32 مدل مانیکور ناخن مربعی (عکس)

مجموعه : ناخن و زیبایی
32 مدل مانیکور ناخن مربعی (عکس)

32 مدل مانیکور ناخن مربعی : ناخن هاي‌ مربعی در رنگ خنثی با نوک مشکی ظریف بسیار خاص هستند. ما دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز لیستی از مدل هاي‌ ناخن هاي‌ مربعی را منتشر کرده ایم.

 

مدل های ناخن مربعی

در حالی کـه ما همه ی فرم هاي‌ ناخن را بـه یک اندازه دوست داریم، غیرممکن اسـت کـه از فهرست طولانی “مزایای” کـه با مانی مربع شکل ارائه می‌شود، چشم پوشی کنیم. سوهان زدن آسان روی ناخن با هر طولی؟ آیا با بقیه سبک زندگی شـما تداخلی ایجاد نمی‌کند «مخصوصاً اگر قد کوتاه یا متوسط داشته باشید»؟ املاک و مستغلات فراوان برای انواع هنر ناخن؟

 

اگر می دانید کـه میخواهید ناخن‌هاي‌ مربعی انتخاب کنید – اما مطمئن نیستید کـه چگونه می خواهید آن ها را تزئین کنید – ما شـما را پوشش می دهیم. پیش از این، برخی از هنرهای ناخن مورد علاقه خودرا جمع آوری کرده‌ایم کـه مخصوصاً روی ناخن‌هاي‌ مربعی عالی بـه نظر میرسند. برای پیدا کردن مانی بعدی خود، روی ان اسکرول کنید.

 

1. برش قلب

برش قلب

شیرین تر از این هم میشه؟ نکات فرانسوی صورتی پاستلی و یک ناخن با لهجه برش قلب منطبق نمیتواند زیباتر باشد.

 


مطالب مشابه: طرح ناخن مناسب ماه تولدتان چیست ؟


 

2. فرانسوی تمیز

فرانسوی تمیز

ناخن هاي‌ مربعی عملا برای مانیکور فرانسوی ساخته می‌شدند. این مانوی فرانسوی تمیز و کلاسیک تمام ان چیزی اسـت کـه ما بـه ان احتیاج داریم.

 

3. محو شدن پاستلی

محو شدن پاستلی

برای تضاد ظریف با وضوح نوک فرانسوی، یک ombre نرم را درنظر بگیرید. این رنگ کرم پاستلی بـه عریان زیبایی شناسی بسیار آرام تری ایجاد می‌کند.

 

4. شعله های مینیمالیستی

شعله های مینیمالیستی

ناخن‌هاي‌ شعله‌دار بـه چپ و راست می چرخند، اما برای بسیاری، ظاهر ممکن اسـت کمی بیش از حد بـه نظر برسد. در این جا یک راه وجوددارد کـه میتوانید موتیف آتشین را کمی آرام تر نگه دارید.

 

5. نکات هندسی

نکات هندسی

تمام کلاس یک مانیکور سنتی فرانسوی با کمی سرگرمی آینده‌نگر، این رنگ‌هاي‌ بنفش یاسی و اسطوخودوس بسیار تازه هستند.

 

6. قدرت گل

قدرت گل

این ناخن هاي‌ لخت اشاره اي از سرگرمی هاي‌ گلدار را ارائه می دهند. گل مروارید کرکی زرد و سفید برای ظاهر ناخن بهاری کـه روز شـما را درخشان میکند عالی اسـت.

 

7. لبه های گرافیکی

لبه های گرافیکی

این مانیکور رویای مینیمالیست اسـت کـه بـه حقیقت می پیوندد. با رنگ صورتی کـه تقریبا وجود ندارد، این مجموعه تقریبا عریان می‌شود – بـه جز تیک سیاه گرافیکی کـه اشاره اي بـه لبه دارد.

 

8. حکیم یین یانگ

حکیم یین یانگ

هنر ناخن سفید، سبز مریم گلی و یین یانگ فقط کار میکند. فقط با نگاه کردن بـه این مجموعه احساس آرامش و ذن بیشتری میکنیم.

 

9. رویاهای شیرین

رویاهای شیرین

یک آسمان شب پر ستاره درست در نوک انگشتان شـما. برای بازسازی این ظاهر رویایی، با نوک‌هاي‌ منحنی مشکی شروع کنید و با ستاره‌هاي‌ یاسی و نقاط سفید لایه‌بندی کنید.

 

10. مورب نئون

مورب نئون

طراحی نیمه برای کسانی کـه نمی‌توانند انتخاب کنند عالی اسـت. از نوار ناخن برای ایجاد لبه هاي‌ صاف بـه صورت مورب در هر ناخن استفاده کنید. 

 

11. سنگ مرمر سیاه

سنگ مرمر سیاه

در خلق و خوی برای برخی از سنگ مرمر مجلل؟ اگر قبلا نبودید، اکنون یقیناً هستید. برای سوهان کشیدن ناخن ها بـه شکل مربع، فرآیند باید تقریبا 70 درصد قیچی و 30 درصد سوهان زدن باشد.

 

12. رز کوارتز

رز کوارتز

برای داشتن ظاهری سبک تر، مانیکور کوارتز رز FKA Twigs را امتحان کنید. ما عاشق کنار هم قرار گرفتن هنر ناخن ظریف در برابر ناخن مربعی کشیده و اسپرت هستیم.

 

13. الهام گرفته از دهه 70

الهام گرفته از دهه 70

اگر کمی وقت اضافی برای دستان خود دارید «بدون ذکر یک دست ثابت»؛ یک مانوی مربعی ترکیبی ارزش امتحان کردن را دارد. یک پالت رنگی زمینی، این طرح را از افراط کردن دور نگه می دارد.

 

14. نیمه ماه آهکی

نیمه ماه آهکی

لیموهای کوچولو کسی هست؟ ما عاشق یک لحظه رنگی بازیگوش هستیم.

 


مطالب مشابه: مدل های جدید طراحی ناخن قرمز و سبز


 

15. شیب طلا

شیب طلا

اینکار را بـه Betina Goldstein مانیکوریست معروف بسپارید تا بازی هنر ناخن مربعی را کاملاً نابود کند. این شیب طلاکاری شده بـه همان اندازه مجلل اسـت.

 

16. برهنه بی انتها

برهنه بی انتها

لباس‌هاي‌ عریان هرگز از مد نمی‌افتند، و ما ظاهر یک رنگ خنثی دراین شکل مدرن را دوست داریم. و آیا ساختن ان آسان تر از یک پوشش جلی اسـت؟

 

17. نکات هنری

نکات هنری

با این ناخن هاي‌ مربعی دقیق و سرد و گرم برای یک پروژه هنری کوچک آماده شوید. وقتی ببینید انها در نور زنده می‌شوند، ارزش تلاش را دارد.

 

18. آبرنگ ابری

آبرنگ ابری

هوس چند پاپ رنگ دارید؟ این مانیکور آبرنگ ممکن اسـت مناسب باشد.

 

19. چشم های خصوصی

چشم های خصوصی

ما مشتاق نقوش گل‌ها و چشم‌هاي‌ بد هستیم و ناخن‌هاي‌ مربعی فضای بیشتری را برای جان بخشیدن بـه ان‌ها ارائه می کنند. این تصاویر روشن در برابر پایه رژگونه ظاهر میشوند.

 

20. کنفتی رنگین کمان

کنفتی رنگین کمان

اگر عاشق رنگ و فضای نگاتیو هستید، این ناخن هاي‌ جشن را حفر خواهید کرد. هر بار کـه نگاهی بـه صفحه کلید خود می‌اندزید، مانند دوش آبنبات هاي‌ رنگارنگ هستند.

 

21. کمان های حداقل

کمان های حداقل

در این جا یک ظاهر ساده ناخن در خانه آورده شده اسـت. با یک پایه لخت شروع کنید و روی ان رابا قوس هاي‌ سفید و فلزی روی هم قرار دهید.

 

22. نوار احتیاط

نوار احتیاط

هشدار: این ناخن ها باعث می‌شود افراد بایستند و خیره شوند. احتیاط را بـه باد بیاندازید و اجازه دهید.

 

23. ایجاد امواج

ایجاد امواج

آیا می خواهید هنر ناخن خودرا بـه درجه چندم برسانید؟ این طرح موج ارزش یکبار رفتن را دارد.

 

24. صورت های خندان

صورت های خندان

شکلک هاي‌ قدیمی در حال حاضر بسیار در معرض هستند. بعلاوه، آن ها راهی برای اضافه کردن رنگ‌هاي‌ رنگی بدون پوشاندن کل ناخن در رنگ ارائه می دهند.

 

25. چهره های انتزاعی

چهره های انتزاعی

اگر دست ثابتی دارید، سعی کنید چهره‌اي را روی ناخن‌هاي‌ عریان برای ماننی هنری کـه میخواهید در شبکه‌تان بـه یادگار بگذارید، ردیابی کنید.

 

26. نیمه ماه های پاستلی

نیمه ماه های پاستلی

این ناخن هاي‌ رنگین کمانی رابا پیچ و تاب مینیمالیستی درنظر بگیرید. پاستیل هاي‌ ملایم را بـه رنگ هاي‌ نئون روشن انتخاب کنید تا جلوه اي آرام تر داشته باشید.

 

27. برو گرادیان

برو گرادیان

سایه متفاوت لاک خنثی روی هر ناخن، مانی را بـه وجود می آورد کـه مطمئناً مورد توجه قرار نمی‌گیرد. ما بـه این شیب زمینی دوبله می‌کنیم.

 

28. نکات مربوط به رنگ زمین

نکات مربوط به رنگ زمین

ما عاشق مانیکور کلاسیک فرانسوی هستیم. رنگ هاي‌ خاکی را بـه ترکیب اضافه کنید، و حتی بهتر اسـت.

 

29. فرانسوی روشن

فرانسوی روشن

چگونه یک مانیکور کلاسیک فرانسوی را جاز می‌کنید؟ فقط روشنایی نوک ها را افزایش دهید و برای اندازه گیری خوب، چند گیلاس شاد اضافه کنید.

 

30. مروارید سه بعدی

مروارید سه بعدی

این ظاهر لوکس قطعا یکی از ماکسیمالیست‌هاي‌ ماست. این مانیکور با مجموعه اي از مرواریدها در هر انگشت، التماس می‌کند کـه بخشی از لحظه عروسی باشد.

 

31. مزارع توت فرنگی

مزارع توت فرنگی

اگر کیک توت فرنگی یک تم مانیکور بود، این موضوع بود. توت فرنگی هاي‌ آبدار و طرح هاي‌ گینگهام صورتی مظهر خوبی در تابستان هستند.

 

32. تخته شطرنجی پررنگ

تخته شطرنجی پررنگ

این مانی شطرنجی ناهماهنگ، جسور و روشن اسـت. ما عاشق نوستالژی دهه 90 هستیم.

 


مطالب مشابه: جدیدترین مدل های طرح ناخن برای روز عروسی


 

در پایان

از طرح‌هاي‌ پر جنب و جوش و غرورآمیز گرفته تا نمایش‌هاي‌ انتزاعی‌تر، برخی از ترکیب‌هاي‌ پراید ناخن مورد علاقه ما را بررسی کنید، کـه همگی مملو از احساسات مثبت و حالات خوب هستند.

جدیدترین مطالب سایت