مدل ناخن های آبی + 14 ایده طراحی ناخن

مجموعه : زیبایی ناخن
مدل ناخن های آبی + 14 ایده طراحی ناخن

 رنگ‌های‌ روشن یک ارامش خاصی بـه شـما خواهد داد دراین قسمت از مجله تالاب برای شـما همراهان عزیز گلچینی از مدل ناخن های آبی با 14 ایده متفاوت را منتشر کرده ایم.

 

ایده های جدید ناخن برای همه سنین

لاک‌های‌ پاستیلی می آیند و میروند، اما ناخن‌های‌ آبی بیبی این جا هستند «و ناخن‌های‌ شیری بلوبری هم». رنگ ملایم و لطیف ان هر رنگ پوستی را صاف می کند و برای پوشیدن در تمام طول سال عالی اسـت. ناخن های‌ آبی را می‌توان بـه اسانی تغییر داد تا متناسب با استایل شخصی شـما باشد.

 

اگر بـه مانتوهای مینیمالیستی علاقه دارید، می توانید بـه دنبال ظاهری کلاسیک با رنگ آبی باشید. یا، میتوانید با طراحی‌های‌ پیچیده ناخن‌های‌ آبی بچه‌گانه، از همه ی چیز استفاده کنید. پیشاپیش، مجموعه‌اي از طرح‌های‌ ناخن آبی را جمع آوری کرده‌ایم تا الهام بخش مانیکور بعدی شـما باشد.

 

1. جین آبی

جین آبی

شـما نمی‌توانید با یک مانیکور کلاسیک آبی اشتباه کنید. مانی ساده با شکل و جلا دادن عالی بـه یک برجسته تبدیل میشود. 

 

✅ مطالب مشابه: مدل ناخن بر اساس علامت طالع بینی ماه تولدتان

 

2. رگه نقره ای

رگه نقره ای

ناخن های‌ آبی رابا چند نکته فرانسوی بپوشانید. روی هر انگشت یک خط نقره اي متالیک بیندازید تا ظاهر را کمی جلوه دهید.

 

3. سحر و جادو پری دریایی

سحر و جادو پری دریایی

ناخن‌های‌ آبی قابل تفسیر هستند، بنابر این با قرار دادن رنگ کرومی روی رنگ، مسیر هسته پری دریایی را طی کنید. جلوه درخشان باعث می‌شود که پاستل زیباتر بـه نظر برسد.

 

4. الماس ها همیشه هستند

الماس ها همیشه هستند

این مانیکور فوق العاده اسـت – و ما ان را دوست داریم. با افزودن بدلیجات یا سنگ‌های‌ قیمتی بـه هر ناخن، بـه نوک‌های‌ کتیبه‌اي آبی بدرخشید.

 

5. احساس سایه

احساس سایه

نمیتوانید تصمیم بگیرید که کدام لاک آبی را انتخاب کنید؟ برای رنگین کمان، پنج را انتخاب کنید – یکی در هر انگشت. لاک آبی روی انگشت اشاره کل ظاهر را متعادل می کند.

 

6. بیا اسلیتر

مدل ناخن پوست ماری

مانیکور الهام گرفته از پوست مار فراتر از جسور و منحصر بـه فرد اسـت. ترکیب غیرمنتظره لهستانی آبی و نقره‌اي بـه ظاهر چشم‌نواز دیگری میدهد.

 

7. له آبی

مدل ناخن با آبکاری طلا

چیزهای زیادی برای تحسین در مورد این مانی وجوددارد. فضای منفی، درخشندگی های‌ طلا، و چرخش های‌ روان گردان، چشم ها را مشغول می کند.

 

✅ مطالب مشابه: طرح ناخن مناسب ماه تولدتان چیست ؟

 

8. تعظیم کنید

مدل ناخن فرنچ

نکات آبی یک چرخش سرگرم کننده اضافی را در مانیکور فرانسوی ایجاد می کند. و کمان‌های‌ نقره‌اي ریز بهترین نقطه پایانی هستند.

 

9. بمب گیلاس

طرح ناخن گیلاسی

ناخن های‌ آبی کودک خودرا با طرح های‌ جالب ناخن میوه اي تزئین کنید. استفاده از بدلیجات قرمز ناخن برای ایجاد گیلاس ظاهری سه بعدی بـه آن ها می دهد.

 

10. ترکیب و مطابقت

طراحی ناخن آبی تابستانی

چرا وقتی می توانید چندین طرح ناخن داشته باشید، یک طرح ناخن را انتخاب کنید؟ با این ظاهر، میتوانید برخی از ناخن‌ها رابا یک لاک جامد از لاک آبی کودک ساده نگه دارید، بـه چند ناخن گل اضافه کنید و بـه بقیه ناخن‌های‌ دو خطی فرانسوی بزنید.

 

11. قدرت گل

مدل ناخن گل گلی

این مانی ترکیبی از دو ترند ناخن پر جنب و جوش – لاک آبی کودک و طرح های‌ گلدار اسـت. می توانید از پولیش آبی خود برای ایجاد یک نوک فرانسوی براق روی انگشت اشاره خود استفاده کنید. وسط و انگشتر یاب خودرا با گل های‌ پاستلی تزئین کنید.

 

12. چینی زیبا

طراحی ناخن چینی

این طراحی ناخن یک اثر هنری اسـت. این مانیکور چشمگیر از سایه های‌ مختلف لاک آبی «از آبی بچه تا آبی تیره» استفاده می کند تا طرحی ارزشمند برای موزه ایجاد کند.

 

13. خارج از خط

فرنچ تابستانی ناخن

مدل ناخن های آبی

قهوه اي و آبی ترکیب رنگی غیرمنتظره اي هستند و دقیقا بـه همین دلیل اسـت که این طرح بسیار جالب اسـت. لهجه‌های‌ آبی کودک واقعاً در برابر نکات فرانسوی قهوه‌اي ظاهر می شوند.

 

14. شگفتی آبرنگ

مدل شاینی ناخن

هیچ چیز مانند انبوهی از پاستیل های‌ دیگر، آبی بچه را نشان نمی‌دهد. از چند رنگ و یک اسفنج برای ایجاد طرحی شبیه آبرنگ استفاده کنید. ممکن اسـت شبیه یک پروژه هنری بـه نظر برسد، اما این ویدیو ثابت می کند که چقدر ساده اسـت.

 

✅ مطالب مشابه: مدل های جدید طراحی ناخن قرمز و سبز

 

در پایان

خانوم ها بـه زیبایی خود خیلی اهمیت میدهند یکی از کار های‌ که امروزه همه ی ی ی خانم ها انجام میدهند رسیدگی بـه ناخن هایشان اسـت مثل کاشت ناخن، کاور، لمینت،طراحی ناخن….خانم ها برای زیبایی و تنوع در طرح، بلند شدن و یک دست بودن ناخن هایشان و بعضی ها هم برای پوشاندان حالت بعد ناخن هایشان، ان ها را کاور یا کاشت می کنند.

جدیدترین مطالب سایت