لاغری و کاهش وزن

زیگیل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

دکتر تاج بخش

عروس خانم ها به این گونه از پوست خود مراقبت کنند

مجموعه : سلامت پوست
عروس خانم ها به این گونه از پوست خود مراقبت کنند

مراقبت پوست عروس خانم ها

 

اگر در نزدیکی مراسم عروسی هستید لازم است از پوست خود به شکل مخصوصاً اي مراقبت کنید در ادامه میتوانید تالاب را دنبال نمایید .

 

_ سعی کنید کمتر در دسترس آفتاب قرار بگیرید زیرا آفتاب باعث خستگی ، تیره گی وپیری پوست میشود بنابر این سعی کنید تا می‌توانید کمتر در ساعاتی بیرون روید که آفتاب می تابد. 

 

_ هر شب پوست خودرا با یک تونر پاک کننده پوست که مناسب نوع پوست شما باشد پاک کنید زیرا اینکار خستگی پوست را نابود کرده و باعث طراوت پوست میشود.

 

_ هرروز پوست خودرا با یک مرطوب کننده ي مناسب پوستتان مرطوب کنید. زیرا مرطوب کردن پوست شادابی و طراوت رابه پوست بازمی گرداند.

 

_ هر شب به اندازه ي کافی بخوابید و سعی کنید ۸ ساعت کامل بخوابید زیرا کم خوابی مهم‌ترین علت خستگی و پیری پوست به شمار میرود.

 

_ اگرسیگار می‌کشید باید آنرا کنار بگذارید زیرا با سیگار کشیدن به نتیجه ي دلخواه خود نمیرسید ، بهتر است برای ترک سیگار در طی این چند روز قبل از مراسم از چسب هاي نیکوتین دار که در داروخانه ها یافت می‌شود استفاده کنید.

 

برچسب‌ها: ,

سلامت پوست

بیشتر بخوانید
می خواهید پوستی شفاف و زییا داشته باشید؟ سبزی‌جات سبز و قرمز، آجیل و اسفناج از جمله بهترین مواد غذایی هستند که به زیباتر شدن پوست شما کمک به سزایی می‌کنند.   آجیل (مغزها) این ماده غذایی به خاطر داشتن آنتی‌اکسیدان ...

جدیدترین مطالب سایت

ماجرای زن جوان در مورد صیغه ی همسرش در خانه
ماجرای زن جوان در مورد صیغه ی همسرش در خانه
مشاهده بیشتر