بگذارند.

 


مطالب مشابه: عکس های انواع گریم ترسناک جشن هالووین + گریم دخترانه جشن هالووین


 

2. دختر گوتیک

دختر گوتیک

آیا برای هالووین به دنبال یک آرایش گلم گوت هستید؟ برای الهام گرفتن این ظاهر را بررسی کنید. این احتمال وجود دارد که از قبل آرایش لازم برای ایجاد ظاهر را داشته باشید. این می تواند یک ایده آرایش عالی برای یک لباس خون آشام گلم نیز باشد.

 

3. مردگان

مردگان

این یک ایده عالی برای آرایش شبح وار (و آسان) هالووین است. حتی اگر مخاطبین مشکی رنگ مورد علاقه شما نیستند، باز هم می‌توانید ظاهر وهم‌آوری را با لوازم اصلی کیف آرایش خود ایجاد کنید. به نظر می رسد که به تازگی از یک فیلم وحشتناک هالووین خارج شده اید!

 

4. راهبه ترسناک

راهبه ترسناک

مطمئناً با این آرایش هالووین سرتان را برمی‌گردانید. هنگامی که لباس راهبه را تهیه کردید، به سادگی کمی خط چشم، ریمل، رژ لب و سایه روشن‌تری از کرم پودر بگیرید تا این لباس ترسناک را کامل کنید.

 

5. ملکه شیک

ملکه شیک

ظاهری مناسب برای خانواده سلطنتی است! و این یک ایده آرایش آسان برای هالووین است. رژ لب، سایه چشم سفید، مداد چشم سفید، کرم پودر و ریمل (یا مژه مصنوعی) را بردارید و دست به کار شوید. یک ملکه زیبا یک لباس هالووین نوجوان نیز می سازد.

 

6. باتی هالووین

باتی هالووین

دوستان، توجه داشته باشید. این یک لباس هالووین عالی است که می توانید کنار هم بچینید، و آرایش به هیچ وجه زمان زیادی نمی برد. ابتدا خفاش ها را روی کاغذ ساختمانی نارنجی برش بزنید و روی یک پیراهن مشکی بچسبانید. سپس، به کار روی آرایش بپردازید. یک زیرسازی روشن تر، سپس آرایش چشم بزنید و با یک لایه رژ لب مشکی، ظاهر را به پایان برسانید.

 

7. بالرین خزنده

بالرین خزنده

با این آرایش خزنده بالرین، قو سیاه درونی خود را در این هالووین هدایت کنید. بهترین قسمت؟ این یک لباس برای ایجاد آسان است. بعد از اینکه لباس بالرین مشکی خود را پوشیدید، موهای خود را به حالت کش برگردانید و به آرایش بپردازید. فونداسیون و رژ لب مشکی بزنید و با مداد ابرو روی ابروها بکشید. آن را با یک طرح زیر چشم که با رنگ صورت کشیده شده است و یک عنکبوت تقلبی روی شانه خود برای ترس بیشتر تکمیل کنید.

 

8. عروس “تا مرگ”

عروس "تا مرگ"

با این آرایش هالووین به کل مهمانی هالووین نشان دهید که در مورد عهد “تا زمانی که مرگ ما را جدا کند” جدی هستید. با استفاده از کرم پودر شروع کنید، سپس با استفاده از سایه چشم قرمز و مشکی روی چشم ها کار کنید (فراموش نکنید آن را باد کرده و مخلوط کنید!).

 

برای لب ها، دو سایه بگیرید: مشکی و قرمز متالیک. رنگ قرمز را به قسمت‌های داخلی لب‌هایتان بزنید، سپس مشکی را در امتداد بیرون بمالید و آن را با هم ترکیب کنید تا آن رنگ چشم‌گیر را ایجاد کنید.

 

9. بیمار یخ زدگی

بیمار یخ زدگی

این یکی در لیست ایده های آرایش جالب هالووین ما رتبه بسیار خوبی دارد. روی فونداسیون روشن‌تر یا رنگ سفید صورت بزنید، سپس روی چند ترک با رنگ صورت آبی رنگ کنید. سایه چشم آبی، ریمل و رژ لب آبی بزنید تا همه آن ها را به هم بچسبانید تا ظاهری خنک هالووین داشته باشید. به دنبال لرز های شبح آور بیشتری هستید؟ این داستان های واقعی ارواح شما را در شب بیدار نگه می دارد.

 

10. شیطان

شیطان

اگر بخواهید، این یک آرایش هالووین بسیار آسان است که می توانید آن را ساده کنید. تنها کاری که واقعاً باید انجام دهید این است که طرح رنگ قرمز و مشکی را بازی کنید و همه چیز را با بوق تکمیل کنید. می‌توانید یک رنگ قرمز روی صورت انجام دهید یا فقط از سایه چشم قرمز و رژ لب با مقداری بدلیجات استفاده کنید.

 

اگر پایه قرمز را انتخاب کنید، ظاهر سیاه و سنگین چشم و رژ لب مشکی به زیبایی خودنمایی می کند. اکنون می توانید سوژه یک داستان شبح وار هالووین باشید.

 

11. آژیر

آژیر

آژیر کمی با پری دریایی متفاوت است زیرا آژیر کمی خطرناک تر است. بنابراین با در نظر گرفتن این موضوع، برای بازسازی یک ظاهر آژیر، می خواهید تاریک و بد خلق شوید. این آرایش ترکیبی از بنفش و خاکستری است که می توانید با رنگ صورت و مقداری سایه به آن برسید. فقط این رنگ ها را در اطراف صورت و چشم های خود ترکیب کنید، کمی تعریف برای آبشش ها اضافه کنید، و آماده هستید.

 

12. جوکر

جوکر

تبدیل شدن به یکی از دشمنان بتمن کار سختی نیست! فقط با یک پایه سفید شروع کنید، ابروهای خود را با سایه چشم قرمز یا رنگ صورت رنگ کنید، بینی و لب قرمز را اضافه کنید و چشمان خود را با سایه چشم آبی گل آلود کنید. یک بال ترد با مقداری خط چشم همه را به هم گره می زند – و البته یک کلاه گیس سبز. شما حتی می توانید این لباس را به یک لباس زوج تبدیل کنید و با بتمن همراه شوید. حالا این یک درام است!

 

13. ملکه ی قلب ها

ملکه ی قلب ها

شخصیت آلیس در سرزمین عجایب نیاز زیادی به گریم ندارد. قلب ها مهمترین بخش هستند و شما می توانید آن را هر طور که دوست دارید تفسیر کنید. برای این ظاهر خاص، می توانید با یک پایه خنثی شروع کنید، یک سایه چشم دراماتیک انجام دهید و یک قلب کوچک روی لب های خود رنگ کنید. خود لباس جایی است که درام واقعی اتفاق می افتد! با آلیس، خرگوش سفید و کلاهک‌دار دیوانه هماهنگ کنید تا یک لباس دوست‌داشتنی افسانه‌ای تهیه کنید.

 

14. رد پا

رد پا

آیا می خواهید شبیه موجودی باشید که در این هالووین در حالی که مستعد جنگل دراز کشیده اید، روی شما راه رفته است؟ بفرمایید! می توانید با سایه چشم روی اثر پنجه بکشید و سپس یک چشم دودی دراماتیک انجام دهید. بقیه این ظاهر نسبتاً خنثی است – به جز لنزهای تماسی با خیره خالی.

 

15. دیوید بووی

دیوید بووی

فقط با کمی آرایش و کلاه گیس مناسب مانند اسطوره های موسیقی لباس بپوشید. برای تقلید از ظاهر Ziggy Stardust، یک پایه صورتی و سفید به خود بدهید و سپس روی رعد و برق نقاشی کنید. این یکی از آن ایده‌های جذاب آرایش هالووین است که اجرای آن به طرز شگفت‌آوری ساده است و می‌توان آن را با مقداری رژ لب و خط چشم لکه‌دار تکمیل کرد. صحبت از موسیقی شد، این آهنگ های هالووین باید در لیست پخش مهمانی لباس شما باشد.

 

16. بدخواه

بدخواه

برای هدایت این پری تیره، با یک پایه تمیز و خنثی روی صورت خود شروع کنید – یک شرور پوستی عالی دارد! – و با چشمان خود حجم را افزایش دهید. ترکیبی از سایه های قرمز و مشکی، به همراه خط چشم و ابروهای قوی، جذابیت بیشتری به شما می دهد. یک لب قرمز ظاهر را کامل می کند.

 

17. بوسه

بوسه

برای این آرایش ستاره راک هالووین، از کمی رنگ صورت مشکی برای ساخت ستاره و مقداری بدلیجات برای زیبایی استفاده کنید. از سوی دیگر، یک چشم دودی با مژه های مصنوعی به میزان عالی خاصیت می بخشد. با یک لب مشکی پررنگ کار را تمام کنید و آماده هستید.

 

18. کرولا د ویل

کرولا د ویل

برخی از خنده دارترین ایده های آرایش هالووین ادای احترام به شرورهای دیزنی است. در Cruella اثر اما استون، یکی از ظاهرهای او دارای رنگ سیاه صورت است که در فضای نگاتیو «آینده» نوشته شده است. می توانید حروف را برش دهید، آنها را روی صورت خود قرار دهید و سپس اطراف آنها را نقاشی کنید تا این ظاهر را به راحتی ایجاد کنید.یک لب قرمز روشن و کلاه گیس نمادین او – به علاوه یک توله سگ – این لباس را تمام می کند.

 

19. شاهزاده خانم جنگلی

شاهزاده خانم جنگلی

این ظاهر پری جنگلی یکی از زیباترین و ساده ترین ایده های آرایش هالووین است. تنها چیزی که لازم است کمی سایه چشم پاستلی و چند گل یا درخت انگور با خط چشم سفید مایع است. فراتر از این، می توانید هر طور که می خواهید لباس بپوشید و موهای خود را آرایش کنید! این همچنین به عنوان یک لباس DIY دوست داشتنی برای بچه ها کار می کند.

 

20. گاو صورتی

گاو صورتی

چرا یک گاو معمولی باشید در حالی که می توانید یک گاو صورتی باشید؟ در واقع می توانید این آرایش آسان هالووین را با هر ترکیب رنگی که می خواهید انجام دهید. شاید یک گاو رنگین کمانی؟ فقط در اوقات فراغت صورت خود را با لکه ها رنگ کنید و تمام. اگر بتوانید یک لباس گاوی برای لباس خود پیدا کنید، آن را بالاتر از همه قرار می دهد. اوه، و اسفنج آرایشی را فراموش نکنید!

 

21. پیچک سمی

پیچک سمی

اغواگر درونی خود را هدایت کنید تا خود را به دشمن بتمن تبدیل کند. برای انجام این ایده آرایش هالووین، سایه چشم سبز را روی تمام پلک ها و اطراف صورت خود بکشید. می توانید قبل از افزودن مژه های بزرگ و یک لب پررنگ، از خط چشم سبز برای کشیدن انگورها و برگ ها استفاده کنید.

 

22. شوری از پلنگ سیاه

شوری از پلنگ سیاه

این لباس نیاز زیادی به آرایش ندارد. شما بیشتر می خواهید فقط نقاط شوری را روی صورت خود بکشید و برای گفتن داستان واقعاً به لباس خود تکیه کنید. 

 

23. پنی وایز

پنی وایز

دلقک های وحشتناک قطعا در بین ترسناک ترین لباس های هالووین قرار می گیرند، و شما نمی توانید با It’s Pennywise اشتباه کنید. برای ایجاد ظاهری از این فیلم ترسناک، فقط به یک پایه خنثی و رنگ قرمز نیاز دارید تا دور صورتتان خط بکشد. اگر دوست دارید می توانید یک اسموکی آیز انجام دهید، اما رنگ قرمز نقطه اصلی این ظاهر است. یک بادکنک قرمز را برای بالا بردن عامل خزنده نگه دارید.

 

24. خرگوش آریانا گرانده

خرگوش آریانا گرانده

شما می توانید این را یک لباس آریانا گراند یا فقط یک لباس خرگوش در نظر بگیرید – هر دو کار می کنند. ماسک قطعه اصلی است که شما به آن نیاز دارید، اما برای تکمیل این ظاهر، روی یک لب پررنگ نقاشی کنید و چند مژه مصنوعی اضافه کنید. خون کاملا اختیاری است. این یکی از ساده ترین ایده های آرایش برای هالووین است!

 

25. مامان زامبی

مامان زامبی

با زامبی بودن، لباس زامبی خود را یک درجه بالا ببرید. شما فقط باید از رنگ های تیره در کل صورت خود استفاده کنید و روی مرده کردن چشمان خود تأکید بیشتری داشته باشید. موهایتان را مرتب کنید، لباس‌های شلخته بپوشید و یک لیوان به همراه داشته باشید تا بهترین مادر باشید.

 


مطالب مشابه: عکس های وحشتناک از گریم صورت هالووین


 

26. پری

پری

این آرایش پری کاملاً استادانه است، اما می توانید به راحتی آن را ساده کنید. به عنوان مثال، می‌توانید چند گل به رنگ‌هایی که دوست دارید روی صورتتان آزاد کنید یا حتی به جای آن از برچسب گل استفاده کنید. یک تاج گل و کلاه گیس هماهنگ را انتخاب کنید تا همه آنها را با هم ترکیب کنید.

 

27. علامت زودیاک

علامت زودیاک

این آرایش هالووین کاملاً قابل تفسیر است. علامت زودیاک شما هر چه که باشد، می توانید با کشیدن آن بر روی صورت خود و استفاده از رنگ هایی که با نمادهای علامت شما هماهنگ هستند، شروع کنید. برای این یکی، او گل هایی را مطابق با علامت باکره خود کشید، و بسیار زیبا است!

 

28. دلقک

دلقک

این دلقک زیبا از سبک آرایش معمولی سیرک استفاده می کند و از رنگ های تندتر و روشن تر استفاده می کند که کمی سرگرم کننده تر هستند. به جای رنگ های اصلی، صورت خود را در این نئون ها رنگ کنید. اگر نمی توانید بینی با رنگ مناسب پیدا کنید، می توانید یک بینی قرمز نیز رنگ آمیزی کنید.

 

یک لباس روشن، یک کلاه گیس و چند جواهرات سرگرم کننده اضافه کنید تا ظاهری آسان و برجسته داشته باشید. این یکی از آن ایده های آرایش هالووین است که به محض اینکه در آینه نگاه کنید به آن افتخار خواهید کرد.

 

29. اسکلت

اسکلت

برای این ایده ترسناک آرایش هالووین، فقط به سایه چشم سیاه و سفید یا مقداری رنگ صورت نیاز دارید تا دندان‌ها را روی دهانتان بکشید و لکه‌های تیره روی صورتتان ایجاد کنید. ساختار استخوانی خود را دنبال کنید تا تعریف را بسازید، و قبل از اینکه متوجه شوید، کابوس های شبانه و حسادت آرایش را به مردم تحمیل خواهید کرد. فراموش نکنید که از تمام جناس‌های اسکلتی که می‌توانید هنگام بیرون رفتن در این بازی «بازو» استفاده کنید.

 

30. لیدی گاگا

لیدی گاگا

لیدی گاگا واقعاً جمعیت را در مت گالا 2019 شگفت زده کرد. برای بازسازی این ظاهر، به خط چشم سیاه و سفید، یک لب صورتی روشن و چیزی برای تزئین چشمان خود نیاز دارید. می‌توانید تکه‌های فویل طلا را برش دهید و با چسب مژه بچسبانید یا از چسب‌های صورت استفاده کنید. فقط مراقب هر گونه لبه تیز باشید.

 

31. ملکه PROM

ملکه PROM

این آرایش هالووین واقعاً به تاج و ارسی شما متکی است، بنابراین آرایش به عهده شماست! می‌توانید با اضافه کردن قطرات خون تقلبی، عامل ترسناک را افزایش دهید، اما به دنبال ظاهری زیبا برای چشم‌ها و لب‌هایی باشید که با هر لباسی که می‌خواهید بپوشید، مطابقت داشته باشید.

 

32. سفید برفی

سفید برفی

سفید برفی یکی از پرنسس‌های دیزنی آسان‌تر برای بازسازی است زیرا آرایش او فقط یک چهره تازه با لبی قرمز روشن است. برای شروع پوست خود را با فونداسیون صاف کنید و سپس رژ لب قرمز شفاف به آن اضافه کنید. اگر می خواهید به مدرسه قدیمی بروید (و نه خیلی ترسناک) این فیلم دیزنی نیز یکی از بهترین فیلم های جادوگر است.

 

33. پیکاچو

پیکاچو

این ظاهر محبوب ترین شخصیت پوکمون را می گیرد و آن را زیبا می کند. از سایه چشم زرد و مشکی برای ایجاد یک ظاهر گرافیکی چشم استفاده کنید و سپس چند شکل سفید روی گونه های خود اضافه کنید. رژ لب مشکی و کلاه گیس زرد جالب همه چیز را به هم می زند.

 

34. کری

کری

خوب، پس این لباس کری هالووین واقعاً در مورد لباس و خون است، اما شما می توانید قبل از اینکه خودتان را در چیزهای قرمز غوطه ور کنید، آرایش ظریف او را انجام دهید. یک رژگونه زیبا و مژه های نرم این کار را انجام می دهد. و اوم، آیا ما تمام خون را ذکر کردیم؟ اگر در حال برگزاری یک ماراتن فیلم ترسناک هالووین هستید، این فیلم کلاسیک استیون کینگ باید در لیست تماشای شما باشد.

 

35. باربی

باربی

بجنب باربی بیا بریم به میهمانی! برای این ظاهر همه چیز را در صورتی بگیرید – سایه چشم صورتی، رژ لب صورتی، رژگونه صورتی و بدلیجات صورتی! واقعاً رنگ های روشن را بازی کنید و مطمئن شوید که لباس شما همخوانی دارد.

 

36. هنر پاپ

هنر پاپ

هنر پاپ برای بازسازی با آرایش بسیار سرگرم کننده است. برای این مورد، از سایه چشم یا رنگ صورت استفاده کنید تا خطوط و نقاط روی صورت خود بکشید تا سبک را تقلید کنید. این نگاه حتی اشک هم دارد که کمی هوس می‌افزاید.

 

37. پری دریایی

پری دریایی

فقط با مقداری سایه چشم فلزی (برای رسم ترازو)، خط چشم متالیک و بدلیجات می توانید موجودی عمیق باشید. این ظاهر خاص دارای الگوی زیبایی از بدلیجات است، اما می توانید آن را با هم ترکیب کرده و هر طور که می خواهید قرار دهید. باله خود را فراموش نکنید! اگر شعار شما «هرچه بیشتر، شادتر» است، همه را با لباس خانواده هالووین زیر دریا وارد عمل کنید.

 

38. جسیکا رابیت

جسیکا رابیت

جسیکا رابیت یک نماد است. برای اینکه او باشید، تا جایی که می توانید از سایه چشم بنفش روی پلک های خود استفاده کنید. شما همچنین به بزرگترین مژه های مصنوعی که چشمانتان می توانند تحمل کنند نیاز دارید! رژ لب قرمز و کلاه گیس خود را اضافه کنید و کاملا متحول خواهید شد!

 

39. ملکه یخ

ملکه یخ

ممکن است هوا در هالووین سرد نباشد، اما شما هنوز هم می توانید یک ملکه یخ باشید. و این یکی از آن ایده های آرایش هالووین است که در آن می توانید واقعاً با زرق و برق لذت ببرید. پلک های خود را با رنگ های یخی رنگ آمیزی کنید و به آن زرق و برق اضافه کنید تا یخ زده به نظر برسید. همین کار را با لب های خود انجام دهید تا اثر کامل داشته باشید. یک کلاه گیس سفید، شما را به ملکه ای تبدیل می کند که می دانید هستید.

 

40. هیئت اویجا

هیئت اویجا

چیزهای کمی ترسناک تر از تخته Ouija هستند. شما می توانید به سادگی با نقاشی حروف روی خود با رنگ یا خط چشم به بازی تبدیل شوید. به سراغ یک چشم دودی دراماتیک بروید و پلانچت را نیز در جایی روی خودتان نقاشی کنید.

 

41. هارلی کوین

هارلی کوین

هارلی کوین یکی از محبوب ترین هالووین است. برای ایجاد این ظاهر فقط به سایه چشم قرمز و آبی به همراه مقداری رژ لب و کلاه گیس یا رنگ موی مناسب نیاز دارید!

 

42. جادوگر

جادوگر

البته، ما جادوگر بودن را برای هالووین توصیه می کنیم! این ایده نهایی آرایش هالووین است: فقط خود را سبز رنگ کنید و آن را یک روز بنامید! اگر بخواهید، می توانید بیشتر یک جادوگر جذاب با چشم دودی و رژ لب زیبا باشید، اما رنگ سبز واقعاً کلید اینجاست. به هر حال، جادوگران می توانند ستاره های نمایش در مورد تزئینات جالب هالووین نیز باشند.

 

43. ژول از سرخوشی

ژول از سرخوشی

شخصیت جولز در Euphoria شبکه HBO همیشه دارای نوعی آرایش درخشان است. به اندازه کافی آسان است که به هر یک از ظاهرهای او ضربه بزنید، اما زرق و برق قسمت هالووین بسیار زیبا است. برای این کار، می‌توانید یک سایه پاستلی دور چشم‌هایتان بمالید و کمی براق به مژه‌ها و اطراف چشم‌هایتان اضافه کنید. هایلایتر را در تمام مکان های مناسب اضافه کنید تا آن را به هم گره بزنید.

 

44. الهه پاییز

الهه پاییز

اگر نمی خواهید، لازم نیست با حال و هوای کامل هالووین بروید. این ظاهر واقعا فصل پاییز را جشن می گیرد. با استفاده از رنگ های پاییزی، می توانید قبل از کشیدن چند شاخه درخت در اطراف آنها، یک سایه چشم رنگارنگ انجام دهید. برای درخشش، چند بدلیجات و زرق و برق طلایی اضافه کنید.

 

45. ماون ترسناک

ماون ترسناک

کشیدن چند خفاش روی گونه‌هایتان می‌تواند جذاب‌تر از آنچه انتظار دارید به نظر برسد، به خصوص اگر آن را با چشم‌های درخشان و مژه‌های بلند جفت کنید. با یک لب مشکی مات و یک کلاه گیس بلند یخی به این مرد شبح وار تبدیل شوید.

 

46. فانوس جک

فانوس جک

هیچ هالووین بدون فانوس جک کامل نیست. شما با این ظاهر می توانید ستاره نمایش باشید. از سایه چشم نارنجی به عنوان هایلایتر در اطراف صورت و پلک های خود استفاده کنید و سپس با یک رژ لب مشکی مایع روی دهان خود بکشید. بینی و کمی زرق و برق نارنجی را اضافه کنید، و تمام!

 

47. الهه رنگین کمان

آرایش هالووینی الهه رنگین کمان

با این آرایش رنگارنگ ملکه رنگین کمان شوید. شما مجبور نیستید به یک الگو بچسبید – به سادگی از سایه های رنگین کمان مورد علاقه خود برای کشیدن یک الگوی سرگرم کننده در اطراف صورت خود استفاده کنید. می توانید بدلیجات را برای درخشندگی و هر رژ لب یا ریملی که دوست دارید اضافه کنید.

 

48. پروانه

پروانه

می توانید بال های پروانه را در اطراف چشمان خود بکشید تا یک ایده آرایش ظریف اما زیبا برای هالووین داشته باشید. این کار را می توان با سایه چشم یا خط چشم انجام داد. با بدلیجات ریز به بال‌هایتان درخشش بدهید و مژه‌های تقلبی بال‌زننده به آن اضافه کنید.

 

49. عروسک شکسته

آرایش هالووینی عروسک شکسته

چقدر این عروسک شکسته ترسناک است؟ ابتدا پوست خود را با فونداسیونی که یک یا دو سایه روشن تر از حالت عادی می پوشید بپوشانید، ظاهری چینی به پوست خود بدهید. سپس از سایه چشم یا خط چشم برای کشیدن ترک های روی پوست خود استفاده کنید. لب های خود را بیش از حد با رژ لب بکشید و یک سایه چشم سرگرم کننده درست مانند یک عروسک انجام دهید.

 

50. خون آشام

خون آشام

برای خون‌آشام شدن، از رنگ‌های تیره برای چشم‌های دودی پررنگ استفاده کنید و به گونه‌هایتان لهجه‌های تیره اضافه کنید. می توانید این کار را با سایه چشم یا خط چشم انجام دهید. لب های خود را با رژ لب سیاه بپوشانید، سپس مقداری خون تقلبی و نیش خون آشام به آن اضافه کنید.

 

51. چهارشنبه آدامز

چهارشنبه آدامز

این یکی از ساده ترین ایده های آرایش هالووین برای بازسازی است. برای اینکه چهارشنبه آدامز از خانواده آدامز باشید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک چشم دودی قوی هم روی پلک ها و هم زیر چشمان خود ایجاد کنید. با کوبیدن سایه تاریک به تمام نقاط، آن سایه ها را به خود می دهید. سپس به سادگی لباس مناسب را بپوشید – واقعاً به همین سادگی است. این همچنین یک لباس هالووین مناسب کار می کند.

 

52. دلقک پاستلی

آرایش هالووینی دلقک پاستلی

می‌توانید آرایش دلقک معمولی را با رنگ‌های پاستلی، مانند این ظاهر هالووین، کمرنگ کنید. هایلایتر یا سایه چشم برای قسمت های رنگی مناسب است. فقط آنها را روی چشم ها، گونه ها و بینی خود با یک الگوی ترکیبی سرگرم کننده لکه کنید. جالب ترین قسمت این ظاهر مژه های بزرگ است.

 

53. اورسولا از پری دریایی کوچک

آرایش هالووینی

این ظاهر اورسولا از پری دریایی کوچک چقدر جذاب است؟ برای بازسازی این حالت، برای شروع از یک کانتور قوی روی صورت خود استفاده کنید. سپس از ترکیب فیروزه ای و بنفش روی چشمان خود استفاده کنید و کمی زرق و برق برای زیبایی بیشتر به چشم بزنید. یک لب قرمز روشن، زرق و برق بیشتری می بخشد.

 

54. مترسک

مترسک

برای آرایشی مفرح و آسان که بسیار فصلی است، این مترسک را امتحان کنید. سایه چشم نارنجی را روی پلک های خود بکشید و با خط چشم و ریمل به پایان برسانید. برای بقیه قسمت های صورت خود از همان سایه چشم نارنجی روی گونه های خود استفاده کنید و بخیه ها را با خط چشم روی دهان خود بکشید.

 

55. پلنگ

پلنگ

ما عاشق ایده های سرگرم کننده آرایش هالووین با تم حیوانات هستیم! چند راه برای ایجاد این ظاهر وجود دارد: با رنگ صورت یا سایه چشم و خط چشم. یک ابرو و مژه های پررنگ همه چیز را با هم جمع می کند.

 


مطالب مشابه: گریم هایی ترسناک چهره افراد در هالووین (+عکس)


 

در پایان

وقتی صحبت از هالووین به میان می‌آید، دو دسته از مردم وجود دارند: کسانی که با همه چیز شبح وار زندگی می‌کنند و نفس می‌کشند و آن‌هایی که زندگی نمی‌کنند. آب نبات، کدو تنبل، دکور کاملاً مشکی ما را در حال و هوای خنک‌تری قرار می‌دهد، اما در مورد ظاهری که باید برای مهمانی‌های آینده بسازید چه می‌گویید؟ چه از سال گذشته برای لباس هالووین و مانیکور خود برنامه ریزی کرده باشید، یا از فکر ایجاد چیزی وحشت دارید، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

جدیدترین مطالب سایت