چگونه کفش های خود را با لباس ست کنید (کفش زنانه)

مجموعه : مدل کفش
چگونه کفش های خود را با لباس ست کنید (کفش زنانه)

یک کفش چیزهای بیشتری برای ارائه دارد تا این کـه فقط راه برود. آن ها میگویند الماس بهترین دوست یک زن اسـت. در واقع، کفش اسـت! اگر بخواهید بین یک انگشتر الماس یا پنجاه جفت کفش یکی را انتخاب کنید؟ چه چیزی را انتخاب خواهید کرد؟ زیاد فکر نکنید، جواب واضح اسـت. اگر از من بپرسید، من با دومی میروم و، من می دانم کـه اکثر زنان الماس خودرا با یک کمد پر از کفش عوض می کنند. و همچنین میدانم کـه ما را بـه همین دلیل مسخره میکنند، بیشتر بـه این دلیل کـه مردان نقشه‌برداری ذهنی و طوفان فکری ما را برای هماهنگ کردن کفش‌هایمان با لباس درک نمی کنند.

 

 این علم موشکی نیست. شـما فقط باید اصول اولیه را بـه درستی دریافت کنید. بنابر این در این جا همه ی چیزهایی اسـت کـه باید در مورد “چگونه کفش هاي‌ خودرا با لباس هماهنگ کنید” بدانید.

 

معرفی انواع کفش های زنانه برای ست کردن با لباس مناسب

معنی کلمه کفش برای مردان و زنان متفاوت اسـت. بیایید فعلا مردان را کنار بگذاریم و همه ی چیزهایی را کـه برای ما زنان در رده بندی قرار میگیرد و همچنین نحوه استایل دادن بـه انها را ببینیم.

 

1. کفش پاشنه بلند جلو باز «Peep toes»

چگونه کفش های خود را با لباس ست کنید (کفش زنانه)

ساده‌ترین راه برای انجام اینکار این اسـت کـه بـه یاد داشته باشید کـه انگشتان پا بـه خوبی با پاهای عریان هماهنگ می شوند. بنابر این، هر لباسی کـه یا کوتاه باشد یا تا روی زانو باشد، مناسب اسـت. اگر در پوشیدن کفش هاي‌ رکابی آسان نیستید، با گوه ها همراه باشید، و می‌توان آن ها رابا لباس هاي‌ غیر رسمی نیز پوشید یا بـه دنبال شلوارهای مات بـه همراه تاپی کـه تا باسن می رسد باشید.

 

بیشتر بخوانید: زیباترین مدل کفش های اسپرت دخترانه و پسرانه 1401 – 2022

 

2. کفش پاشنه بلند جلو بسته «Pumps»

چگونه کفش های خود را با لباس ست کنید (کفش زنانه)

این نوع کفش ها فقط بـه شهری و شیک ترجمه میشوند، بـه این معنی کـه هر لباسی کـه جذابیت شیک داشته باشد، همیشه مناسب اسـت. مدل‌هایي مانند کت و شلوار، دامن مدادی، شلوار سیگاری و لباس‌هاي‌ رسمی بلند و غیره، متوجه شدید، اینطور نیست؟ با این حال، لباس هاي‌ کوتاه با یا بدون جوراب شفاف با این لباس ها بـه همان اندازه عالی بـه نظر می‌رسند. در زمستان، کت هاي‌ ترنچ یا ژاکت هاي‌ خز بلند با شلوار جین تنگ این ظاهر را بـه سطح بالاتری میبرد.

 

3. کفش پاشنه بلند بندی «Stilettos»

چگونه کفش های خود را با لباس ست کنید (کفش زنانه)

 

Pumps چقدر با Stilettos کـه می پرسید تفاوت دارند؟ من هم مطمئن نبودم! اجازه دهید بـه شـما بگویم کـه آن ها خیلی متفاوت نیستند. pumps کفش هاي‌ پاشنه بلندی هستند کـه بسته هستند، در حالی کـه هر چیز دیگری در کفش هاي‌ پاشنه بلند دراین دسته قرار میگیرد. اینها تقریبا با همه ی چیز – خواه لباس رسمی، غیر رسمی یا مهمانی – مطابقت دارند.

 

4. کفش های پاشنه کوچک « Small Heels»

چگونه کفش های خود را با لباس ست کنید (کفش زنانه)

اگر شـما یکی از کسانی هستید کـه رابطه عشق و کينه با کفش هاي‌ پاشنه دار دارید، کفش هاي‌ پاشنه کوچک بهترین گزینه برای شـما هستند کـه می‌توانند رضایت شـما را از پوشیدن کفش هاي‌ پاشنه دار جلب کنند. در وسط بین این دو قرار بگیرید و کفش هایي با پاشنه کمی تهیه کنید. اگر بـه دنبال چیزی هستید کـه مکمل لباس اداری شـما باشد، این دوباره نجات دهنده شماست. ظاهری زیبا بـه شـما میدهد و ظاهر شـما را زیباتر میکند.

 

5. چکمه «Boots»

چگونه کفش های خود را با لباس ست کنید (کفش زنانه)

وقتی بـه چکمه فکر می‌کنید نخستین چیزی کـه بـه ذهنت ان می رسد چیست؟ زمستان؟ حالا، این کلیشه سازی اسـت! زیرا چکمه ها چیزی بیش از «فقط» شگفتی هاي‌ زمستانی نیستند. بله، انها در طول فصل پاییز بـه جذابیت خود می افزایند، اما می‌توانند بیش از اینکار کنند. آنهایی را کـه تا مچ پا و زانو دارند با کت و شلوار جین چرمی، لباس‌هاي‌ کوتاه یا بلند، شنل و شلوار جین تنگ و غیره ورزش کنید. احتمالاً میتوانید هر چیزی را بدون زور زدن زیاد امتحان کنید. انتخاب هاي‌ شـما نامحدود اسـت.

 

6. کفش های بندی تابستانه بدون پاشنه « Gladiators»

چگونه کفش های خود را با لباس ست کنید (کفش زنانه)

از اکسسوری‌هاي‌ پیچیده مد گرفته تا لوازمی کـه باید در کمد کفش‌هاي‌ هر شیک پوشی داشته باشند، راه طولانی را پیموده‌اند. صندل هاي‌ لخت تا مچ پا امن ترین گزینه شـما هستند و با اکثر لباس ها هم خوانی دارند. وقتی میگویم بیشتر لباس‌ها – بـه معنای چیزی اسـت کـه ترجیحاً نزدیک ساق پا بـه اتمام می رسد. مدل‌هایي کـه تا روی زانو دارند با بند‌هاي‌ تایل کاملاً با لباس‌ها و شورت‌هاي‌ الهام‌گرفته از بوهو یا احتمالاً با لباس‌هاي‌ بلند با طول زانو هماهنگ میشوند. شایان ذکر اسـت کـه اگر پاهای درشتی دارید یا با بند هاي‌ ضخیم‌تر می توانید از انها اجتناب کنید.

 

7. کفش کالج «Ballerinas»

چگونه کفش های خود را با لباس ست کنید (کفش زنانه)

بالرین ها و لوفرها یک نعمت هستند و نیازی بـه معرفی ندارند. انها با هر لباسی می‌آیند و هرگز نمی‌توانند شـما را ناامید کنند. شـما می توانید با کنتراست یا رنگ هاي‌ مشابه همراه باشید، و یک سایه تیره با همه ی چیز مطابقت دارد. بنابر این روی یک جفت Tory Burch یا Gucci سرمایه گذاری کنید، و شـما مرتب میشوید.

 

8. کفش های ساده بدون بند «Slip On Shoes»

چگونه کفش های خود را با لباس ست کنید (کفش زنانه)

کفش‌هایي کـه زمانی خسته‌کننده، تاریخ‌دار و همه ی‌چیز جالب نبودند. و، خیلی طول نکشید تا ثابت شود همه ی ما اشتباه میکنیم. با قطع بـه حال، اینها شیک، آسان و شهری هستند. آن ها شـما را خیلی مرتب و رسمی نشان می دهند. شـما رنگ هاي‌ نئونی و سریعی دارید کـه بسیار سرگرم کننده هستند. اگر می توانید انها را کنار بگذارید، با ان همراه شوید. . لباس‌هاي‌ بلند/کوتاه تابستانی یکی از چیزهای دیگر اسـت کـه شـما می توانید با این کفش بپوشید.

 

9. کفش دویدن «Running Shoes»

چگونه کفش های خود را با لباس ست کنید (کفش زنانه)

مربی‌ها یا کفش‌هاي‌ مخصوص دویدن، هر چه کـه ان‌ها را بنامید، برای اسانی انها بیشتر مورد توجه بوده‌اند، اما اکنون این وضعیت نیز تغییر کرده اسـت. فقط باید مد روز با انها برخورد کنید. از امتحان رنگ‌هاي‌ پر جنب و جوش یا رنگ‌هاي‌ سریع ابایی نداشته باشید، بـه گفته وبلاگ‌نویسان مد، آن ها چیز بزرگ بعدی هستند. آن ها ظاهر فرودگاهی عالی، پیاده روی با دوستان، دویدن یا تقریبا هر چیزی را ایجاد می کنند.

 

بیشتر بخوانید: مدل کفش زنانه 2022 | کفش ساده و مجلسی شیک 2022

 

چه نوع رنگ پوست هایی چه رنگ کفش هایی بپوشند؟

چگونه کفش های خود را با لباس ست کنید (کفش زنانه)

در این جا یک عنصر شگفت انگیز وجود ندارد، اما مشکی با همه ی چیز کاملاً هماهنگ اسـت. بنابر این، روی چند جفت صندل مشکی سرمایه گذاری کنید. چکمه‌ها، کفش‌هاي‌ رکابی، تلمبه‌اي یا گوه‌ها اینها راه طولانی را طی میکنند ودر یک روز بارانی، تکاوران نجات شـما خواهند بود. یا اگر نخستین جفت شـما از مدلی اسـت کـه بـه رنگ مشکی میروید، این اسـت!

 

برهنگی در کفش

چگونه کفش های خود را با لباس ست کنید (کفش زنانه)

آیا قبلا در مورد این چیزی شنیده اید؟ عریان‌ها ظاهری کشیده بـه پاهای شـما می دهند. مد همه ی چیز در مورد ایجاد یک توهم و ساختگی اسـت. این ها مدت‌ها پیش بـه فهرست اصلی کمد کفش اضافه شده‌اند، و اگر قبلاً اینکار را نکرده‌اید، باید ان‌ها را تهیه کنید. اگر لباس شـما بـه شدت آراسته یا شیک اسـت برای ایجاد تعادل، بـه سراغ کفش هاي‌ عریان بروید، برای این کـه بخواهید بر درخشندگی ان بیافزاید.

 

پاشنه هایتان را با لباستان هماهنگ کنید

چگونه کفش های خود را با لباس ست کنید (کفش زنانه)

قوانین مد در حال تغییر اسـت. روزهایی کـه بـه نظر می‌رسید با تک تک جزئیات لباس شـما مطابقت داشته باشد، گذشته اسـت. بنابر این ست کردن کفش‌هایتان با لباس، مگر این کـه مشکی باشد، دیگر چندان جذاب نیست. بـه هر طریقی ان را دنبال نمایید، اما زیاده روی نکنید، زیرا این یک روند اسـت کـه یک پا در دروازه خروج اسـت. رنگ هاي‌ مکمل یک بله بزرگ هستند!

 

کفش هایتان را با وسایل جانبی ست کنید

چگونه کفش های خود را با لباس ست کنید (کفش زنانه)

من می گویم چه زمانی باید بلوک رنگ مورد استفاده شـما باشد. اگر از ان دسته افرادی هستید کـه دوست دارید لوازم جانبی خودرا باهم هماهنگ کنید، این بهترین کار برای شماست. این نیاز بـه یک چشم برای جزئیات دارد و کلاس را مانند هیچ چیز نشان میدهد. ایده این اسـت کـه یک لباس انتخاب کنید و با رنگ هاي‌ متضاد برای سایر لوازم جانبی همراه شوید. کفش ها در بازی کنتراست نقش محوری دارند! شـما می توانید هر چقدر کـه می‌خواهید جالب و شیک شوید و ان رابا نگرش بپوشید.

کفش های پاشنه دار چاپ شده با لباس

چگونه کفش های خود را با لباس ست کنید (کفش زنانه)

یک استایل با طرح هاي‌ حیوانی بزرگ اسـت و ظاهر شـما را فوراً بالا میبرد. تصور کنید کـه یک تیشرت ساده مشکی، شلوار جین تنگ و یک جفت صندل چاپ شده یا یک LBD با همان لباس بپوشید. این یک ترکیب بی عیب و نقص اسـت اما کل لباس رابا اینها زیاده روی نکنید، اگر صندل هاي‌ شـما چاپ شده اسـت، بگذارید همه ی چیز را خاموش و آرام کند. چاپ ها و الگوها موفقیت بزرگی هستند، این موارد را از دست ندهید!

 

بیشتر بخوانید: جدیدترین مدل کفش مردانه 2022 + بهترین کفش مجلسی مردانه

 

باید ها و نباید ها

بـه عنوان چک فهرست نهایی، قبل از این کـه شـما را رها کنیم، در این جا بایدها و نبایدها آمده اسـت

 

1. با رنگ هاي‌ متضاد یا مکمل همراه شوید. از سر تا پا مطابقت ندهید.

2. لباس رنگ روشن با صندل روشن، تیره با رنگ هاي‌ تیره. کفش هاي‌ تیره رابا لباس هاي‌ رنگ روشن ترکیب نکنید.

3. مشکی، آبی، قهوه اي و خاکستری برای ظاهر حرفه اي. رنگ هاي‌ قرمز، جیر و شیک رابا لباس هاي‌ رسمی انجام ندهید.

4. روی یک جفت کفش خوب سرمایه گذاری کنید. بـه جای اسانی بـه سراغ استایل نروید.

5. لباس هاي‌ لخت برای لباس هاي‌ پولک دار/تزیین شدهاست. کفش هاي‌ درخشان را روی لباس هاي‌ درخشان نپوشید.

6. فصل ها را درنظر بگیرید. در فصل هاي‌ موسمی لباس هاي‌ سفید و تخت بپوشید ودر تابستان چکمه نپوشید.

 

پایان

وقتی نوبت بـه خرید کفش‌هایمان می رسد، ما واقعاً از نظر انتخاب هیچی نمیدانیم. از انگشتان پا گرفته تا تلمبه‌اي، کفش‌هاي‌ پاشنه‌دار، چکمه‌ها، گلادیاتورها و موارد دیگر، طیف وسیعی از گزینه‌ها را برای انتخاب داریم. بنابر این، اگر فکر می‌کنید چه کفشی با لباس بپوشید، این مقاله کمک بزرگی خواهد بود. اما قبل از هر چیز، نهایت توجه را بـه اسانی خود داشته باشید. شـما نمی‌خواهید کفشی بپوشید کـه بعدا بـه درد شـما نمیخورد. بنابر این، مطمئن شوید کـه انها را امتحان کرده‌اید و بررسی کنید کـه آیا می توانید بدون ترس از آسيب زدن بـه خودتان با خاطرجمعی راه بروید.

جدیدترین مطالب سایت