9 اصول برای رعایت بهترین لباس عروس

مجموعه : مدل لباس عروس
9 اصول برای رعایت بهترین لباس عروس

چه لباس عروسی بخریم ؟ 

 

لباسهای عروس باید از کیفیت و پارچه ي قابل پوششی درست شده باشد در ادامه می‌توانید با 9 اصول برای رعایت خریدن برترین لباس عروس تالاب را دنبال نمایید. 

 

برترین لباس عروس ,سیاری از عروس خانمها در انتخاب لباس وسواس و استرس خاصی دارند و نگران هستند که لباسی که به تن می‌کنند مناسب آنها هست یا خیر. البته باید به این مضمون دقت کرد که لباس عروس در هر مدلی خود بخود جذابیت خودرا دارد و نگرانی دراین مورد بی مورد است.

9 اصول برای رعایت بهترین لباس عروس

در مطلب زیر 9 مضمون ضروری برای انتخاب لباس عروس خواهیم گفت.

 

 نخستین توصیه اي بشما میشود این است که هنگام پرو لباس تان حتماً کفش خود رابه همراه داشته باشید زیرا قد دامن بستگی به پاشنه کفش تان دارد.

 

 بانو هایي که قد بلندی دارند بهتر است از لباس هایي که کارهای عمودی دارند و یا یقه ایستاده و آستین بلند هستند، بپرهیزند. بانو هاي قد کوتاه نیز بهتر است که از لباس عروس با دامن بزرگ بپرهیزند زیرا این مدل، قد را کوتاه تر نشان می‌دهد.

 

 در میان مدلهای لباس عروس مدل پرنسسی طرفداران زیادی دارد اما دقت کنید که این مدل لباس برای بانو هاي بلند قد مناسب می باشد و به علت این‌که دامن این مدل خیلی پف دار است قد را کوتاه تر نشان می‌دهد.

 

 برای انتخاب لباس عروس مناسب تنها از روی ژورنال ها بسنده نکنید و به نوع اندام خودتان دقت داشته باشید. بهتر است لباس رابا دقت به نقاط ضعف و قوت اندام تان انتخاب کنید که دراین زمینه یک خیاط ماهر میتواند بشما کمک کند.

 

 در ذهن همه ی ما لباس عروس بیشتر به رنگ سفید بوده است اما رنگ هاي کرم، نباتی و یا بژ نیز از رنگ هایي است که برخی از افراد می پسندند. اگر به دنبال متمایز بودن هستید این رنگ ها را نیز روی پوست تان امتحان کنید.

9 اصول برای رعایت بهترین لباس عروس

برترین لباس عروس

 

 یکی از جذابیت هاي لباس عروس دنباله آن می باشد. اگر جشن خودرا در فصل هاي بارانی و یا برفی برگزار می‌کنید از لباس هایي استفاده کنید که دنباله آن جدا می‌شود، دراین صورت شما وادار نیستید که با دنباله کثیف وارد سالن شوید.

 

 بانو هایي که اندام پری دارند بهتر است از لباس هایي با یقه دکلته قلبی شکل و باوجود برش هایي نامتقارن در کمر استفاده کنند.

 

 بانو هایي که شانه هاي پهن و کمر باریکی دارند بهتر است از لباس هایي با یقه هفت بدون داشتن آستین و دامنی با پروژه هاي شلوغ استفاده کنند.

 

 بانو هایي که اندامی باریک و لاغر دارند در انتخاب مدل لباس محدود نیستند و همه ی ي مدل ها برای آنها مناسب است اما بهتر است لباسی را انتخاب کنند که زیبایی اندامشان را نشان دهد. برای این افراد لباس عروس مدل ماهی را توصیه می‌کنیم. دراین مدل لباس کاملا تنگ است و از زانوها به پایین شبیه دم ماهی میشود.

 

برچسب‌ها: ,
جدیدترین مطالب سایت
مجسمه بسیار دیدنی و متحرک عشق در گرجستان (کلیپ)
مجسمه بسیار دیدنی و متحرک عشق در گرجستان (کلیپ)