10 شیوه ی طبیعی برای زیبا سازی صورت

مجموعه : سلامت پوست
10 شیوه ی طبیعی برای زیبا سازی صورت

شیوه ی طبیعی برای زیبا سازی صورت

برای داشتن صورتی خوشگل و جذاب میتوان از روش هاي بهرهگیری نمود با ما در سایت تالاب باشید برای حفظ زیبایی طبیعی همۀ وقت لازم نیست پول زیادی خرج کنید‎

 

برای حفظ زیبایی طبیعی همۀ وقت لازم نیست پول زیادی خرج کنید. راه‌هاي ساده بسیار زیادی وجود دارد که به شما کمک میکند زیبایی طبیعی خود را نشان بدهید و از آن چه هستید لذت ببرید.

 

حفط زیبایی صورت با 10 راه طبیعی

شاید گمان کنید حفظ زیبایی کار دشوار و گرانی هست. گرچه این تصور عمده اشتباه نیست. صنعت زیبایی سالانه 300 میلیارد دلار برای ساخت محصولات زیبایی هزینه می کند و زنان به طور میانگین حدود 15 هزار دلار در طول زندگی خود صرف خرید محصولات زیبایی می کنند. بر زمینه یک تحقیق در انگلستان به طور متوسط زنان یک سال از زندگی خود را صرف آرایش می کنند.

 

شاید به همین علت هست که تعداد زیادی از زنان و مردان گمان می کنند، حفظ و دقت به زیبایی نیاز به پول و زمان زیادی دارد و… در نهایت سلامت را نیز به خطر می‌اندازد. اما حقیقت این نیست، مفهوم زیبایی چیز دیگری هست. زیبایی به معنای مخفی کردن انچه دارید نیست و راه‌هاي فراوانی وجود دارد که هر شخصی از آن چیزی که دارد شاد و راضی باشد و خود را خوشگل ببیند. برای حفظ زیبایی طبیعی همۀ وقت لازم نیست پول زیادی خرج کنید. راه‌هاي ساده بسیار زیادی وجود دارد که به شما کمک میکند زیبایی طبیعی خود را نشان بدهید و از انچه هستید لذت ببرید.

 

موز و تخم مرغ برای مراقبت از مو

آیا به دنبال کمی شفافیت و جلا در مو هاي خود هستید؟ کمی تخم مرغ را با یک موز مخلوط کنید. این ماسک طبیعی را روی موها قرار بدهید و سی دقیقه صبر کنید. سپس موها را مانند همۀ وقت بشویید. کافی هست پس از شست‌وشوی کامل مو کمی از حالت‌دهنده مو بهرهگیری کنید. معجزه موز و تخم مرغ برای ایجاد شفافیت مو کم هزینه، بی‌دردسر و بسیار راحت هست.

 

از بین بردن جوش سر سیاه با ترکیب عسل و لیمو

چهار یا پنج قطره عسل خالص را روی یک برش از لیمو بریزید. سپس آن را روی پوست برای یک دقیقه ماساژ بدهید. بویژه در نواحی که پوست بر اثر جوش‌هاي سر سیاه دچار مشکل شده هست و پنج دقیقه صبر کنید و سپس آن را با آب سرد بشویید. ممکن هست اینکار پوست را حساس کند پس بهتر هست از این روش پیش از خواب بهرهگیری کنید نه زمانی که می خواهید از منزل خارج شوید.

 

سرکه سیب برای شامپو

اگر همۀ وقت از شامپوهای شیمیایی بهرهگیری می کنید و نتیجه مطلوب نمی گیرید و مو هاي خشکی دارید، یک‌بار از سرکه سیب بهرهگیری کنید. یک چهارم فنجان سرکه سیب ارگانیک را با یک فنجان آب مخلوط کنید و از این ترکیب بعنوان یک نرم کننده طبیعی مو بهرهگیری کنید.

 

10 شیوه ی طبیعی برای زیبا سازی صورت

راه‌هاي ساده زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند زیبایی طبیعی خود را نشان بدهید‎

 

ماسک ساده عسل برای زیبایی پوست

عسل طبیعی خالص یک ماده آنتی باکتریال و یک راه ساده برای نرمی و لطافت و زیبایی پوست هست. هفته‌اي یک‌بار یک قاشق غذاخوری عسل خالص را برای زیبایی پوست کنار بگذارید. عسل را گرم کنید و با انگشت روی صورت ماساژ بدهید. 10 دقیقه صبر کنید.سپس آن را با آب گرم آبکشی کنید و اجازه بدهید درهوای طبیعی خشک شود.

 

لیف خشک

از برس‌هاي بزرگ مخصوص شست‌ و شو برای لایه‌برداری پوست بهرهگیری کنید. اینکار به دستگاه لنفاوی کمک می کند، سلول‌هاي مرده را از بین می برد و سیستم ایمنی بدن را قوی تر میکند و سلولیت‌ها را نیز از بین می برد. اضافه بر این هورمون‌ها را نیز تحریک می کند و باعث محکم شدن پوست و جریان خون بهتر در پوست میشود. اینکار بسیار ارزان و ساده هست.

 

کرم اصلاح بدون مواد مضر

کمی روغن نارگیل را بعنوان کرم اصلاح برای پاها بهرهگیری کنید. این ارزان‌ترین و ساده‌ترین راه برای نرمی و لطافت پوست پا پس از اصلاح هست.

 

10 شیوه ی طبیعی برای زیبا سازی صورت

لایه بردار طبیعی برای آرنج و زانو

یک پرتقال را نصف کنید و نیمی از آن را روی زانو و آرنج بمالید. اینکار برای لایه‌برداری بسیار مؤثر هست. پس از آن پوست را کمی با آب ولرم بشویید. اینکار باعث روشن شدن و نرمی پوست می شود. بدون این که مجبور باشید هزینه‌اي برای لایه‌برداری پرداخت کنید.

 

اسکراب طبیعی پوست

روغن زیتون و نمک دریایی را به نسبت دو به یک با هم مخلوط کنید واز آن بعنوان یک اسکراب طبیعی پوست بهرهگیری کنید. اینکار برای از بین بردن سلول‌هاي مرده پوست و نرمی و لطافت آن بسیار مؤثر هست. ترکیب روغن زیتون و نمک دریایی بسیار کم هزینه تر از اسکراب‌هاي موجود در بازار هست.

 

راه برای نرمی و حالت دهندگی مو

روغن نارگیل را به کف سر و به روی موها بمالید و ماساژ بدهید. سپس چند ساعت صبر کنید و آن را با شامپو بشویید.نیازی نیست که پس از شست‌وشو با شامپو دوباره از حالت دهنده‌هاي شیمیایی بهرهگیری کنید. روغن نارگیل یک حجم دهنده فوق العاده مو هست. با این حل ممکن هست این روش با هر مویی سازگار نباشد. پس بهتر هست ابتدا کمی از آن را روی موی خود امتحان کنید و اگر نتیجه مطلوبی از آن دیدید از این روش برای همۀ موها بهرهگیری کنید. ممکن هست اینکار کمی موها را چرب نشان بدهد.

 

رطوبت‌رسانی برای زیبایی ناخن‌ها

ناخن‌ها را با کمی روغن زیتون به مدت پنج دقیقه ماساژ بدهید. خیلی سریع متوجه نرمی، زیبایی و درخشندگی ناخن‌هایتان می شوید.

 

جدیدترین مطالب سایت