‏رنگ سال 2020 سفید مرجانیه (عکس)

‏رنگ سال 2020 سفید مرجانیه (عکس)

رنگ سال 2020 سفید مرجانیه

وقتی مرجانهای اقیانوس می میرند رنگشون روو بـه سفیدی میره با ترکیبی از رنگ هاي دیگه مثل سبز کمرنگ…

 

+‏ سفید مرجانی دیگه خیلی سخته منم نمیشناسم :»»» تازه داشتم با مرجانی خالی ارتباط می‌گرفتم کـه یهو رنگ سفید مرجانی رنگ سال شد.

 

‏رنگ سال 2020 سفید مرجانیه (عکس)

از سال ۲۰۰۰ بـه بعد موسسه رنگ پنتون یا پانتون «Pantone» رنگ سال 2020 را انتخاب و اعلام میکند. این شرکت واقع در شهر کارلستات نیو جرسی کشور آمریکا بوده و بـه طور غیررسمی اینکار را انجام داده کـه بـه مرور زمان با توجه بـه برندسازی قوی کـه دراین زمینه انجام دادند، این طرح را جهانی کرده و حتی تعداد زیادی از بزرگان دنیای مد و فشن نیز وادار بـه تابعیت از ان کرد؛ چرا کـه عموم مردم تمایل بـه استفاده از ان را دارند.

 

به گزارش تالاب موسسه پنتون درسال 2019 رنگ سال را مرجانی زنده انتخاب کرده کـه رنگی مابین نارنجی و صورتی اسـت. این رنگ توجه مردم بـه حیات دریایی، و مخصوصا مرجان‌هاي‌ دریایی، کـه چقدر مهم هستند در چرخه ي حیات دریا ها جلب کرده اسـت .

 

احتمال زیاد کـه رنگ سال 2020 هم رنگ مرجانی سفید اعلام شود کـه رنگی خنثی اسـت و می توان برای ترکیب رنگ لباس و دکوراسیون منزل استفاده کرد و بسیار هم شیک و دیدگان را جلب میکند.

 

‏رنگ سال 2020 سفید مرجانیه (عکس)

در ابتدای سال رنگی بـه عنوان رنگ سال اعلام میشود و ویترین مغازه ها طبق معمول براساس همان رنگ دیزاین میشود و دکوراسیون خانه ها و تعداد زیادی از اقلام و پوشاک مورد استفاده مردم بـه رنگ سال در فروشگاه ها عرضه میشود.د

 

خطرهایی کـه مرجان هاي‌ دریایی را تهدید میکند ودر این چند سال اخیر صخره هاي‌ مرجانی زیادی از بین رفته اند و موسسه ي پنتون با انتخاب کردن رنگ سال با توجه بـه رنگ مرجان ها می خواهد توجه را بـه سمت این موجودات و اهمیت انها جلب کند.

 

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت