مجموعه : زیبایی ناخن
بروزرسانی : 11 آبان 1402

30 طراحی ناخن برای ناخن های کوتاه + عکس

30 طراحی ناخن برای ناخن های کوتاه + عکس

این طرح های‌ ناخن تمام مشخصات مورد نیاز برای یک مانیکور عالی را در اختیار شما قرار میدهد تا با لباس هایتان هماهنگ شود. ما دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شما همراهان عزیز لیستی از مدل های‌ ناخن برای ناخن های‌ کوتاه را منتشر کرده ایم.

مدل های طراحی ناخن برای ناخن های کوتاه

وقتی نوبت بـه ناخن ها می رسد، بلند تر بودن همیشه بهتر نیست. مطمئناً؛ ناخن‌های‌ بلند خوب هستند، اما چند هفته بعد احساس میکنند کـه نگه‌داری از ان‌ها بیشتر از ارزششان اسـت. علاوه بر این، ناخن‌های‌ کوتاه، حتی اگر کمتر مورد توجه قرار گیرند، میتوانند بسیار شیک باشند.

در واقع، بـه نظر میرسد کـه طراحی‌های‌ خاصی از ناخن‌ها برای طول‌های‌ کوتاه‌تر بهتر اسـت. ما را باور نمیکنید؟ ما در اینترنت 30 مورد از جذاب‌ترین طرح‌های‌ ناخن را برای ناخن‌های‌ کوتاه جستجو کردیم و از متخصصان برای آگاهی از نحوه بـه حداکثر رساندن طول کوتاه‌تر استفاده کردیم. برای دیدن ظاهرهایی کـه باید در اسرع وقت ناخن هایمان را کوتاه کنیم بـه خواندن ادامه دهید.

1. مانی تک رنگ

مانی تک رنگ

“نئون منقبض و روشن کـه یادآور آب نبات اسـت” یکی از لاک های‌ ضروری برای ناخن های‌ کوتاه اسـت. با فضای کمتری برای بازی، طول کوتاه‌تر، بوم ظریف‌تری را برای رنگ‌های‌ پررنگ ایجاد می کند کـه در غیر این صورت در طول‌های‌ طولانی‌تر می‌توانست بسیار طاقت‌فرسا باشد.


مطالب مشابه: 40 طرح و مدل جدید ناخن بهاری + عکس


2. نقاشی های خط قرمز

نقاشی های خط قرمز

«ناخن‌های‌ خون‌آلود کوتاه یک کلاسیک هستند کـه بـه نظر می رسد در حال بازگشت هستند؛ بـه ناخن‌های‌ نمادین Pulp Fiction اوما تورمن فکر کنید. این مانیکور با خطوط واضح و موتیف های‌ رمانتیک، ظاهری مدرن را از افراد مورد علاقه فرقه ارائه می دهد.

3. تمام گل

تمام گل

بهترین شکل برای قدهای کوتاه تر چیست؟ «Squoval بهترین قدرت را بـه شما می دهد؛ شکل مربعی با گوشه‌های‌ گرد اسـت، چیزی برای گرفتن یا گیر کردن ندارد. این چاپ گل ظریف ما را فروخته اسـت.

4. نکات تزئین شده

نکات تزئین شده

اکنون این مانیکور رویای مینیمالیستی اسـت کـه تنها با کمی ماکسیمالیسم مجلل همراه اسـت. این میخ‌های‌ کوتاه کاملاً زیر رادار پرواز میکردند، اگر ان نوک‌های‌ طلایی نبود. بیلینگ کوچک مطمئناً راه زیادی را در پیش دارد.

5. فضای منفی قرمز

فضای منفی قرمز

لاک قرمز وقتی دراین طرح شیک با فضای نگاتیو رنگ آمیزی می شود، رنگ روشن بیشتری بـه ان اضافه می کند. ما رویکرد ناهماهنگ را برای ساده‌تر بودن بیشتر دوست داریم. روزانه از روغن کوتیکول و کرم دست استفاده کنید. “هر بار کـه دست های‌ خودرا می شویید کوتیکول های‌ خودرا بـه عقب فشار دهید.”

6. چکرز پاستلی

چکرز پاستلی

با جای گزین کردن رنگ مشکی با آبی پاستلی، یک ظاهر کلاسیک شطرنجی را تغییر دهید. این پرس های‌ Chillhouse کار را بـه قدری آسان می کند کـه حتی نیازی بـه نگرانی در مورد رنگ آمیزی دقیق طرح نباشید.

7. چکیده سکته مغزی

چکیده سکته مغزی

سکته‌های‌ سبک و پر با رنگ‌های‌ پررنگ، چه راه راه در مقابل یک پایه سفید کاملاً روشن و چه بـه تنهایی درکنار هم قرار گیرند، جذابیت خاصی را بـه شما اضافه می کنند. «تعمیر و نگه داری منظم را فراموش نکنید. اگر چه مراقبت از ناخن های‌ کوتاه آسان تر اسـت، اما اصول اولیه را فراموش نکنید: روغن ناخن، کرم دست و سوهان خوب.

8. ستاره دار

ستاره دار

انگشتان روح، ورودی. ترکیب صورتی روشن و بورگوندی عمیق، بـه علاوه گردگیری از ستاره های‌ چشم نواز، روی ناخن های‌ کوتاه خیره کننده بـه نظر می رسد.

9. دوگانگی روشن

دوگانگی روشن

نمیتوانید در مورد یک رنگ تصمیم بگیرید؟ اشکالی ندارد – هردو را انتخاب کنید «دراین مورد، سبز نئون و برش فلزی» ودر قسمت های‌ نیمه و نیمه عمودی «یا مورب!» رنگ کنید.

10. راه راه فلزی

راه راه فلزی

برای طراحی ناخن براق و ساده «اما هنوز خیره کننده» برای ناخن های‌ کوتاه، بـه سادگی با یک پایه خنثی یا لخت شروع کنید، یک رنگ ظریف را بـه عنوان یک نوک انتزاعی رنگ کنید و با یک نوار درخشان روی هر ناخن بـه اتمام برسانید. نگه داری از ان بسیار آسان اسـت، اما بـه اندازه کافی شیک برای پوشیدن دریک رویداد رسمی اسـت.

11. تارتان کوچک

تارتان کوچک

ما نمیتوانیم شیک بودن این الگوی چهارخانه ظریف را در طرح رنگی خنثی کامل تحمل کنیم. این همه ی خوبی های‌ پاییزی اسـت کـه میتوانیم بخواهیم.

12. پالم فروندز

پالم فروندز

اگر واقعاً نمی‌توانید زیر کف دستها دراز بکشید، داشتن ان ها روی نوک انگشتان ممکن اسـت بهترین چیز بعدی باشد. چه کسی می‌دانست کـه صورتی و سبز می‌تواند چنین رویایی باشد؟

13. قله های دیدنی

قله های دیدنی

کمی یخ زده – در الهام گرفتن، ما سر از پاشنه بلند «یا باید بگوییم انگشتان؟» برای این طراحی ناخن یخی هستیم.

14. تصویر آینه ای

تصویر آینه ای

حقیقت: قلب شکسته اي کـه ناخن های‌ ما را زینت می دهد تنها قلب شکسته اي اسـت کـه در زندگی خود میخواهیم. طراحی کوچک رنگ نارنجی روشن را بـه یک مانوی خنثی اضافه می کند.

15. کوتیکول رنگین کمان

کوتیکول رنگین کمان

رنگین کمان های‌ عجیب‌وغریب نه تنها جذابیت گرافیکی را بـه ناخن های‌ کوتاه اضافه می کنند، بلکه بـه طور هم زمان روند فضای منفی را هدایت می کنند. و راستش، چه کسی کوتیکول های‌ رنگین کمانی را نمیخواهد؟

16. چشم های قرمز

چشم های قرمز

بین گرافیک چشم نواز و پایه آب نباتی سیب، این طراحی ناخن نمیتواند برای ناخن های‌ کوتاه بهتر باشد. «دریک کتابخانه لاک‌های‌ اولیه سرمایه‌گذاری کنید؛ فقط بـه این دلیل کـه ناخن ‌هایتان کوتاه هستند، بـه این معنی نیست کـه رنگ را فراموش کرده اید». “شما باید حداقل سه رنگ داشته باشید: رنگ تیره، روشن و خنثی، همه ی در رنگ هایي کـه رنگ پوست شما را صاف می کنند.”

17. چاپ کامو

چاپ کامو

یک گزینه غیرمنتظره دیگر؟ تکرار براق کامو در سایه‌های‌ بد خلق آبی و رنگ‌های‌ سیاه و سفید چشمگیر.


مطالب مشابه: 30 طرح زیبای ناخن که باید در بهار امسال امتحان کنید


18. آرت دکو Squiggles

آرت دکو Squiggles

جفت رنگ های‌ نامتعارف مانند آبی کبالتی، صورتی حبابی، نقره اي و سفید ناخن های‌ کوتاه را هر چیزی جز کسل کننده نگه می دارند. این بـه تمام پیست های‌ غلتکی نوستالژی می دهد.

19. قلب های خوش طعم

قلب های خوش طعم

چاپ قلب تا آنجایی کـه بـه ما مربوط می شود، چاپ نقطه اي جدید اسـت. «خیلی کوتاه نرو. “[شما] بـه حداقل یک لبه سفید کوچک در نوک ناخن نیاز دارید تا متعادل بـه نظر برسد.”

20. سبزی نامتناسب

سبزی نامتناسب

پایه سبز متالیک هوای شادی جشن را بـه شما می بخشد، اما شابلون های‌ برگ متضاد برای پایانی عجیب‌وغریب برجسته هستند. 

21. قره قاط

قره قاط

اگر هنوز متخصص طراحی ناخن نیستید، یک سبک نیمه راه مانند این موج های‌ دو رنگ جسورانه را امتحان کنید. بازآفرینی آن ها بـه اندازه کافی آسان اسـت – فقط یک نوار حیله گر بزنید و دست بـه کار شوید. بـه علاوه، می‌توانید از این ظاهر شیک و ساده با هر ترکیب رنگی کـه دل‌تان می‌خواهد استفاده کنید.

22. حال و هوای تعطیلات

حال و هوای تعطیلات

این ناخن‌های‌ الهام‌گرفته از تعطیلات با برچسب‌های‌ شیرینی تزئین شده‌اند کـه ما را بـه شدت مشتاق یک کابانا و کمی آفتاب میکند. آن ها بـه همان اندازه برای تعطیلات تابستانی مناسب هستند کـه هر بار کـه بـه صفحه کلید خود نگاه می‌کنید، احساس خوبی داشته باشند.

23. خارج از شبکه

خارج از شبکه

پایه بژ ظاهری با رنگ خنثی ایجاد می کند، اما طراحی شبکه‌اي افزوده شده، تاثیر را برای پرداخت ظریف ودر عین حال جالب تقویت می کند.

24. خطوط تیز

خطوط تیز

برای طراحی شیک، با خطوطی کـه کاملاً قرار گرفته اند، ابعادی را روی ناخن های‌ خود ایجاد کنید. این ترکیب از رنگ‌های‌ خنثی ساده و نوارهای نئون، نبوغ محض اسـت.

25. نکات فرانسوی رنگین کمان

نکات فرانسوی رنگین کمان

کوتاه نگه داشتن ناخن ها بـه این معنی نیست کـه از سرگرمی کوتاهی می‌کنید. این نکات فرانسوی فقط با طوفان های‌ رنگ های‌ شاد دوست داشتنی هستند. “پنج رنگی را انتخاب کنید کـه هر کدام یک چیز مشترک داشته باشند «برای تابستان من نئون ها را دوست دارم» و هر ناخن را بـه رنگ دیگری رنگ کنید.”

26. جزئیات فویل طلا

جزئیات فویل طلا

یک مانوی ساده بورگوندی با لهجه های‌ فویل طلایی ارتقای جدی پیدا می کند. در طراحی ان خلاقیت بـه خرج دهید و بـه هر ناخن رنگ طلایی بی نظیری بدهید.

27. مانیکور فرانسوی در فضای باز

مانیکور فرانسوی در فضای باز

آیا مانیکور کلاسیک فرانسوی ذاتاً یک طراحی فضای منفی اسـت؟ شاید. اما این تکرار، با قوس های‌ کار باز، حتی بیشتر از این اسـت و این تنها چیزی اسـت کـه باید در مورد ان بگوییم.

28. نکات زرق و برق

نکات زرق و برق

با این نکات درخشان، ان را برای مهمانی آماده کنید. از نوار چسب برای تمیز نگه داشتن خطوط استفاده کنید و هر چقدر کـه دل‌تان بخواهد زرق و برق اضافه کنید. «ناخن‌های‌ براق در حال افزایش هستند. “نحوه پوشیدن زرق و برق خود بـه شما بستگی دارد!”

29. راه راه مینیمالیستی

راه راه مینیمالیستی

یک برس آستر ظریف، ابزار نقطه‌گذاری، و تمیز کردن ناخن‌های‌ کوتاه را بـه‌خوبی از یک نوار عمودی خارج از مرکز کـه طول ناخن را بگذراند، دوست دارم. برس در معرض برای ظاهر DIY. این ناخن های‌ لخت با راه راه های‌ مینیمالیستی نسیمی برای بازسازی هستند.

30. دفترچه های عمودی

دفترچه های عمودی

این رویکرد پنهان بـه رنگ کاملا رویایی اسـت. هلال پاستلی در کوتیکول با نوک فرانسوی نئونی ادغام میشود تا یک فریم تک رنگ و الهام‌گرفته از کرم سیکل برای یک ناخن لخت ایجاد کند.


مطالب مشابه: 27 طراحی ناخن که به شما شانس بیشتری می دهد


در پایان

تعداد زیادی از رنگ های‌‌ جدید و زیبای لاک ناخن در فصل پاییز وجوددارد کـه میتوانید دراین فصل امتحان کنید، و این ها روش های‌‌ مورد علاقه ما برای پوشیدن انها هستند. از طرح‌های‌‌ هندسی گرفته تا صورتی پاستلی گرفته تا رنگ‌های‌‌ تازه در مانیکور فرانسوی، راه‌های‌‌ مختلفی برای نشان دادن شادی پاییزی شما وجوددارد.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت