بروزرسانی : 24 مهر 1402

بهترین مدل کابینت آشپزخانه سبز (30 مدل کابینت)

بهترین مدل کابینت آشپزخانه سبز (30 مدل کابینت)

ما دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان لیستی از رنگ الهام گرفته از طبیعت را انتخاب کنید، از مریم گلی خاکی و زیتونی گرم گرفته تا زمردی روشن و سبز دریایی را منتشر کرده ایم.

مدل های کابینت آشپزخانه سبز رنگ 

1. به سراغ کابینت های دو رنگ بروید

به سراغ کابینت های دو رنگ بروید

از شرکت طراحی و ساخت Forge & Bow یادداشت کنید و با کابینت هاي‌ دو رنگ تضاد ایجاد کنید. در بالا، کابینت هاي‌ سفید با پانل هاي‌ شیشه اي و دستگیره هاي‌ گرد کوچک وجوددارد. در پایین، کابینت ها بـه رنگ سبز تیره با سخت افزار بصری بیشتر رنگ آمیزی شده اند.


مطالب مشابه: کابینت مدرن برای آشپزخانه


2. سبز مریم گلی را به دیوارها ببرید و اصلاح کنید

سبز مریم گلی را به دیوارها ببرید و اصلاح کنید

هنگامی کـه روی یک سایه سبز تسکین دهنده قرار می‌گیرید، میتوانید از ان بر روی دیوارها و تزئینات نیز استفاده کنید. در این جا، جولیا چسمن، طراح داخلی، حتی یخچال را پنهان کرده و ان را در پشت یک کابینت بـه همان رنگ پنهان می کند.

3. در مورد کانترهای سبز آبی و تیره تصمیم بگیرید

در مورد کانترهای سبز آبی و تیره تصمیم بگیرید

با ترکیب کابینت‌هاي‌ سبز-آبی با میز خاکستری تیره، مانند طراح داخلی کیت لستر، جلوه‌اي چشمگیر ایجاد کنید. برای روشن نگه داشتن فضا، یک پشتی مایل بـه سفید اضافه کنید و کابینت هاي‌ بالایی رابا قفسه هاي‌ باز عوض کنید.

4. سبز پاستلی را با چوب های طبیعی مخلوط کنید

سبز پاستلی را با چوب های طبیعی مخلوط کنید

رنگ‌هاي‌ اشباع‌تری مانند این سبز روشن و گچی را در آغوش بگیرید. Caren Rideau، بنیانگذار گروه طراحی آشپزخانه، کابینت‌هاي‌ سبز بالایی رابا کابینت‌هاي‌ پایین چوبی و نمایش تخته‌هاي‌ برش چوب طبیعی در قفسه‌هاي‌ باز تکمیل می کند.

5. یک رنگ الهام گرفته از طبیعت پیدا کنید

یک رنگ الهام گرفته از طبیعت پیدا کنید

شبیه رنگ برگ ها یا خزه، این سبز الهام گرفته از طبیعت، بیانیه اي طراحی می کند ودر عین حال بسیار خنثی اسـت. برای تکمیل طراحی، کریستین مارینو از KozyKasa قفسه‌هاي‌ شناور چوب خام و سخت‌افزار طلا را بـه همراه دارد.

6. بین آبی یا سبز انتخاب نکنید

بین آبی یا سبز انتخاب نکنید

اگر بین آبی یا سبز دویده شده اید، سایه اي را پیدا کنید کـه درست در وسط باشد. در این جا، امیلی هندرسون، طراح داخلی، بـه دنبال سبزی دریایی اسـت کـه بـه نظر میرسد و احساس می کند کـه از طبیعت آمده اسـت.

7. سبز تیره را با سخت افزار طلایی جفت کنید

سبز تیره را با سخت افزار طلایی جفت کنید

برای یک استایل چشمگیر، بر کسی پوشیده نیست کـه رنگ سبز و طلایی ترکیبی عالی هستند. در این جا، گروه طراحی TKS از سایه سبز تیره برای کابینت ها، قفسه هاي‌ شناور و تزئینات «از جمله قالب گیری دور پنجره» استفاده می کند.

8. آن را سفید و روشن نگه دارید

آن را سفید و روشن نگه دارید

اگر سایه سبز پر جنب و جوش را برای کابینت درنظر می‌گیرید، فضا رابا دیوارهای سفید و پشتی سنگ مرمر روشن متعادل کنید. در این جا، Banner Day Interiors رنگ ها رابا یک سایه الگوی سبز و سفید بـه هم گره میزند.

9. سبک روستایی را در آغوش بگیرید

سبک روستایی را در آغوش بگیرید

برای طراحی شیک و جذاب، کابینت‌هاي‌ سبز رنگ و زیبا رابا لهجه‌هاي‌ آشپزخانه روستایی ترکیب کنید – یک هود اجاق چوبی طبیعی، نورپردازی الهام‌گرفته از کلاسیک و ظروف عتیقه را درنظر بگیرید.

10. رنگ تیره و مودی را در نظر بگیرید

رنگ تیره و مودی را در نظر بگیرید

با سایه سبز-قهوه اي در تمام کابینت هاي‌ آشپزخانه «از جمله جزیره آشپزخانه»؛ شرکت طراحی BHDM Design یک فضای داخلی چشمگیر ایجاد می کند. سه آویز بزرگ کره بر فراز جزیره بـه درام اضافه می‌کنند.

11. عناصر طبیعی چوب را معرفی کنید

عناصر طبیعی چوب را معرفی کنید

بدون توجه بـه سایه، سبز و چوب وقتی باهم جفت میشوند فضایی آرام ایجاد می‌کنند. در این جا، اشلی دلاپ، طراح داخلی، رنگ سبز خاکی رابا رنگ‌هاي‌ چوبی مختلف، از قفسه‌هاي‌ باز گرفته تا صندلی‌هاي‌ بار جزیره‌اي آشپزخانه، جفت میکند.

12. با یک پالت رنگ روشن بچسبید

با یک پالت رنگ روشن بچسبید

با سایه سبز کم رنگ، میتوانید رنگ را بـه آشپزخانه وارد کنید بدون این کـه از یک پالت رنگ خنثی دور شوید. این ظاهر را از شرکت طراحی Hearth Homes Interiors تکرار کنید و با لهجه‌هاي‌ طلایی و قفسه‌بندی چوبی ببافید.

13. لهجه های مشکی را بیاورید

لهجه های مشکی را بیاورید

برای زیبایی مدرن و شیک، کابینت سبز زمردی رابا کابینت هاي‌ مشکی و وسایل روشنایی هماهنگ کنید. در این جا، LH.Designs حتی از سایه سبز روشن روی هود محدوده استفاده می کند.

14. یک دوز جذابیت یکپارچهسازی با سیستمعامل خوش آمدید

یک دوز جذابیت یکپارچهسازی با سیستمعامل خوش آمدید

رنگ سبز نعنایی کـه در دهه 1950 رنگ پاستلی محبوبی داشت، در آشپزخانه‌ها بازمی‌گردد – بـه فضای داخلی مدرن یک رنگ وینتیج جذاب می‌افزاید.

15. برو با پالت زیتون

برو با پالت زیتون

گرمای کابینت‌هاي‌ سبز زیتونی رابا میزهای مرمری، سخت‌افزار طلایی براق و کف‌پوش کاشی موزاییکی سفید متعادل کنید.

16. بازی با بافت های مختلف

بازی با بافت های مختلف

دیواری رابا کاشی هاي‌ شیشه اي مترو بپوشانید تا با چند رنگ سبز مختلف بـه فضای شـما نفوذ کنید. یکی از رنگ هاي‌ تیره رنگ کابینت آشپزخانه را بیرون بکشید تا همه ی چیز را بـه هم گره بزنید.


مطالب مشابه: آشپزخانه جذاب با 27 مدل کابینت سفید + عکس


17. کنتراست ایجاد کنید

کنتراست ایجاد کنید

با تجهیز بقیه آشپزخانه با کاشی ها، کفپوش ها و وسایل با کنتراست بالا، بـه کابینت هاي‌ با رنگ جواهر فضایی برای درخشندگی بدهید.

18. آن را سبک و روشن کنید

آن را سبک و روشن کنید

از بسیاری جهات، سبز روشن میتواند بـه اندازه سفید یا خاکستری خنثی باشد. از این طرح یادداشت کنید و کابینت هاي‌ پسته اي کم رنگ رابا میزهای بتنی و کاشی هاي‌ پشتی سفید کرمی جفت کنید.

19. سبز را به سقف ببرید

سبز را به سقف ببرید

با رنگ آمیزی کابینت ها، قفسه هاي‌ باز و دیوارها در همان سایه غنی، رنگ را از کف بـه سقف منتقل کنید. ان رابا رنگ هاي‌ سفید، مانند یک میز مرمری یا دسته اي از چراغ هاي‌ آویز، بشکنید.

20. آن را با دیوارهای سفید متعادل کنید

آن را با دیوارهای سفید متعادل کنید

کابینت هاي‌ آشپزخانه با رنگ سبز تیره همانطور کـه هست ظاهری دارند، اما واقعاً با رنگ هاي‌ چوبی گرم و سفیدهای روشن ظاهر میشوند.

21. مریم گلی را در برابر کاشی های براق قرار دهید

مریم گلی را در برابر کاشی های براق قرار دهید

با رنگ آمیزی کابینت ها در سایه سبز آرامش بخش برای تکمیل عناصر قدیمی، زندگی جدیدی را در فضای قدیمی تر «مثل آشپزخانه 100 ساله Jacey Duprie کـه در این جا نشان داده شده اسـت» دم کنید. کاشی‌هاي‌ براق مترو و سخت‌افزارهای طلایی، بـه اتاق ظاهری مدرن می دهند.

22. کابینت های دو رنگ را انتخاب کنید

کابینت های دو رنگ را انتخاب کنید

با رنگ آمیزی کابینت هاي‌ بالایی بـه رنگ سبز متمایل بـه زرد، آشپزخانه تک رنگ را شاد کنید. برای ایجاد حس هماهنگی، یک دونده را درخانواده رنگی یکسان دراز بکشید.

23. چارتروز را به سقف بیاورید

چارتروز را به سقف بیاورید

اجازه دهید Chartreuse رنگ برجسته در آشپزخانه کاملا سفید شـما باشد. از ان برای تبدیل جزیره بـه یک نقطه کانونی استفاده کنید، سپس ان را تا سقف با کاغذ دیواری هماهنگ گینگهام حمل کنید.

24. همه جا با فوم درز بچسبید

همه جا با فوم درز بچسبید

بهترین مدل کابینت

آشپزخانه خودرا با لایه هایي از فوم دریایی، آبی روشن و سفید زنده کنید. جزئیات گل و بافت هاي‌ بافته شده رابا هم ترکیب کنید تا فضای باز و مطبوع اتاق را ایجاد کنید.

25. یک گوشه رنگارنگ حک کنید

یک گوشه رنگارنگ حک کنید

اگر برای رنگ سبز کامل آماده نیستید، با رنگ آمیزی بخش کوچکی از آشپزخانه خود در نعناع خاموش شروع کنید. بقیه چیزها را نسبتاً خنثی نگه دارید، بنابر این واقعاً تأثیر می‌گذارد.

26. جزیره بیانیه را نقاشی کنید

جزیره بیانیه را نقاشی کنید

سبز زمردی بـه خوبی با رنگ هاي‌ خنثی جفت می‌شود – سفیدهای شفاف، خاکستری تیره و مشکی هاي‌ پررنگ – و ان را برای یک جزیره برجسته عالی می کند.

27. مکمل طراحی سنتی

مکمل طراحی سنتی

مریم گلی شسته شده بـه عنوان یک ماده خنثی عمل می کند ودر مقابل آجرهای سفید یا کاشی هاي‌ رنگ روشن، رنگ هاي‌ خاکستری طبیعی خودرا بیرون میکشد. قفسه هاي‌ شناور چوبی احیا شده و لوازم مشکی براق کنار هم قرار گرفتن عالی را فراهم می‌کنند.

28. مقداری سبز روشن اضافه کنید

مقداری سبز روشن اضافه کنید

برای داشتن ظاهری منسجم، داخل کابینت هاي‌ جلوی شیشه اي رابا جزیره آشپزخانه هماهنگ کنید. اما اگر نمیخواهید خیلی همسان باشید، سایه‌هاي‌ مختلفی را درخانواده رنگ‌هاي‌ یکسان انتخاب کنید – جزیره‌اي تیره‌تر با کابینت‌هاي‌ روشن‌تر یا برعکس.

29. رنگ های زمینی را به کار ببرید

رنگ های زمینی را به کار ببرید

دنج و جذابیت آشپزخانه رابا کابینت هاي‌ آشپزخانه سبز خزه اي کـه روی کاشی هاي‌ سفالی و دیوارهای تخته اي قرار گرفته اند، در آغوش بگیرید.

30. سبک های وینتیج را برجسته کنید

سبک های وینتیج را برجسته کنید

با طراحی الهام گرفته از یکپارچهسازی با سیستمعامل، با کابینت هاي‌ آشپزخانه نعنایی پر جنب و جوش و کفپوش شش ضلعی سیاه و سفید، ان را بـه گذشته برگردانید.


مطالب مشابه: ترتیب کابینت‌ های آشپزخانه


در پایان

بسته بـه ترجیح خود، ممکن اسـت انتخاب کنید کـه از یک پالت دو رنگ استفاده کنید یا کابینت هاي‌ بالایی رابا قفسه هاي‌ باز عوض کنید – هردو روش عالی برای تضمین عدم تسلط رنگ بر فضا. ما همچنین الهاماتی را برای سبک‌هاي‌ آشپزخانه روستایی، یکپارچهسازی با سیستمعامل و الهام‌گرفته از سبک قدیمی گنجانده‌ایم. چه آشپزخانه بزرگ یا کوچک داشته باشید، مطمئناً یک سایه سبز زرق و برق دار پیدا خواهید کرد کـه طراوت آشپزخانه را تلقین می کند.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت