خرید و فروش در اینترنت

مدل کیف بر اساس علامت ماه تولدتان (جدید)

مجموعه : مدل کیف
مدل کیف بر اساس علامت ماه تولدتان (جدید)

اگر از علاقه مندان بـه مد هستید، احتمالاً عاشق یک یا دو کیف هستید. مشکل این اسـت کـه انتخاب های‌ شگفت انگیز زیادی وجوددارد. انتخاب کیفی کـه استایل ما را مشخص کند، نه تنها از نظر بودجه بلکه از نظر شخصیتی نیز نیازمند بررسی اسـت. ما دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب گلچینی از مدل های‌ مختلف کیف بر اساس ماه تولدتان را منتشر کرده ایم.

 

جدیدترین مدل های کیف دستی زنانه بر اساس ماه تولد

چه عاشق طالع بینی باشید و چه از طالع بینی متنفر باشید، باید اعتراف کنید کـه درک زیر و بم علامت زودیاک شـما آرامش خاصی دارد. حتی اگر نمودار تولد خودرا حفظ نکرده باشید، دانستن یک یا دو چیز در مورد علامت خود میتواند کمی شفافیت و راهنمایی را در زندگی شـما بـه ارمغان بیاورد، اما نه محدود بـه این‌که نوع کیف دستی برای شـما مناسب اسـت. آره واقعا.

 

از آنجایی کـه همه ی ما می‌دانیم کـه متعهد شدن بـه خرید یک کیف دستی، بـه خصوص یک کیف دستی با برچسب قیمت سه دلاری، میتواند تا حد فلج شدن، طاقت فرسا باشد، ما از ستاره شناس و متخصص مد معروف لیزا استارداست استفاده کردیم تا بـه شـما کمک کند تعیین کنید چه نوع کیف دستی برای علامت ماه تولد شـما بهترین اسـت.

 

✅ بیشتر بخوانید: 21 مدل از جذاب ترین عینک های آفتابی زنانه 

 

کیف دستی برای فروردین ماهی

کیف بوتگا وانتا

بوتگا وانتا

این رنگ‌ها در مدل های‌ زیادی وجوددارد و شخصیت زیادی دارد. فروردین فقط دوست دارد وسایل مورد نیاز خودرا حمل کند، بنابر این کیف کوچکی مانند این با رنگ پررنگ برای انها ایده آل خواهد بود.

 

کیف های دستی برای اردیبهشت ماهی

کیف شانل

شانل

رنگ امضای اردیبهشت ماهی، صورتی اسـت، زیرا علامت آن ها توسط زهره اداره می‌شود. انها بـه دنبال یک کیف دستی کلاسیک Chanel باشند. انها تجمل را دوست دارند، اما لوکس کاربردی را دوست دارند.

 

کیف های دستی برای خرداد ماهی

کیف بالمین

بالمین

خردادی ها بـه سمت کیف های‌ دستی جسورتر جذب می شوند و آن ها بـه سمت حاشیه این کیف پول Balmain کشیده می شوند. تحت حاکمیت عطارد، همه ی آن ها در مورد چیزهای جدید و اصیل هستند، اما احتمالا یک حاشیه ساده با رنگ خنثی مانند قهوه اي مایل بـه زرد را ترجیح می دهند تا یک سایه پررنگ.

 

کیف های دستی برای تیر ماهی

کیف تلور

تلور

تیر ماهی ها از رنگ نمی‌ترسند. “یک کیف تلفر برای انها ایده آل خواهد بود.” وقتی صحبت از اندازه و شکل بـه میان می آید، ما یک کتانی بزرگتر را توصیه می کنیم، زیرا تیر ماهی ها “دوست دارند همه ی وسایل ضروری خودرا حمل کنند و برای دیگران نیز جا داشته باشند.”

 

کیف های دستی برای مرداد ماهی

کیف براندون بلک وود

براندون بلک وود

برای مرداد ماهی، یک کیف فلزی مربعی را توصیه می کنیم. مردادی ها عاشق زرق و برق هستند و لازم نیست در مورد ان زیاده روی کنند. آن ها دوست دارند با لوازم جانبی خود نکته اي را مطرح کنند.”

 

کیف های دستی برای شهریور ماهی

کیف پرادا

پرادا

شهریوری ها قطعا یک کیف ماه پرادا را دوست دارند. کیف ماه پرادا بـه رنگ سفید، خاکستری یا آبی، بسیار شهریوری اسـت زیرا شهریوری ها ساختار، شکل و پیچیدگی ساده را دوست دارند. اگر شـما یک شهریوری هستید و علاقه اي بـه شکار یک کیف قدیمی ندارید، کیف مثلثی پرادا سیاه سافیانو را نیز توصیه می کنیم. شهریوری ها بـه شکل و کمال نیز توجه دارند، بنابر این این کیف برای انها عالی خواهد بود.

 

✅ بیشتر بخوانید: انواع کیف پول های مارک جدید سال + عکس

 

کیف های دستی برای مهر ماهی

کیف هرمس

هرمس

مهر ماهی ها با ویژگی‌های‌ هنری بـه سمت چیزهای ظریف زندگی میروند. “آن ها چیزهای خوب را دوست دارند و می‌خواهند دیگران بـه طعم خوب آن ها توجه کنند.” آن ها یقیناً کیف هرمس کلی را دوست دارند.

 

کیف دستی برای آبان ماهی

کیف دستی برای آبان ماهی

زین برنزه

مردم همیشه میگویند کـه آبانی ها چیزهای حواس پرت را دوست دارند، اما در واقع یک کیف ساده و تاشو را ترجیح می دهند. او درباره این نشانه آتش کـه عاشق تکامل و تغییر اسـت، می‌گوید: «انها دوست دارند کـه ان را تغییر دهند و متفاوت بپوشند.

 

کیف های دستی برای آذر ماهی

کیف های دستی برای آذر ماهی

فرقه گایا

برخلاف آبانی ها، آذر ماهی ها عاشق بیانیه هستند. آن ها قطعات بد بو کـه برجسته هستند را دوست دارند.

 

کیف های دستی برای دی ماهی

کیف های دستی برای دی ماهی

چرم پورتلند

دی ماهی، مدیران اجرایی زودیاک، عاشق یک کیف هستند. «انها کسب‌وکار محور هستند» و اضافه میکند کـه اگر چه دی ماهی بـه تجمل علاقه‌مند اسـت، اما صرفه‌جو نیز هست. برای این علامت، نوع کیف حمل و نقل کمتر از این‌که لپ‌تاپ و فایل‌های‌ کاری ان‌ها در ان جا میشوند یا نه اهمیت دارد.

 

کیف های دستی برای بهمن ماهی

کیف های دستی برای بهمن ماهی

روده بر شدن از خنده

“کیسه فیل Loewe یک کیف بسیار آکواریومی اسـت.” شکل منحصر بـه فرد ان برای علامت دمدمی و مستقل مناسب اسـت. «انها چیزهایی را دوست دارند کـه هیچکس نخواهد داشت، زیرا با فردیت انها سازگار اسـت.»

 

کیف های دستی برای اسفند ماهی 

کیف های دستی برای اسفند ماهی 

کوتاپاکسی

اسفند ماهی ها عاشق رنگ هستند و همچنین بسیار اهل عمل هستند. ان‌ها احتمالا ترجیح می دهند لباس‌های‌ فانی با رنگ روشن خودرا بـه سبک کراس‌بادی بپوشند. بـه عنوان ماهی های‌ زودیاک، “آن ها برای انجام کارهای دیگر بـه باله های‌ خود نیاز دارند” کـه بـه این معنی اسـت کـه کیف شانه یا کلاچ اینکار را نمیکند.

 

✅ بیشتر بخوانید: اهمیت کاربردی کیف پول زنانه «عکس»

 

در پایان

امروزه با توجه بـه کاربرد کیف زنانه برای خانمها سازندگان این نوع کیف ها با توجه بـه تنوع سلیقه ها از نظر اقتصادی برای عرضه و فروش این کالا از نظر کیفیت و نوع و طرح و جنس و رنگ…در ابعاد مختلف برای فروش بهتر با توجه بـه دانش روز دست بـه کار شده وانواع کیف پول های‌ مختلف را بـه بازار عرضه نموده اند.

برچسب‌ها: