56 مدل مانیکور ناخن با رنگ زرد (+عکس)

مجموعه : ناخن و زیبایی
56 مدل مانیکور ناخن با رنگ زرد (+عکس)

مانیکورهای پر جنب و جوش همیشه یک تقویت کننده فوری خلق و خو هستند. ما در این قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز لیستی از 56 مدل مانیکور ناخن با رنگ زرد برای فصل پاییز را منتشر کرده ایم.

 

مانیکور ناخن با رنگ زرد

زرد یک رنگ عالی برای ضربه زدن زمانی اسـت کـه ناخن هاي‌ شـما نیاز بـه بلند کردن دارند. رنگ، حال و هوای پاییزی را تلقین می کند و بسته بـه طرح شـما میتواند مدرن و زیبا باشد. ما ده ها طرح زرد پیدا کردیم کـه رنگ مورد علاقه ما رابا برخی از جذاب ترین ترندهای ناخن جفت می کند.

 

از رنگ‌هاي‌ پاستلی کم‌رنگ گرفته تا رنگ‌هاي‌ طلایی، زرق و برق، طراحی ناخن و هر چیزی کـه بین ان‌ها وجوددارد – 56 مورد از مدل‌هاي‌ ناخن زرد مورد علاقه ما در اینستاگرام را بخوانید، مطمئناً با هر شکل یا طول ناخنی عالی بـه نظر می رسند.

 

1. قطره زرد

قطره زرد

ناخن هاي‌ قطره اي زرد فوق العاده خنک هستند. میتوانید این ظاهر رابا استفاده از لاک ناخن بازسازی کنید.

 


مطالب مشابه: 20 مانیکور سرخابی « ساده تا حرفه ای»


 

2. لیموهای کوچک

لیموهای کوچک

وقتی زندگی بـه شـما لیمو می‌دهد، ان را روی ناخن هایتان بپوشید. طرح‌هاي‌ لیمویی روشن و جسورانه این مانی را بـه انتخابی عالی برای ماه‌هاي‌ گرم تبدیل کرده اسـت.

 

3. خطوط زرد

خطوط زرد

اگر میخواهید ناخن‌هاي‌ زرد را امتحان کنید، اما آماده نیستید کـه کاملاً بیرون بیایید، این یک مانوی اولیه عالی اسـت. خطوط انتزاعی زرد نئون پراکنده بـه اندازه کافی شعله ور می شوند.

 

4. صورت های خندان

صورت های خندان

بـه دنیا نشان دهید کـه چقدر خوشحال هستید با این مانی صورتک. صورتک هاي‌ زیبا و زرد این ناخن هاي‌ بادامی شکل طبیعی و قد متوسط را تزئین می کنند.

 

5. تازه و گلدار

تازه و گلدار

این یک برداشت تازه از مانی گلدار اسـت. چهار انگشت دارای نوک غنچه هاي‌ گل هستند، در حالی کـه انگشت حلقه با گل هاي‌ مروارید تزئین شده اسـت.

 

6. حباب Ombre

حباب Ombre

ناخن هاي‌ سه بعدی در حال حاضر بسیار پر سر و صدا هستند، و ما این روند را دوست داریم. نه تنها دارای حباب هاي‌ سه بعدی اسـت، بلکه دارای لاک صورتی و زرد برای تابستان اسـت.

 

7. پاپایای آبدار

پاپایای آبدار

ما کاملاً این ست ناخن تازه و میوه اي را دوست داریم. هر ناخن دارای طرحی آبدار و رنگارنگ پاپایا اسـت کـه دارای تناژهای زیبای مرجانی، زرد و سبز لیمویی اسـت.

 

8. گل و قارچ

گل و قارچ

ما هرگز فکر نمیکردیم کـه قارچ‌ها و گل‌ها باهم اینقدر شیک بـه نظر برسند، اما این مجموعه ثابت می کند کـه اشتباه می کنیم. پایه زرد روشن بـه برجسته کردن قارچ هاي‌ قرمز روشن و گل هاي‌ سفید کمک می کند.

 

9. لامپ گدازه

لامپ گدازه

این مانی فوراً ما را بـه یاد یک لامپ گدازه انداخت. چرخش هاي‌ زرد و صورتی فوق العاده چشم نواز و بازیگوش هستند.

 

10. چاپ جنگل

چاپ جنگل

اگر احساس جسارت میکنید، این مانیکور الهام گرفته از جنگل عالی اسـت. این مجموعه کاملاً رنگ هاي‌ مختلف زرد موجود در طبیعت را بـه تصویر می‌کشد. علاوه بر این، ناخن هاي‌ برجسته دارای طرح هاي‌ خیره کننده از حیوانات جنگل، از جمله یوزپلنگ، پلنگ و مار هستند.

 

11. رنگین کمان و غروب خورشید

رنگین کمان و غروب خورشید

این ناخن هاي‌ آفتابی فوراً باعث شادی می شوند. ناخن هاي‌ برجسته دارای رنگین کمان و غروب هاي‌ دستی با رنگ هاي‌ گل همیشه بهار، نارنجی و قرمز هستند.

 

12. لکه های زرد و سیاه

لکه های زرد و سیاه

این مانی همه ی چیز را نسبتاً ساده نگه می‌دارد—بیشتر ناخن‌ها پایه زرد محکمی دارند. با این حال، این دو میخ برجسته، دارای طراحی خالدار سیاه و زرد هستند.

 

13. زنبورها و چکر چاپ

زنبورها و چکر چاپ

این نگاه ما را بـه یاد پیک نیک هاي‌ تابستانی می اندازد. از چاپ شطرنجی زرد گرفته تا هنر ناخن زنبور عسل، همه ی چیز در مورد این ظاهر ناخن شیرین اسـت.

 

14. آفتابگردان

آفتابگردان

کودک گل درونی خودرا با این ناخن هاي‌ آفتابگردان هدایت کنید. گل هاي‌ آفتابگردان نقاشی شده با دست، جذابیت و زرق و برق زیادی بـه ظاهر می بخشد.

 

15. هنر انتزاعی

هنر انتزاعی

اگر بـه دنبال طرحی باکیفیت هستید، این برای شـما مناسب اسـت. هر ناخن با رنگ هاي‌ اصلی رنگ میشود کـه زرد در جلو و مرکز قرار دارد. یک طرح انتزاعی متفاوت بـه هر ناخن اضافه کنید تا کمی جسارت بـه مانی بدهید.

 

16. لوگوهای زرد

لوگوهای زرد

این ناخن هاي‌ زرق و برق دار دارای آرم هاي‌ طراحی شده با دست هستند. ما فکر می کنیم این مانی بسیار شیک و مجلل اسـت.

 

17. ایموجی ها

ایموجی ها

این ناخن هاي‌ زرق و برق دار دارای آرم هاي‌ طراحی شده با دست هستند. ما فکر می کنیم این مانی بسیار شیک و مجلل اسـت.

 

18. قیچی های زرد

قیچی های زرد

اگر بـه دنبال یک طراحی ساده ودر عین حال جالب هستید، این قیچی‌ها بهترین راه هستند. از آنجایی کـه پایه یک لخت ساده اسـت، خطوط چرخشی زرد روشن رنگی سرگرم کننده بـه ان اضافه می کند.

 

19. زرد نئون

زرد نئون

اگر ناخن هاي‌ بادامی شکل را ترجیح می‌دهید، این ناخن برای شـما مناسب اسـت. ما عاشق این هستیم کـه این مجموعه زرد نئون چقدر روشن و جسور اسـت.

 

20. کیک زرد

کیک زرد

این ناخن ها از شیرینی مورد علاقه ما یعنی کیک استفاده می کنند. نوک هاي‌ ضخیم فرانسوی و مرواریدهای دقیق بـه این مجموعه حس زیبایی بخشیده اسـت.

 

21. قارچ های سه بعدی

قارچ های سه بعدی

این مانی سه بعدی الهام گرفته از قارچ فوق العاده جالب اسـت. با استفاده از The Gel Bottle Polish in Love Letter، Daisy و Caramel بـه همان رنگ زرد کم رنگ برسید.

 

22. خردلی روی زرد

خردلی روی زرد

این طرح با دو تنوع از رنگ، ترکیب رنگ خردلی با رنگ زرد پاستلی کلاسیک ترکیب شده اسـت. پایه بـه رنگ زرد رنگ آمیزی شده اسـت و از خردل در طرح هاي‌ هندسی بالای ان استفاده شده اسـت.

 

23. نکات هندسی زرد و مشکی

نکات هندسی زرد و مشکی

یک پایه شفاف تنها چیزی اسـت کـه در تضاد نکات ساخته شده از نوارهای متناوب لهستانی زرد و مشکی اسـت. شـما میتوانید با هر ترکیب رنگی استفاده کنید، اما کنتراست زمانی کـه ترکیبی از رنگ روشن و تیره باشد، عالی بـه نظر می‌رسد، همان طور کـه در این جا مشاهده میشود.

 

24. جزئیات گل

جزئیات گل

با پایه اي خنثی، نوک هاي‌ فرانسوی زرد کم رنگ و جزئیات زیبای دیزی شیک و سرگرم کننده بـه نظر می رسند. ما عاشق اضافه کردن یک نقطه سفید کوچک در مرکز هر گل هستیم.

 

25. نکات Ombre

نکات Ombre

یک مانوی کلاسیک فرانسوی عالی اسـت، اما این یک – با نوک‌هاي‌ زرد رنگ کـه بـه‌طور نامحسوس دریک پایه خنثی محو می شوند – سرگرم‌کننده اسـت.

 


مطالب مشابه: جدیدترین مدل ناخن باربی + 20 مدل ناخن


 

26. جزئیات قهوه ای منحنی

جزئیات قهوه ای منحنی

در این جا، ناخن‌ها نیمه لخت باقی می مانند و نیمی دیگر با یک لاک زرد روشن با جزئیات منحنی قهوه‌اي شسته می شوند. از یک خلال دندان برای بـه دست آوردن جزئیات کوچکی مانند این بـه درستی استفاده کنید.

 

27. نکات چرخشی طلا

نکات چرخشی طلا

در این جا، ناخن‌ها بـه رنگ زرد رنگ می شوند و نوک‌ها جزئیات جالب و جذابی پیدا می کنند: چرخش‌هاي‌ طلایی. ظاهری جوان اما پیچیده اسـت و بـه اسانی برای یک رویداد شبانه یا روز کار می کند.

 

28. اسلش های زرد

اسلش های زرد

رنگ زرد بسته بـه طرحی کـه انتخاب میکنید می‌تواند ظریف یا پررنگ باشد. این اسلش هاي‌ شیک فوق العاده مینیمالیستی هستند و روی هر شکل، اندازه و طول ناخن کار می کنند. سعی کنید ان رابا نوک یک سنجاق بابی درست کنید.

 

29. هندسی دو رنگ

هندسی دو رنگ

فضای نیمه هندسی دو رنگ، نیمه منفی، این ظاهر ثابت می کند کـه لازم نیست بـه طور کامل بـه یک سبک متعهد باشید. در این جا، ناخن ها بـه جز نوک، با اشکال زرد و نارنجی خنثی هستند.

 

30. چکرز، کسی هست؟

چکرز، کسی هست؟

یک ناخن برجسته رابا راه راه هاي‌ افقی و عمودی عریان بگذارید تا یک استایل شطرنجی سرگرم کننده و خنثی ایجاد کنید.

 

31. فرانسوی زرد

فرانسوی زرد

یک چرخش سرگرم کننده و رنگارنگ روی مانیکور فرانسوی کلاسیک همیشه ایده خوبی اسـت.

 

32. نیمه ماه های فضایی منفی

نیمه ماه های فضایی منفی

این مانوی پرنور آفتاب تقریبا شبیه نوک فرانسوی اسـت اما با صدای بسیار بیشتری. در این جا، ناخن ها تقریبا بـه طور کامل زرد رنگ می شوند، بـه غیر از نیمه ماه کـه در نزدیکی کوتیکول عریان نگه داشته می‌شود.

 

33. درختان نخل

درختان نخل

هیچ چیز مانند یک درخت نخل کاملاً نقاشی شده، حال و هوای تعطیلات را ایجاد نمیکند. در این جا، تقریبا هر ناخن بـه رنگ زرد رنگ می‌شود – بـه استثنای ناخن هاي‌ انگشت حلقه، کـه دارای رنگ سفید با جزئیات برگ درخت خرما اسـت.

 

34. لیموی دوست داشتنی

لیموی دوست داشتنی

یک طرح رنگ زرد کامل با لیموی سفید رنگ شده با دست «فقط یکی از انگشتان حلقه» یک جفت کلاسیک اسـت.

 

35. زرد خردلی

زرد خردلی

اگر آماده نیستید بـه سبک نئونی متعهد شوید، رنگ خردلی ورود خوبی بـه دنیای مانیس‌هاي‌ زرد اسـت. در این جا، ناخن‌ها در سایه‌اي بـه رنگ زرد-سبز اسـت کـه برای پاییز عالی اسـت.

 

36. لاله های خیلی ناز

56 مدل مانیکور ناخن با رنگ زرد

مطمئناً اینکار بـه یک دست ثابت و چشم هنری نیاز دارد، اما این لاله هاي‌ نقاشی شده بسیار زیبا هستند. ما دوست داریم کـه کاربرد گل تنها بـه دو میخ در هر دست تنزل یابد و سایر ارقام در رنگ زرد روشن و کلاسیک غرق شوند.

 

37. پلنگ زرد

پلنگ زرد

در این جا ناخن ها با ترکیبی از رنگ هاي‌ خنثی و زرد نئون رنگ آمیزی می شوند. دو ناخن طرح پلنگی دارند در حالی کـه بقیه بـه رنگ زرد رنگ فرانسوی هستند.

 

38. آفتابگردان

آفتابگردان

این ناخن هاي‌ آفتابگردان نقاشی شده با دست بسیار شیرین هستند. ما شکل کمی مربعی ان را دوست داریم کـه با گلبرگ هاي‌ گرد متضاد اسـت.

 

39. رعد و برق

56 مدل مانیکور ناخن با رنگ زرد

این رعد و برق هاي‌ کوچک روی انگشت حلقه بـه اندازه کافی سرگرم کننده بد بو بـه یک مانیکور بازیگوش اضافه می کند.

 

40. موج بگیر

موج بگیر

این هنر الهام گرفته از موج رنگین کمان با لهجه‌هاي‌ ستاره‌اي کوچک سفید، حال و هوای فانتزی را بـه وجود می‌آورد و ما ان را دوست داریم.

 

41. آفتابی، ساده و شاد

آفتابی، ساده و شاد

با یک مانوی زرد تک رنگ کاملاً رنگ آمیزی شده در این سایه آفتابی زیبا بـه اصول اولیه بازگردید.

 

42. Vibes دهه 1960

Vibes دهه 1960

یک مانیکور با رنگ روشن همراه با طراحی سرگرم کننده، رنگارنگ و هندسی «در این مورد، یک چرخش الهام گرفته از دهه 1960» راهی برای ترکیب رنگ هاي‌ شادتر در ترکیب اسـت.

 

43. فرانسوی مواج

فرانسوی مواج

نه کاملاً یک مانیکور فرانسوی، این ناخن نیمه زرد نیمه خنثی با موجی بـه شایان ستایش ترین شکل تقسیم می‌شود.

 

44. عشق روی لیمو

عشق روی لیمو

واقعا هیچ راه اشتباهی برای تکان دادن لیمو وجود ندارد. بر خلاف ظاهر لیمویی قبلی در فهرست ما، این مانی بـه رنگ شربتی و با یک لیمو در هر انگشت حلقه انجام می‌شود.

 

45. Glitter Glam

Glitter Glam

تمام زرق و برق ها را برای یک ناخن براق براق کنید. در این جا، رنگ زرد رنگ اصلی اسـت، اما ناخن انگشت حلقه‌اي کـه پر از زرق و برق اسـت، جذابیت می‌افزاید.

 

46. فضای منفی

فضای منفی

یک پایه ناخن طبیعی، خطوط استراتژیک قرار داده شده و بخش‌هایي از لاک ناخن زرد، یک مانیکور فضای منفی زیبا را ایجاد میکند.

 

47. خطوط طلای ساده

56 مدل مانیکور ناخن با رنگ زرد

خطوط ساده طلایی این مانیکور را بـه سطح بعدی ارتقا می‌دهند. بـه علاوه، طلایی و زرد درکنار هم زیبا بـه نظر می رسند.

 

48. هلوی پاستلی و زرد

هلوی پاستلی و زرد

ترکیب زرد پاستلی با صورتی مایل بـه هلویی ترکیبی عالی اسـت، و ضربه ظریف زرق و برق طلایی در کوتیکول زیباترین لهجه کوچک اسـت.

 

49. فرانسوی معکوس

فرانسوی معکوس

با این مانیکور فرانسوی معکوس، فقط نزدیک ترین ناحیه بـه کوتیکول بـه رنگ زرد رنگ می‌شود تا ظاهری منحصر بـه فرد و چشم نواز داشته باشد.

 

50. فویل زرد طلایی

فویل زرد طلایی

این مانوی خنثی یک ورقه طلا را روی هر میخ قرار می‌دهد. ما دوست داریم کـه چگونه طراحی رقم بـه رقم متفاوت اسـت، کـه باعث افزایش علاقه میشود.

 

51. شگفت انگیز و مرمر

شگفت انگیز و مرمر

رنگ مرمری زرد و صورتی در بالای پایه سفید موادی اسـت کـه رویاهای رنگ آمیزی ناخن از ان ساخته شده اسـت.

 

52. دو نوار طلایی

56 مدل مانیکور ناخن با رنگ زرد

دو نوار طلایی در نوک یک راه نسبتا ساده برای افزودن یک عنصر دیگر بـه مانیکور زرد پایه اسـت.

 

53. صورت های خندان

صورت های خندان

ناخن هاي‌ خودرا با این صورتک هاي‌ شایان ستایش روشن کنید. برای بازسازی این ظاهر بـه یک مانیکوریست حرفه اي مراجعه کنید یا از لوازم ناخن برای یک مانیکور شکلک DIY استفاده کنید.

 

54. نکات زرد نئون

نکات زرد نئون

با نوک‌هاي‌ زرد برقی و نئونی کـه عملاً می‌درخشند، بیانیه‌اي بنویسید. در این حالت، ناخن‌ها برای داشتن ظاهری جسورانه، خط چشم زرد رنگ مشابهی را بازی می کنند.

 

55. لیموهای کوچک نقاشی شده با دست

لیموهای کوچک نقاشی شده با دست

وقتی زندگی بـه شـما لیمو می‌دهد، ان را روی ناخن هایتان بگذارید. در این مورد، هر ناخن انواع مختلفی از مرکبات را دریافت می کند، کـه دریک پس زمینه واضح و با دست نقاشی می شوند.

 

56. نکات زرد با نیمه ماه های سفید

نکات زرد با نیمه ماه های سفید

زرد و سفید ما را بـه یاد ابرهای پف کرده دریک روز آفتابی می اندازد. این تغییر را در مانیکور سنتی فرانسوی با استفاده از نوک هاي‌ زرد آفتابی و نیمه ماه هاي‌ سفید در پایه ناخن امتحان کنید.

 


مطالب مشابه: بهترین طرح های ناخن برای شهریور «22 ایده ناخن»


 

در پایان

می‌دانیم کـه شـما خانم هاي‌ عزیز بـه زیبایی خود خیلی اهمیت میدهید یکی از کار هاي‌‌ کـه می توان برای زیبایی انجام داد رسیدگی بـه ناخن ها می‌باشد مثل کاشت ناخن، کاور، لمینت،طراحی ناخن…. ما در این قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز گلچینی از بهترین طرح هاي‌ ناخن برای فصل پاییز را منتشر کرده ایم.

جدیدترین مطالب سایت