بروزرسانی : 23 خرداد 1403

27 روش برای چیدمان میز قهوه یا چایی (عکس)

27 روش برای چیدمان میز قهوه یا چایی (عکس)

27 روش برای چیدمان میز قهوه یا چایی دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شما همراهان عزیز گلچینی از چیدمان های‌ جدید برای میز اتاق نشیمن را منتشر کرده ایم.

طراحی جدید یک میز قهوه 

دکور میز قهوه شما بـه عنوان مرکز اتاق نشیمن شما فرصتی برای بیان شخصیت و سبک شماست. اقلامی کـه در آنجا نمایش میدهید مانند لوازم جانبی کـه با یک لباس ست می کنید عمل می کنند ان‌ها بـه شما اطلاع می دهند کـه چه کسی هستید و چه چیزی را دوست دارید. چه مینیمالیست باشید و چه ماکسیمالیست، روشی برای طراحی میز قهوه وجوددارد کـه با زیبایی طراحی داخلی شما مطابقت داشته باشد و میز قهوه شما را زیبا جلوه دهد.

عملا هر چیزی میتواند بـه عنوان دکور میز قهوه کار کند. طراحان داخلی توصیه می کنند کـه گنجینه‌های‌ مورد علاقه‌تان را، چه مجموعه صدف‌های‌ دریایی یا کتابی کـه در حال خواندن ان هستید، در خود جای دهید. میوه‌ها «واقعی یا تقلبی»؛ کتاب‌های‌ طراحی، شمع‌ها و حتی اسباب‌بازی‌های‌ کودکانتان زمانی کـه آن ها را متفکرانه بـه نمایش میگذارید می توانند جالب بـه نظر برسند.

27 روش برای چیدمان میز قهوه یا چایی

1. یک عثمانی اضافه کنید

بـه میز قهوه خود اجازه دهید تا با قرار دادن یک لایه عثمانی راحت در زیر ان؛ بـه عنوان صندلی مهمان تبدیل شود. روی میز رابا چیدمان کم شکوفه های‌ فصلی و چند چیز هماهنگ رنگ در پالت رنگ اتاق تزئین کنید.


✅ مطالب مشابه: 12 نمونه از بهترین رنگ راهرو برای ورودی پررنگ


2. بازی با بافت های طبیعی

بازی با بافت های طبیعی

استودیو شمشیری برای زمین‌کردن بیشتر این میز قهوه‌خوری تخته‌اي سنگی، مواد طبیعی بیشتری مانند کتاب‌های‌ کاغذی، یک کاسه چوبی را روی ان قرار داد.

3. از سینی استفاده کنید

از سینی استفاده کنید

برای این کـه یک عثمانی روکش دار بـه عنوان میز قهوه خوری تبدیل شود، روی ان یک سینی برای لوازم ضروری اتاق نشیمن خود قرار دهید. یکی را دسته دار انتخاب کنید و هر زمان کـه می خواهید پاهای خودرا بالا بیاورید می توانید ان را بـه اسانی حرکت دهید.

4. به موارد ضروری بچسبید

به موارد ضروری بچسبید

مینیمالیست‌ها، اشکالی ندارد کـه ان رابا چند کتاب ساده نگه دارید – شاید مطالب اخیر شما – و یک گیاه کوچک هوا. دراین فضای مطبوع، توجه را بر روی سقف طاقدار نگه می دارد.

5. جا برای نوشیدنی بگذارید

جا برای نوشیدنی بگذارید

یک میز قهوه کاربردی دارای فضای منفی فراوانی اسـت. این چیدمان ساده فضای زیادی را برای تنقلات و نوشیدنی‌ها باقی می گذارد و بـه چشم مکانی آرام و بی‌نظم برای استراحت می دهد.

6. نمایش اسباب بازی ها

میز نوشیدن قهوه

بله، مجموعه اسباب بازی های‌ رنگارنگ کودک شما در واقع میتواند مفید واقع شود. دراین اتاق خانوادگی جمع و جور، یک کامیون اسباب بازی «کـه با پالت اتاق هماهنگ اسـت»؛ درکنار ریزه کاری های‌ بزرگسالان نمایش داده می‌شود.

7. اسنک ها را در دسترس نگه دارید

چیدمان میز برای عصرانه

بـه جای میوه مومی مادربزرگتان، یک کاسه از چیزهای واقعی را در فضای باز نگه دارید. گلابی یا سیب رنگ می‌افزایند، بـه‌علاوه، وقتی می خواهید یک میان‌وعده می خواهید، وادار نباشید مکث کنید و بـه آشپزخانه بروید.

8. سبزی را اضافه کنید

چیدمان مکان ارامش بخش

زندگی گیاهی کوچک در مرکز اتاق نشیمن شما دریک لحظه ان را احیا میکند، همان طور کـه دراین خلوت ماوی توسط طراح Breeze Giannasio دیده می‌شود. بهترین قسمت؟ می توانید با گیاهان واقعی یا مصنوعی بـه این اثر برسید.

9. یک کتاب را باز بگذارید

چیدمان مکان استراحت

روی میز قهوه‌خوری دریک اتاق آفتاب‌گیر روشن، تیلور ان داخلی یک کتاب میز قهوه‌خوری را بـه جای اضافه کردن ان بـه پشته‌های‌ انباشته باز گذاشت. این یک راه آسان برای نمایش صفحات مورد علاقه شما از کتاب میز قهوه اسـت کـه بیشتر از همه ی دوستش دارید.

10. یک نگاه زندگی شده ایجاد کنید

چیدمان میز برای قهوه

مفهوم کتاب باز را یک قدم جلوتر ببرید و ان را روی چند دسته کتاب قرار دهید تا ظاهری زنده‌تر داشته باشید – گویی فقط انها را ورق میزنید. طراحان کورتنی و رابرت نووگراتز این ظاهر را روی یک میز قهوه بـه شکل کلیه در خانه خود درروستای غربی بـه دست آوردند.

11. شمع های مخروطی کلاسیک را امتحان کنید

شمع های مخروطی کلاسیک

شمع های‌ مخروطی روی میز ناهار خوری و شومینه شما خوب بـه نظر می‌رسند و می توانند بـه نمایشگر میز قهوه خوری شما ارتفاع بیافزایند. در کتابخانه یک آپارتمان در شهر نیویورک، کولمن و کراویس با تکان دادن یک جفت در سطوح مختلف، اختلاف قد خودرا افزایش دادند.

12. از لهجه های بافته شده استفاده کنید

با استفاده از عناصر بافته شده مانند سینی ها و سبدهای حصیری روی میز قهوه خوری خود، بـه زیبایی مادربزرگ ساحلی بچسبید. در اتاق نشیمن خانه طراح Tammy Randall Wood، یک سینی بافته شده شبیه میز چوبی قدیمی اسـت.

13. روی فلزات تمرکز کنید

روی فلزات تمرکز کنید

همانگونه کـه طراح شاوندا گاردنر در اتاق نشیمن این خانه کالیفرنیایی انجام داد، یک آیتم فلزی را در مرکز میز قهوه خود قرار دهید. خواه گلدان یا مجسمه باشد، دور ان رابا پشته‌های‌ کتاب و اشیای کوچکی کـه دوست دارید بپوشانید.

14. میوه بیاورید

چیدمان میز قهوه

همانگونه کـه طراح کارولین ژیدیر دراین اتاق نشیمن با نمایش یک کاسه میوه، رنگی از رنگ را بـه میز قهوه خود بیاورید. یک صفحه نمایش مصنوعی تعمیر و نگه داری آسان را انجام می دهد، اما انتخاب واقعی یک میان وعده بـه اسانی در معرض اسـت.


✅ مطالب مشابه: 21 ایده اتاق نشیمن سبز روشن و تیره برای طراوت آرامش بخش


15. روی میز نمایش دهید

روی میز نمایش دهید

اگر یک میز قهوه جسورانه دارید – مانند میز چند رنگ دراین خانه در آمستردام توسط طراح نیکول دومن – بگذارید در مرکز توجه قرار گیرد. ان رابا حداقل وسایل، مانند سینی شیشه اي رنگی و شمع بپوشانید.

16. به بیرون جعبه فکر کن

دکوراسیون منزل

بـه جای یک میز قهوه خوری بزرگ، چند استوانه سنگین و مجسمه اي را دسته بندی کنید کـه بـه اسانی می‌توان انها را جابه‌جا کرد. لهجه‌های‌ رنگارنگ مانند گل‌ها و کتاب‌ها را اضافه کنید تا در مقابل پایه سفید برجسته شوند و مقداری برای نوشیدنی‌ها خالی بگذارید.

17. ارتفاعات را تغییر دهید

مکان نوشیدن قهوه

کلید هر میز قهوه خوری خوب، تنوع، هم بافت و هم ارتفاع اسـت. دن مازارینی با چیدن کتاب‌ها درکنار یک شمعدان و گلدانی از گل‌های‌ تازه روی یک میز قهوه‌خوری ساده، چیزهای جالبی را در این جا نگه می‌دارد.

18. برو کوچک اما توانا

میز چایی

اگر با یک میز کوچک مانند پفک کار می کنید، خودرا بـه یک یا دو مورد محدود کنید. تنها چیزی کـه نیاز دارید یک گلدان کوچک گل اسـت و آماده هستید.

19. آن را به فضای ذخیره سازی تبدیل کنید

آن را به فضای ذخیره سازی تبدیل کنید

این میز بـه عنوان محل نگه داری کوسن های‌ کف اسـت کـه صندلی اضافی را فراهم می‌کند. بعلاوه، ان‌ها بـه میز قهوه جلوه‌اي تزئینی در طرفین میدهند، بدون این کـه سطحی را اشغال کنند.

20. آن را پشته کنید

دکوراسیون آرامش بخش

کتاب ها را روی هم قرار دهید و اشیای تزئینی مانند کاسه یا گلدان گل را روی هر کدام قرار دهید. پشته های‌ جداگانه بـه ان کمک می‌کند کـه فشرده تر و کمتر بـه هم ریخته شود.

21. به هم ریختگی را سازماندهی کنید

میز قهوه و چایی

از میز قهوه خود برای نشان دادن مجموعه های‌ خود استفاده کنید: جعبه ها، کتاب ها و حتی آثار هنری. مهمانان می‌خواهند همه ی چیز را بررسی کنند. طرح رنگ وسایل میز قهوه خوری خودرا با رنگ های‌ روی شومینه هماهنگ کنید تا ظاهر را بـه سطح بعدی ببرید.

22. یک میز تیز را نرم کنید

با استفاده از یک سینی دایره اي برای قرار دادن گلدان های‌ گرد و سایر اقلام بدون لبه برای لمس گرما، نرمی را بـه میز قهوه مستطیلی اضافه کنید.

23. یک Runner اضافه کنید

چیدمان منزل

اگر یک میز قهوه روکش دار دارید، مانند یک میز عثمانی، سعی کنید از یک رانر برای بازی با الگوها استفاده کنید. درصورت تمایل می توانید یک سینی در بالا اضافه کنید، اما بـه خودی خود بـه اندازه کافی جذابیت بصری ایجاد میکند.

24. یک فانوس را به نمایش بگذارید

یک فانوس را به نمایش بگذارید

27 روش برای چیدمان میز قهوه یا چایی

یک فانوس بزرگ نه تنها تزیینی و کاربردی اسـت، بلکه بیشتر از یک شمع ساده یا خوشه شمع بیان میکند. ناگفته نماند، میتواند بـه شما در دستیابی بـه زیبایی الهام گرفته از کشور کمک کند.

25. در دکوراسیون از طبیعت الهام بگیرید

در دکوراسیون از طبیعت الهام بگیرید

از اشیایی کـه عنصری و طبیعی هستند، مانند این کاسه های‌ چوبی عتیقه و ذره بین با دسته شاخ استفاده کنید. آن ها علاوه بر زیبایی، حس دنیای قدیمی را بـه اتاق اضافه می کنند.

26. ترکیب رنگ

ترکیب رنگ

وقتی شک دارید، ان را ساده نگه دارید. تنها چیزی کـه نیاز دارید یک گلدان کوچک از گل اسـت تا کمی رنگ بـه ان اضافه کنید و فضای شما را بیش از حد تیره نکند.

27. دوبرابر کن

و میز درام جای یک میز بزرگ قهوه

دو میز درام جای یک میز بزرگ قهوه را دراین اتاق نشیمن دره ناپا میگیرند. انها برای جریان ترافیک بهتر از یک زانوکوب بزرگ هستند و بـه اسانی می‌توان انها را بـه هر کجا کـه نیاز داشت جابه‌جا کرد.


✅ مطالب مشابه: بهترین ایده های طراحی اتاق کودک به بهترین شکل


در پایان

این ایده‌های‌ دکور پینترست، سبک شخصی شما را بـه نمایش میگذارد، چه فضای داخلی مدرن، روستایی یا التقاطی را ترجیح دهید.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت