اشنایی با عالی ترین پوتین های نظامی ضد آب + عکس

مجموعه : مدل کفش
اشنایی با عالی ترین پوتین های نظامی ضد آب + عکس

معرفی بهترین پوتین های ارتشی دنیا

 

پوتین از مهم‌ترین لوازم نظامی فردی می‌باشد . انتخاب یک پوتین مناسب کمک بزرگی به کارایی سربازها می‌باشد.در ادامه با برترین مدل پوتین ها ما را در تالاب دنبال نمایید.

 

پوتین نظامی , دقت به حالات آب و هوایی منطقه جغرافیایی فاکتوری مهم در گزینه نوع پوتین نظامی به شمار میرود. پوتین هاي نظامی زمستانی غالباً از جنس مواد ضد آب ساخته میشوند ودر برابر نفوذ آب، برف و گل و لای مقاوم اند.

 

سایت تالاب :بدین غرض از غشایی تحت عنوان GoreTex بهرهگیری میشود که در قیاس با نایلون نه تنها پشتیبانی بهتری دارد، بلکه عبور جریان هوا نیز با آسانی بیشتری صورت می‌گیرد و از این رو احتمال تعریق پا در کفش به شدت کاهش مییابد.به گزارش تالاب اگر چه پوتین هاي مجهز به پوشش GoreTex در فصل تابستان گرمای بیشتری رابه بدن انتقال می‌دهند، اما در هرحال کیفیت انها با سایر پوتین هاي نظامی قابل قیاس نخواهد بود.

 

ضروری به یاد هست که این تکنولوژی حدودا 30 دلار به قیمت پوتین افزون میکند. در فصل زمستان نیز GoreTex ضمن پشتیبانی از پا ها در برابر سرما و رطوبت، تعریق رابه دست کم می‌رساند. در ادامه نگاهی به چند مورد از برترین پوتین هاي زمستان ضد آب مختص بهرهگیری نظامی خواهیم داشت.

 

Rocky S2V Insulated/GoreTex

اشنایی با عالی ترین پوتین های نظامی ضد آب + عکس

Rocky S2V به دلیل کیفیت بالا در رتبه اولیه این لیست قرار دارد. جالب هست بدانید که نسخه مختص زمستان این پوتین، درست مثل مدل تابستانه آن از آسانی قابل توجهی برخوردار بوده و مجهز به پوشش GoreTex هست. این لایه رطوبت را از پوتین دور کرده و اجازه نفوذ آن به داخل را نمیدهد. از طرفی لایه مذکور منتهی به افزایش وزن پوتین نیز نشده هست. اگر چه مقدور هست هزینه خرید یک جفت از این پوتین کمی بالا باشد، با این وجود قطعا ارزش خواهد داشت.

قیمت Rocky S2V Insulated/GoreTex 166.74 الی 376.99 دلار هست.

 

Danner TFX Waterproof G3

اشنایی با عالی ترین پوتین های نظامی ضد آب + عکس

این پوتین حرفه اي در رتبه دوم جای میگیرد و از سال 1932 تا کنون یکی از مهمترین پیشتازان در عرصه بوت هاي نظامی بوده هست. TFX همین حالا در شمار مشهور ترین خطوط ساخت پوتین هاي نظامی قرار دارد و این شهرت رابه خاطر آسانی ودر عین حال ضریب خاطرجمعی بالای بوت ها در اساس حفاظت به دست آورده هست. خط ساخت TFX ضد آب که دقیقا وابسته به GoreTex هست، پوتین هاي مناسبی را برای بهرهگیری زمستانی ساخت میکند.

 

در قیاس با مورد قبلی، نه تنها این پوتین از کیفیت قابل قبول و خوبی برخوردار هست، بلکه هزینه کمتری برای خرید آن نیز نیاز خواهد بود. در واقع برای آن دسته افراد نظامی که به دنبال یک محصول تاکتیکی با قیمت مناسب میباشند، Danner TFX Waterproof G3 پیشنهادی مخصوصاً به شمار میرود.

 

این پوتین 127.00 الی 189.95 دلار قیمت دارد.

 

Danner Tanicus Waterproof

اشنایی با عالی ترین پوتین های نظامی ضد آب + عکس

این پوتین نیز که شاهکاری دیگر از Danner بوده، از نظر کیفیت و استقبال نیروهای نظامی مشابه مورد قبلی هست. اگر چه مقدور هست عملکرد کلی پوتین کمی افت کرده باشد، اما بازهم یکی از برترین گزینه هاي مقدور قلمداد میشود و این کاهش عملکرد عمده محسوس نیست.

 

Danner Tanicus Waterproof با قیمت 121.00 الی 157.95 دلار قابل خریداری هست.

 

Garmont T8 Extreme

اشنایی با عالی ترین پوتین های نظامی ضد آب + عکس

در جایگاه چهارم این لیست به Garmont T8 Extreme میرسیم. این پوتین بطور اختصاصی برای محیط هاي خنک، مثل زمستان هاي معتدل در جنوب شرقی کشور آمریکا طراحی شده هست. سطح محافظتی این مدل درصورت وقوع بارندگی هاي شدید حداکثر نبوده و احتمال نفوذ آب به داخل آن وجود خواهد داشت. با این وجود سیستم تهویه پوتین به خوبی عمل کرده و حتی در فصل تابستان نیز از تعریق بیش از حد پا ها پیشگیري میکند.

Garmont T8 Extreme 149.95 دلار قیمت دارد.

 

Belleville 775 GoreTex

اشنایی با عالی ترین پوتین های نظامی ضد آب + عکس

برند Belleville ریشه در کیفیت کم نظیر تولیدات خود و مهارت اثبات آن به کرات طی سال هاي قبل دارد. مدل 775 پوتینی دقیقا مناسب برای آب و هوای سرد بوده و از 60 درصد تینسولیت «عایق گرمایی الیاف مصنوعی» در ترکیب با GoreTex ساخته شده هست. ازآن جاییکه حفاظت گرمایی این بوت ها بسیار قوی هست، تنها برای نیروهای نظامی مستقر در مناطق بسیار سردسیر توصیه میشود.

Belleville 775 GoreTex به قیمت 169.11 الی 205.99 دلار قابل خریداری خواهد بود.

 

McRae Temperate Waterproof

اشنایی با عالی ترین پوتین های نظامی ضد آب + عکس

برای نیروهایی که آسانی را در تقدم قرار می‌دهند و این فاکتور برای انها بیش از سطح حفاظتی پوتین اهمیت دارد، McRae Temperate Waterproof انتخابی مناسب خواهد بود. پوتین هاي زمستانی این برند حاصل از افزودن یک لایه GoreTex به پوتین هاي تابستانی هست. این برند در حالتی که نگرانی اصلی رطوبت و آب موجود در محیط هست، کارایی زیادی خواهد داشت. افزون بر مزایای فوق، قیمت پوتین نیز بسیار مناسب بوده ودر قیاس با سایر نظیر هاي این لیست، شانس خرید بالا تری از طریق غالباً نیروهای نظامی دارد.

McRae Temperate Waterproof حدود 90 دلار قیمت دارد.

 

منبع :gunsmonitor.com

جدیدترین مطالب سایت