خرید و فروش در اینترنت

طرح ناخن مناسب ماه تولدتان چیست ؟

مجموعه : ناخن و زیبایی
طرح ناخن مناسب ماه تولدتان چیست ؟

ما در این قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شما همراهان عزیز گلچینی از بهترین طرح های ناخن متناسب با ماه تولدتان (طرح ناخن مناسب ماه تولدتان چیست ؟ ) را منتشر کرده ایم.

 

طرح ناخن مطابق با علامت زودیاک شما

طراحی ناخن که با علامت زودیاک شما مطابقت دارد بهترین گزینه برای امتحان است – اما البته، با خیال راحت هر چیزی که برای شما مفید است را تکان دهید. از طرح‌های پر جنب و جوش و غرورآمیز گرفته تا نمایش‌های انتزاعی‌تر، برخی از ترکیب‌های پراید ناخن مورد علاقه ما را بررسی کنید، که همگی مملو از احساسات مثبت و حالات خوب هستند.

 

1. طرح ناخن فروردین

طرح ناخن مناسب ماه تولدتان چیست ؟

این ناخن‌ها به شما اعتماد به نفس می‌دهند تا واقعی‌ترین طبیعت خود را که روحی منحصربه‌فرد و مستقل است، در آغوش بگیرید. بدلیجات، پروانه ها و شعله های آتش به برج حمل قدرت می دهد تا واقعی ترین زندگی خود را داشته باشد. به علاوه، آنها دوز مثبتی را به روز شما اضافه می کنند.

 

✅ بیشتر بخوانید: طرح ناخن برای عید | مدل کاشت ناخن مخصوص نوروز 

 

2. طرح ناخن اردیبهشت

طرح ناخن اردیبهشت

هیچ کس قلب بزرگتر از شما ندارد، اردیبهشت، به همین دلیل است که این ناخن های رنگین کمانی درخشان با احساسات درونی شما صحبت می کنند. اکنون، همیشه می‌توانید قلبتان را روی آستین‌ها (یا ناخن‌هایتان) بپوشید و به احساسات عاشقانه‌تان 24 ساعته متمایل شوید. زمان های خوب فقط در پیش است.

 

3. طرح ناخن خرداد

طرح ناخن خرداد

شما طبیعتی دوگانه دارید، به همین دلیل است که این ناخن های رنگین کمانی دو رنگ برای شما عالی هستند. بگذارید هر دو طرف شخصیت شما در ماه غرور بدرخشد و دیده شود – با الهام از این هنر ناخن. شما آزاد هستید که همیشه خودتان باشید – این را فراموش نکنید!

 

4. طرح ناخن تیر

طرح ناخن تیر

همه کسانی که در دهه‌های 80 و 90 بزرگ شده‌اند، می‌دانند که خرس‌های مراقبت، مانند شما، پرتوهای خوبی از خود می‌تابانند. بنابراین، با پوشیدن این هنر ناخن که از قلب شما محافظت می کند، راحتی پیدا خواهید کرد. از قدرت ناخن‌های خود استفاده کنید تا به انعکاس‌های مثبت اجازه دهید جهان را روشن کند.

 

5. طرح ناخن مرداد

طرح ناخن مرداد

شما برای جلب توجه زندگی می کنید، به همین دلیل است که استفاده از هنر ناخن سه بعدی به شما کمک می کند در مرکز توجه قرار بگیرید. ناخن‌هایتان به شما کمک می‌کنند تا با این مانیکور ژله‌ای و برگردان رنگین کمانی، تمام توجه و محبتی را که به بقیه ظاهر غرورتان می‌رسد، جلب کنید.

 

6. طرح ناخن شهریور

طرح ناخن شهریور

شما ساختاری را در هنر ناخن که انتخاب می کنید دوست دارید. از آنجایی که این ظاهر خطی و استراتژیک و همچنین کاربردی است، می توانید آن را در طول ماه پراید بپوشید. به علاوه، به عنوان ظاهر مورد علاقه جدید شما عمل خواهد کرد زیرا احساسات خلاق، پر جنب و جوش، شاد و زمینی شما را مورد توجه قرار می دهد.

 

✅ بیشتر بخوانید: معایب جبران ناپذیر کاشت ناخن (عکس)

 

7. طرح ناخن مهر

طرح ناخن مهر

این هنر ناخن آمبره افقی راهی عالی برای شما برای یافتن تعادل و هماهنگی در درون خود در ماه پیش رو است. به لطف پرداخت کروم، این قطعه به تنهایی یک قطعه برجسته هنری خواهد بود.

 

8. طرح ناخن آبان

طرح ناخن آبان

به زبان ساده: عشق عشق است. این هنر ناخن ممکن است در هنر هنری بیش از حد نباشد، اما نکته خود را نشان می دهد و موضع دقیقی برای ماه افتخار دارد. از آنجایی که شما با کلمات خود عالی نیستید، این بهترین ظاهری است که می توانید بپوشید – قلب رنگین کمانی که عشق را تراوش می کند و نماینده هر پرچمی است.

 

9. طرح ناخن آذر

طرح ناخن آذر

شما همیشه به سمت روشن‌تر خیابان نگاه می‌کنید، به همین دلیل است که این هنر ناخن زیبا با پرتوهای شگفت‌انگیز آفتاب و مثبت، هاله شما را تقویت می‌کند. فوران های رنگی نئونی باعث می شود در این ماه افتخار، دیدگاه تازه و طرز فکر فلسفی جدیدی را در آغوش بگیرید.

 

10.طرح ناخن دی

طرح ناخن دی

شما عاشق احساس موفقیت هستید و هیچ چیز موفقیتی بیشتر از جشن برابری و عشق نیست. آن جعبه را با ناخن های شطرنجی رنگارنگ علامت بزنید. شما می خواهید همیشه از این هنر ناخن استفاده کنید و آن را به حالت غرور مورد علاقه خود تبدیل کنید.

 

11. طرح ناخن بهمن

طرح ناخن بهمن

این میخ‌ها به شما انگیزه می‌دهند تا در سمت وحشی قدم بزنید و قدرت شخصی و ستاره درونی خود را در آغوش بگیرید. وقتی این ظاهر جذاب و شیک را به نمایش می‌گذارید، می‌توانید خود واقعی باشید – شخصی که خود و همه آنها را دوست دارید.

 

12. طرح ناخن اسفند

طرح ناخن اسفند

از آنجایی که تخیل شگفت انگیزی دارید، این هنر ناخن سه بعدی به شما کمک می کند تا خلاقیت و هنر خود را در آغوش بگیرید. با مرواریدها و طلسم های دوست داشتنی که در سرتاسر هر ناخن آراسته شده اند، می توانید در طول هفته های آینده هنگامی که خودتان را جشن می گیرید، عارف درونی و همچنین هدایای جادویی خود را در آغوش بگیرید.

 

✅ بیشتر بخوانید: جدیدترین انواع طرح های ناخن تابستانه 

 

در پایان

خانوما بـه زیبایی خود خیلی اهمیت میدهند یکی از کار هاي‌ کـه امروزه همه ی ي خانمها انجام می‌دهند رسیدگی بـه ناخن هایشان اسـت مثل کاشت ناخن، کاور، لمینت،طراحی ناخن….خانمها برای زیبایی و تنوع در طرح، بلند شدن و یک دست بودن ناخن هایشان و بعضی ها هم برای پوشندان حالت بعد ناخن هایشان، آن ها را کاور یا کاشت می‌کنند.