تا کردن دستمال سفره با این 25 ایده آسان

تا کردن دستمال سفره با این 25 ایده آسان

ما دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز گلچینی از ایده هاي‌ آموزش هاي‌ ساده برای تا کردن دستمال سفره با این 25 ایده آسان را منتشر کرده ایم.

 

ایده های تا کردن دستمال سفره

 

1. دستمال پاکت

دستمال پاکت

چه یک کارت شخصی یا یک نامه کوچک را داخل ان تا کنید، این پاکت ساده راهی عالی برای خطاب بـه مهمانانتان اسـت. بعد از این کـه چند تا ساده درست کردید، یک نگین یا دکمه زیبا را روی ان قرار دهید تا جلوه اي زیبا داشته باشید.

 


مطالب مشابه: آموزش تصویری تزیین دستمال سفره به شکل گل رز


 

2. دستمال سفره درخت کریسمس

دستمال سفره درخت کریسمس

یک دستمال پارچه اي را بـه شکل درخت کریسمس تا کنید، سپس روی ان زیورآلات توپی مینیاتوری بزنید. در رنگ‌ها خلاقیت بـه خرج دهید یا با یک دستمال سبز رنگ بچسبانید تا ان را واقعی نگه دارید. نکته: از یک دستمال حاشیه برای بافت بیشتر استفاده کنید و سعی کنید تکه هاي‌ حاشیه را در نقاطی کـه شبیه شاخه هاي‌ کاج اسـت قرار دهید.

 

3. دستمال پاپیونی گره

دستمال پاپیونی گره

با یک دستمال ساده پاپیونی کـه برای هر موقعیتی بـه اندازه کافی همه ی کاره اسـت، ظاهری جاودانه داشته باشید. هنگامی کـه این تکنیک آسان را یاد گرفتید، میتوانید بارها و بارها از ان استفاده کنید – فقط دستمال‌ها را عوض کنید تا با فصل یا تعطیلات فعلی جفت شوند.

 

4. دستمال گوش اسم حیوان دستمال

دستمال گوش اسم حیوان دستمال

چه در بین وعده عید پاک باشد و چه شام، این دستمال‌هاي‌ گوش خرگوش شایان ستایش، جلوه عجیبی را بـه هر سفره‌اي می‌بخشند – بـه‌خصوص وقتی از پارچه‌اي پر جنب و جوش یا طرح‌دار استفاده میکنید. برای ایجاد مجدد مراحل زیر را دنبال نمایید:

  1. یک دستمال پارچه اي را از وسط تا کنید تا بـه شکل مثلث در بیاید، سپس ان را بـه صورت نوار بلند بغلتانید و دوباره از وسط تا کنید.
  2. یک لوله تمیزکننده 6 اینچی را از یک مهره عبور دهید و ان را در اطراف دستمال ثابت کنید.
  3. سه لوله پاک کننده 3 اینچی را از بین مهره ها وارد کنید تا شبیه سبیل شوند.

 

5. دستمال سفره ستاره هشت پر

دستمال سفره ستاره هشت پر

این شکل ستاره اي هوشمندانه، بدون توجه بـه طرح رنگی کـه انتخاب می کنید، بـه هر مناسبتی زیبایی می بخشد. با رنگ قرمز یا سبز جشنی روشن شوید یا با صورتی پاستلی یا نارنجی گرم ان را آرام نگه دارید. با یک دستمال پارچه‌اي استاندارد 20 اینچی شروع کنید، ان را از وسط تا کنید و سپس با اتو فشار دهید تا یک چین ایجاد شود. تا زدن و فشار دادن را تا زمانی کـه شکل ذوزنقه‌اي ایجاد کنید ادامه دهید. نکته: از گیره‌هاي‌ کاغذ استفاده کنید تا کناره‌ها را درکنار هم نگه دارید. برو

 

6. دستمال شیرینی پوپر

دستمال شیرینی پوپر

بزرگسالان و کودکان عاشق این دستمال سفره هیجان انگیز خواهند بود کـه شبیه یک آب نبات بـه نظر می‌رسد. می توانید ظروف تخت را داخل ان قرار دهید، اما برای یک سورپرایز سرگرم‌کننده، یک تکه آب نبات، شکلات یا نعناع نفس بکشید.

 

7. دستمال جیبی ساده

دستمال جیبی ساده

در این جا یک دستمال جیبی ساده و زیبا برای قرار دادن ظروف نقره یا دراین مورد، یک ساقه ساده لاله وجوددارد. از تعطیلات گرفته تا مهمانی هاي‌ شام، این دستمال تا شده زیبا فوق العاده همه ی کاره اسـت و برای هر دستمال پارچه اي کـه دارید مناسب اسـت.

 

8. دستمال پاپیونی عصایی آب نباتی

دستمال پاپیونی عصایی آب نباتی

بیش از یک راه برای بستن پاپیون جشن وجوددارد. برای این ایده چیدمان مکان ساده و شیک، یک دستمال راه راه قرمز و سفید را دریک پاپیون مرتب تا کنید – درست مانند بند کفشتان. بادقت یک روبان قرمز را در مرکز ببندید تا محکم شود.

 

9. دستمال بوقلمون

دستمال بوقلمون

برای بهترین میز شکرگزاری خود، این ترفند را از جنی دبلیو چان – مغز پشت کانال یوتیوب درخت اوریگامی – بیرون بکشید. توجه: برای ساختن یک پرنده برای هر مکان، بـه دو دستمال پارچه‌اي نیاز دارید – اما هر دوی ان‌ها زمانی کـه زمان استفاده از قاشق روی سس اسـت، مفید خواهند بود!

 


مطالب مشابه: تزیین سفره با دستمال های شیک


 

10. دستمال هندوانه

دستمال هندوانه

سرگرم کننده، کاربردی و سریع، پیک نیک شـما بدون ان کامل نمی‌شود. دستمال یکبار مصرف قرمز و سبز راه حلی اسـت. بعد از این کـه رنگ ها را روی هم قرار دادید، دو سرو را بـه شکل مثلث تا کنید. فراموش نکنید کـه با یک نشانگر سیاه روی دانه هاي‌ کوچک بکشید.

 

11. دسته گل نرگس دستمال سفره

دسته گل نرگس دستمال سفره

دستمال سفره خودرا تا کنید تا بـه عنوان یک گلدان عمل کند، سپس یک گل کاغذی را برش دهید تا داخل ان قرار گیرد تا فضایی زیبا داشته باشید. برای ابعاد بیشتر، از یک دستمال با حاشیه استفاده کنید.

 

12. دستمال سفره کلاه جن

دستمال سفره کلاه جن

چه با دستمال سبز، قرمز یا آبی همراه باشید، می توانید این دستمال سفره خنده دار کلاه جن را در کمتر از یک دقیقه بازسازی کنید. دستمال را از وسط تا کنید و سپس ان را رول کنید. پایین را تا کنید تا لبه کلاه را تشکیل دهید و کارتان تمام شد!

 

13. دستمال برگ

دستمال برگ

یک دستمال کاغذی متوسط «ما رنگ قرمز یا نارنجی را پیشنهاد میکنیم» را بـه شاخ و برگ هاي‌ پاییزی زیبا تبدیل کنید. ابتدا دستمال را از وسط تا کنید، سپس تمام ان رابا آکاردئونی تا کنید. دو بلندترین نقطه را در حالی کـه مرکز متصل را بـه هم می چسبانید وصل کنید، بـه زودی شکل برگ را نشان خواهید داد.

 

14. دستمال ماهی

دستمال ماهی

وقتی این بچه ها سروصدا کنند سر میز شام دعوا نمی‌شود. پس از یک یا دو دقیقه تا کردن، شایان ستایش ترین ماهی کوچک را خواهید داشت. با استفاده از دستمال‌هاي‌ کاغذی نقطه‌دار، کمی سرگرم‌کننده شوید.

 

15. دستمال خرگوش

دستمال خرگوش

در این جا یک ایده بازیگوش برای سفره روز عید پاک شـما وجوددارد. با گذاشتن دستمال بـه صورت وارونه و یک نقطه بـه سمت خود شروع کنید. بعد از یکسری تا و ورق زدن، گوش ها را بـه دلخواه تنظیم کنید.

