اخراج از دانشگاه دختران زخمت در عربستان سوژه شد

اخراج از دانشگاه دختران زخمت در عربستان سوژه شد

اخراج از دانشگاه دختران زخمت در عربستان سوژه شد 

 

دختران دانشجویی در عربستان وجو دارد که خیلی شبیه پسران رفتار میکنند در ادامه با اخراج از دانشگاه دختران زخمت در عربستان سوژه شد، سایت تالاب را دنبال کنید.

 

دانشگاهی در کشور عربستان اقدامی بسیار جنجالی انجام داد و دخترانی را که ظاهر رخمت تری داشتند از دانشگاه اخراج کرد. دانشگاهی در عربستان، ۲۷ دانشجوی دختر را به دلیل داشتن ظاهری مردانه از دانشگاه اخراج کرد.این دختران به داشتن مدل موی مردانه، عدم آرایش و استفاده از زیور آلات، پوشیدن لباس های مارک مردانه، راه رفتن شبیه مردان، داشتن فرم صورت بخصوص، شانه های پهن و خال بر روی صورت متهم شدند.

اخراج از دانشگاه دختران زخمت در عربستان سوژه شد

 به گزارش تالاب این دختران در دفاع از خود و در مصاحبه ای با روزنامه “مکه” عنوان کردند: به دلیل حساس بودن پوست خود از لوازم آرایشی استفاده نمی کنند، بلندی موی سر آنها به معمولی بوده، مارک لباسهای آنها مارک هایی هستند که هم برای مردان و هم برای زنان لباس طراحی می کنند و راه رفتن ما کاملا معمولی است. در مورد فرم صورت، پهن بودن شانه ها و خال صورت، خدا ما را اینچنین آفریده و با این موضوع کاری نمی توان انجام داد.

 

به گفته مسئولین آنان می توانند با ارائه درخواست تجدید نظر بر این حکم، مجازات کمتری را متحمل شوند.
اسپوتنیک در گزارشی نوشت، دانشگاه اسلامی “ام القری” واقع در مکه در تصمیمی عجیب و سلیقه ای، ۲۷ دانشجو دختر خود را به دلیل داشتن ظاهری مردانه و پوشیدن لباس هایی شبیه به مردان اخراج کرد.

 

جدیدترین مطالب سایت