مجموعه : زیبایی ناخن
بروزرسانی : 16 خرداد 1403

مدل ناخن بر اساس علامت طالع بینی ماه تولدتان

مدل ناخن بر اساس علامت طالع بینی ماه تولدتان

مدل ناخن مطابق با علامت طالع بینی ماه تولد خود، همان طور که در این قسمت از مجله تفریحی تالاب ذکر شده اسـت، بهترین هنر ناخن مرتبط با خود را پیدا کنید.

جدیدترین مدل های ناخن بلند بر اساس علامت طالع بینی ماه تولدتان

تابستان زمانی اسـت که رنگ‌هاي‌ روشن، گل‌ها و طرح‌هاي‌ سرگرم‌کننده قبل از این که وارد آرامش پاییز شوند، در کانون توجه قرار می گیرند. اگر نمیدانید که چگونه تابستان رابا مانیکور خود بـه اتمام برسانید، اجازه دهید علامت زودیاک راهنمای شما باشد. آیا شما یکمردادی جسور هستید که از رنگ آمیزی نمی‌ترسد؟ یا یک اسفند عاشقانه که با آب یکی اسـت؟ هر علامتی که دارید، بگذارید طالع بینی راهنمای شما باشد.

مدل های جدید طراحی ناخن قرمز و سبز

1. علامت طالع بینی فروردین

علامت طالع بینی فروردین

این هنر ناخن با چاپ گینگهام قرمز و سفید سرد، فروردین را برای روزهای جوانی خود نوستالژیک میکند و حتی بـه ان‌ها الهام می دهد تا تابستان امسال سرگرمی‌هاي‌ قدیمی خوبی داشته باشند. ان‌ها بـه یاد خواهند آورد که تعطیلات تابستانی در دوران جوانی‌شان چقدر لذت‌بخش بوده اسـت و سعی میکنند این حال و هوا را در طول فصل تجسم کنند.

2. اردیبهشت

مدل ناخن های آخر تابستان شما با توجه به علامت ماه تولد شما

هر شخصی که یک اردیبهشت را می شناسد میداند که آن ها در قلب رمانتیک هستند. دلیل بیشتری برای ان‌ها این اسـت که ناخن‌هاي‌ خودرا با احساسی واقعی رنگ کنند: عشق. نه تنها بـه اردیبهشت انگیزه می دهد تا یک رابطه موجود را دوباره شروع کند، بلکه آن ها رابا شخص جدیدی آشنا می کند.

3. علامت طالع بینی خرداد

علامت طالع بینی خرداد

لیمو میوه اي اسـت که از نظر کیهانی با خرداد همراستا اسـت و رنگ پر جنب و جوش زرد نیز همین طور اسـت. دلیل بیشتر این اسـت که علامت عطارد ناخن هاي‌ خودرا با این طرح جالب تزئین کند. ان‌ها میتوانند در کمترین زمان از لیمو لیموناد درست کنند و شیرین‌ترین تابستان را داشته باشند.

4. تیر 

مدل ناخن جدید

فصل تیر شروع تابستان اسـت، بـه همین دلیل اسـت که نشانه هاي‌ لطیف یک پایه اسطوخودوس زیبا با گل هاي‌ پاستلی رنگارنگ را برای شروع کار انتخاب می کنند.

5. علامت طالع بینی مرداد

علامت طالع بینی مرداد

مردادها عاشق پوشیدن لباس هاي‌ رنگی روشن بر روی پنجه هاي‌ خود هستند. بـه هرحال، آن ها بـه عنوان یکی از دراماتیک ترین و جسورترین نشانه هاي‌ زودیاک شناخته می شوند. این طراحی گیج‌کننده توجه و محبتی را که هر بار در شهر دیده میشوند بـه ان‌ها جلب می کند.

6. شهریور

مدل ناخن متولدین هر ماه

حتی اگر علامت شهریور تحت بازرسی عطارد پرانرژی اسـت، انها میخواهند ظاهری باکلاس بـه ناخن‌هاي‌ خود بزنند، زیرا بـه‌عنوان علاقه‌مند بـه هیجان شناخته نمیشوند. این طرح گل بزرگ ودر عین حال ساده برای نشانه هاي‌ خاکی و کاربردی که اکنون روی ناخن هایشان استفاده می کنند، ایده آل اسـت.

جدیدترین مدل های طرح ناخن برای روز عروسی

7. مهر

طالع بینی ناخن

مهر ها دوست دارند زندگی شیرینی داشته باشند. و هیچ چیز شیرین تر از یک مانیکور فرانسوی که روی ان توت فرنگی اسـت وجود ندارد. این باعث میشود تشنگی ان‌ها برای شادی‌هاي‌ تابستانی برطرف شود و احساس کنند که میتوانند در ساحل استراحت کنند.

8. علامت طالع بینی آبان

علامتن طالع بینی مخصوص ناخن

بله، آبانی ها جنبه تاریک زندگی را دوست دارند. با این حال، ان‌ها حال و هوای سرگرم‌کننده‌اي دارند که در ماه‌هاي‌ روشن‌تر سال – بـه‌ویژه در تابستان – خودرا نشان میدهند. علاوه بر این، میخ هاي‌ نئونی با پیچ و تاب هنری باعث می شود آبا ماهی در این لحظه احساس دیده و شنیده شود.

9. آذر

مدل ناخن های با توجه به علامت ماه تولد شما

آذر ها آشکارا همه ی جنبه هاي‌ زندگی را در آغوش می گیرند، بـه همین دلیل اسـت که آن ها این ظاهر شیک را که انرژی هاي‌ مختلف را در یکی می گنجاند، دوست خواهند داشت. علامت تغییرپذیر خواهد یافت که هنر ناخن مظهر خصوصیات درونی آنهاست. TBH، این دکور جدید ناخن برای آذر ماهی در تمام طول سال خواهد بود.

10. علامت طالع بینی دی

علامت طالع بینی دی برای ناخن

دی مانند هنر ناخن با پیچ و تاب مدرن اسـت. بـه همین دلیل اسـت که بز دریایی باید این ظاهر غنی و منحط را در طول فصل تابستان بپوشد. این شیک اداری و لباس ساحلی در عین حال سرگرم کننده اسـت. همچنین رنگ هاي‌ شاداب باعث زیبا جلوه دادن ناخن هاي‌ ان ها می شود.

11. بهمن

مدل ناخن مخصوص متولدین بهمن

بهمن مبتکر آسمانی زودیاک اسـت. بـه همین دلیل اسـت که حامل آب این نگاه کیهانی را که زیبایی و طالع بینی رابا هم تراز می کند، ورق میزند. رنگ‌هاي‌ آمبره نشانه هوای منحصربه‌فرد و با روحیه آزاد را مجذوب و الهام‌بخش می کنند تا در طول تابستان جهش‌هاي‌ ایمان و ریسک‌هاي‌ بزرگی انجام دهند.

12. اسفند

مدل ناخن اسفند ماه

اسفند ها یک علامت فوق العاده رمانتیک هستند. این پایه آبی دوست داشتنی با پاشش هاي‌ رنگ و طلا، شهود و احساسات نشانه هاي‌ آب را در مورد زندگی عاشقانه آن ها افزایش می دهد. حتی ممکن اسـت انها را ترغیب کند که با یک فرد جدید یا با شخص مهم خود قرار ملاقات بگذارند.

40 طرح و مدل جدید ناخن بهاری + عکس

در پایان

تعداد زیادی از رنگ هاي‌‌ جدید و زیبای لاک ناخن در فصل تابستان وجود دارد که می‌توانید در این فصل امتحان کنید، و این ها روش هاي‌‌ مورد علاقه ما برای پوشیدن انها هستند. از طرح‌هاي‌‌ هندسی گرفته تا صورتی پاستلی گرفته تا رنگ‌هاي‌‌ تازه در مانیکور فرانسوی، راه‌هاي‌‌ مختلفی برای نشان دادن شادی بهاری شما وجود دارد.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت