جدیدترین مد های عروس و تشریفات عروس

مجموعه : مدل لباس عروس
جدیدترین مد های عروس و تشریفات عروس

تشریفات عروس 

اگر مایل هستید درسال جدید  چه چیزهایی برای عروس مد شده است را این مطلب را بخوانید. کارت عروسی مد سال , مدل لباس عروس مد سال , دسته گل عروس مد سال , کیک عروس مد جدید , شنل عروس مد جدید
 
جدیدترین مد های عروس در سال 1402 - 2023
کارت عروسی
 
زمانی که صحبت از کارت عروسی میشود ما یاد کارت هاي‌‌‌ سفید با طرحی ساده بـه روی آن می افتیم، اما کارت هاي‌‌‌ عروسی سال  تمام ذهنیت ما را تغییر خواهند داد. در واقع درسال جاری کارت هاي‌‌‌ عروسی خاصیت کلاسیک و رسمی خودرا از دست می دهند و ظاهری مدرن و فانتزی تر بـه خود میگیرند.
 
اگر چه در کارت هاي‌‌‌ عروسی سالها قبل، رنگ سفید حرف اول را می زد اما امسال رنگ ها جایشان رابا رنگ سفید عوض کرده اند. نه تنها رنگ، بلکه طرح هاي‌‌‌ ساده نیز جایشان را بـه طرح هاي‌‌‌ متنوع تر و خلاقانه تر داده اند.
 
 
با این شیوه، عروس و دامادها بهتر میتوانند از طریق رنگ ها، طرح ها و جزییات، شخصیت و علاقمندی هاي‌‌‌ خودرا بیان کنند. بـه بیان دیگر دست آن ها در بـه کار بردن خلاقیت در کارت هاي‌‌‌ دعوت شان، بازتر شده است.
 
 
سایت تالاب : بنابر این اگر شما هم از کارت هاي‌‌‌ عروسی ساده و سنتی خسته شده اید، حال می توانید تنوع بیشتری را در آن ها ببینید.
 
جدیدترین مد های عروس در سال 1402 - 2023
کیک
 
آیا فرق کیک هاي‌‌‌ خامه اي و کیک هاي‌‌‌ فوندانت را می‌دانید؟ ساده است! کیک هاي‌‌‌ خامه اي پر از خامه هستند، سطح رویی آن ها نیز با خامه تزیین شده است اما کیک هایي که با خمیر فوندانت درست می‌شوند، سفت هستند، بـه همین دلیل می توان طرح هاي‌‌‌ متفاوتی را روی آن اجرا کرد. البته بدی کیک هاي‌‌‌ فوندانت این است که تعداد زیادی از مردم طعم آنرا دوست ندارد. بنابر این زوج هاي‌‌‌ جوان مجبورند که میان طعم خوب یا ظاهر زیبا، یکی را انتخاب کنند.
 
اگر چه چند سالی است که کیک هاي‌‌‌ فوندانت با آن طرح ها و دیزاین هاي‌‌‌ زیبایی که دارند، توجه مردم را بـه خود جلب کرده اند اما سال 99 سال کیک هاي‌‌‌ خامه اي ست از این رو که زوج ها دوست دارند تا کیک عروسی شان ظاهری طبیعی تر داشته باشد. در واقع آنها سادگی را بـه تجملات ترجیح داده اند. علاوه بر آن، این نوع کیک ها طعم بهتری دارند و میهمان ها را راضی روانه خانه هایشان خواهند کرد.
 
جدیدترین مد های عروس در سال 1402 - 2023
 
دسته گل
اگه بـه عکسهای عروسی سال نگاهی بیاندازید، خواهید دید که اکثر دسته گل ها بـه شکل گرد و جمع جور بودند و تنها با گل تزیین می شدند، بـه بیان دیگر خبری از برگ هاي‌‌‌ سبز در آنها نبوده، اما سال 2022 همه ی ی ی ی ی ی ی ی ی چیز تغییر می کند. دیگر اثری از دسته گل هاي‌‌‌ مینیمالیست نیست، بلکه دسته گل هاي‌‌‌ کلاسیک بار دیگر توجهات را بـه سمت خود جلب کرده اند. دست گل هاي‌‌‌ آبشاری که با برگ هاي‌‌‌ سبز تزیین شده اند. البته قبل از سفارش دست گل تان با طراح آن مشورت کنید و مطمئن شوید که آیا دسته گل آبشاری بـه لباس عروس شما می‌آید یا خیر.
 
 
جدیدترین مد های عروس در سال 1402 - 2023
تزیینات کیک
 
در تزیین کیک هاي‌‌‌ خامه اي عروسی، طبق معمولًًًً تنها از رنگ هاي‌‌‌ سفید و صورتی کمرنگ استفاده می شد اما از آنجا که سال سال رنگ هاست، در تزیینات کیک نیز رنگ هاي‌‌‌ بیشتری را خواهیم دید. بـه بیان دیگر علاوه بر سفید، رنگ هاي‌‌‌ سبز و قرمز نیز بر کیک ها هنرنمایی می کنند.
 
جدا از تغییر رنگ کیک، سایز کیک ها نیز دچار دگرگونی میشود. دور کیک هاي‌‌‌ بزرگ و چند طبقه را خط بکشید. درسال ، کیک هاي‌‌‌ کوچکتر مد میشود که بـه نفع عروس و داماد خواهد بود، از این رو که علاوه بر هزینه کمتر، بریدن و سرو آن نیز آسان تر خواهد بود.
 
 
جدیدترین مد های عروس در سال 1402 - 2023
 
شنل
 
یکیدیگر از مدهای برای عروس خانمها، شنل است. شاید احساس کنید که انداختن شنل مدلی سنتی و قدیمی است اما زود قضاوت نکنید. اگر شنل تان را بـه درستی و متناسب با لباس عروس تان انتخاب کنید، بسیار هم رمانتیک و رویایی بـه چشم خواهید آمد.
 
برای انتخاب پارچه شنل یا حتی لباس عروس نیز درسال ، کرپ نظر طراحان بسیاری را بـه خود جلب کرده است. از این رو که نسبت بـه دیگر پارچه ها سبک تر و آزادتر بوده و امکان حرکت کردن عروس را برایش آسان تر میکند.
 
 
جدیدترین مد های عروس در سال 1402 - 2023
لباس عروس
 
شاید زمانی که صحبت از مدل لباس عروس میشود، تنها ذهن تان بـه سمت مدل هاي‌‌‌ باز یا حتی آستین بلند برود، اما آیا تا بـه حال بـه لباس عروسی با آستین یک طرفه فکر کرده‌اید؟ سال ، سال تنوع است بنابر این اگر شما هم میخواهید بـه لباس عروس تان تنوعی دهید، لباس عروسی را انتخاب کنید که آستینی یک طرفه دارد. مدل هاي‌‌‌ آستین دار یا باز را همه ی ی ی ی ی ی ی ی ی دیده اند، اما شما با این مدل مطمئنا در جمع بـه زیبایی خواهید درخشید.
 
 
جدیدترین مطالب سایت