دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

استعلام صاحب سیم کارت با پیامک

استعلام صاحب سیم کارت با پیامک

استعلام سیم کارت های ثبت شده توسط افراد 

استعلام صاحب سیم کارت با پیامک : اگر میخواهید استعلام سیم کارت کنید این مطلب را بخوانید. سیم کارت به نام چه کسی است ؟

 

استعلام صاحب سیم کارت با پیامک امکانپذیر شد و مردم میتوانند با ارسال کد ملی به شماره ۳۰۰۰۵۰۴۹۰۱ یا به شماره ۳۰۰۰۵۰۴۹۰۱ از این که مالک چه تعداد سیم کارت میباشند مطلع شوند.

 

استعلام صاحب سیم کارت با پیامک

معاون رگولاتوری گفت: مشترکان گوشی می توانند از طریق سامانه «استعلام تعداد خطوط مشترکین ارتباطات سیار» یا پیامک، از تعداد سیم‌کارت هایي که به نام انها ثبت شده هست، مطلع شوند.

استعلام صاحب سیم کارت با پیامک

استعلام مالکیت سیم‌کارت‌ با پیامک ممکن شد

حسین فلاح جوشقانی در نوزدهمین کمیسیون فنی مناطق تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی کشور گفت: با دقت به ساماندهی سیم‌کارتهای تلفن همراه و به منظور جلوگیري از سوء بهرهگیری از اطلاعات هویتی مشترکان و کاهش تخلفات توسط افراد سودجو، مشترکان تلفن همراه میتوانند

 

با مراجعه به سامانه استعلام تعداد خطوط به آدرس www.mobilecount.cra.ir از تعداد سیم‌کارت ثبت شده به نام خود در اپراتورهای گوناگون تلفن همراه مطلع شوند.

 

معاون کنترل و اعمال مقررات رگولاتوری افزود:

اضافه بر مراجعه به این سامانه مشترکان می توانند با ارسال کد ملی خود به سرشماره ۳۰۰۰۵۰۴۹۰۱ یا ۳۰۰۰۱۵۰ از تعداد سیم‌کارتهای ثبت شده به نام خود آگاه شوند.

 

وی با اشاره به این که دریافت استعلام از طریق سامانه و یا پیامک توسط مشترک هر ۱۰ روز یک‌بار امکان پذیر هست، تصریح کرد: به گزارش تالاب درصورت مغایرت اطلاعات درج شده در سامانه، مشترکان باید با کارت ملی خود به دفاتر اپراتورهای تلفن همراه مراجعه کنند.

 

منبع : تالاب


اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
مصاحبه رییس جمهوری با شبکه سی بی اس آمریکا + تصاویر مصاحبه رییس جمهوری با شبکه سی بی اس آمریکا ... رییس جمهوری در گفت و گو با شبکه تلویزیونی «سی بی اس» آمریکا: برنامه ای برای دیدار با اوباما نداریم/ ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

تصاویر ترسناک از انسان های ناقص الخلقه و بیماری های عجیب
تصاویر ترسناک از انسان های ناقص الخلقه و بیماری های عجیب
مشاهده بیشتر