خرید و فروش در اینترنت

بهترین رنگ سال برای دکوراسیون خانه (15 رنگ)

بهترین رنگ سال برای دکوراسیون خانه (15 رنگ)

با این توصیه هاي‌ متخصص بهترین رنگ را برای فضای داخلی خود انتخاب کنید. «بهترین رنگ سال برای دکوراسیون خانه» دراین قسمت از مجله تالاب بـه شـما همراهان عزیز در مورد رنگ سال برای دکوراسیون خانه تان خواهم گفت.

 

به گفته طراحان، 12 ترند برتر رنگ برای سال 2024

هیچ چیز کاملاً شبیه قدرت تغییردهنده رنگ داخلی نیست. شـما می‌توانید با توجه بـه زیبایی طراحی خود، شرایط نوری اتاق یا حالتی کـه می‌خواهید تنظیم کنید، سایه رنگی را انتخاب کنید و ببینید کـه چگونه رنگ مناسب می‌تواند تفاوت را در فضای شـما ایجاد کند. اما اگر برای رنگ آمیزی بعدی خود بـه الهام گرفتن نیاز دارید، ما از برخی متخصصان طراحی در سراسر کشور دعوت کرده ایم تا روندهای برتر رنگ درسال 2023 را بـه اشتراک بگذارند.

 

محبوب‌ترین رنگ‌هاي‌ انتخابی ان‌ها برای طیف وسیعی از دوستداران طراحی پاسخگو خواهد بودو روندهای جدید در فضای داخلی را تکمیل می کند. برای مینیمالیست‌ها، همان‌ گونه میتوانیم انتظار داشته باشیم کـه رنگ‌هاي‌ سفید امتحان شده، مشکی خیره‌کننده و خاکستری آرامش‌بخش را ببینیم «انها حتی بخشی از ترند رنگ سال 2023 ما بودند».

 

اما، از سوی دیگر، فضایی برای رنگ‌هاي‌ بسیار زنده‌تر نیز وجوددارد، از رنگ‌هاي‌ مرکباتی گرفته تا بلوزهای شیک. و فراموش نکنیم کـه رنگ هاي‌ سال 2023 را درنظر بگیریم. 

 

1. دکوراسیون منزل به رنگ مرکبات

دکوراسیون منزل به رنگ مرکبات

عکس‌هاي‌ کوچک مرکبات بزرگ بدون ایجاد غلبه بصری، هیجان را بـه فضا می‌آورد. این مانند یک بالش پرتابی با رنگ منقبض برای دیوار اسـت. وقتی دریک منطقه خاص از دیوار استفاده میشود، یک فضا را مشخص میکند و همه ی چیز در برابر این سبز زرد خوب بـه نظر میرسد. حتی بژ!” 

 


✅ مطالب مشابه: انواع مد جدید دکوراسیون منزل و اتاق


 

2. رنگ رژگونه ای

رنگ رژگونه ای

رژگونه واقعاً درسال 2022 لحظه‌هاي‌ خودرا داشت، اما زنگ‌زدگی ممکن اسـت در دسترس خطر قرار گیرد. این احساس کمتر زنانه اسـت ودر یک پالت رنگی مدرن خاکی بازی می کند و همراه زیبایی برای رنگ‌هاي‌ زرد، سبز و سبز دیژون اسـت.» 

 

3. ظاهر تک رنگ دکوراسیون

ظاهر تک رنگ دکوراسیون

بهترین رنگ سال برای دکوراسیون خانه

“استفاده از رنگ دقیقاً یکسان دریک روکش روی دیوارها، تزئینات و سقف بـه شـما امکان می‌دهد جزئیات سنتی مانند قالب گیری تاج را حفظ کنید ودر عین حال یک بـه روز رسانی مدرن فوری بـه ان می بخشد. ورود بـه اتاق ها باعث می شود اتاق ها بـه یک باره احساس دراماتیک، گرم و دلپذیر کنند. بـه اندازه نیمه براق نیست، اما بدون این کـه براق باشد کمی براق اسـت.” 

 

4. آبی پالادیانی دکوراسیون

آبی پالادیانی دکوراسیون

“آبی پالادیان بنجامین مور یکی از رنگ هاي‌ مورد علاقه ما اسـت. نه خیلی آبی و نه خیلی سبز، بلکه ترکیبی عالی از هردو اسـت. وقتی در ایوان استفاده می شود، خطوط بین بیرون و داخل را محو می کند. خاکی، الهام‌گیری طبیعی در طراحی در حال حاضر کاملاً مرسوم اسـت ودر سال 2023 رواج بیشتری خواهد یافت.

 

آبی پالادیان بسیاری از رنگ‌هاي‌ سبز خاکی را بـه رنگ‌هاي‌ زیرین در فضا می‌آورد، و ان را بـه یک نامزد محتمل برای تبدیل شدن بـه رنگ پرطرفدار رنگ درسال جدید تبدیل میکند.

 

5. رنگ مشکی در دکوراسیون

رنگ مشکی در دکوراسیون

رنگ مشکی مورد علاقه من بـه همان اندازه کـه با رنگ ان ارتباط دارد با براق بودن هم ارتباط دارد: Fine Paints of Europe’s HollandLac در مشکی برای درهای مشکی براق نهایی اسـت. من از ان در اکثر خانه هاي‌ خودم «و چند مورد استفاده کرده ام». این رنگ بـه یک برنامه تخصصی نیاز دارد، اما نتایج عالی هستند؛ براق تا حد انعکاس، این رنگ مانند شیشه سیاه بـه اتمام می رسد.”

 

6. رنگ رژگونه ملایم در دکوراسیون منزل

رنگ رژگونه ملایم در دکوراسیون منزل

ترکیب صورتی با رنگ‌هاي‌ مختلف روندی اسـت کـه ما زیاد میبینیم. از رژگونه‌هاي‌ کم‌رنگ تا سرخابی تکان‌دهنده، لهجه هیجان‌انگیزی برای همراهی با همه ی چیز از آبی عمیق گرفته تا رنگ‌هاي‌ خنثی روشن اسـت. 

 

7. اتاق کودک تمام سفید

اتاق کودک تمام سفید

“این رنگ اغلب برای دیوارها استفاده می شود، اما این روند جدید برای تقویت کابینت آشپزخانه سفید کلاسیک شـما اسـت. نه تنها گرم تر و غنی تر اسـت، بلکه تضاد ظریفی با میزهای سفید همیشه محبوب دارد.” 

 

8. خاکستری 

رنگ اتاق خاکستری 

رنگ‌هاي‌ برجسته، مانند خاکستری، راهی عالی برای افزودن جذابیت و عمق بـه هر فضایی اسـت. 

 


✅ مطالب مشابه: 12 نمونه از بهترین رنگ راهرو برای ورودی پررنگ


 

9. اتاق با دیوارهای بنفش و کابینت سفید

اتاق با دیوارهای بنفش و کابینت سفید

بهترین رنگ سال برای دکوراسیون خانه

 

آلو در حال تبدیل شدن بـه رنگ خنثی جدید اسـت. از رنگ هاي‌ غنی تر برای ترکیب با فضاهای خنثی استفاده می شود تا احساسی گرم، دنج و لوکس بـه ان بدهد.” 

 

10. اتاق نشیمن با دیوارهای آبی براق

اتاق نشیمن با دیوارهای آبی براق

“آبی اولترامارین رنگ پرطرفدار سال آینده خواهد بود. این رنگ روشن، فوق العاده اشباع شده و لذیذ اسـت.” 

 

11. اتاق خواب با دیوارهای خاکستری

اتاق خواب با دیوارهای خاکستری

اي رنگ شبیه آسمان اسـت و فضایی با حس آرامش را فراهم می کند کـه با تغییر جهان اطراف ما حیاتی اسـت. کوه رینیر گری پس زمینه اي ایده آل برای هر سبکی اسـت کـه باعث شادی می شود. در زندگی فرد.” 

 

12. رنگ آبی پیچک گلیدن

رنگ آبی پیچک گلیدن

یک بـه روز رسانی در سبزی اسـت کـه بـه همان اندازه جسورانه و همه ی کاره اسـت. کاملاً بین آبی و سبز قرار دارد، خط بین یک رنگ جواهر و یک رنگ عمیق دریایی را ایجاد می کند و ان را تبدیل بـه یک افزودنی متداول می کند. طرح‌هاي‌ معاصر یا رنگ‌هاي‌ زیبا برای کسانی کـه سلیقه سنتی‌تر دارند.” 

 

13. رژگونه تمشکی

رژگونه تمشکی

“مردم آماده هستند تا رنگ را بـه خانه بازگردانند و قدمی خارج از مناطق اسانی رنگی خود بردارند. رژگونه تمشکی استفاده از رنگ هاي‌ بیانی را تقویت می کند کـه لذت و شخصیت را بـه ارمغان می آورد ودر عین حال اتاق ها را برای نتایج باورنکردنی متحول می کند. ” 

 

14. بوم خالی

رنگ اتاق نشیمن سفید - بوم خالی

“Blank Canvas بدون زحمت یک تخته سفید تمیز و جذاب ارائه میدهد کـه بـه فردیت و خلاقیت اجازه میدهد آزادانه جریان یابد. این رنگ سفید بـه اسانی با طیف گسترده اي از رنگ ها از جمله رنگ هاي‌ خنثی، رنگ هاي‌ خاکی و پاستل هماهنگ می شود تا جذابیتی دلپذیر داشته باشد. بوم خالی نیز بـه زیبایی جفت می شود. با مشکی برای تاثیر چشمگیر و با لهجه هاي‌ روشن مانند سبز یا آبی کبالتی کـه فوراً حال و هوای شـما را التیام می بخشد.” 

 

15. صورتی کمرنگ

رنگ اتاق نشیمن کالباسی - صورتی کمرنگ

بهترین رنگ سال برای دکوراسیون خانه

رنگ‌هاي‌ ظریف صورتی، گنجاندن ان را در هر فضایی آسان می کند. گرمای محصورکننده‌اي را ارائه میکند کـه فوراً احساس می کنید در خانه هستید. با استفاده از رنگ درکنار منسوجات طبیعی و لهجه‌هاي‌ چوبی، خاکی بودن ان را تقویت کنید یا با ایجاد یک واحه صحرایی. لایه بندی سایه هاي‌ سفالی و مواد رسی.” 

 


✅ مطالب مشابه: 25 ایده ارزان قیمت برای تزئین باغچه + عکس


 

در پایان

بنابر این، برس رنگ خودرا بردارید و از این فهرست بـه عنوان انگیزه اي برای تجسم مجدد فضای داخلی خانه خود با یک رنگ عالی استفاده کنید. این بهترین راه برای شروع سال جدید بـه سبک اسـت!

برچسب‌ها: