خرید و فروش در اینترنت

تزئین گیاه پامپاس + 15 روش تزئین

تزئین گیاه پامپاس + 15 روش تزئین

بله، از ساقه هاي‌ گیاه پامپاس خشک شده میتوان برای تزئین دکوراسیون منزل و محل کار استفاده کرد . دراین قسمت از مجله تالاب برای شـما همراهان عزیز گلچینی از جدید ترین مدل هاي‌ گل خشک و  تزئین گیاه پامپاس را منتشر کرده ایم.

 

جدیدترین دکور گل پامپاس

علف پامپاس ظاهری کرکی و پردار دارد و ساقه ها ممکن اسـت سفید روشن، قهوه اي ماسه اي یا حتی صورتی کم رنگ باشند. از اتاق‌هاي‌ نشیمن مدرن، ورودی‌هاي‌ جذاب و اتاق‌خواب‌هاي‌ بوهو گرفته تا اتاق‌هاي‌ غذاخوری، حمام و حتی یک مهد کودک، ما بهترین ایده‌هاي‌ دکوراسیون چمن پامپاس را برای هر اتاق جمع آوری کرده‌ایم. فکر کنید، ساقه هاي‌ بلند در گوشه اتاق نشیمن، یک دسته کرکی روی میز قهوه یا یک دسته گل رنگ شده در سالن نمایش داده شده اسـت.

 

فرقی نمیکند سبک خانه شـما باشد، چمن مصنوعی یا خشک شده پامپا حسی طبیعی و ارگانیک را بـه هر فضای داخلی کـه بـه نظر می‌رسد هرگز از مد نمی افتد، بـه ارمغان می آورد. نگاهی بیشتر بـه انچه پیش رو دارید: یک قطعه مرکزی برای میز ناهارخوری خود درست کنید، یک قفسه شناور تزئین کنید، یک گلدان کف را پر کنید یا ساقه هاي‌ خشک شده را مانند یک تاج گل جشن بـه دکور پاییزی تبدیل کنید.

 

1. میز قهوه را به یک نقطه کانونی تبدیل کنید

میز قهوه را به یک نقطه کانونی تبدیل کنید

برای تکمیل دیوارهای آبی سرمه اي، کیانا بوون، طراح داخلی، این اتاق نشیمن رابا بافت هاي‌ خنثی پر می‌کند – از فرش هاي‌ چند لایه گرفته تا گلدان بزرگ چمن پامپاس قهوه اي. بـه جای ساقه هاي‌ سفید، Bowen بـه دنبال ظاهری تیره تر و غیرمنتظره اسـت.

 

✅ مطالب مشابه: تصاویر جدیدترین مدل های گل آرایی ماشین عروس

 

2. کمد را تزئین کنید

کمد را تزئین کنید

لورن لرنر از Living with Lolo پس از آویزان کردن یک آینه طلایی روی یک کمد، با قاب عکس، یک کاسه حصیری و یک گلدان صورتی پر از ساقه هاي‌ سفید پامپاس بـه فضا اضافه کرد.

 

3. اضافه کردن بافت در حمام

اضافه کردن بافت در حمام

پیشخوان حمام رابا یک گلدان سرامیکی تزئین کنید و ان رابا چند ساقه چمن برای بافت پر کنید، همانگونه کـه Living with Lolo در این جا انجام می دهد. فقط توجه داشته باشید کـه پامپاهای خشک شده زمانی کـه در دسترس رطوبت نباشند ماندگاری بیشتری خواهند داشت، بنابر این در تزئین حمام احتیاط کنید.

 

4. آن را دکور فصلی کنید

آن را دکور فصلی کنید

رنگ هاي‌ گرم، بافت هاي‌ مجلل و گل هاي‌ خشک شده در تمام طول سال زیبا بـه نظر میرسند، اما در پاییز احساس اسانی بیشتری میکنند. در این جا، Emily Henderson، طراح، ساقه‌هاي‌ پامپا بلند را دریک گلدان سفید قرار میدهد تا بـه عنوان مرکز یک میز ناهارخوری کوچک و گرد عمل کند.

 

5. رنگ های پر جنب و جوش را در آغوش بگیرید

رنگ های پر جنب و جوش را در آغوش بگیرید

همان‌قدر کـه ما سایه‌هاي‌ خنثی را دوست داریم، علف‌هاي‌ پامپاس رنگ‌شده راهی عالی برای تزریق رنگ‌هاي‌ مختلف بـه فضا اسـت. نکته: میتوانید علف پامپاس را خودتان رنگ کنید یا ساقه هاي‌ مصنوعی را انتخاب کنید.

 

6. دنج تا اتاق خواب

دنج تا اتاق خواب

برای گرما و شخصیت بیشتر، یک دسته گل خشک بچینید و ان را در اتاق خواب بـه نمایش بگذارید. نکته: ترکیبی از علف پامپاس و شکوفه هاي‌ خشک را لایه لایه کنید.

 

7. یک قفسه شناور را تزئین کنید

یک قفسه شناور را تزئین کنید

یک قفسه چوبی شناور رابا ساقه هاي‌ علف پامپاس تزئین کنید تا توهم یک شومینه بزرگ‌تر را ایجاد کنید. ترکیبی از ساقه هاي‌ مصنوعی صورتی طبیعی و غبار آلود استفاده کنید.

 

✅ مطالب مشابه: گل آرایی زیبا به یاد سربازان کشته شده

 

8. یک گلدان کف را پر کنید

یک گلدان کف را پر کنید

 

بـه یک گوشه خالی و بدون تزئین با ساقه هاي‌ پامپاس بلند حس طبیعی و ارگانیک اضافه کنید. این بسته خشک شده درکنار مجموعه اي از گلدان هاي‌ حصیری بزرگ عالی بـه نظر می‌رسد.

 

9. یک مرکز ایجاد کنید

یک مرکز ایجاد کنید

 

با ارتفاعات مختلف بازی کنید و با چیدن ساقه هاي‌ پامپا بلند در مرکز میز، در اتاق غذاخوری فتنه ایجاد کنید. ما عاشق این هستیم کـه چگونه زندگی با لولو روی یک گلدان بزرگ پریشان قرار گرفت.

 

10. یک تاج گل پاییزی درست کنید

یک تاج گل پاییزی درست کنید

 

با تبدیل شاخه هاي‌ پامپاس بـه یک تاج گل پاییزی جشن بگیرید. ساقه‌هاي‌ خشک شده را بـه شکل اکلیلی درآورید و با بافتن ان‌ها در پایه، مطمئن شوید کـه محکم هستند. با تکه هاي‌ بزرگ تر شروع کنید، سپس اقلام کوچک تر را بپاشید.

 

11. یک ابر پامپاس آویزان کنید

یک ابر پامپاس آویزان کنید

در این جا، سوفی ان؛ خالق دیجیتال، یک ابر پامپاس بزرگ را روی میز تعویض دریک مهد کودک آویزان میکند. نمایشگر خیره کننده ترکیبی از گل هاي‌ خشک شده و علف پامپاس را نشان می دهد.

 

12. DIY یک آرایش گل

DIY یک آرایش گل

از Jenny Reimold، متخصص سبک HomeGoods یادداشت کنید و فانوس هاي‌ بزرگ حصیری رابا مجموعه اي چشم نواز از گل هاي‌ مصنوعی و تازه پر کنید. این بهترین راه برای افزودن ارتفاع و القای بافت بـه اتاق غذاخوری شـما اسـت.

 

13. تزیین کیک

تزیین کیک

در حالی کـه این کیک کاملاً دکور خانه نیست، این کیک با تزئینات خوب بحث در جمع بعدی شـما خواهد بود. جنی ریمولد، کارشناس سبک HomeGoods پیشنهاد می‌کند از علف پامپاس باقیمانده بـه عنوان رویه کیک خلاقانه استفاده کنید.

 

14. یک میز کنسول را سبک کنید

یک میز کنسول را سبک کنید

برای این کـه میز کنسول ورودی خودرا بی دردسر جلوه دهید، دکوری رابا ارتفاع هاي‌ مختلف بـه نمایش بگذارید. کریستین مارینو، بنیانگذار و طراح اصلی KozyKasa، ساقه هاي‌ پامپا را دریک گلدان چیده و ان رابا یک گلدان بلندتر و کوتاه تر جفت میکند.

 

15. یک گلدان منحصر به فرد پیدا کنید

یک گلدان منحصر به فرد پیدا کنید

اگر میخواهید ساقه‌هاي‌ پامپاس بیانیه‌اي داشته باشند، بسته ‌بندی خودرا با یک گلدان برجسته کـه شکلی غیرعادی دارد جفت کنید – همانگونه کـه Living with Lolo در این جا با یک گلدان سفید بافت‌دار انجام می دهد.

 

✅ مطالب مشابه: مدل های دسته گل عروس نگین دار ایرانی

 

در پایان

در حالی کـه پامپاهای خشک شده میتوانند سال‌ها دوام بیاورند، میتوانید با دور نگه داشتن ساقه هاي‌ خود از نور مستقیم خورشید یا اتاق هایي با رطوبت بالا بـه حفظ انها کمک کنید. اگر نگران هستید، همیشه می‌توانید ساقه هاي‌ مصنوعی را انتخاب کنید!