دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

طرح های دیوارکوب چوبی

طرح های دیوارکوب چوبی

انواع دیوارکوب چوبی

 

دیوارکوب راهی شده که می‌توان در سریع ترین زمان ممکن و بدون بهرهگیری از بنایی، با هزینه اي ایده آل و در طرح و رنگ هاي مختلف دیواره هاي ساختمان خود را پوشش داد.

 

دیوارکوب چوبی با بهرهگیری از دیوارکوب ها میتوان در کمترین زمان ساختمان خود را پوشش داد دیوارکوب + عکس هاي انواع دیوارکوب از دیوارکوب ها به علت تنوع در طرح و رنگ، ضد آب بودن و قابلیت شستشو، عایق صدا، حرارت و… بهرهگیری زیادی میکنند. دیوارکوب چیست؟

 

امروزه بهرهگیری از دیوارکوب راهی شده که می‌توان در سریع ترین زمان ممکن و بدون بهرهگیری از بنایی، با هزینه اي ایده آل و در طرح و رنگ هاي مختلف دیواره هاي ساختمان خود را پوشش داد.

 

به علت بهرهگیری بیش از حد دیوارکوب ها در ساختمان سازی و به خصوص دارا بودن قابلیتها و خصوصیاتی از جمله تنوع در طرح و رنگ، ضد آب بودن و قابلیت شستشو، عایق صدا و حرارت، وزن سبک، نصب سریع و دارا بودن قابلیت فرم دهی آن این محصول در مکان هایي همچون مراکز اداری و تجاری، رستوران ها، سالن هاي نمایش و فروشگاه ها و منازل بیش از پیش دیده میشود.

 

 

انواع دیوارکوب

دیوارکوب را میتوان از لحاظ طرح و رنگ به سه قسمت زیاد تقسیم بندی می‌گردند. که عبارتند از:

 

1. دیوارکوب PVC با شبکه تو خالی داخلی: 

طرح های دیوارکوب چوبی

طرح های روکش دار دیوارکوب pvc دارای مقاومت و پایداری بالاتری هستند

 

این نوع دیوارکوب ها دارای قابلیت و خصوصیاتی همچون دوام و کیفیت بالا، مقاوم در برابر آب و پوسیدگی می باشد. این دیوارکوب دارای دو نوع طرح می باشد که شامل طرح چاپی و طرح روکش داراست که طرح هاي روکش دار دارای مقاومت و پایداری بالاتری میباشند.

 

2. دیوارکوب PVC فومیزه یا توپر:

طرح های دیوارکوب چوبی

دیوارکوب pvc  توپر جایگزین خوبی به جای چوب و سنگ نماها هستند

 

این مشابه دیوارپوش ها و دیوارکوب ها، خصوصیاتی همچون چگالی کم، وزن سبک، قابلیت حمل، استحکام بالا، خش پذیری و مقاومت در برابر ساییدگی و اشعه و.. را داراست که باعث شده جایگزین مفید و مناسبی به جای چوب و سنگ نماها در صنعت قرار گیرند که همانند چوب قابلیت برش دهی به قطعات دلخواه را داشته و برای نصب آن میتوان از میخ یا پیچ استقاده نمود.

 

3. دیوارکوب MDF:

طرح های دیوارکوب چوبی

دیوارکوب mdf دارای مقاومت بیشتری نسبت به دیگر دیوارکوب ها می باشد

 

این نوع دیوارکوب ها دارای مقاومت پذیری بالایی در برابر ضربه و ساییدگیها می باشد جنس پایه در این دیوارکوب ها از ام دی اف ساخته شده هست.

 

نمونه های دیوارکوب:

 

طرح های دیوارکوب چوبی

دیوارکوب های تزیینی

 

طرح های دیوارکوب چوبی

طرح های دیوارکوب

 

طرح های دیوارکوب چوبی

دیوارکوب تزئینی

 

طرح های دیوارکوب چوبی

عکس دیوارکوب

 

طرح های دیوارکوب چوبی

مدل های دیوارکوب

 

طرح های دیوارکوب چوبی

دیوارکوب چوبی


دکوراسیون و چیدمان

بیشتر بخوانید
معرفی رنگ های برتر سال 2017 بهترین رنگ های سال کدام است ؟ در سال 2017 قمری و همینطور 1396 شمسی بهترین رنگ ها را مشخص کرده ایم که میتوانید با این رنگ ها هرچیزی راکه می‌خواهید ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

عکس های ترسناک از انسان های عجیب در دنیا (+18)
عکس های ترسناک از انسان های عجیب در دنیا (+18)
مشاهده بیشتر