خرید و فروش در اینترنت

بهترین مدل تزیین گل خشک + 14 مدل گل

بهترین مدل تزیین گل خشک + 14 مدل گل

این دسته گل های‌ زیبا می توانند سال‌ها دوام بیاورند. دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز گلچینی ازبهترین مدل تزیین گل خشک را منتشر کرده ایم.

 

عکس بهترین مدل تزیین گل خشک شده

پرکردن خانه با گل‌ها بـه بافت، رنگ و استایل فوری می‌افزاید – نکته منفی: گل‌های‌ تازه شاخه بریده فقط حدود یک هفته دوام می‌آورند. برای ماندگاری بیشتر می‌توانید بـه سراغ یک گیاه گلدار یا شکوفه های‌ مصنوعی واقعی بروید، اما چیدمان گل های‌ خشک شده جای گزین عالی دیگری اسـت.

 

گل‌های‌ خشک شده طبیعی نه تنها هر فضای داخلی را ارتقا میدهند، بلکه نیاز بـه نگه داری کمی دارند و میتوانند سال‌ها دوام بیاورند. نکته: ساقه های‌ خشک شده خودرا از نور مستقیم خورشید و آب دور نگه دارید تا زیبایی انها حفظ شود.

 

از دسته گل های‌ کوچک گرفته تا نمایشگرهای بزرگ «برخی همراه با گلدان»؛ ما بهترین گل های‌ خشک شده را برای تزیین فضای داخلی یا حتی محل برگزاری عروسی تان جمع آوری کرده ایم. با گزینه اي برای هر سبک طراحی، ما ساقه های‌ رنگارنگ و رنگ شده را درکنار گیاهان خنثی قرار دادیم. شکوفه‌های‌ پر جنب و جوشی مانند گل مرجانی، گل آفتابگردان پاییزی و بومادران طلایی، بـه‌علاوه ساقه‌های‌ چمن مانند پامپا، گندم و دم خرگوشرا چیدیم. 

 

1. دسته گل خشک پوتیاک

دسته گل خشک پوتیاک

این دسته گل با تم قرمز که شامل هشت نوع گیاه خشک شده اسـت، کرکی و رنگارنگ اسـت. گل ها و علف پامپاس که بـه طور طبیعی در آفتاب خشک شده اند، بـه خوبی در گلدان های‌ کوچک یا متوسط قرار می‌گیرند. فروشنده این سبک را در تم های‌ رنگی دیگر از جمله صورتی و سبز ارائه می‌دهد.

 

✅ مطالب مشابه: عکس جدیدترین گل آرایی گل های طبیعی و رنگی

 

2. دسته گل مخلوط گل

دسته گل مخلوط گل

این دسته گل نارنجی و زرد روشن که برای گلدانی بـه ارتفاع هشت تا 10 اینچ مناسب اسـت، دارای گل های‌ مروارید، علف فالاریس، گندم تریتیکوم و جو اسـت. گل ها بـه طور طبیعی رشدکرده، خشک شده و با رنگ های‌ مبتنی بر آب بـه انها شخصیت داده شده اسـت.

 

3. دسته گل اسطوخودوس خشک شده زمینی

دسته گل اسطوخودوس خشک شده زمینی

این دسته گل با رایحه آرامش بخش گل اسطوخودوس، حس آرامش و تابستانی دارد و پر از بافت های‌ زیبا اسـت. این برند فقط بـه شـما هشدار میدهد که ان را از نور مستقیم خورشید دور نگه دارید و از تماس با آب خودداری کنید، که ایده آل برای همه ی گل های‌ همیشه خشک شده اسـت.

 

4. ساقه های شهری هانامی

ساقه های شهری هانامی

اگر چه این چیدمان خشک شده نسبت بـه برخی دیگر از انتخاب‌های‌ ما گران‌تر اسـت، اما این چیدمان خشک شده دریک گلدان سرامیکی بزرگ عرضه میشود – بنابر این لازم نیست نگران پیدا کردن اندازه مناسب برای دسته گل جدید خود باشید. هانامی از درختان شکوفه گیلاس الهام گرفته شده اسـت و دارای دم های‌ خرگوش رنگ شده، کراسپدیا و سایر علف ها اسـت.

 

5. گل مرجانی خشک شده هلیکریسوم 

گل مرجانی خشک شده هلیکریسوم 

این گل‌های‌ گل مروارید هلیکروسوم رنگ‌شده در مزرعه، زیبایی غروب تابستان را تکرار میکنند – بـه علاوه، در حال حاضر در فروش هستند! بسته ابدی «شامل 12 تا 14 ساقه» را در گلدانی با ارتفاع بین 9 تا 12 اینچ قرار دهید تا بهترین زیبایی را داشته باشید.

 

6. دسته گل خشک شده Starburst

دسته گل خشک شده Starburst

اگر چه این گلدان برای این گلدان گنجانده نشده اسـت، اما این دسته گل بزرگ و خوش طعم تضمین شده اسـت که در هر فضای داخلی ظاهری دارد. دارای تعدادی گیاهان خشک شده از جمله اکالیپتوس و لیمونیم اسـت.

 

✅ مطالب مشابه: 120 عکس پروفایل گل زیبا | زیباترین عکس های گل برای پروفایل

 

7. دسته گل پامپاس خشک شده

دسته گل پامپاس خشک شده

برای داشتن ظاهری بوهو، این دسته گل مجلل را درنظر بگیرید که از برگ های‌ نخل، علف پامپاس، برگ سرخس، دم خرگوش کوچک، لوبیا کتان و لیمونیوم صورتی تیره تشکیل شده اسـت. این یکی بیشتر گیاهان صورتی و سفید دارد، اما شـما می‌توانید از چند ترکیب دیگر از جمله صورتی-بژ، سیاه-سفید و سبز-سفید انتخاب کنید.

 

✅ مطالب مشابه: جدیدترین مدل های گل آرایی سفره عقد تابستانه

 

8. دسته گل آلو صورتی

دسته گل آلو صورتی

این چیدمان روشن پر از صورتی روشن، رنگ‌های‌ خنثی و بنفش اسـت که شامل لیمونیوم خشک شده، پنی‌ستوم، جو دوسر، چمن پر و غیره دریک گلدان سرامیکی شیک اسـت. اگر ترجیح میدهید از گلدان خود استفاده کنید.

 

9. دسته گل گیاه شناسی خشک

دسته گل گیاه شناسی خشک

این دسته گل گیاهی دست ساز با ترکیبی شگفت انگیز از آفتابگردان خشک و شاخه های‌ سبز پر شده اسـت. این اکسسوری عالی برای بهار یا تابستان اسـت، اما حال و هوای پاییزی فوق‌العاده دارد.

 

10. دسته گل ترکیبی رژگونه بلومیست

دسته گل ترکیبی رژگونه بلومیست

در این جا، بلومیست درخت بید خشک، بید بیدمشک، پونه کوهی و نخ آب نبات رابا ساقه‌های‌ مگنولیا ستاره‌اي و چوب سگ «که بیشتر از پارچه‌های‌ نوساز ساخته شده‌اند» ترکیب می کند. 

 

11. بومادران طلایی خشک و شادی

بومادران طلایی خشک و شادی

با رنگ طلایی، این دسته گل الهام گرفته از چمنزار شامل مجموعه اي از بومادران، مینی توت فرنگی و بلوگرس اسـت. ان رابا یک گلدان سرامیکی سفید ست کنید تا ظاهری مینیمال داشته باشید یا ان رابا گل های‌ خشک تر ترکیب کنید تا ظاهری جسورتر داشته باشید.

 

12. دسته گل خشک شده در غروب آفتاب

دسته گل خشک شده در غروب آفتاب

این دسته گل خشک شده با الهام از رنگ های‌ زیبای غروب آفتاب شامل علف پامپاس، گل توت فرنگی، پاپاور، علف آلسی و غلاف سیاه دانه اسـت. سرسبز اسـت «قطر 9.5 اینچ» و بـه زیبایی با یک گلدان سرامیکی جفت می شود.

 

13. بلومیست نفس کودک را حفظ کرد

بلومیست نفس کودک را حفظ کرد

نفس نوزاد نمادی از عشق اسـت «انها را بـه هدیه اي عالی برای زوج ها تبدیل می کند»؛ اما گل ظریف نیز انتخاب محبوبی برای مادران باردار اسـت زیرا با پاکی همراه اسـت. گل های‌ ظریف بـه خودی خود زیبا و ساده بـه نظر می‌رسند، اما بـه خوبی با گل های‌ خشک دیگر جفت می شوند.

 

14. آستوریا

آستوریا

این دسته گل خشک خنثی شامل خوشه های‌ گندم، کراسپدیا، لوفا، دم خرگوش، گچ و ساقه های‌ زیباتر اسـت. اگر چه این یک انتخاب گران‌تر اسـت، اما شامل گلدان سرامیکی طلایی 4 اینچ در 6 اینچ میشود!

 

✅ مطالب مشابه: گل آرایی های بسیار زیبای منجمد

 

در پایان

دسته گل ها فقط بـه سادگی ساخته نمی شوند، بلکه آثار هنری هستند که از گل و برگ ایجاد می شوند. دراین جا در مورد چگونگی ایجاد یک فضای متمایز با استفاده از گیاهان و گل‌های‌ زیبا و خشک صحبت کردیم.