بروزرسانی : 27 مرداد 1402

آشپزخانه جذاب با 27 مدل کابینت سفید + عکس

آشپزخانه جذاب با 27 مدل کابینت سفید + عکس

چیدمان دکوراسیون داخلی منزل مخصوصا آشپزخانه بسیار حائز اهمیت اسـت و هر فردی سعی می کند بر اساس میزان بودجه و سلیقه اي کـه دارد خانه خود را بچیند. دراین قسمت از مجله تالاب برای شـما همراهان عزیز گلچینی از ایده هاي‌ زیبا برای فضاهای آشپزی ساده و شیک (27 مدل کابینت سفید) را منتشر کرده ایم.

ایده کابینت آشپزخانه سفید

کابینت هایي کـه با رنگ هاي‌ شاد رنگ آمیزی شده اند ممکن اسـت در حال حاضر مرسوم باشند، اما محبوبیت کابینت هاي‌ سفید آشپزخانه همان‌ گونه پابرجاست.

کابینت‌هاي‌ سفید سبک شیکر کـه با کاشی‌هاي‌ مترو سفید کلاسیک جفت میشوند، یا کابینت‌هاي‌ بدون دستگیره لاکی سفید کـه با کانترهای کوارتز سفید و براق همراه شده‌اند، کابینت‌هاي‌ سفید بیش از بسیاری از صاحبان خانه و طراحان را بـه خود جلب کرده اسـت.

کابینت‌هاي‌ سفید نقش برجسته‌اي در آشپزخانه‌ي «پاک‌کننده پالت» در دهه گذشته داشته‌اند. آشپزخانه‌هاي‌ سفید کـه با پیش‌خوان‌هاي‌ بدون رنگدانه، روکش‌هاي‌ پشتی و کابینت‌ها تعریف می شوند، مورد علاقه صاحبان خانه‌هایي هستند کـه رویای مبل‌هاي‌ سفید و فرش‌هاي‌ سفید را در سر می برند، اما نه الزاماًً خانواده‌هاي‌ بی‌لکی کـه برای کاربردی کردن آن ها لازم اسـت.

آن ها همچنین توسط طراحانی کـه بـه دنبال ایجاد آشپزخانه هاي‌ آرام هستند کـه با سبک زندگی پرمشغله و پرمحرک مشتریان خود مقابله می کنند، اعلام شده اند.

صرف‌نظر از تمایلات شخصی شـما، آشپزخانه‌هاي‌ سفید  – و با تداعی، کابینت‌هاي‌ سفید – راهی بی‌خطر برای رسیدن بـه پیچیدگی دریک فضا هستند.

با این حال، طراحان بـه طور فزاینده اي کابینت هاي‌ سفید را از منطقه اسانی بی رنگ خود استخراج می کنند. بـه جای این کـه انها رابا روکش‌هاي‌ رنگارنگ شریک کنند، کابینت‌هاي‌ سفید رابا میزهای بلوک قصابی تیره، لوازم گرمسیری و جزایر آشپزخانه زره‌پوش‌شده با درهای کابینت با رنگ‌هاي‌ با کنتراست بالا برجسته می کنند.

در حالی کـه درست اسـت کـه کابینت‌هاي‌ سفید کمتر از کابینت‌هاي‌ رنگی جلب توجه میکنند، اما انتخاب کابینت‌هاي‌ سفید الزاماًً بـه معنای آشپزخانه‌اي تیره یا خسته‌کننده نیست، نه بـه‌طور کلی.

برای این کـه دقیقاً بـه شـما نشان دهیم کـه کابینت‌هاي‌ سفید آشپزخانه چگونه می توانند بـه یک اتاق روحیه دهند، ما 27 آشپزخانه زیبا را جمع آوری کرده‌ایم کـه باعث می شود کابینت‌هاي‌ سفید احساس بسیار خوبی داشته باشند.

1. له نارنجی

کابینت له نارنجی

برای آشپزخانه‌اي سفارشی کـه پیچیدگی را بـه دنبال دارد، متیو کوین، طراح، رنگ‌هاي‌ نارنجی هرمس، از جمله طیف گازی سفارشی در رنگ دلخواه سلیقه‌ساز رابا هم ترکیب کرده اسـت.

✅ مطالب مشابه: اهمیت کابینت آشپزخانه در دکوراسیون داخلی منزل

2. نوآر و بلانش

آشپزخانه جذاب با 27 مدل کابینت سفید

کابینت‌هاي‌ آشپزخانه سیاه و سفید، کف کاشی‌هاي‌ سیاه و سفید را دراین آشپزخانه جذاب کـه توسط شرکت KitchenLab Interiors در شیکاگو طراحی شده اسـت، منعکس می کند.

3. یه چیزی آبی

کابینت زیبا

یک جزیره آشپزخانه کـه بـه رنگ آبی گل ذرت پوشیده شده اسـت، کابینت سفید روشن نصب شده در اطراف محیط این آشپزخانه دره میل، کالیفرنیا را کـه توسط Elena Calabrese Design & Decor طراحی شده اسـت، جبران می کند.

4. چیزهای سفید

طراحی آشپزخانه

کابینت‌هاي‌ سفید پس‌زمینه‌اي خنثی را برای مجموعه‌اي از دکورهای متنوع دراین آشپزخانه و اتاق ناهارخوری نمایشی کـه توسط طراح Chauncey Boothby طراحی شده اسـت، فراهم می کند.

5. مواد گرافیکی

کابینت های جدید

کابینت‌هاي‌ وایت شیکر دراین آشپزخانه شیک و مدرن کـه توسط طراح نیواورلئان، مورین استیونز طراحی شده اسـت، شریک کاملی برای یک پشت سر هم هندسی ماجراجویانه اسـت.

6. سیاه و سفید و شیک 

کابینت سیاه و سفید و شیک 

طراحی داخلی Rebel House یک چرخش نئوتریک را دریک آشپزخانه کلاسیک سیاه و سفید با یک لایه پشتی کوارتزیتی تمام قد، جزیره آبشاری چشمگیر، و کابینت‌هاي‌ سفید صاف جلویی ایجاد میکند.

7. بسوی جنگل

کابینت سفید شیک

کابینت‌هاي‌ سفید همراه با ترکیبی از رنگ‌هاي‌ چوب تیره، این آشپزخانه Lake Forest Showhouse توسط شرکت M + M Interior Design را بـه یک فرار مسحورکننده تبدیل کرده اسـت.

8. کابینت سبک تندر تیل

کابینت سبک تندر تیل

برایان واتفورد، طراح، کابینت‌هاي‌ سفید رابا یک جزیره آبی و صندلی‌هاي‌ بار نورمن چرنر ترکیب کرد تا ظاهری رویایی از آشپزخانه‌اي کلاسیک و مدرن داشته باشد.

9. جاه طلبی برنز

جاه طلبی برنز

آلیسون گارسی، طراح مستقر در نیویورک، با نمایش این کـه چگونه مس و سفید می توانند بـه اندازه سیاه و سفید شیک باشند، کاشی‌هاي‌ برنزی رابا کابینت‌هاي‌ سفید بدون دسته آشپزخانه دراین آشپزخانه جذاب و با رنگ قهوه‌اي ترکیب میکنند.

10. زیبایی ویکتوریایی

کابینت ویکتوریایی

برای یک آشپزخانه کوچک دریک خانه تاریخی ویکتوریایی، شرکت K Interiors مستقر در سانفرانسیسکو، کابینت‌هاي‌ سفید رنگی با جزئیات میتر نصب کرد کـه منعکس کننده قرنیزهای روی طاق‌نمای داخلی خانه اسـت.

11. انتظارات خاکستری

کابینت جذاب اروپایی

دراین آشپزخانه شیک ودر عین حال شیک طراحی شده توسط شرکت Chroma مستقر در سانفرانسیسکو، یک فرش پرنور و قدیمی بـه کابینت هاي‌ دو رنگ خاکستری و سفید می بخشد.

12. وضعیت نعناع

کابینت مدرن

Chauncey Boothby، طراح، کابینت‌هاي‌ سفید رابا جزیره‌هاي‌ دوقلو با رنگ سبز نعنایی، آویزهای آویزان، میزهای مرمری، و چهارپایه‌هاي‌ پیش‌خوان حصیری جفت کرد تا آشپزخانه‌اي با طراوت و شاداب را ایجاد کند.

13. کابینت روح التقاطی

کابینت روح التقاطی

برای آغشته کردن یک آشپزخانه روستایی با روح مدرن، کیچن‌لاب داخلی کابینت‌هاي‌ کلاسیک شاکر سفید را بـه عنوان کابینت بالایی و کابینت‌هاي‌ چوبی تخت را بـه عنوان کابینت پایینی انتخاب کرد.

✅ مطالب مشابه: اگر میخواهید بهترین کابینت آشپرخانه را داشته باشید بخوانید

14. وقتی در کروم هستید

آشپزخانه زیبا

برای این کـه لوازم صنعتی بی‌نهایت لوکس‌تر بـه نظر برسند، متیو کوین طراح ان‌ها را انتخاب کرد کـه ان‌ها رابا پشتی سنگ مرمر و کابینت‌هاي‌ لاکی سفید با روکش کروم ترکیب کند.

15. کابینت بادبان دور

کابینت بادبان دور

لیزا تارپ، طراح، برای ایجاد حال‌وهوای ساحلی دراین آشپزخانه بادی، کابینت‌هاي‌ سفید جلوی تخت را در میزهای سفارشی ساخته شده از عرشه بازسازی‌شده قایق بادبانی پوشانده اسـت.

16. کابینت کلاه سفید

کابینت کلاه سفید

این آشپزخانه جذاب کـه توسط Diane Burgoyne Interiors طراحی شده اسـت دارای کابینت هاي‌ سفید بـه عنوان بخشی از پالت آبی و سفید واضح اسـت.

17. پایان های روستایی

مدل کابینت جذاب

کابینت‌هاي‌ سفید مجهز بـه کشش‌هاي‌ مشکی، مکمل کاملی برای پوشش‌هاي‌ قدیمی دراین آشپزخانه هستند کـه توسط شان اندرسون طراحی شده اسـت.

18. کابینت پیکان خود را دنبال کنید

کابینت پیکان خود را دنبال کنید

کابینت‌هاي‌ شاکر سفید کـه با کاشی هندسی کلی ورسلر همکاری میکنند، دراین آشپزخانه دل‌باز طراحی شده توسط Tineke Triggs از Artistic Designs For Living، بـه‌طور شگفت‌انگیزی مدرن هستند.

19. کابینت غریب در سفید

کابینت غریب در سفید

شبکه‌اي زیرین کـه با پشتی کاشی‌هاي‌ مربعی، آویزهای مربعی شکل فانوس و کابینت‌هاي‌ سفید ساده بـه حرکت در می آیند، مدفوع‌هاي‌ پای حیوانات را دراین آشپزخانه کـه توسط Chandos Interiors طراحی شده اسـت، احساس ماجراجویی غیرمنتظره‌اي می کند.

20. کابینت راک کردن

کابینت راک کردن

طراح پاتریک آهرن، برای یک آشپزخانه خانه‌هاي‌ مزرعه، کابینت‌هاي‌ سفید رابا دیوار برجسته‌اي کـه با فیلد استون نیوانگلند پوشانده شده بودو درب انباری بـه سبک جیبی تکمیل کرد.

21. Beadboard Beauty

Beadboard Beauty

آلیسون گارسی، طراح، برای التیام یک آشپزخانه عمدتاً سیاه و سفید، کابینت‌هاي‌ سفید با جلوی تخته‌هاي‌ مهره‌اي و تزئین شده با سطل‌هاي‌ کرومی را انتخاب کرد.

22. سفید بزرگ

کابینت سفید بزرگ

عناصری از چندین دوره، از جمله جلوی درهای کابینت شیشه‌اي سربی، صندلی‌هاي‌ غذاخوری Jean Prouve، و آویزهای گنبدی برنجی معاصر، بـه لطف پس‌زمینه خنثی ارائه‌شده توسط کابینت‌هاي‌ سفید کلاسیک دراین آشپزخانه کـه توسط 2to5 Design طراحی شده اسـت، هماهنگ هستند.

23. تخته سنگ تمیز

تخته سنگ تمیز

مازاد رنگ سفید – از جمله کابینت هاي‌ سفید آشپزخانه – این فضای مفهومی باز توسط Ayromloo Design را بـه یک بوم طبیعی برای رنگ هاي‌ پر جنب و جوش تبدیل می کند.

24. کابینت قرمز سفید و آبی

کابینت‌هاي‌ سفید دراین آشپزخانه قرمز، سفید و آبی کـه توسط شرکت نیویورکی Douglas C. Wright Architects ساخته شده اسـت، شیب‌دار ودر عین حال سبک‌سازی شده اسـت.

25. بگذار سفید باشد

کابینت سفید

کابینت‌هاي‌ سفید باعث میشوند این آشپزخانه یارو مانند ساخته شده توسط طراح پل کوری، کیلومترها بزرگ تر بـه نظر برسد، در حالی کـه لهجه‌هاي‌ قدیمی اشاره‌اي بـه جذابیت تاریخی دارند.

26. کابینت کلاسیک سیاه و سفید

کابینت کلاسیک سیاه و سفید

دراین آشپزخانه فراتر از شیک کـه توسط طراح بث وب ساخته شده اسـت، دو طرف طیف باهم برخورد می کنند.

27. شیک ساحلی صنعتی

27 مدل کابینت سفید

کابینت‌هاي‌ سفید پس‌زمینه‌اي کلاسیک برای تعامل غنی از لهجه‌هاي‌ ساحلی و صنعتی دراین آشپزخانه خیره‌کننده کـه توسط جنی ولف، طراح ساکن نیویورک سیتی ساخته شده اسـت، ارائه می کند.

✅ مطالب مشابه: طریقه آسان و صحیح نگهداری از کابینت ها

در پایان

یکی از بخش هاي‌ خیلی مهم در دکوراسیون داخل منزل، آشپزخانه اسـت و فضای دکوراسیون آشپزخانه تنها و تنها با کابینت آشپزخانه تکمیل می شود و کابینت آشپزخانه اسـت کـه می‌تواند محیط آشپزی را برای کدبانوی خانه دلنشین کند.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت