خرید و فروش در اینترنت

12 آینه طلایی با الهام از آینه های قدیمی (عکس)

12 آینه طلایی با الهام از آینه های قدیمی (عکس)

آینه هاي‌ طلایی ساده ودر عین حال جذاب با الهام گرفتن از آینه هاي‌ قدیمی طرح هاي‌ جدیدی را بـه نمایش گذاشته اند دراین قسمت از مجله تالاب برای شـما همراهان عزیز گلچینی از 12 آینه طلایی با الهام از آینه هاي‌ قدیمی قدی را منتشر کرده ایم.

 

جدیدترین مدل های آیینه قدی طرح کلاسیک

آینه هاي‌ طلایی با الهام از کلاسیک بـه سرعت محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند. سلبریتی ها، اینفلوئنسرها و وبلاگ نویسان نحوه استایل خودرا بـه اشتراک گذاشته اند، چه روی یک شومینه قرار گرفته باشند، چه بالای روشویی حمام آویزان شده باشند یا روی زمین.

 

اگر تا بـه حال نشنیده اید، نکته منفی این اسـت کـه این قطعات میتوانند بـه طور جدی گران باشند. بـه همین دلیل اسـت کـه ما بهترین آینه‌هاي‌ طلایی با الهام از قدیمی ترین آینه‌هاي‌ طلایی را پیدا کرده‌ایم کـه از بین نمی روند.

 

1. آینه قوسی سنتی میرسل

آینه قوسی سنتی میرسل

این آینه تزئینی طلایی بـه سبک عتیقه با ارائه جزئیات پرآذین در امتداد لبه هاي‌ پایین، خیره کننده اسـت. این قطعه قوس دار با الهام از زیبایی شناسی استانی فرانسه، برای حمام، اتاق خواب و ورودی ها مناسب اسـت. 

 

✅ مطالب مشابه: عکس انواع آیینه و کنسول مدرن و لوکس جدید

 

2. آینه فیلیگرن مزین

آینه فیلیگرن مزین

در حالی کـه آینه تمام قد باریک اسـت، اما همان‌ گونه شیک اسـت، با طرح هاي‌ پیچیده در امتداد قاب برنجی و جزئیات نقاشی شده با دست در کناره ها. 

 

3. آینه دیواری شکوفایی لابی

آینه دیواری شکوفایی لابی

این آینه بـه دلیل دوام ان رتبه خوبی دارد و یکی از منتقدان نوشته اسـت: “این آینه کاردستی بسیار خوبی دارد. ظاهری باکلاس و محکم دارد و آینه بسیار شفاف اسـت.” قاب فلزی دارای جزئیات گلی در امتداد تاج و کناره‌ها اسـت.

 

4. آینه دیواری قدیمی VANA NALA

آینه دیواری قدیمی VANA NALA

اگر بـه جزئیات نفیس علاقه دارید، این آینه دیواری دارای تزئینات جواهری در امتداد راس و لبه هاي‌ ان اسـت. بنابر این می توانید بـه اسانی با زیبایی خود مطابقت دهید.

 

5. آینه آدلین کلاسیک کوپر

آینه آدلین کلاسیک کوپر

اگر چه این آینه مستطیلی در مقایسه با دیگر انتخاب‌هاي‌ ما گزینه‌اي قیمت‌تر اسـت، اما با روکش برنزی آنتیک و جزئیات تزیین شده طلاکاری شده، فوق‌العاده مجلل بـه نظر می رسد. 

 

6. آینه تمام قد قوسی رترو

آینه تمام قد قوسی رترو

با جزئیات بزرگ در امتداد تاج و دو لبه پایین، این آینه قوسی الهام گرفته از یکپارچهسازی با سیستمعامل پر از زرق و برق اسـت. با توجه بـه اندازه بزرگ ان؛ آینه تا کف بـه طرز شگفت انگیزی سبک اسـت «وزن ان کمتر از 28 پوند اسـت». قلاب هاي‌ از پیش نصب شده این امکان را فراهم میکند کـه آینه را روی دیوار خود نصب کنید، بنابر این در هنگام تکیه دادن نباید سقوط کند.

 

✅ مطالب مشابه: آینه ای زیبا با تکه های ظروف شکسته

 

7. آینه روشویی طلایی

آینه روشویی طلایی

با نمای هندسی تر، آینه دیواری روشویی Noble Park دارای یک قاب فلزی زیبا با روکش طلایی با یک تاج تزئین شده اسـت. همچنین از شیشه بدون اریب ساخته شده اسـت کـه بدون اعوجاج شناخته شده اسـت. آینه با آویزهای حلقه D، باید بـه اسانی بـه صورت عمودی نصب شود. با هم؟ اگر بـه دنبال یک فریب تقریبا یکسان هستید، این احتمالاً بهترین گزینه شـما نیست.

 

8. آینه دیواری فلزی کریستن آرک

آینه دیواری فلزی کریستن آرک

12 آینه طلایی با الهام از آینه هاي‌ قدیمی

 

این آینه بـه سبک قدیمی دارای جزئیات اسکرول زیبایی در قسمت تاج اسـت ودر رنگ هاي‌ طلایی و مشکی موجود اسـت. چه در اتاق خواب، چه در ورودی و چه در حمام، آینه درنظر گرفته شده اسـت کـه از روی دیوار با قلاب نصب شود. منتقدان خاطرنشان میکنند کـه آینه دیواری آهنی ظریف، زیبا و “دقیقا همان طور کـه انتظار میرود” بـه نظر می رسد.

 

9. آینه کلاسیک قوس دار Cozdecor

آینه کلاسیک قوس دار Cozdecor

این آینه پرآذین بـه سبک فرانسوی دارای شکوفایی آهنی در بالا و روکش طلای برنز برس خورده منحصر بـه فرد اسـت کـه زیبایی آنتیک واقعی بـه ان می بخشد. از بین دو اندازه مختلف انتخاب کنید کـه اندازه بزرگ تر بیشتر هزینه دارد. ان را روی میز قرار دهید و بـه دیوار تکیه دهید یا از آویزهای فلزی سوراخ کلید برای نمایش ان روی دیوار استفاده کنید. تنها نقطه ضعف این اسـت کـه جزئیات بیشتری در کناره ها یا پایین قاب وجود ندارد.

 

10. آینه فلزی فلور دلیس لایو آنگلو آرک

آینه فلزی فلور دلیس لایو آنگلو آرک

این آینه دیواری کـه طراحی باروک را تکرار میکند، ممکن اسـت انتخاب همه ی کاره ما با چهار اندازه و چهار گزینه پایانی باشد: طلایی عتیقه، مشکی، نقره اي و برنزی. برخلاف سایرین، جزئیات پیچیده این آینه در واقع کمی روی قاب قرار گرفته و روی شیشه قرار می‌گیرد – کـه ممکن اسـت زیبایی شـما ترجیح دهد. برای آویزان آسان، آینه سبک وزن دارای آویزهای دیواری سوراخ کلیدی اسـت کـه بـه طور محتاطانه بـه پشت متصل می‌شوند.

 

11. آینه رومیزی طلایی کیت و لورل

آینه رومیزی طلایی کیت و لورل

با این آینه رومیزی تزئینی بـه میز ورودی، کمد یا روشویی حمام خود لهجه جذابی بدهید. این آینه کـه از مواد فلزی آهنی ساخته شده و با تاج گلدسته اي با الهام از سبک باروک تزئین شده اسـت، اگر بـه دنبال انتخابی سبک تر و مقرون بـه صرفه هستید، عالی اسـت. یک اسکلت متصل بـه ان وجوددارد کـه بـه اسانی روی سطوح قرار می‌گیرد، یا اگر ترجیح می‌دهید ان را روی دیوار نمایش دهید، آویزهای متصل بـه ان وجوددارد.

 

12. آینه چوبی مربع اورت Greyleigh

آینه چوبی مربع اورت Greyleigh

12 آینه طلایی با الهام از آینه هاي‌ قدیمی

 

این آینه برجسته کـه ظاهری کمی مدرن‌تر دارد، حکاکی‌هاي‌ پرآذین و نقش‌هاي‌ گلدار را در بالای منحنی خود نشان می دهد. قاب، کـه کمی ضخیم تر از برخی دیگر از انتخاب‌هاي‌ ما اسـت، در واقع از چوب انبه و روکش طلایی عتیقه ساخته شده اسـت. 

 

✅ مطالب مشابه:  روشی جالب برای تزیین قاب عکس یا آینه

 

در پایان

بـه دنبال بـه روز رسانی دکوراسیون خود هستید؟ میتوانید با افزودن چیزی کـه قدیمی بـه نظر می رسد، بـه هر اتاقی کهنه‌تر بـه نظر برسد، بـه‌خصوص آینه‌اي با الهام از سبک قدیمی با حال و هوای افسانه‌اي.

برچسب‌ها: ,