 

16. هدیه میز فوروشیکی

هدیه میز فوروشیکی

مهمانان خودرا با بازسازی این تکنیک بسته بندی ژاپنی تحت تاثیر قرار دهید. یک دستمال پارچه اي را بـه صورت مورب بچرخانید و یک هدیه مستطیلی کوچک در مرکز قرار دهید. گوشه هاي‌ بالا و پایین را بـه اسانی دور هدیه تا بزنید. پارچه اضافی را جمع کنید و دو گره بزنید. کادو رابا یک شاخه سبزی، آب نبات یا کارت شخصی بپوشید.

 

17. دستمال کاغذی خوش شانس

دستمال کاغذی خوش شانس

تا کردن دستمال سفره با این 25 ایده آسان

ممکن اسـت طبق معمولً برای روز ولنتاین یک مهمانی شام برگزار نکنید، اما این دستمال‌هاي‌ زیبا ممکن اسـت الهام بخش شـما باشند. وقتی تا کردن را تمام کردید، پیام هاي‌ شیرین را روی تکه هاي‌ کوچک کاغذ چاپ کنید تا بـه عنوان یک ثروت خوب عمل کنید.

 

18. دستمال گل

دستمال گل

با این پیچ و تاب خاص بـه بیرون از گلدان فکر کنید. یک دستمال پارچه اي بـه رنگ دلخواه بردارید و بـه شکل مربع تا کنید. سپس ان را برگردانید ودر گوشه ها تا کنید. در نهایت، لبه هاي‌ پایینی را بیرون بیاورید و یک گل دوست داشتنی خواهید داشت.

 

19. دستمال رز

دستمال رز

با یک گل رز دوست‌داشتنی کـه مطمئناً شگفت‌انگیز اسـت، بـه میز خود فقط یک لمس عاشقانه بدهید. برای این ظاهر، یک دستبند قرمز قابل شستشو بردارید و ان را بـه شکل یک رول بلند و نازک درآورید. سپس گوشه سمت چپ را پایین نگه دارید تا یک زاویه قائمه ایجاد کنید. سپس، شروع بـه چرخاندن پارچه بـه شکل گل رز کنید. در نهایت ان را برگردانید و انتهای شل را در جای خود قرار دهید.

 

20. دستمال سفره دو ستاره

دستمال سفره دو ستاره

با یک “ستاره دوگانه” درخشان در هر محیطی دو برابر جذابیت دریافت کنید. برای ایجاد این ظاهر، بـه دستمال هاي‌ مربعی با رنگ دلخواه نیاز دارید. بعد از چند تا زدن سریع، بخش هاي‌ بین چین ها را محکم بـه سمت پایین بکشید تا هر کدام بـه شکل V شکل بگیرند. شـما این مرحله را در طرف دیگر تکرار خواهید کرد. هنگامی کـه بـه شکل دلخواه خود رسیدید، اجازه دهید دستمال بـه این زیبایی باز شود.

 

21. دستمال تاج

دستمال تاج

طراحی تاج یک طرح کلاسیک اسـت کـه باید حداقل یکبار در تعطیلات انجام شود. یک دستمال قرمز کلاسیک معجزه می‌کند. پس از اتمام تا زدن پارچه، سمت چپ و راست را فر کنید تا از وسط بـه هم برسند و یکی را در دیگری فرو کنید. سپس، دو طرف را تا کنید تا شاهانه ترین تاج را نشان دهید.

 


مطالب مشابه: جلوه زیبا با تزیین دستمال سفره « تصویری»


 

در پایان

اگر چه، بیشتر این ایده‌هاي‌ هوشمندانه فوق‌العاده همه ی‌کاره هستند – تنها کاری کـه باید انجام دهید این اسـت کـه با یک دستمال سفره جشن یا فصلی تعویض کنید. یکی از موارد مورد علاقه ما شامل یک دستمال جیبی ساده برای قرار دادن کارد و چنگال، یک دستمال پاکت ستایش برای بـه اشتراک گذاشتن یادداشت هاي‌ شیرین و یک گره پاپیونی کلاسیک اسـت کـه برای هر فصلی کار میکند.

جدیدترین مطالب سایت