ترفندهای زیرکانه برای شیک پوش بودن

ترفندهای زیرکانه برای شیک پوش بودن

ملاک ها شيك پوش را بدانید

 

برای شیک بودنن ملاک های مهمی موحود است که باید رعایت نماییم نمونه ای از این ملاک ها را برای شما عزیزان بیان می نماییم همه مردم دوست دارند شیک پوش و جذاب به نظر برسند

 

ولی راههای که انتخاب می نمایند بیشتر درست و منطقی نبوده و باعث می شوند از هدفشان دورتر شوند مخصوصا آقایان باید بتوانند شیک پوش و جذاب باشند شما هم دلتان می خواهد در مکان های عمومی بیشتر جذاب باشید تا انتها با این مقاله همراه باشید

 

ما به شما ترفند های جالبی پیشنهاد خواهیم داد که بتوانید هر روز شیک پوش تر بنظر برسید در ادامه چگونه فردي شيك پوش باشيم را در سایت تالاب خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

به گزارش تالاب:دغدغه تقریبا تمامی مردان شیک به نظر رسیدن است که این قضیه می‌تواند منجر به انجام خرج‌های بزرگی شود اما شاید بعد از آن نیز به نتیجه دلخواه دست نیابند. در ادامه با ما همراه شوید تا تعدادی از تکنیک‌های شیک‌پوش بودن را یاد بگیرید…

 

مردان عاشق شیک‌پوش بودن، مدرن و باهوش جلوه‌کردن هستند. برای مردها باهوش به نظر رسیدن آسان است. فقط کافی است بدانید که چگونه لباس‌های درستی به تن کنید. بعضی وقت‌ها موضوع این نیست که لباس خوب بپوشید بلکه باید بفهمید که چه لباس بهتر به شما می‌آید.

 

هر چه حس بهتری نسبت به لباسی که به تن دارید، داشته باشید، اعتماد به نفس شما بیشتر خواهد شد. و با داشتن اعتماد به نفس بیشتر، در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود فرصت‌های بهتری به دست می‌آورید. در مقاله پیش‌رو چند نکته در مورد نحوه صحیح پوشش آقایان خواهیم فهمید.

 

ذائقه خود را بشناسید

هر مردی، صرف از نظر قیمت، اولویتی برای نوع پوشش خود دارد. پوشش هوشمندانه نیاز به این دارد که چگونه لباس بپوشید تا عالی به نظر برسید. همانطور که ضرب‌المثلی وجود دارد که می‌گوید، ” دستور تهیه عالی، موجب طعم عالی غذا می‌شود”. در رابطه با نوع پوشش، وقت بگذارید و ذائقه خود را به صورت کامل بشناسید.

 

ترفندهای زیرکانه برای شیک پوش بودن

 

رنگ مهم است

انتخاب یا ترکیب رنگ‌ها برای داشتن بهترین تاثیر ممکن، راز ظرافت کار است. انتخاب شما در زمینه رنگ لباس، در بسیاری از موارد شخصیت شما را تعیین می‌کند.

 

درست نیست اگر رئیس جمهور کشوری برای یک ماموریت مهم، کت‌و‌شلواری زرد رنگ به تن کند. چنین پوششی وی را بیشتر به یک خواننده راک شبیه می‌کند تا یک رئیس جمهور و این قضیه شاید منجر به از بین رفتن حس پختگی او در ملاقات‌کنندگانش شود. همانطور که ممکن است از قبل بدانید، رنگ‌ها معناهای متفاوتی دارند.

 

مردها باید در زمان خرید لباس، به رنگ آن نیز توجه ویژه‌ای داشته باشند. اگر می‌خواهید چند رنگ را ترکیب کنید یا حتی تاریک و روشن یک رنگ را امتحان کنید،

 

لباس‌هایی که برای کمر به پایین انتخاب می‌کنید را تیره‌تر برگزینید و روشن‌ترها را برای کمر به بالا بگذارید. این قضیه باعث می‌شود که مخاطب شما در هنگام دیدن سر تا پایتان، یک حس کشیدگی در شما ببیند که سبب قدبلندتر نمایان شدن شما می‌گردد.

 

ترفندهای زیرکانه برای شیک پوش بودن

 

لباس اندازه‌تان باشد

بزرگ یا تنگ‌بودن لباس باعث می‌شود فرد عجیب و غریب به نظر برسد و مانع از خوش‌پوش به نظر رسیدن وی می‌شود. انتخاب اندازه درست برای لباس و مطمئن شدن از این بابت، ظاهر شما را بهتر خواهد کرد. در کنار این ویژگی، استفاده از مچ‌بند و کراوات نیز می‌تواند شرایط را مناسب‌تر از قبل نماید.

 

ترفندهای زیرکانه برای شیک پوش بودن

 

با مد روز همراه باشید

هنگامی که حرف از سبک پوشیدن لباس یا به اصطلاح Fashion می‌شود، دو دسته از مردم وجود دارند: افرادی که به فشن اهمیت می‌دهند و افرادی که برایشان مهم نیست.

 

در نتیجه، مردم فشن را یک روش زندگی در نظر می‌گیرند. هدف این نکته ساده است، تا حدودی به فشن و مد روز اهمیت بدهید. زیرا مد روز خودبه‌خود تغییر می‌کند و هر فرد نیز نیاز است پس از مدتی نوع پوشش خود را عوض کند.

 

ترفندهای زیرکانه برای شیک پوش بودن

 

به ظاهر کفش خود اهمیت بدهید

کفش یکی از موارد مربوط به پاهاست تا آن را از خطرات احتمالی حفظ کند و حس راحتی را در شرایط و موقعیت‌های متفاوت به انسان القا نماید. مهم است که کفش‌هایی راحت و زیبا بپوشید زیرا کلید کل تیپ شما به کفش‌هایتان بستگی دارد. برای لباس‌های رسمی قطعا نیاز به کفش‌هایی هماهنگ با لباس خود دارید.

 

سلامتی یکی از موارد مهم در زندگی همه است و به خاطر آن کارهای زیادی انجام می‌دهیم: به باشگاه می‌رویم، درمان‌های فراطبیعی و استفاده از ویتامینه‌ها.

 

هر چند غالبا به پاهای خود اهمیتی نمی‌دهیم و نمی‌دانیم که آن‌ها چگونه بر سلامتی ما تاثیر می‌گذارند. کفش‌های مناسب به شما اجازه حضور و انجام فعالیت‌های ورزشی می‌دهد، بدون اینکه مصدومیتی را متحمل شوید. پوشیدن کفش‌های نامناسب حتی می‌تواند بر روی خلق و خو، بدن و سلامتی شما نیز تاثیر منفی بگذارد.

 

ترفندهای زیرکانه برای شیک پوش بودن

 

لباس مناسب با مراسم را بپوشید

یکی از مشکلات عمده‌ای که مردها دارند این است که لباس مناسب موقعیت یا رویداد پیش‌رو نمی‌پوشند. مانند اینکه برای یک مصاحبه کاری، یک کت عادی با شلوار جین بپوشید که در نهایت منجر به قبول نشدن شما برای آن کار می‌شود. باید بدانید که برای هر موقعیت چه تیپی بزنید. تیپ و لباسی که شما را متفاوت، جذاب و یونیک نشان دهد.

 

بدون شک نکاتی که ذکر شد، شما را قادر به انجام انتخابی هوشمندانه‌تر در زمان خرید و پوشیدن لباس خواهد کرد و مانع بدتیپ شدن شما می‌گردد.

 

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت