مجموعه : سلامت پوست
بروزرسانی : 1 تیر 1400

سوال و جواب هایی در مورد مصرف قرص ایمدین

سوال و جواب هایی در مورد مصرف قرص ایمدین

قرص ایمدین چگونه مصرف کنیم 

قرص ایمدین یکی از قرص هاي بر طرف کننده تیرگی صورت و پوست است در ادامه میتوانید با سوال و پاسخ هایي در مورد مصرف قرص ایمدین تالاب را دنبال نمایید. 

سوال : با درود.آیا قرص ایمدین برای مثلا خانمهای ۲۵ ساله خوبه که استفاده کنند؟بدون نسخه میشه تهیه کرد یا حتما باید با دکتر معالج مشورت کرد؟

اگر بدون تجویز دکتر میشه مصرف کرد تا چه تعداد و به چه صورت باید مصرف بشه یعنی طریقه مصرفش به چه صورته؟ با سپاس
پاسخ : با درود : قرص ایمدین منع مصرفی برای سن ۲۵ سال ندارد و چون جزو مکمل ها قلمداد میشود بدون نسخه قابل تهیه است . روزانه ۲ قرص همراه با یک لیوان آب میزان مصرف است . که این دو قرص را می‌توان در ۲ یا یک نوبت مصرف کرد.

سوال و جواب هایی در مورد مصرف قرص ایمدین

سوال : با درود معایب قرص ایمدین ؟
پاسخ : قرص ایمدین بجز در افرادی که به محصولات دریایی حساسیت دارند هیچ منع مصرفی ندارد . عارضه جانبی قابل توجهی هم برای آن گزارش نشده .این محصول در بیش از هفتاد کشور جهان به فروش میرسد و مورد تایید سازمان بازرسی بر غذا و داروی کشور آمریکا نیز هست .

سوال : اول درود,بعد تشکر.ببخشید قیمت هر بسته ایمدین چقدره؟بعد یک دوره مصرفش چه تعداده و به چه مدت؟محدودیت سنی نداره؟بعد کیووی واش چون مخصوص پوستهای حساس و خشکه برای من که خیلی جوش می‌زنم بد نیست یعنی پوستمو چرب نمیکنه چون روی سطح سائیده و زبر صورتم,همیشه چربه و برق میزنه. بازم خیلی خیلی سپاسگزارم پاسخ : با درود : قیمت هر بسته ایمدین ۴۹۸۰۰۰ ریال و برای یک ماه است ۶۰ شماره روزی ۲ شماره. کیو وی واش برای پوست هاي حساس و خشک مناسب است ولی برای شما با شرایطی که دارید اشکالی ندارد . «هر برگ قرص ایمدین ۱۵۰۰۰ تومان هست»

سوال : با درود مصرف ایمدین عوارض بعدی هم داردیاخیر؟مناسب برای چه سنی است؟قیمت آن چنداست؟آیا درداروخانه ها وجود دارد؟
پاسخ : با درود : خیر مصرف ایمدین عارضه اي ندارد . برای سنین بعد از چهل سال توصیه می‌شود ولی منعی برای مصرف در سنین پایین تر ندارد . قیمت ۶۰ شماره « مصرف یک ماه » ۴۹۸۰۰۰ ریال است و در داروخانه ها موجود است .

سوال و جواب هایی در مورد مصرف قرص ایمدین

سوال : با درود آیا مصرف قرص ایمدین تاثیری در رنگ پوست دارد ؟
پاسخ : با درود: با دقت به التیام ساختار پوست و شاداب تر شدن آن پوست شفاف تر و بالطبع روشن تر بنظر می‌رسد اگر منظورتان درمان لک است خیر . به درمان کمک میکند. اگر پاسخ قابل قبول نیست مجددا مطرح بفرمایید

سوال : با درود و خسته نباشید .برای مقاوم تر کردن ناخن چه توصیه اي مکنید . ناخن هاي من ترد و شکننده هستند . لطفا رهنمونی کنید با سپاس
پاسخ : با درود : می‌توانید از محلول ناخن نئوستراتا استفاده کنید همینطور کرم مرطوب کننده ناخن هاي حساس و خرد شونده« نیل اکتان ماوالا » به همراه محلول تقویت کننده و محافظ ناخن « نیل شیلد ماوالا » مصرف میوه و سبزیجات تازه را فراموش نکنید  .

سوال : برای از بین بردن نیل شیلد ماوالا  و لکهای باقیمانده از حاملگی چه راه حلی عرضه می‌دهید با سپاس
پاسخ : با درود : ۱- استفاده مداوم و مکرر از ضد آفتاب « ترجیحا حاوی عوامل ضد لک مثل فتودرم اسپات و یا تریو – اس » ۲- پرهیز از قرارگیری در برابر نور مستقیم خورشید ۳- استفاده از محصولات ضد لک مناسب مثل محصولات نئوستراتا و یا اگزوویانس . دراین مورد بهتر است برای آغاز درمان به دکتر مراجعه کنید تا محصول مناسب پوستتان را تجویز کند . از درمانهای سالنی مثل استادرم هم میتوانید بهره بگیرید  .

سوال : روشن سازی پوست برای پوستهای سبزه راهی برای روشن کردن وجود دارد از هر نوع کرمی استفاده کردم نتیجه نگرفتم شما چی پیشنهاد میکنید سپاسگزارم
پاسخ : با درود : رنگ پوست هر شخصی به میزان ملانین یا همان رنگدانه هاي پوست بستگی دارد . و این میزان برای هر شخصی ثابت و غیرقابل تغییر است . اما پس ضد لک ها و روشن کننده ها چه می‌کنند ؟ این محصولات از ساخت غیر طبیعی ملانین پیشگیري می‌کنند یعنی کمک میکنند رنگ پوست به حالت طبیعی که برای هر فردی متمایز است برگردد. رنگ طبیعی شما قسمتهایی از بدن تان است که در دسترس نور خورشید قرار نمی‌گیرد به هیچ عنوان ازآن روشن تر نمیشوید . پس از رنگ طبیعی اهدایی خداوند لذت ببرید و استفاده از ضد آفتاب را فراموش نکنید . با پوست سبزه هم می‌توان خوشحال و سالم بود .

سوال و جواب هایی در مورد مصرف قرص ایمدین

سوال : با درود می‌خواستم ببینم چه روشی یا چه محصولی میتونم رنگ پوستمو روشن کنم و برای منافذ پوست چه روشی رو پیشنهاد میکنید با سپاس
پاسخ : با درود .رنگ پوست هر شخصی ثابت است شما روشن تر از رنگ طبیعی پوستتان نمی‌شوید . رنگ طبیعی پوست رنگ مناطقی ازبدن است که کمتر در دسترس آفتاب قرار دارد مثل کمر ولی میتوانید بطور منظم از ضد آفتاب و یا کرم هاي روشن کننده فاقد هیدروکینون مثل دپیدرم « اوریاژ » و یا روشن کننده هاي نئوستراتا و یا اگزوویانس استفاده کنید.

سوال : با درود خدمت دکتر عزیز من حدود ۴۰ سالم است جدیدا” پوستم آغاز به افتادگی نموده است خصوصا” با دقت به حالت صورتم وگرد بودن پایین صورتم بیشتر این مسیله مشهود شده که لیزر آنتی لاکس استفاده کردم وتاثیر خیلی کمی داشت وخط خنده نیز به مرور مشخص شده که هنوز نیاز به ژل نیست آیا کرم یا روشی وجود دارد که کمکم کند وهمچنین زیرچشم هایم پف است که جراح پلاستیک پیشنهاد برداشتن آنرا داده که با دقت به خط بخیه این روش را انجام ندادم و در رابطه با مزوتراپی نیز به دلیل اثر سیاهی که تا مدتها به جا می‌گذارد مشکل دارم آیا روش دیگری را معرفی می‌کنید
پاسخ : با درود پیشنهاد میکنم سری کوهرنس لیراک را امتحان کنید ، قرص ایمدین هم تاثیرات خوبی دارد در مورد پف چشمهایتان اگر مایل به جراحی نیستید از ضد پف لیراک استفاده کنید  .

سوال و جواب هایی در مورد مصرف قرص ایمدین

سوال : درود آقای دکتر صورتم نسبت به بدنم لاغر است . آیا می‌توانم از کرمهای چاق کننده « پف دهنده » صورت استفاده کنم ؟ آیا این کرمها اثر دائمی دارند ؟ عوارض جانبی چطور ؟
پاسخ : با درود : شما می‌توانید از محصولات لیراک سری اکسکلوسیو که حاوی سرم ، کرم شب وکرم روز است استفاده کنید این محصولات بعنوان ضد چروک و پر کننده مورد استفاده قرار می‌گیرند و عارضه خاصی ندارند.اگر اطلاعات دقیق تری در مورد سن و نوع پوستتان بدهید ممنون میشوم خوشحال باشید .

سوال : درود من ۳۷ سالمه و پوست معمولی مایل به خشک دارم . همیشه هم مجبورم از مرطوب کنندها استفاده کنم . «یعنی اگر از کرم استفاده نکنم پوستم خیلی خراب میشود !» آقای دکتر آیا با موادی که شما پیشنهاد کردید صورت من حتما چاق خواهد شد؟
پاسخ : با درود : قطعا با استفاده از این کرم ها کیفیت پوست شما بهبهود خواهد یافت .امیدوارم به نتیجه مطلوبتان برسید در مورد استفاده از پاک کننده بسیار دقت کنید . به هیچ عنوان از صابون هاي متعارف برای پاک کردن صورت استفاده نکنید . پیشنهاد من فومینگ ژل اتودرم و یا کرم لاوانت اوریاژ است . استفاده از ضد آفتاب را جدی بگیرید .

سوال : با درود .  دکتر من خانمی ۴۰ ساله هستم که مدتی است در فکر تزریق بوتاکس هستم . اما ۱- می‌ترسم تزریق باعث فلج عضله صورت شود ۲- میگویند مواد بوتاکس در ایران ساخت چین هستند و ماندگاریشان کوتاه ۳- دکتر متخصص قابل اعتمادی را نمیشناسم هرچند مدام در حال پرس و جو هستم .۴- آیا بوتاکس ماندگاریش با چند بار تریق است یا ۱ بار کافیست .۵- آیا محصولات لیراک می‌تواند جای گزین بوتاکس شودکه بی دردسرترند!!! سپاسگزارم اگر مرا رهنمونی فرمایند.
پاسخ : با درود : ماندگاری بوتاکس شش ماه است . محصولات معتبر در ایران موجود است اگر محل زندگی‌تان را بفرمایید آسان تر راهنماییتان می‌کنم محصولات لیراک جای گزین بوتاکس نیست ولی توصیه می‌کنم استفاده کنید بخصوص همراه با قرص ایمدین  .

سوال و جواب هایی در مورد مصرف قرص ایمدین

سوال : درود دکترجان زنی ۳۰ساله با پوست سبزه هستم ولی درکل زیبا هستم دلم میخواد همیشه خوشگل وجوون بمونم چند توصیه کاربردی ومفید بهم بگید ممنون
پاسخ : با درود خوشحال باشید و به دیگران بدون چشمداشت نیکی کنید از خشم ، کينه، کینه ، دشمنی ، بخل و حسادت دوری کنید و روش زندگی سالم را در پیش بگیرید که حاوی تغذیه ، ورزش ، دوری از آفتاب، مطالعه و….. خوشحال باشید

سوال : درود آقای دکتر پسری ۲۴ ساله هستم دور چشمام هنگام خندیدن چروک کی افتد برترین راهکار چیه؟بوتالیز واسه من خوبه یا سرم بوتاکس ؟چی بزنم بهتره ِا تزریق؟
پاسخ : با درود شما لازم نیست کار خاصی انجام دهید از هیچکدام از این محصولات هم استفاده نکنید . یک دور چشم کیو-وی بزنید و استفاده از ضد آفتاب را فراموش نکنید . چروک هنگام خندیدن طبیعی است یادتان باشد هر چهره اي با لبخند زیبا تر است.

۲۵ سالمه ایمدین کصرف کنم؟

مصرف ایمدین برای زیر ۳۰-۴۰ سال معنی ندارد.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت