مجموعه : اخبار ورزشی
بروزرسانی : 4 تیر 1397

برخورد تبعیض آمیز داور بازی با بازیکنان ایرانی (عکس)

برخورد تبعیض آمیز داور بازی با بازیکنان ایرانی (عکس)

برخورد تبعیض آمیز داور بازی با بازیکنان ایرانی

همه ی در بازی ایران با اسپانیا متوجه شدیم که داور رفتاری متفاوت با بازیکنان ایران داشت . داور مسابقه با خشم و عصبانیت با بچه هاي‌ تیم ایران برخورد می کرد و میخواست با اینکار روحیه بچه هاي‌ ما را ضعیف کند و فشار روانی به بچه هاي‌ ما در زمین وارد کند.

به گزارش تالاب تیم ملی ایران و تیم ملی پرتغال امروز در روسیه به مصاف هم دیگر می روند . در بازی ایران و اسپانیا رفتارهای خاص داور و تبعیضی که بین دو تیم گذاشته بود سوزه رسانه ها شد و حالا کیروش هشداری جدی به بازیکنان تیم ملی درباره تکرار ناداوریها و تبعیض در داوری هنگام بازی تیم ایران و پرتغال میدهد .

کارلوس کی‌روش به بازیکنانش نهیب زده که در بازی با پرتغال خیلی مراقب داوری باشند چرا که فیفا دوست دارد پرتغال به مرحله بعدصعود کند! ….فیفا از فشار افکار عمومی میترسد پس لطفا با هشتک زدن ها و انتشار گسترده این عکسهای فیفا را نسبت به اعتراض خود و متوجه تبعیضات و ناداوریها شدنتان باخبر کنید.

اسپانسرها به فیفا نگویند سر ایران را ببرید!

برخورد تبعیض آمیز داور بازی با بازیکنان ایرانی (عکس)

نحوه صحبت کردن داور با بازیکن ایران و اسپانیا

کارلوس کی روش و ملی پوشان ایران واهمه اي بزرگ از داوری بازی روز آخر برابر پرتغال دارند. جام جهانی شرایط ویژه اي دارد. برای اسپانسرها هیچ چیز مهمتر از ستاره ها نیست. انها سرنوشت جام ها مشخص میکنند. باعث می‌شوند که با پول هاي‌ شان این تورنمنت بزرگ سر پا باشد. حالا فوتبال جهان سه سوپر استار دارد. مسی با آرژانتین، محمد صلاح با مصر و کریس رونالدو با پرتغال.

صلاح که خیلی زود از جام کنار رفته است. دو باخت نخست مصری ها برابر اروگوئه و روسیه مفهومش یک چیز بود، خداحافظی سریع صلاح از جام.

این اما فقط صلاح نیست که زود رفته. حالا آرژانتین هم شرایطی دشوار در گروهش دارد. آن ها در دو بازی یک امتیاز دارند و روز آخر برای شان بردن نیجریه اصلا کار ساده اي نخواهد بود. تازه انها اسیر جنگ داخلی با سمپائولی ؛ سرمربی شان هم شده اند و تیم شان از داخل پکیده است.

دراین شرایط برای جام فقط یک سوپر استار باقیمانده که اتفاقا در دو بازی اول ۴ گل هم زده و ۴ امتیاز برای تیمش ساخته است. او تنها ستاره مهم جام است که می‌تواند در رقابت باقی بماند و این حضور گره خورده به بازی با ایران.

عکسهای برخورد داور اروگوئه اي با بازیکنان ایران در مصاف با اسپانیا و همان عکسهای در برخورد او با اسپانیایی ها نشان می‌دهد که رقابت خیلی برابر نیست.

برخورد تبعیض آمیز داور بازی با بازیکنان ایرانی (عکس)

تفاوت صحبت کردن داور با بازیکن ایران و اسپانیا

رفتار پرخاشگرانه داور با ستاره هاي‌ ایران و مماشاتش با یاران حریف یعنی در فیفا شهروند درجه یک و دو وجوددارد.

دراین شرایط دشوار و فشار اسپانسرها شاید باید این ضربان ۸۰ میلیونی یادشان باشد فیفا تنها از یک چیز خیلی میترسد. فشار افکار عمومی.

به گزارش تالاب این که فیفا در پرونده نایکی هم زیر ان فشار و اعتبار خدشه دار شده اش میخواست توضیحاتی به مردم ایران و دنیا، ان هم نه به صورت رسمی که خیلی دوستانه ارائه کند که قوانین تحریم هاي‌ ایالات امریکا بلای جان خودش هم می‌شود و زورش به آمریکایی ها نمیرسد، یک نشانه است از این که آن ها از اعتبارشان بیم هم دارند.

حالا آن ها قطعا برای شان بودن رونالدو در جام درآمدزا تر از شیر بچه هاي‌ ایران است اما همین حالا وقتش شده تا مردم ایران این ۸۰ میلیون یک ضربان قلب رابه واقعیت بدل کنند.

بی تردید باز نشر عکسهای رفتار دوگانه داور بازی با اسپانیا و رساندن این اعتراض مسالمت آمیز همراه با احترام به فیفا که مراقب باشید تیم ملی ما را قربانی نکنید، راهکاری است که باید برایش همه ی دوستداران تیم ملی کمک کنند.

برخورد تبعیض آمیز داور بازی با بازیکنان ایرانی

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت