آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

نورپردازی دکوراسیون میز غذاخوری

نورپردازی دکوراسیون میز غذاخوری

نورپردازی زیبایی دکوراسیون میز غذاخوری

 

در گزینش میزان نور در اتاق و نیز بروی مسز ناهار خوری بسیار مهم هست و انرژی خاصی را در فضایی اتاق جاری می سازد 

 

در دکوراسیون غذاخوری خانه ما نور کم هست و میخواهیم نورپردازی آن را اصلاح کنیم. با دقت به کاربرد ویژه این فضا یعنی صرف غذا، روشنایی مناسب برای میز ناهار خوری چیست؟

 

بله درست هست، همانگونه که ذکر شد کاربری دکوراسیون غذاخوری متفاوت هست و با دقت به هدفی که دارد، نیازهای متفاوتی هم دارد. صرف غذا و گپ و گفت در حین آن در فضای غذاخوری حرف اول را میزند. با دقت به آن نکته نورپردازی مناسب باید معطوف به روشن کردن بالای میز غذاخوری باشد.

 

بهرهگیری از لوستری که تا ارتفاع نسبتا پایین تری از سطح زمین را روشن میکند برای دکوراسیون ناهارخوری توصیه میشود. دقت داشته باشید که تعداد لامپ و نور به صورتی باشد که بتواند روشنایی کافی را به ظروف خوش آب و رنگ غذا برساند. می‌توانید از آباژورهای پایه بلند و خمیده هم برای نورپردازی غذاخوری بهرهگیری کنید.

 

نورپردازی دکوراسیون میز غذاخوری

 

میتوانید از آباژورهای پایه بلند و خمیده هم برای نورپردازی غذاخوری بهرهگیری کنید

 

همینطور تعدادی لامپ با آویز بلند برای میز ناهارخوری مناسب میباشند. این نکته را فراموش نکنید که برای گزینه هر نوع روشنایی اعم از لوستر، آباژور و … سبک دکوراسیون خانه را مد نظر قرار دهید.

 

نورپردازی دکوراسیون میز غذاخوری

تعدادی لامپ با آویز بلند برای میز ناهارخوری مناسب هستند

 


دکوراسیون و چیدمان

بیشتر بخوانید
مدل دکوراسیون منزل برای عید نوروز امسال بهترین دکور برای خانه شما همان دکوریست که با سلیقه شما هماهنگ است.       تغییر دکوراسیون منزل برای عید نوروز امسال سلیقه شخصی را برای چیدمان منزلتان به کار ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

ماجراهای واقعی از وجود ارواح
ماجراهای واقعی از وجود ارواح
مشاهده بیشتر