400 میلیون برای حضور فیگو در برنامه نود (عکس)

مجموعه : اخبار ورزشی
400 میلیون برای حضور فیگو در برنامه نود (عکس)

فیگو با 392 میلیون در نود 

 

عادل فردوسی پور در هفته گذشته گفته بود که ما کمتر از 500 میلیون به فیگو داده ایم در ادامه می توانید با 400 میلیون برای حضور فیگو در برنامه نود تالاب را دنبال نمایید .

 

اسپانسر برنامه نود درمورد ماجرای پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان پول به لوییز فیگو جهت حضور دراین برنامه تلویزیونی شفاف‌سازی کرد.

 

بعد از این که لوییز فیگو برای مخصوصاً برنامه نود که مخصوص قرعه کشی جام جهانی بود به ایران آمد، شایعه شد که این برناهم برای حضور فیگو در ایران 500 میلیون تومان پول به این چهره مطرح فوتبال دنیا داده است.

 

این ماجرا سر و صدای زیادی بپا کرد و حتی لیلا اوتادی هم در صفحه اینستاگرام خود به این ماجرا واکنش نشان داد و از پرداخت 500 میلیون تومان پول به فیگو حسابی انتقاد کرد. او حتی مدعی شد که هزار یورو هم بابت نگه‌داری سگ لوییز فیگو در طول پخش برنامه نود، پرداخت شده است.

 

اما امروز شرکتی که اسپانسر برنامه نود است از هزینه هایي که اخیرا برای این برنامه کرده پرده برداری کرد. این شرکت بورسی در نامه شفاف سازی که برای سازمان بورس ارسال کرده، هزینه هایي که از اول مهرماه تا 18 آذرماه سال جاري برای برنامه نود کرده را 819 میلیون تومان اعلام کرد که ریز این هزینه ها به شرح زیر اعلام شده است:

*امور جاری برنامه نود برابر با 327 میلیون تومان.
*حضور فیگو در برنامه نود برای قرعه کشی جام جهانی 392 میلیون تومان.
*پرداختی هاي سازنده برنامه 100 میلیون تومان.

 

با این شفاف سازی مشخص شد همانگونه که فردوسی پور گفته بود، رقم پرداخت شده به لوییز فیگو بابت حضور در برنامه نود، با آن رقمی که همه ی جا صحبت ازآن می شد متمایز است. حالا باید دید افرادی که با قاطعیت حرف از هزینه 500 میلیون تومانی حضور فیگو در برنامه نود می زدند، برای این موضوع چه جوابی دارند.

 

400 میلیون برای حضور فیگو در برنامه نود (عکس)

 

جدیدترین مطالب سایت