چگونه لباس هایمان را با صورتی ست کنیم ؟

چگونه لباس هایمان را با صورتی ست کنیم ؟

ست های زیبا صورتی 

ست هاي صورتی مخصوص دختران هست و به آنها زیبایی خاصی میدهد در ادامه میتوانید ما را دنبال نمایید.  

 

به گزارش تالاب صورتی از ترکیب رنگ قرمز و سفید درست شده هست و طیف رنگی متنوعی دارد که اسم هاي مختلفی هم دارد که ما در فارسی آنها رابه نام هاي صورتی کمرنگ و پررنگ یا گلبهی و… می شناسیم. صورتی رنگ خیلی جذابی برای بیشتر خانم هاست و حتی رنگی هست که میشود در لباس کودکان و نوزادان هم بهرهگیری شود و این به خاطر حس نشاط و سرزندگی هست که در عین حال آرامشی را تداعی میکند. هر چه رنگ صورتی به روشنی برود احساس آرامش و ملایمت بیشتری دارد و هر چه به تیرگی برود، رنگی پر جنب و جوش و شادتر و پر انرژی اي می‌شود.

 

ست لباس صورتی و آبی

آبی یکی از برترین ترکیباتی هست که می‌تواند با صورتی ایجاد شود. و تمامی طیف آبی و صورتی را اگر در کنار هم ست کنید، بازهم ترکیب قشنگی به و جود می‌آید. هر چی این رنگ ها ملایم تر و روشن تر باشد احساس لطیف تری را ایجاد میکند. ولی اگر جایی نیاز هست که شما ناب تر به نظر بیایید و پر انرژی باشید، بهتر هست از رنگ هاي صورتی پر رنگ و آبی پر رنگ بهرهگیری کنید.

 

ست لباس صورتی و خاکستری

صورتی و خاکستری هم جزء ترکیباتی هست که به چشم همه ی خوشگل می‌آید. حتما تا هم اکنون از این ترکیب بهرهگیری کردید و ازآن لذت بردید. خاکستری چون رنگ خنثی هست، صورتی یکی از برترین انتخاب هایي هست که میتواند با آن ترکیب شود و به خاکستری انرژی و شادابی بدهد. این ترکیب با این‌که صورتی دارای احساس شادی هست در کتار خاکستری به تعادل رسیده و ست مناسبی برای هر مجلس هست.

 

ترکیب صورتی و سبز

به دلیل این‌که هردو رنگ صورتی و سبز رنگ هاي خوشحال و پر انرژی میباشند، ترکیب و ست این دو رنگ با هم نیز ترکیب شادی رابه وجود می آورد. هر چه رنگ سبز به رنگ زرد که در ترکیب رنگ سبز وجود دارد، نزدیک تر باشد و هر چه صورتی پر رنگ تر باشد، ترکیب این‌ها با هم ترکیب خوشحال و جوان تری ایجاد می‌کند.

 

ترکیب رنگ صورتی و سفید

این ترکیب هم اگر صورتی کم رنگ باشد ترکیب ملایم و خانمانه اي رابه وجود می آورد. این ترکیب می‌تواند سفید مطلق و صورتی پر رنگ باشد و یا رنگ کرم ملایم و گلبهی. در هر صورت این ترکیبات ست جذابی را ایجاد میکنند.

 

ست لباس صورتی و مشکی

رنگ مشکی می‌تواند اساس ي خیلی مناسبی باشد برای این‌که صورتی کاملا همان طوری‌كه هست به چشم بیاید و جلوه ي بیشتری بکند. این به خاطر خاصیت رنگ مشکی و مهم نیست که صورتی پر رنگ یا کمرنگ باشد، اگر در اساس ي مشکی قرار بگیرد خودش را خیلی مفید نشان میدهد.

 

بهرهگیری از رنگ صورتی سن خاصی ندارد و آن قدر تنوع ترکیبات دارد که شما میتوانید با بهرهگیری از هر کدام که بالا توضیح دادم، ستی را برای خودتان بر اساس سن و مجلس مورد نظر انتخاب کنید و از انرژی صورتی لذت ببرید.

 

جدیدترین مطالب سایت