تکنیک های فنگ شویی در اتاق خواب

تکنیک های فنگ شویی در اتاق خواب

8 فن فنگ شویی در اتاق خواب

 

فانگ شویی که به معنای باد و آب هست، یک فلسفه و فن باستانی در چین هست و برای پیدا کردن دکوراسیون مناسب و چیدمان درست اشیا در ساختمانهای مسکونی، تجاری، باغ و غیره بهرهگیری می شود تا برترین اثر را بر سلامتی، شادی، موفقیت، هماهنگی و به طور کلی انرژی مثبت چی داشته باشد.

 

 

فضای مقابل تخت در فنگ شویی بعنوان فضای قدرت شناخته شده هست

طبق آموزه هاي فنگ شویی، منزل هاي ما انعکاسی مستقیم به شرایط زندگی مان دارند. پس با رعایت این اصول فنگ شویی آرامش و عشق را به منزل هاي خود بیاورید.

 

8 اصل فنگ شویی اتاق خواب

اصل شماره 1 فنگ شویی در اتاق خواب :

پشتی تخت خواب
پشتی تخت خواب انرژی را حفظ می‌کند و احساس آرامش و امنیت بیشتری می‌دهد. به علاوه نشان می‌دهد که تا چه اندازه برای امنیت خود و منزل ارزش قائل هستید.

 

اصل شماره 2 فنگ شویی در اتاق خواب :

در مقابل تخت یک شیء الهام بخش قرار دهید
فضای مقابل تخت در فنگ شویی بعنوان فضای قدرت شناخته شده هست چون بعد از بیدار شدن نخستین نگاه تان به این قسمت از اتاق میخورد. پس باید چیزی که در آنجا قرار می‌دهید با روح تان صحبت کند و قدرت بدهد. آن چیز میتواند یک میز آرایش خوشگل و یا یک تابلو هنری باشد. ناگفته نماند که این تابلو تابلو تصویر خانوادگی نباشد چون این اتاق یک منطقه کاملا خصوصی هست.

 

اصل شماره 3 فنگ شویی در اتاق خواب :

عسلی هاي کنار تخت همۀ وقت جفت باشد
هر دو طرف تخت فضای باز داشته باشد و دو عدد عسلی در دو طرف تخت به کار برده شود.

 

اصل شماره 4 فنگ شویی در اتاق خواب :

اصلاح رنگ هاي اتاق
رنگ اتاق به نوعی نشان دهنده زندگی خصوصی و روحیات شماست پس اگر رنگ اتاق کهنه و قدیمی باشد چندان نشان دهنده خوبی نیست. اگر مجرد هستید شادابی و نشاط خود را با رنگ هاي خوشحال و روشن نشان دهید. اگر متاهل هستید یک رنگ براق و خوش نما به کار ببرید تا نشان دهید که برای تکمیل رابطه همۀ چیز را تازه و نو حفظ می‌کنید.

 

اصل شماره 5 فنگ شویی در اتاق خواب :

زیر تخت همۀ وقت تمیز باشد
درست هست که زیر تخت برترین مکان برای کنار گذاشتن کفش ها و چمدان هاست اما در فنگ شویی مرتب کردن زیر تخت تاثیرات خوبی میتواند داشته باشد. این قسمت اضافه بر اینکه تعادل را در اتاق خواب حفظ میکند در فنگ شویی بعنوان شریانی از زندگی رویایی به آن نگاه می شود. پس نامنظم بودن این قسمت جلوی استراحت مفید و رویاهای مفید را می‌گیرد.

 

اصل شماره 6 فنگ شویی در اتاق خواب :

مبل هاي شکسته و قراضه را دور بریزید
نگه داشتین صندلی قدیمی که یکی از پایه هاي آن شکسته در فنگ شویی کاملا ممنوع هست. چیزهای شکسته نشانه این هست که اجازه داشتن چیزهای مفید را ندارید و احتمال آزردگی خاطر چندان می شود. این نکته را به خصوص اگر در یک رابطه متعهد هستید حتما باید رعایت کنید چون ممکن هست روی زندگی عاشقانه شما تاثیر بگذارد.

 

اصل شماره 7 فنگ شویی در اتاق خواب :

گل و گیاه را فراموش نکنید
برای داشتن یک فضای خوشحال گیاهان ضروری میباشند. آنها اکسیژن تازه ساخت میکنند، به فضا قدرت و زندگی تازه می‌دهند و روح را جوان میکنند. به علاوه از دیدگاه فنگ شویی افسردگی را از بین می‌برند.

 

اصل شماره 8 فنگ شویی در اتاق خواب :

اتاق را همۀ وقت مرتب نگه دارید
به هم ریختگی و نامنظم بودن اتاق جریان عشق را مسدود می‌کند پس همۀ وقت اتاق را مرتب نگه دارید. اتاق را از هدایایی که شما را به یاد خاطرات بد می اندازد نیز پاک کنید چون بدون شک روی روابط تان تاثیر منفی میگذارد.

 

جدیدترین مطالب سایت