بروزرسانی : 8 آبان 1402

50 روش خلاقانه برای تزئین ایوان خود در پاییز + عکس

50 روش خلاقانه برای تزئین ایوان خود در پاییز + عکس

50 روش خلاقانه برای تزئین ایوان خود در پاییز  ما دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز لیستی از نمایشگرهای کدو تنبل، فانوس‌ها و چراغ هاي‌ دنج‌تر برای خوشحال کردن همه ی در محله هست را منتشر کرده ایم.

50 روش جدید برای تزئین ایوان خود

با پاییز، هوای خنک‌تر می آید و فرصتی برای تکیه دادن بـه همه ی چیز دنج با دکوراسیون پاییزی مقرون بـه صرفه اسـت. درکنار گزینه‌هاي‌ بی‌پایان دکور پاییزی در آمازون، همه ی چیز از صنایع دستی پاییزی و تاج‌هاي‌ گل تاک انگور گرفته تا ایده‌هاي‌ خلاقانه کدو تنبل حک‌شده وجوددارد.

1. DIY یک گلدسته رنگارنگ پاییزی

DIY یک گلدسته رنگارنگ پاییزی

با یک گلدسته عبارت جشن از ملحفه و نخ نمدی رنگارنگ بـه پاییز خوش آمدید. عباراتی با مضمون پاییزی مانند «بیا عاشق شویم»؛ «سلام کدو تنبل» و «زندگی کدو حلوایی اسـت» را امتحان کنید.


مطالب مشابه: تفاوت های پاسیو با بالکن و ایوان


2. کدو تنبل نارنجی را با سفید عوض کنید

کدو تنبل نارنجی را با سفید عوض کنید

کدو تنبل هاي‌ سفید نه تنها برای حکاکی و نقاشی عالی هستند، بلکه برای دکوراسیون منزل شـما نیز عالی هستند. با قرار دادن کدوهای سفید در دو طرف ایوان جلویی خود برای تقارن، یک نمایشگر چشم نواز ایجاد کنید. یک گلدان سبزه اضافه کنید «یک سرخس کار می کند!» و کدوهایی با اندازه هاي‌ مختلف انتخاب کنید تا بیشترین جذابیت را داشته باشید.

3. در را با برگ قاب کنید

در را با برگ قاب کنید

هیچ چیز مانند زیبایی تغییر رنگ برگ هاي‌ پاییزی نیست. با یک گلدسته بلند کـه با برگ هاي‌ افرا مصنوعی در سایه هاي‌ قرمز، نارنجی و زرد تزئین شده اسـت، ظاهر را بـه درب ورودی خود بیاورید. با سوراخ کردن یک سوراخ کوچک در برگ هاي‌ افرا مصنوعی، خودتان انجام دهید. برای اتمام، نخ را از لای برگ ها بکشید تا دور درب قاب شود.

4. گل های روشن را در سبد کاشت ها قرار دهید

گل های روشن را در سبد کاشت ها قرار دهید

شکوفه هاي‌ پاییزی پر جنب و جوش – گل آفتابگردان، گل همیشه بهار، گل اطلسی – را گرد آوری کنید و انها را در سبدهای کاشت قرار دهید تا رنگ هاي‌ براق بـه چیدمان ایوان خود اضافه کنید.

5. اضافه کردن رنگ با صورتی

اضافه کردن رنگ با صورتی

رنگ آمیزی درب ورودی بـه رنگ غیرمنتظره یکی از ساده‌ترین راه ها برای خاطرجمعی از این‌که مهمانان تاثیر اولیه خوبی دارند، اسـت. بـه نظر می‌رسد نمی‌توانید روی یک رنگ حل و فصل کنید؟ سایه صورتی پاستلی را امتحان کنید – رنگی عالی برای متعادل کردن پالت دکور پاییزی معمولی.

6. از مس در ظروف غذاخوری استفاده کنید

از مس در ظروف غذاخوری استفاده کنید

بلاگر لورن برای ایجاد فضای پاییزی عالی برای میز ناهار خوری ایوان خود بـه یک ضربه مس تکیه کرد. مجموعه‌اي از لیوان‌هاي‌ مسی بـه گرما می‌افزایند، در حالی کـه کدو تنبل‌هایي کـه روی چینش برگ‌ها چیده شده‌اند، یک مرکز تصویری عالی را ایجاد میکنند.

7. کدو تنبل را با رنگ فلزی ارتقا دهید

کدو تنبل را با رنگ فلزی ارتقا دهید

بله، تزیین ایوان خود با کدو تنبل نارنجی همیشه ایده خوبی اسـت، اما اگر واقعاً میخواهید کارها را بالا ببرید، رنگی فلزی برنزی بـه ایوان خود بدهید. آثار نقاشی شده خودرا با چند غوره سفید، نارنجی و سیاه جفت کنید تا ظاهر پاییزی را کامل کنید.

8. سرمایه گذاری در یک چرخش

سرمایه گذاری در یک چرخش

لازم نیست تاب ها را برای تابستان رزرو کنید. اجازه دهید یک طرح سنتی یک حس بازیگوش را بـه ایوان شـما اضافه کند و بـه عنوان یک مکان دنج برای استراحت باشد. ان رابا چند بالش پرتابی شیک و حتی یک پتوی پرتابی بپوشانید تا برای فصل مناسب باشد.

9. اضافه کردن بافت با صندلی های علف دریایی

اضافه کردن بافت با صندلی های علف دریایی

صندلی‌هاي‌ Seagrass بادوام، مقاوم در برابر لکه هستند و راهی ساده برای دادن حس ساحلی بـه ایوان شـما هستند. بـه علاوه، آن ها تقریبا هر دکور خنثی دیگری را کـه برای ست کردن ان انتخاب می کنید تکمیل می کنند «علف پامپاس و تاج گل‌هاي‌ گندم طلایی تنها چند انتخاب عالی هستند».

10. ایوان پشت خود را زیبا کنید

ایوان پشت خود را زیبا کنید

ایوان پشتی شـما نیز سزاوار دگرگونی پاییزی اسـت! از فضای سبز خود در ورودی را قاب بگیرید و اجازه دهید کدو تنبل ها از پله ها پایین بیایند تا جذابیت بصری داشته باشند.

11. لهجه های عتیقه را در آغوش بگیرید

لهجه های عتیقه را در آغوش بگیرید

با عتیقه جات جذابیت را بـه ارمغان بیاورید! از تابلوی خروس فلزی گرفته تا صندلی چوبی مضطرب، این ایوان الهام‌گرفته از پاییز، حس و حال خانه‌داری روستایی را تراوش میکند.

12. یک گوشه دنج بسازید

یک گوشه دنج بسازید

با یک ست مبلمان حصیری ساده، ایوان خودرا بـه فضایی مناسب برای سرگرمی تبدیل کنید. در شب هاي‌ سرد پاییزی، مهمانان شـما میتوانند با پتو گرم شوند.

13. رویکرد حداکثری را در پیش بگیرید

رویکرد حداکثری را در پیش بگیرید

اگر هالووین برای شـما برجسته ترین نقطه پاییز اسـت، فرصت تزئین ایوان جلوی خودرا برای روز بزرگ از دست ندهید. تعداد زیادی کدو تنبل، دری تزئین شده با برگ و یک جفت ساقه گندم خشک می تواند ظاهر را تکمیل کند.

14. یک نردبان چوبی اضافه کنید

یک نردبان چوبی اضافه کنید

فکر نکنید نردبان هاي‌ تزئینی فقط برای داخل خانه هستند. برای بـه نمایش گذاشتن بهترین پتوهای خود برای فصل پاییز، بـه سراغ پتویی با استعداد روستایی بروید.

15. بازی با الگو

بازی با الگو

لایه‌هاي‌ الگو هرگز در جان بخشیدن بـه یک فضا کوتاهی نمیکنند. در این جا، این ایوان محصور، سایه‌هاي‌ ساده رابا نقش‌هاي‌ زیبا، از بالش‌هاي‌ پرتابی هندسی گرفته تا قالیچه‌هاي‌ منطقه پریشان، متعادل می کند.

16. از مبلمان تابستانی استفاده کنید

از مبلمان تابستانی استفاده کنید

بالش‌هاي‌ فضای باز در سایه‌هاي‌ نارنجی و آبی، مبلمان تابستانی پاسیو را بـه مکانی دنج تبدیل می کنند تا در روزهای شلوغ جمع شوند.

17. رنگ های چوب را مخلوط کنید

رنگ های چوب را مخلوط کنید

مخلوط کردن روکش هاي‌ چوبی راهی عالی برای افزایش علاقه بصری ایوان شـما اسـت. دور میز خودرا با صندلی هایي در رنگ هاي‌ چوبی متنوع احاطه کنید – یک افزودنی عالی برای کفپوش چوبی قهوه اي.

18. چراغ های رشته ای را آویزان کنید

چراغ های رشته ای را آویزان کنید

با درخشندگی ملایم چراغ هاي‌ رشته اي، محیطی آرام و دنج ایجاد کنید – مناسب برای عصرهای خنک پاییزی.

19. لمس های شبح وار «در عین حال شیک» را اضافه کنید

لمس های شبح وار «در عین حال شیک» را اضافه کنید

هرگز زود نیست کـه ایوان خودرا برای هالووین آماده کنید، بـه خصوص اگر عاشق فصل شبح وار هستید. این نمای بیرونی همه ی نشانه‌ها را نشان میدهد، از تاج گل سیاه وهم‌آور و تار عنکبوت مرموز گرفته تا چراغ آویز مهره‌دار مشکی و کلاه‌هاي‌ جادوگر آویزان.

20. یک آینه آویزان کنید

یک آینه آویزان کنید

آینه ها فقط برای داخل خانه نیستند. با آویزان کردن یک آینه بزرگ بالای یک نیمکت، فضای داخلی خانه را بـه ایوان خود ببخشید – و ان را روشن کنید.

21. گیاهان را در سبدهای بافته شده قرار دهید

گیاهان را در سبدهای بافته شده قرار دهید

بله، گلدان هاي‌ سفالی بـه همان اندازه کلاسیک هستند، اما دلیلی وجود ندارد کـه نتوانید سبزی را در سبدهای بافته شده اي کـه کمی پیتزا دارند قرار دهید.

22. یک تاپیاری کدو تنبل روی هم درست کنید

یک تاپیاری کدو تنبل روی هم درست کنید

چه از کدو تنبل واقعی و چه مصنوعی استفاده می کنید، توپیاری یک راه آسان جشن برای افزایش جذابیت خانه شـما اسـت. کدو تنبل هاي‌ موروثی تخت پایه اي عالی هستند!

23. با شاخ و برگ های پاییزی مصنوعی تزئین کنید

با شاخ و برگ های پاییزی مصنوعی تزئین کنید

از برگ هاي‌ مصنوعی برای نمایش رنگ هاي‌ زیبای برداشت استفاده کنید. برگ هاي‌ زرد، نارنجی و قرمز کاملاً با کدو تنبل هاي‌ کوچک، سبدهای حصیری و یک پتو پرتابی نارنجی کـه روی تاب پوشانده شده اسـت، جفت می شوند.

24. آن را کلاسیک نگه دارید

آن را کلاسیک نگه دارید

برای داشتن یک استایل ساده و شیک کـه با هر زیبایی منزل هماهنگ میشود، از چند کدو تنبل و گل تازه استفاده کنید. اگر یک تاج گل پاییزی چشمگیر نیز بـه نمایش بگذارید، امتیاز جایزه بزرگی دریافت خواهید کرد.

25. صنایع دستی کدو تنبل خود را به نمایش بگذارید

صنایع دستی کدو تنبل خود را به نمایش بگذارید

چه چیزی بیشتر از حکاکی کدو تنبل یا تزئین انها با پارچه هاي‌ شیک دوست ندارید، با قرار دادن استراتژیک انها در ایوان خود انها را بـه بخشی از دکوراسیون ایوان پاییزی خود تبدیل کنید.


مطالب مشابه: تعبیر خواب ایوان به روايت منوچهر مطيعی تهرانی


26. آتش گودال را بشکنید

آتش گودال را بشکنید

در شب هاي‌ خنک پاییزی دور آتش بنشینید. بالش‌هاي‌ پرتابی آزتک و کوسن‌هاي‌ خز مصنوعی صندلی مکمل این صندلی‌هاي‌ حصیری متعلق بـه اواسط قرن اسـت. مراقب باشید: از چاله هاي‌ آتش نباید در ایوان سرپوشیده استفاده کرد.

27. پرتاب ها را در خود جای دهید

پرتاب ها را در خود جای دهید

پرتاب‌ها راهی برای ایجاد احساس اسانی در هر فضایی دارند – حتی اگر در فضای باز باشد. تنها چیزی کـه لازم اسـت تعدادی از پتوهای نرم مورد علاقه شـما اسـت تا ایوان شـما را برای فصل جذاب کند.

28. نمایش مجموعه ها

نمایش مجموعه ها

ممکن اسـت دکوراسیون مانتو خودرا بـه صورت فصلی بـه روز کنید، پس همین رویکرد رابا کابینت پر از وسایل کلکسیونی در ایوان خود در پیش بگیرید «گیاهان و گل ها را فراموش نکنید». همسایه‌هاي‌ شـما وسوسه میشوند کـه هر زمان کـه از آنجا عبور می کنند عکس بگیرند.

29. یک بانوج بیاورید

یک بانوج بیاورید

پاییز امسال، مبل و صندلی هاي‌ سنتی فضای باز را کنار بگذارید. بـه دنبال یک بانوج بروید تا تعطیلات تابستانی را مستقیماً بـه پاییز ببرید.

30. هی بیل بپوش

هی بیل بپوش

عدل یونجه یک راه خلاقانه برای وارد کردن بافت بـه دکوراسیون پاییزی شـما اسـت. بـه جای این‌که تمام لهجه هاي‌ تزئینی خودرا مستقیماً روی زمین قرار دهید، از ارتفاعی کـه یک عدل یونجه ارائه می دهد استفاده کنید. ان رابا کدو تنبل، مخروط کاج، ذرت خشک و غیره شکل دهید.

31. یک تاج گل خانگی آویزان کنید

یک تاج گل خانگی آویزان کنید

این تاج گل ساده با الهام از طبیعت، یک کار ساده اسـت و بـه خوبی با برگ هاي‌ در حال تغییر فصل ترکیب میشود. فقط روبان و برگ هاي‌ مصنوعی را بـه فرم اکلیل اضافه کنید.

32. گل های تازه بچینید

گل های تازه بچینید

وقتی نوبت بـه ارتقای فضای بیرونی شـما می‌رسد، طبیعت بهترین دکوراسیون اسـت. گلدان‌ها و گلدان‌ها «از جمله گلدان‌هاي‌ آویزان» رابا هم ترکیب کنید تا یک استایل شیک برای فصل ایجاد کنید.

33. آزمایش با وزن رنگ

آزمایش با وزن رنگ

اگر فضایی را کـه عمدتاً سفید اسـت تزیین می کنید، چندین سایه با همان رنگ ببافید. در این جا، رنگ‌هاي‌ آبی روشن و عمیق بـه سقف و پنجره‌هاي‌ سفید این ایوان تضاد میدهند.

34. نگاهی به خانه‌های کشاورزی را امتحان کنید

نگاهی به خانه‌های کشاورزی را امتحان کنید

سبک خانه‌هاي‌ مزرعه – یک زیبایی شناسی دلپذیر کـه می تواند بـه یک فضا حس جمعی بدهد – برای پاییز عالی اسـت. کدو تنبل‌ها رابا رنگ‌هاي‌ روستایی و الهام‌گرفته از کشور، مانند فانوس‌هاي‌ چوبی، پرتاب شطرنجی و تاج گل شاخه‌اي ست کنید تا ایوان شـما برای فصل آماده شود.

35. سبزی را بگنجانید

سبزی را بگنجانید

مجموعه اي چشم نواز از کدو تنبل و کدو تنبل رابا گلدان هاي‌ بلند پر از سبزه هاي‌ سرسبز متعادل کنید. ساده اسـت!

36. نورپردازی لایه ای

نورپردازی لایه ای

چراغ‌هاي‌ رشته‌اي حسی بازیگوش بـه ایوان می‌افزایند، در حالی کـه فانوس‌هاي‌ پر از شمع‌هاي‌ سفید رنگی روستایی و پیچیده میدهند.

37. یک جعبه پنجره را پر کنید

یک جعبه پنجره را پر کنید

کدو تنبل، کدو حلوایی و گل‌ها با رنگ‌هاي‌ روشن، پنجره‌اي تنها را تقویت می کنند.

38. انباشته روی بالش ها

انباشته روی بالش ها

ترکیبی از بالش‌هاي‌ پرتابی نه تنها صندلی شـما را راحت‌تر و راحت‌تر میکند، بلکه راهی آسان برای بازی با الگوها و رنگ‌هایي اسـت کـه فصل را بـه تصویر میکشد.

39. ترکیب فلزات

ترکیب فلزات

اگر فضایی خنثی را تزئین می کنید، مخلوط کردن فلزات بهترین راه برای افزایش جذابیت بصری ان اسـت. ظروف فلزی و فانوس‌هاي‌ تزئینی را در ترکیبی از رنگ‌هاي‌ مشکی و نقره‌اي رنگارنگ امتحان کنید تا ظاهری شایسته اینستاگرام داشته باشید.

40. تقارن را تمرین کنید

تقارن را تمرین کنید

هر طراح داخلی قدرت تقارن را درک می کند. یک جفت گیاه مورد علاقه خودرا بـه نمایش بگذارید «سرخس ها یک انتخاب بدون شکست هستند»؛ همراه با لوازم جانبی دیگر مانند کدو تنبل، شمع و فانوس، تا ظاهر پاییزی عالی داشته باشید.

41. با لهجه های قدیمی ببافید

با لهجه های قدیمی ببافید

اگر از تزئین با وسایل قدیمی مانند میز یا صندوق عقب لذت می‌برید، چرا برای زیباتر کردن ایوان خود بـه آن ها اعتماد نکنید؟ آن ها بـه ویژه برای افزودن شخصیت بـه طرح طراحی سیاه و سفید مفید هستند.

42. در کدو تنبل بکارید

در کدو تنبل بکارید

حرکت نابغه: گل هاي‌ پاییزی را در کدو تنبل قرار دهید تا بـه سبک پاییزی تزیین شود.

43. جشن برداشت

جشن برداشت

روی کدوها انباشته کنید تا خوراکی پاییزی درست کنید کـه فضل فصل را برجسته می کند.

44. خوشامدگویی به مهمانان

خوشامدگویی به مهمانان

بـه بازدیدکنندگان نشان دهید کـه چقدر از همراهی انها لذت میبرید با یک تابلوی فرسوده کـه از آن ها استقبال زیادی می کند.

45. یک فانوس را با کدو تنبل پر کنید

یک فانوس را با کدو تنبل پر کنید

هنگامی کـه دریک فانوس یا نوع دیگری از ظروف تزئینی قرار میگیرد، مجموعه اي از کدوهای سفید می تواند بـه یک نقطه کانونی تبدیل شود.

46. طرف درب جلو

طرف درب جلو

یک صفحه نمایش متقارن یک ایوان استاندارد را بـه ورودی بزرگ تبدیل می کند و از مهمانان با تمام رنگ هاي‌ گرم و شاد پاییز پذیرایی می کند.

47. با حصیر تزئین کنید

با حصیر تزئین کنید

یک ورودی برهنه رابا یک حصیر فصلی بپوشید، مانند این‌که پر از کدو تنبل اسـت. فراموش نکنید کـه چند کدو تنبل را نیز کنار درب منزل خود بچینید!

48. به دنبال یک چیدمان مینیمالیست باشید

به دنبال یک چیدمان مینیمالیست باشید

سادگی هرگز از مد نمی افتد. یک پرتاب طرح دار روی نیمکت خود و چند کدو تنبل روی زمین قرار دهید تا ظاهری جذاب و مینیمالیست بـه دست آورید.

49. یک کمان روی آن قرار دهید

یک کمان روی آن قرار دهید

تکه کدو تنبل خودرا با پیچاندن روبان هاي‌ شیرین و راه راه در اطراف مراکز چاق کدو حلوایی زیبا کنید.

50. نمایش شماره خانه شما

نمایش شماره خانه شما

کدو تنبل هاي‌ مصنوعی شکل مناسبی برای روی هم چیدن هستند. با افزودن شماره خانه خود بـه این تاپیاری شایان ستایش، یک تماس شخصی ایجاد کنید.


مطالب مشابه: خانه هایی که حیاط ندارد اینجا را بخوانید !


در پایان

مهم نیست کـه ایوان شـما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، از این ایده ها استفاده کنید تا بـه اسانی ورودی خودرا بـه جذابیت واقعی فصل پاییز تبدیل کنید. تنها چیزی کـه لازم اسـت کمی خلاقیت و لهجه هاي‌ تزئینی اسـت کـه بهترین رنگ هاي‌ پاییز را بـه نمایش بگذارد.

برچسب‌ها: ,
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت