مجموعه : سلامت پوست
بروزرسانی : 31 خرداد 1399

یک سری حرکات ساده برای زیبایی صورت

یک سری حرکات ساده برای زیبایی صورت

حرکات ساده برای زیبایی صورت : تمرین برای تقویت و شکل دادن صورت‌تان

حرکات ساده برای زیبایی صورت : آیا می‌دانستید که یک سری حرکات ساده می‌توانند به شکل دادن، تقویت و صاف شدن چهره‌تان کمک کنند… بر چین و چروک‌ها مسلط شوید!

این تمرینات را به مدت دو ماه (آغاز دوره)، هر 2 روز یک بار، در مقابل آیینه انجام دهید. و بعد از آن حداقل هفته‌ای یک بار تکرارشان کنید.

تقویت صورت: چشم‌‌ها

  انگشت های سبابه تان روی گیجگاه‌تان بگذارید و به آهستگی پوست را به عقب و بالا حرکت دهید. سپس چشم‌هایتان را ببندید و سعی کنید تا جایی که می‌توانید پلک‌های پایین را بالا ببرید: سپس در همین وضعیت بمانید، پوست باید زیر انگشتانتان بلرزد.

تا 20 بشمارید و این کشیدگی را نگه دارید؛ این تمرین را 2 بار انجام دهید.

تقویت صورت: گونه‌‌ها

  انگشت‌‌ها را در دو طرف چشم‌ها و دهان بگذارید. با تمام قدرت لبخند بزنید، سپس روی چروک‌های ایجاد شده را فشار دهید. کشیدگی را 5 ثانیه نگه دارید سپس رها کنید و دوباره شروع کنید. این تمرین را 3 بار انجام دهید.

یک سری حرکات ساده برای زیبایی صورت

حرکات ساده برای زیبایی صورت

تقویت صورت: دهان
  این تمرین بسیار ساده چروک‌‌های لب‌ها را از بین می‌برد، برجسته‌شان می‌کند و در عین حال چانه را نیز تقویت می‌کند. بگویید “O”  و به تدریج کشش لب‌ها را افزایش دهید. انقباض ماهیچه‌‌ها را 5 ثانیه نگه دارید و سعی کنید چروکی ایجاد نشود.

این تمرین را 10 بار تکرار کنید. پیشنهاد ویژۀ ما

این تمرینات را بعد از پاک کردن آرایش و روی پوست کاملاً پاک و مرطوب انجام دهید و برای ماساژ پوست از آنها بهره ببرید؛ در واقع این تمرین‌ها باعث مساعد شدن شرایط گردش خون می‌شوند.
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت