زيگيل

لاغري و کاهش وزن

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

کاغذ دیواری مناسب کدام است؟

کاغذ دیواری مناسب کدام است؟

انتخاب کاغذ دیواری مناسب

در گزینش کاغذ دیوار و تناسب آن با وسایل باید دقت کاملی داشت کاغذ دیواری یکی از برترین المان هایي هست که اگر در فضای درست و مناسب نصب شود می‌تواند ظاهر دکوراسیون شما را دگرگون کند و جلوه ي ویژه اي به فضای داخلی شما ببخشد اما بلعکس گزینه فضای نامناسب برای نصب کاغذ دیواری می‌تواند به اندازه ي گزینه طرح و رنگ نامناسب مخرب باشد.

 

به همین منظور در این مقاله می‌خواهیم پاسخ سوال یکی از همراهان ما در رابطه با برترین دیوارها برای نصب کاغذ دیواری در دکوراسیون خانه را با شما در بین بگذاریم، شاید این سوال دغدغه ي شما عزیزان هم باشد پس با ما همراه باشید.

 

به گزارش تالاب:اگر کاغذ دیواری در فضای درست و مناسب نصب شود می‌تواند ظاهر دکوراسیون شما را دگرگون کند

سوال: ما یک زن و شوهر جوان هستیم که قصد داریم فضای خانه را گذشته از نقل مکان کاغذ دیواری کنیم، فضای خانه کمی کوچک هست نمی‌دانم کدام بخش را کاغذ دیواری کنیم تا جلوه ي بهتری داشته باشد لطفا راهنمایی کنید.

 

پاسخ: برای نصب کاغذ دیواری در دکوراسیون خانه به خصوص برای فضاهای کوچک بهتر هست دیواری را گزینش کنید که نقطه ي کانونی دکوراسیون شما می باشد.

 

این دیوار میتواند دیوار پشت تلویزیون، دیوار پشت میز ناهارخوری در فضای نشیمن و در فضای اتاق خواب دیوار پشت تخت خواب، دیوار پشت میز آرایش یا میز تحریر باشد تا بتواند جلوه ي لازم در فضای دکوراسیون داخلی شما را ایجاد کند. همینطور دقت داشته باشید اگر فضای داخلی شما کوچک هست تمام فضای خانه را کاغذ دیوار نکنید.

 

برچسب‌ها:

دکوراسیون و چیدمان

بیشتر بخوانید
چیدمان و دکور منزل با هزینه کم  چیدمان و دکور منزل با هزینه کم.. – از پارچه‌های ساده و بی‌استفاده با كمك روبان و پارچه‌های رنگی می‌توانید زیبا‌ترین پرده آشپزخانه یا رومیزی را تهیه كنید. – اگر قصد تعویض ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

مبهم ترین راز های دنیا را ببینید (+عکس)
مبهم ترین راز های دنیا را ببینید (+عکس)
مشاهده بیشتر