17 مدل کیف زنانه برای سال 2023

مجموعه : مدل کیف
17 مدل کیف زنانه برای سال 2023

مدل کیف هایي که درسال اخیر میلادی ترند «Trend» شده‌اند دقت زیادی به خودشان جلب کرده‌اند. این مدل‌ها غالباً ویژگی خاصی در طراحی‌شان رعایت کرده‌اند که باعث تفاوتشان با مدل‌هاي سال‌هاي قبل می شود. برای این که بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید این کیف‌ها را معرفی کرده‌ایم. این شما و این کیف‌هاي جدید!

 

مدل کیف اخیر ، قد کف دست

امسال طراحان دنیای مد تصمیم گرفته‌اند نگاهشان به برخی از کیف‌ها را مینی مالیستی کنند و به جمله‌ي مشهور «کوچک، زیباست» پایبند بمانند. طراحان برندهایی مانند لویی ویتون «Louis Vuitton» ، کلوئه «Chloe»  و کوچ «Coach» کیف‌هاي کوچکی طراحی کرده‌اند که غالباً مربع یا مستطیل شکل میباشند. اگرچه بینشان مدل‌هایي با شکل‌ نیم دایره یا اشکال هندسی نامتعارف هم وجود دارند اما هنگام  خرید کیف زنانه بیشتر تمرکزتان را روی مربع و مستطیل‌هاي کوچک بگذارید.

17 مدل کیف زنانه برای سال 2023

کیف‌هاي مسافرتی، کیف‌هاي ورزشی

مدل کیف عکس زیر را نگاه کنید. ما طبق معمول نمونه چنین مدل‌هایي را در مسافرت‌ها همچون ساک در دست می گیریم یا در باشگاه ازآن‌ها بهرهگیری میکنیم. ولی برنامه‌ریزی طراحان برندهایی مانند Michael Kors و Gucci طوری انجام شده که بهار و تابستان کیف‌هاي رسمی و نیمه رسمی زنانه با شکل و شمایل ساک ورزشی و مسافرتی وارد دنیای مد شوند. مقدور هست جنسشان چرمی باشد یا پارچه‌اي باشند و یا هر چیز دیگری؛ اما در هرحال این مدل کیف محکم‌تر از همه ی وقت قد علم خواهد کرد و دیگر ما را فقط ذکر ورزش و مسافرت نخواهد انداخت،

17 مدل کیف زنانه برای سال 2023

براق مانند آینه

برای مهمانی مجلسی ، کیف مجلسی گزینه کنید آن هم مدلی که از زیر نظر طراحان مطرح قبل باشد و مورد تاییدشان باشد. مدل کیف زنانه امسال میتواند تا دلتان بخواهد برق بزند و نور را منعکس کند. هر دوی این ویژگی‌ها هم در مدل‌هاي متالیک یا براق وجود دارد. بنابر این اصلا تعجب نکنید اگر متوجه شدید تجدید کردن آرایشتان بدون نگاه کردن به آینه و صرفا با نگاه کردن به کیف دستی‌تان امکان‌پذیر بود!

17 مدل کیف زنانه برای سال 2023

حضور زلم زیمبو روی کیف‌ها

انواع و اقسام سنگ‌، پیکسل و سنجاق قفلی‌ها و هر چیزی که روزی خوار می‌آمد برای طراحان امسال بکار آمده هست. کیف‌هاي انواع و اقسام زلم زیمبوها را روی خودشان جا داده‌اند و به طرز عجیبی هم با‌مزه از آب در‌آمده‌اند.

17 مدل کیف زنانه برای سال 2023

کیسه‌هایي که کیف شده‌اند

برخی از مدل‌ها هم میباشند که با الهام از کیسه‌ها ساخته شده‌اند. آن‌ها زیپ ندارند و بجای زیپ از یک بند بهرهگیری می کنند که وقتی کشیده میشود خود بخود در کیف هم بسته خواهد شد. کیف‌هاي کیسه‌اي بین طراحی‌هاي برندهایی مانند Givenchy و Alexander Wang دیده میشوند و احتمال حضورشان در بازار مد خیلی چندان هست.

 

17 مدل کیف زنانه برای سال 2023

 گل‌ها، کیف و دیگر هیچ

کیف‌هایي با پروژه گل‌هاي بهاری و رنگ‌هاي خوشحال، دنیای زنان را در بهار و تابستان رنگین می کنند. این کیف‌ها که از الان پیش بینی میکنیم حسابی گل کنند، خوشبختانه بین برندهای ایرانی زیادی هم از مدت‌ها قبل باب شده‌اند.

 17 مدل کیف زنانه برای سال 2023

در دست گرفتن جنگل

از حیات وحش پشتیبانی کنید و لباس پوست نخرید، اما خز مصنوعی را با خیال راحت جایگزینش کنید؛ همانگونه که برندهای Prada و Celine اینکار را کرده‌اند.

17 مدل کیف زنانه برای سال 2023

خوش خط و خال

خودتان را با مدل کیف پوست ماری برای مجالس مهمی که درسال جدید پیش رو دارید آماده کنید.

17 مدل کیف زنانه برای سال 2023

ریشه‌هاي آویخته

اگر شما هم مانند ما عاشق کیف‌هاي ریشه‌دار هستید با خیال راحت به خرید بروید یا مدل قدیمی‌تان را در دست بگیرید که امسال، سال ریشه‌هاست.

17 مدل کیف زنانه برای سال 2023

به زنجیر کشیدن رسمیت

برای این که ظاهرتان رسمی باشد کیفی در دست بگیرید که بجای بند چرمی، زنجیر یا ترکیبی از چرم و زنجیر داشته باشد.

17 مدل کیف زنانه برای سال 2023

در دست گرفتن دایره‌ها

یکیدیگر از چیزهایی باعث ذوق کردن ما شد مدل کیف با دسته‌ي گرد و دایره‎‌اي هست که قرار هست ما را پرتاب کند به چند دهه‌ي پیش. مدل‌هاي نمونه عکس زیر را امسال چندان می بینید.

17 مدل کیف زنانه برای سال 2023

بر کوله یا کمر؟ مسئله این هست

بهرهگیری از کوله‌ پشتی دخترانه درسال حسابی باب میشود و وجه تمایز این کوله‌ها با مدل‌هایي که تا امروز دیده‌ایم حضور کیف‌هاي کوچکتری شبیه کیف پول هست که به آن‌ها آویخته می شود. کیف‌هاي کمری هم به قوت کوله‌ها حضور دارند و رخ نشان خواهند داد.

17 مدل کیف زنانه برای سال 2023

 عجیب الخلقه‌هاي امسال

شکل و شمایل عجیب و غریب برای کیف‌ها امسال عادی خواهد بود. مدل‌هاي عروسکی که در نگاه اول فقط عروسک بودنشان دیده می شود، مدل‌هایي شبیه گیتار، دوربین عکاسی و خلاصه هر چیزی که فکرش را کنید می توانند حضور به هم برسانند!

17 مدل کیف زنانه برای سال 2023

پرینت‌ گرفتن کیف‌ها

پروژه‌ها و شکل‌هاي نا‌منظم ظاهر کیف‌هاي را تشکیل می دهد. این مدل‌ها غالباً شلوغ و پر رنگ میباشند.

17 مدل کیف زنانه برای سال 2023

سه دسته آخر

در کنار تمام مدل‌هایي که تا این جا معرفی کردیم، سه گروه دیگر هم مد شده‌اند:

 

کیف‌هاي بغلی: کیف‌هاي دستی با دسته‌هایي شبیه دستبند مچی طراحی شده‌اند که علاقه‌ي زیادی به آغوش شدن دارند. این کیف‌ها را وقتی به دست بگیرید که دوست دارید تفاوت‌تان را بیشتر از همه ی وقت نشان دهید.

 

جعبه‌هاي کیف شو، کیف‌هاي جعبه شو: امسال کیف‌هایي هم میباشند که انگار جعبه‌هاي بالفعل‌ بوده‌اند! اگر قوانین و مقررات را دوست دارید از مدل‌هاي جعبه‌اي غافل نشوید.

 

نشسته بر حصیر خیال: اگر از حالا دنبال یک کیف تابستانی میگردید که مد شود، به مدل‌هاي حصیری نزدیک شوید و قاپشان بزنید. این کیف‌ها هم در بهار و تابستان 2017 برای خودشان عزت و احترام پیدا میکنند.

 

خرید اینترنتی کیف زنانه

برای خرید اینترنتی کیف زنانه و یا دیدن کیف‌هایي که در این صفحه دیدن کردید، می توانید سری به فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل بزنید.

 

منبع: مجله مد و لباس فروشگاه اینترنتی دیجی استایل – 17 مدل کیف زنانه برای سال 2017

جدیدترین مطالب سایت