پیشگویی گربه از بازی امشب ایران و اسپانیا در روسیه (عکس)

مجموعه : اخبار ورزشی
پیشگویی گربه از بازی امشب ایران و اسپانیا در روسیه (عکس)

‏گربه روسی ایرانو برنده بازی با اسپانیا پیشبینی کرده. اگه به حقیقت بپیونده, بچه ها ناموسن این گربهه ایران ماست.

 

به گزارش تالاب آشیل گربه پیشگوی روسی که در موزه ارمیتاژ سن پیرزبورگ نگه داری می‌شود تیم ملی ایران را برنده دیدار مقابل اسپانیا اعلام کرده است .جام جهانی 2018 تا ۲۴ تیرماه ادامه خواهد داشت.

 

به گزارش تالاب شهر های مسکو، سن پترزبورگ، سوچی، کازان، سامارا، ولگوگراد، روستوف، نیژنی نووگورود، سارانسک، یکاترینبورگ و کالینینگراد پذیرای دیدارهای جام جهانی 2018خواهند بود.

 

آشیل گربه پیشگو و ناشنوای روس ها تا کنون بازی هاي‌ زیادی را پیشبینی کرده است او دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان با مراکش را نیز پیشگویی کرده بود که درست از اب درآمد حالا دوباره این گربه ایران را پیروز میدان اعلام کرده است باید ببینیم پیشبینی گربه پیشگوی روسی اینبار نیز درست خواهد بود یا نه

 

پیشگویی گربه از بازی امشب ایران و اسپانیا در روسیه (عکس)

پیشگویی گربه از بازی امشب ایران و اسپانیا در روسیه

 

این گربه پیش گو دیدار افتتاحییه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را نیز پیشبینی کرده بودو روسیه را پیروز میدان اعلام کرده بود که درست بودو این دیدار با پیروزی میزبان جام جهانی به اتمام رسید.

 

در دوره‌هاي‌ اخیر جام جهانی حیوانات نتایج بازی‌ها را پیشبینی کرده‌اند و ان‌هایي که دراین زمینه موفق بوده‌اند، به شهرت و اعتبار جهانی نیز رسیده‌اند.

 

برای جام جهانی روسیه، یک گربه که آشیل نام دارد اقدام به اینکار میکند و تا کنون نیز سربلند بوده، یک سربلندی خرافه‌ زده! او کارش را از جام کنفدراسیون‌ ها آغاز کرد و توانست ۳ بازی از ۴ مسابقه را درست پیشبینی کند. این دیدارها شامل مسابقات نیمه نهایی و فینال نیز بود.

 

آشیل تیم پیروز بازی افتتاحیه که دیدار عربستان و روسیه بود را درست پیشبینی کرد و به سمت کاسه اي که پرچم روسیه در ان بود، رفت.پیش از بازی ایران و  مراکش نیز در تالار هنری ساحل شمالی دریای سیاه، مراسمی برای پیشبینی دیگر بازی‌ها برگزار شد. گربه روسی به سمت کاسه‌اي رفت که در ان پرچم ایران حضور داشت ودر واقع، ایران را برنده بازی با مراکش دانست.

 

پیشگویی گربه از بازی امشب ایران و اسپانیا در روسیه (عکس)

آشیل گربه پیشگوی روسی

 

باید دید امروز چه اتفاقی دراین بازی رخ خواهد داد و هواداران فوتبال در ایران امیدوار هستند که پیشبینی آشیل این گربه پیشگو درست باشد.

 

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت